Labākā Tor alternatīva anonīmai pārlūkošanai 2019. gadā

[ware_item id=33][/ware_item]

Pēdējo reizi atjaunināts 2019. gada 10. septembrī


Es to daudz saprotu, cilvēki vienmēr meklē kaut ko tādu, kas viņiem piešķir reālu anonimitāti. pēc tam, kad Google un sociālajai platformai neizdevās attīstīt sava lietotāja privātumu un drošību, cilvēki satracinās. bet viņiem ir vienalga!

Tor ir labākā iespēja, ko izmantot anonīmai pārlūkošanai, un ir arī daudz citu uzticamu alternatīvu, kuras var izmantot vienam un tam pašam mērķim. bet vai viņi tiešām nodrošina tik daudz, lai nodrošinātu jūsu savienojumu? noskaidrosim…

Vai jums tiešām ir nepieciešama Tor pārlūka alternatīva??

Izsakoties šādā veidā, jums vispirms ir jāidentificē jūsu vajadzības. cilvēki lielākoties izmanto Tor divu galveno iemeslu dēļ;

 1. Anonīma un privāta pārlūkošana
 2. Piekļuve dziļajam un tumšajam tīmeklim

Tagad, ja jūs meklējat “anonīmu pārlūkošanu”, Tor būs labākā izvēle, bet es labāk izvēlējos izmantot alternatīvas iespējas, kur jums nav jāinstalē cits pārlūks. Jā, jūs varat sasniegt savu anonimitāti, neapdraudot interneta ātrumu, kas ir patētisks tādā pārlūkprogrammā kā Tor, Vai ar nelielu piepūli varat padarīt savu parasto pārlūku (Chrome, Firefox, safari) drošāku un privātu.

Panāciet savu anonimitāti, izmantojot parasto pārlūku:

Privātās pārlūkošanas iegūšana ir patiešām vienkārša, jums ir nepieciešami tikai daži paplašinājumi, lai novērstu izsekošanu pie jums. un uzticams VPN sniedzējs.

Kāpēc paplašinājumi?

 • UBlock izcelsme: tas palīdzēs novērst izsekošanu un bloķēs reklāmas skriptus.
 • HTTPS visur: Tādējādi tiks atvērtas tikai drošu vietņu lapas.
 • Sīkfailu automātiskā dzēšana: Tas noņems sīkfailus, kas vairs nav nepieciešami.
 • Konfidencialitātes žetons: Tas neļaus visām vietnēm izpildīt savus surogātpasta skriptus no aizmugures, lai savāktu lietotāju datus.
 • Nav skripta: Tas jums ļaus piekļūt “palaist” vai “nedarbināt” konkrētās apmeklētās vietnes skriptam.

Tor pārlūks pēc noklusējuma nodrošina jūs ar šīm funkcijām, kas padara Tor drošāku. bet vēl viena roka, kas jums ir briesmās, jo tā nav bloķējusi nevienu vīrusu, uzlauzusi skriptu, lai lejupielādētu datoru.

Izmantojiet uzticamu VPN:

Tas ir visvieglāk saprotams neatkarīgi no tā, vai jūs izmantojat Tor vai nē. Lai šifrētu arī interneta trafiku, jums nepieciešams VPN pat ar Tor. Tor nenodrošina datu šifrēšanu. Arī VPN palīdz to paātrināt Tor pārlūkošanā.

Bet, ja esat instalējis visus paplašinājumus, datu šifrēšanai ir nepieciešams tikai VPN savienojums. Tas viss…

Kāpēc cilvēki pārslēdz Tor pārlūku, nevis alternatīvas?

