4 Whatsapp alternatīvas, lai aizsargātu jūsu privātumu

[ware_item id=33][/ware_item]

Privātums ir liels darījums interneta lietotājiem un visam, ko tas mums nodrošina. Vai tas būtu ziņojums, kas tiek nosūtīts draugiem, vai arī attēli par visstulbākajām lietām, ar kurām cilvēki sastopas katru dienu. Nospiežot pogu Sūtīt, ziņojums tiek glabāts serverī un pēc tam piegādāts saņēmējam vienkāršā teksta un grafiskajās īsziņās, kuras hakeri vai snooperi var pārkāpt tranzīta laikā, lai novērstu šādas problēmas. WhatsApp ieviesa no viena gala līdz otram. šifrēšana savā lietotnē. Tomēr WhatsApp nav vienīgā iespēja! Internetā ir pieejams pārpilnība citu WhatApp alternatīvu, taču tā ir pareizākā?


Šifrēšana no vienas puses uz otru aizsargā ziņojumus laikā no ziņojuma nosūtīšanas līdz saņemšanai. Kamēr ziņojumi tiek glabāti datorā, tie serverim nav pieejami. Tas ir visdrošākais ziņojumu sūtīšanas veids, taču, ja cilvēkiem nepatīk WhatsApp vai viņi vēlas izmēģināt kaut ko citu, ir arī citas iespējas..

Pīts 

Tam ir tāda pašiznīcinoša ziņojumapmaiņas sistēma kā Snapchat, taču atšķirībā no tā tas ļauj sūtītājam iestatīt taimeri no dažām sekundēm līdz vairāk nekā piecām dienām. Taimeram beidzoties, ziņojums tiks izdzēsts no saņēmēja beigām.

WhatsApp alternatīva

Tas piedāvā 4,096 bitu RSA šifrēšanu, kas ir ārkārtīgi drošs protokols. Tas arī izdzēsa no ziņojumiem metadatus, piemēram, atrašanās vietu, datumu, dienu, laiku un informāciju par ierīci. Turklāt ziņojumu smalcinātājs ir ļoti uzlabota funkcija, kas novērš iespēju, ka jebkurš hakeris to var atkopt.

Vietnē Wickr esošie ziņojumi var saturēt vienkāršus tekstus, attēlus, video, audio, pievienotos failus, kā arī ērtu integrāciju ar DropBox, Google disku utt. Lietotājiem nav jābūt numuram vai e-pasta adresei, lai izveidotu kontu Wickr..

Lejupielādējiet Wickr vietnē: iOS | Android

Signāls

Tā ir vienkārša lietotne, kuru izmanto, lai nosūtītu ziņojumus, kas satur visu veidu failus. Lai reģistrētos, ir nepieciešams numurs, un teksti ir labi izmantojami. Signāls lietotājiem ļauj bez maksas veikt kristāldzidrus zvanus cilvēkiem, kuri dzīvo pilsētās vai okeānos, ar augstu drošību, neizņemot gadījumus, kad kāds dzird kāda zvanu..

signāla ziņojumapmaiņas lietotne

Signāla, Open Whisper Systems, veidotājiem nav piekļuves nosūtītajiem vai saņemtajiem ziņojumiem vai zvaniem, kas padara to pilnīgi drošu. Serveri nepiekļūst jūsu saziņai un nekad neuzglabā nevienu no datiem, tāpēc viņi nevar nodot klientu tekstus vai zvanus.

Lejupielādēt vietnē: iOS | Android

Threema

Šai lietotnei nav nepieciešami tālruņa numuri vai e-pasta adreses, lai to saistītu. Tāpat kā Whatsapp, arī Threema ļauj lietotājiem sūtīt savas atrašanās vietas, nosūtot adresātam ģeogrāfisko marķieri, un viņi var tam pieskarties un atvērt atrašanās vietu kartē. Ziņapmaiņa vietnē Threema notiek diezgan ātri. pilnīga šifrēšana

Threema nodrošina patiesu pilnīgu šifrēšanu tāpat kā Whatsapp. Threema izmanto eliptisko līkņu kriptogrāfiju, kas ir 2048 bitu RSA šifrēšana. Vēl viena lieliska funkcija, ko nodrošina Threema, ir krāsains personas, kas sūta ziņas, indikators.

Ja pievienosit kontaktpersonu, ievadot lietotāja vārdu, šai kontaktpersonai būs sarkans verifikācijas līmenis. Ja tas tiek sinhronizēts ar jūsu kontaktpersonām, viņi saņems oranžu pārbaudi. Lai ar tiem nokļūtu zaļajā verifikācijas līmenī, ar viņiem būs jāapmainās ar taustiņiem, ieskenējot viņu ierīcē QR kodu.

Threema negatīvie ir tas, ka tas nav bezmaksas, bet maksā tikai 2,99 USD bez abonēšanas maksas.

Lejupielādēt vietnē: iOS | Android

Telegramma

Telegramma iestata jūsu ziņojuma taimeri pašiznīcināšanās gadījumam, piemēram, Wickr, izdzēšot to no saņēmējas ierīces, taču tas nav obligāts. Telegram grupa ir bezpeļņas organizācija, kas darbojas bez reklāmām, un lietotne neko nemaksā. Telegramma nodrošina arī iespēju sūtīt ziņojumus no darbvirsmas.

WhatsApp alternatīva

Šifrēšana ir balstīta uz 256 bitu simetrisku AES šifrēšanu, 2048 bitu RSA šifrēšanu, un Diffie – Hellman nodrošina atslēgu apmaiņu. Šifrēšanas metode tika izveidota speciāli šim projektam un ir atvērtā koda.

Telegram piedāvā “slepenās tērzēšanas sarunas”, kurās tiek izmantota pilnīga tieša šifrēšana, netiek saglabāta Telegram serveros un pēc noteikta laika tiek iznīcināta..

Lejupielādēt vietnē: iOS | Android

Secinājums

Organizācijas, kas atbalsta šīs lietotnes, ir apņēmušās ievērot privātumu un ļauj lietotājiem pilnībā kontrolēt, kas redz viņu ziņas. Šīs lietojumprogrammas ir lieliska alternatīva cilvēkiem, kuri vēlas pārslēgt WhatsApp un izmēģināt kaut ko jaunu, bet arī neuztraucas par informācijas privātumu.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me