6 labākās alternatīvas Pirātu līča izmantošanai tagad

[ware_item id=33][/ware_item]

Pirātu līcis ir kā straume. Tā ir pasaulē populārākā failu apmaiņas vietne, kas ļauj lejupielādēt filmas, mūziku, spēles, lietotnes un daudz ko citu. Tā ir slavena un slavena vietne, kuru ir diezgan viegli izmantot, tajā ir aktīva kopiena un tajā ir indeksēti miljardi straumju..


Vai ir nolaists Pirātu līcis?

Pirātu līča alternatīvas

Tomēr diemžēl vietne ļoti ilgu laiku ir samazinājusies. Vairāku nezināmu iemeslu dēļ vietne saskaras ar dīkstāvi. Tas notiek gan dažreiz tehnisku problēmu, gan dažreiz juridisku problēmu dēļ. Turklāt juridiskā spiediena palielināšanās dēļ Pirātu līci bloķē dažādi pakalpojumu sniedzēji visā pasaulē.

Ja jūs saskaras ar tām pašām problēmām arī ar Pirate Bay, ieteicams to darīt Pirātu līča alternatīvas. Šīs alternatīvas noteikti palīdzēs jums mocīt, un jūs varēsit izbaudīt tās pašas funkcijas, kuras tiek piedāvātas Pirate Bay.

Pirātu līča alternatīvas darbojas 2018. gadā

Mēs esam atlasījuši dažas Pirātu līča alternatīvas, un tās ir šādas:

1 - RARBG:

Tā ir Torrent vietne, kas izveidota 2008. gadā. RARBG nodrošina dažādus torrent failus un magnētu saites, lai ļautu vienādranga failiem dalīties, izmantojot BitTorrent protokolu. RARBG vietnei ir viena no izskatīgākajām lietotāja saskarnēm. Turklāt šajā vietnē lielākajai daļai filmu un TV šovu ir sīktēli, un priekšskatījums padara vietni, kurā ir mierīgi pārvietoties. Šī vieta ieguva tik lielu popularitāti, ka šī gada sākumā tā tika bloķēta Lielbritānijā.

Tā ir pilnīga pakete lietotājiem. Tas piedāvā augstas izšķirtspējas videoklipus lietotājam draudzīgam interfeisam, kas padara jūsu vēlamo saturu pieejamu meklēšanai. Trūkums ir tāds, ka daudzās pasaules daļās tas var būt ierobežots, taču to var arī atbloķēt, sekojot ceļvedim.

Tā ir viena no labākajām Pirātu līča alternatīvām, pateicoties tā plašajai slavai un popularitātei, pieejamajai milzīgajai straumju kolekcijai un lieliskajai tiešsaistes pieredzei, kas daudz iedvesmo un piesaista lietotājus.

2 - YTS:

YTS ir sākotnējā vietne YTS vai YIFY. Tomēr tā ir lieliska un lieliska kopija. Vietne ieguva savu vietu pēc tam, kad tika iznīcināta sākotnējā YTS un YIFY vietne. Tā unikālā tīmekļa vietnes stila dēļ tas ir guvis lielu atzinību un popularitāti.

YTS ir lielisks avots, kurā varat ērti skatīties augstas kvalitātes 720p, 1080 un 3D videoklipus. Pārsteidzošākais fakts par šo vietni ir tas, ka jūs varat lejupielādēt tā mazākā izmēra failu ar regulāru interneta ātrumu.

3 - 1337X:

Vietne tika izveidota 2007. gadā. Tai ir īpaša lietotāju grupa, kas to regulāri atjaunina.

Tā ir vēl viena straumējoša meklētājprogramma, kas nesen sāka savu jauno mājas lapu dizainu un pastāvīgi uzlabo savu trafiku un slavu. Lai arī tā saskaras ar dažām problēmām, it īpaši, ja dažas meklētājprogrammas bloķē to indeksus, tā vienmēr izaicina šādus izaicinājumus un apmierina savus lietotājus.

4 - Torrentz2:

Torrentz2 ir klons vai gaidīšanas režīms reālajai Torrentz.eu vietnei. Meta meklētājprogramma atver faktu, ka vietne nav saistīta vai saistīta ar reālo Torrentz. Tā sevi dēvē par jaunu un labāku versiju, kas meklē vairāk nekā 60 torrentu vietņu.

Turklāt tas apvieno rezultātus no daudzām meklētājprogrammām un apgalvo, ka tie indeksē 61.109.787 straumēm 80 domēnus.

5 - LimeTorrents:

Pēc ExtraTorrents un KickassTorrents darbības pārtraukšanas LimeTorrents iegūst popularitāti un atzinību. Izņemot šīs divas vietnes, ir arī dažas citas vietnes, kurām ir plaša tiešsaistes satura bibliotēka un kurās ir pārbaudītas torrenta saites. Pirms dažiem mēnešiem vietnes darbinieki arī sāka torrentu kešatmiņu, ko izmanto vairākas citas torrentu meklētājprogrammas..

Vietnes lapā tiek parādīta jauna un tīrāka mājas lapa, kurā skaidri redzama meklēšanas josla un virkne citu iespēju. Turklāt katru dienu šajā vietnē tiek augšupielādēti jaunie straumi. Tajā ietilpst plaša bibliotēka, kurā ir daudz televīzijas šovu, spēļu, filmu, mūzikas un anime. Visas šīs funkcijas padara LimeTorrents par veselīgu un lielisku konkurentu tirgū.

6 - iDope:

Tas ir vēl viens labākais vietnieks Pirate Bay, kas tika uzsākts 2016. gadā. Šajā vietnē torrent indeksētājs pēdējos gados stabili palielina savu auditoriju. iDope kabīnes pieeja arī tumšajā tīmeklī. Turklāt tas ir pieejams arī Chrome spraudnī un Android lietotnē.

Kopējā pieredze iDope ir diezgan laba - ne daudz opciju plūst visā jūsu torrenta ekrānā. Magnētisko URL ir diezgan viegli nokopēt, salīdzinot ar citām vietnēm. IDope opcija tiek parādīta atsevišķi, un redzamā vietā ir tikai maza poga, kuru ir ļoti grūti atrast.

Ir daudz vairāk citu Pirate Bay alternatīvu, taču ne visi no tiem lietotājiem nodrošina izcilu servisu. Jums vajadzētu būt ārkārtīgi modram, pieņemot pareizo lēmumu, izvēloties Pireja līča alternatīvu atbilstoši jūsu vajadzībām un vēlmēm.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me