 • Lēnāks savienojums: Tor pieslēdzas savam maršrutēšanas tīklam, kas rada kavēšanos savienojuma veidošanā.
 • Nomākta pārlūkošana: Pat ja Tor izmanto Firefox aizmugures versiju, tā joprojām ir satraucoša lietotāju pieredze, jo patiešām ir mazs pārlūkošanas ātrums.
 • ISP izsekošana: Šīs ir vēl vienas galvassāpes, ikreiz, kad izmantojat Tor pārlūku pat anonimitātes novēršanai, kas nav nelikumīga, ISP var viegli noteikt, vai jūs izmantojat Tor.
 • Drošības viedoklis: Ja izmantojat releju, lai pārsūtītu jūsu pieprasījumu caur dažādiem mezglu līmeņiem, tas padara to anonīmu, taču jūsu dati joprojām ir izsekojami. jo tas nenodrošina datu šifrēšanu.

Šajā rakstā jūs atradīsit labāko un saderīgāko iespēju, nevis Tor tīkla vai sīpolu pakalpojumus. Šim “tor alternatīvu” meklēšanai ir daudz iemeslu, kas rada neapmierinošu pārlūkošanas pieredzi, lēnu savienojumu ar sīpolu tīklu, neparastu pārlūkošanas pieredzi vai varētu jābūt lēnai pārlūkošanas pieredzei.

Viss cauri; Tas ir viens no drošākajiem izmantojamajiem pārlūkiem, bet, ja mēs runājam par profesionāļu vai ekspertu viedokli, viņi to neiesaka, daži apgalvo, ka aģentūras, kas atbalsta šo programmu, vai kas cits, bet viņi par to nav pārliecināti.

Tomēr; šajā rakstā mēs sniegsim jums norādījumus vai norādījumus par diviem dažādiem veidiem, kā varat diezgan droši vai privāti pārlūkot un citu programmatūru, piemēram, Tor pārlūkus, Choice ir jūsu!

Pirms iekļūšanas tajā jums jāzina par šī drošā pārlūka darbību un to, kā viņi privāto jūsu vēsturi vai pēdas.

Labākās Tor pārlūka alternatīvas 2019. gadā

Līdz 2014. gadam Tor bija precīzi pārsteidzošs anonimitātes pārlūks, kurš pat neizsekoja saviem lietotājiem. Diemžēl pēc tam, kad NSA bija veiksmīgi uzlauzusi Tor projektu, tas tika atstāts spiegošanas centrā. Pēc tam Tor kļuva par daudzu tiesas pārkāpumu mērķi, kas ir atstājis lielu jautājuma zīmi Tor pārlūka efektivitātei.

Kopš Tor tiek mazināts mudinājums atrast alternatīvu Tor pārlūkam, tas ir ievērojami palielinājies, jo visi citi cilvēki vēlas uzzināt, kura ir labākā Tor alternatīva. Kā mēs visi zinām, ka ir diezgan grūti atrast tādu alternatīvu funkcionēšanu kā Tor, taču iekļautās Tor alternatīvas padarīs jūs bez problēmām..

Šeit ir visaptverošs drošu un pārbaudītu Tor pārlūka alternatīvu saraksts, nekautrējieties izvēlēties kādu no tām un padariet pārlūkošanas pieredzi nenovērtējamu:

1- Virtuālais privātais tīkls (VPN)

Tas ir labākais veids, kā nodrošināt visu jūsu internetu, nevis tikai pārlūkot. Labākā Tor alternatīva ir VPN. Protams, tas nav pārlūks, bet tā ir programmatūra, lai kontrolētu ienākošo un izejošo internetu un šifrētu visus datus un padarītu neiespējamu lasīt ziņkārīgo acīm.

Būtībā VPN nodrošina jūsu savienojumu ar divām galvenajām novirzēm

 • Mainīt identitāti: VPN savienojums aizstāja jūsu pašreizējo IP citā IP vietā, kur vien vēlaties. šādi jūs varat iegūt atbloķētu piekļuvi jebkurai vietnei.
 • Privātums & Šifrēšana: VPN izveido privātu tuneli, kas ir šifrēts līdz 256 bitiem, un to uzskata par militārā līmeņa šifrēšanas protokolu.

2 - FreeNet drošais pārlūks

FreeNet ir viena no labākajām Tor alternatīvām un tiek apvienota gan ar OpenNet, gan Darknet tehnoloģijām. P2P drošības programmatūra ir uzticama cenzūras atbloķēšanai. Šai Tor alternatīvai nav centrālā servera; tāpēc viņu sistēmās ir grūti uzlauzt, pat tiem, kas ir atbildīgi par sistēmas uzturēšanu, nav pieejama lietotāja informācija.

FreeNet apkopo datus vienaudžos, un viss augšupielādētais saturs tiek piegādāts tā mezgliem. Tā kā visi dati tiek šifrēti, pirms tie tiek glabāti, tā varētu šķist labākā Tor alternatīva, bet vai tā ir? Dati tiek glabāti tādā veidā, ka uzbrucējiem un izsekotājiem nav neiespējami. Izšķirošais punkts, kas jāatzīmē, ir tas, ka FreeNet programmatūras ražotāji nespēj atšķirties pēc tā, kāda veida datus viņi glabā, lai dati varētu būt politiski vai ļoti jutīgi..

3 - I2P pārlūks Kā Tor alternatīva

Tāpat kā Tor, arī I2P - Invisible Internet Project - izmanto DarkNet tehnoloģiju. Šī Tor alternatīva šifrē datus slāņveidīgā veidā. I2P šifrē tīkla trafiku, izmantojot publiskās un privātās atslēgas.

I2P ir kā internets internetā, jo tas izveido tīkla slāni TCP / IP un UDP sesijās. Tas ir veids, kā I2P kļūst par ideālu tīkla trafika un personas datu krātuvi. Mēs varam arī teikt, ka visas šīs spējas padara I2P par cienīgu Tor pārlūka alternatīvu.

4 - Yandex pārlūks

Yandex ierindojas starp labākajām Tor pārlūka alternatīvām. Pārlūks Yandex ir Krievijas tehnoloģiju giganta Yandex produkts. Tai ir izcila spēja saglabāt lietotāja datus drošībā no izsekotāju ziņkārīgajām acīm. Šī Tor alternatīva var arī skenēt failus un tādējādi arī saglabāt datus no dažādiem ļaundabīgo programmu veidiem.

Papildus drošībai, kas nodrošina lietotāja datus, Yandex ir arī daži spraudņi, kas vērsti uz tiešsaistes privātumu un drošību. Piemēram, reklāmas bloķētāji un paplašinājumi un spraudņi, kas atspējo Flash, aizsargā lietotāju no nenodrošinātām vietnēm. Kad jūs izmantojat Yandex pārlūku, iebūvētais Kaspersky antivīruss skenē lejupielādējamus arī drošības nolūkos..

Šī Tor alternatīva ir savietojama ar Windows 7 un tās jaunākajām versijām. Tas labi darbojas arī Linux un Mac OS X. Yandex pārlūks ir bezmaksas, un to var viegli lejupielādēt no savas vietnes.

5 - IprediaOS šifrēts pārlūks

iPrediaOS ir uz Linux balstīta OS, un tā ir viena no iespējamām Tor pārlūka alternatīvām. Šajā Tor alternatīvā ir ieprogrammēti šifrēšanas pakalpojumi, kas aizsargā tā lietotājus no izsekotājiem un uzbrucējiem. Tas tiek darīts, šifrējot tīkla trafiku, tādējādi pārvēršot to par drošu un privātu Tor pārlūka alternatīvu.

6 - Globus drošais pārlūks

Globus ir apmaksāta Tor pārlūka alternatīva, kas piedāvā arī 5 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju. Šī tor pārlūka alternatīva nodrošina tā lietotāju ar izcilu anonimitāti un tiešsaistes drošību. Tas arī izmanto VPN tīklu, lai novirzītu interneta trafiku. Tas nozīmē, ka pat tad, ja kāds vēlas tevi izsekot, tā vietā viņš atradīs Globus serverus.

Šī Tor alternatīva lietotājiem ļauj izvēlēties atrašanās vietu, no kurienes viņi vēlas parādīties tiešsaistē. Piemēram, jūs varat iestatīt savu atrašanās vietu Anglijā, mierīgi sēžot Vācijā, dodot saviem izsekotājiem maldīgu priekšstatu. Tor tīklu Globus izmanto, lai atbloķētu dažādas vietnes un aizsargātu arī ļaunprātīgu programmatūru. Tā rezultātā jūs varat piekļūt Tor vietnēm bez Tor, bet ar Globus! Šī Tor alternatīva labi darbojas ar visām galvenajām operētājsistēmām.

7 - Whonix Anonīma pārlūkošana

Whonix, kas ir viena no Tor pārlūka alternatīvām, ir tāda veida operētājsistēma, kas aizdomā ikvienu drošības ķēdi, kurš arī vēlas baudīt anonimitāti internetā. Whonix drošības programma ir balstīta uz Tor un labi darbojas Linux OS. Šī Tor alternatīva darbojas izolācijā, kas nozīmē, ka kaut kas Netizen neradīs rezultātu Netizen IP adreses atklāšanai internetā..

Pat DNS vai ļaunprogrammatūra kļūst bezjēdzīga, ja Netizen ir nodarbinājis Whonix, jo viņi nevarēs noplūst atrašanās vietas vai personiskās informācijas informācijai par konkrēto Netizen. Whonix programmatūrai ir divas galvenās daļas. Pirmkārt, mums ir Whonix-Gateway, kas, kā norāda nosaukums, ir vārti, kas darbojas tikai uz Toru. Tad otrā daļa ir Whonix-WorkStation, kas darbojas izolētā tīklā. Tomēr tikai savienojumi, kas izveidoti Tor, var iziet caur izolēto tīklu.

Whonix ir tā Tor alternatīva, kas, pareizi lietojot, var efektīvi aizstāt Tor.

8 - Komodo ledus pūķis

Comodo Ice Dragon pārlūks ir tāds, ka Tor pārlūka alternatīvai ir arī privātuma funkcijas. Tā ir drošības programmatūra, kuras pārlūka pamatā ir FireFox. Comodo Ice Dragon ir funkcijas, kas padara to par vienu no labākajām drošajām Tor alternatīvām. Tas piedāvā arī drošu DNS pakalpojumu, kas palīdz paātrināt Netizen pārlūka darbību. Par laimi šī Tor pārlūka alternatīva ir pieejama bez maksas.

9 - atvienojiet pārlūku

Atvienot ir viena no tām Tor pārlūka alternatīvām, kas spēj atvienot lietotājus no vietnēm, par kurām zināms, ka viņi meklē Netizens. Tas izseko tās vietnes vai uzņēmumus internetā, kas izseko Netizens, un pēc tam jautā, vai jūs vēlaties tos bloķēt. Šī Tor alternatīva piedāvā arī plašu pārlūkošanas iespēju klāstu.

Atvienot ļauj iOS, Windows un Android lietotājiem droši meklēt un tādējādi pārlūkot. Neskatoties uz to, šī programmatūra nav ideāls un ekskluzīvs privātuma un drošības rīks vai nevainojama Tor alternatīva. Šī Tor alternatīva tomēr ir efektīvs papildinājums, un tā maksā USD 5 mēnesī vai par USD 50 jūs varat saņemt abonementu uz vienu gadu.

10 - Apakšgrāmata OS kā alternatīva A Tor

Apakšgrāfs OS ir viena no Tor pārlūka alternatīvām, kurā tiek izmantota Tor tehnoloģija. Subgraph OS ir paredzēta īpaša programmatūra privātumam un draudzīgumam lietotājam. Tam ir šāda saskarne, kas izstrādāta, lai mazinātu diskomfortu, tāpēc Subgraph OS sistēmas ir diezgan grūti izsekot un plaisāt.

Šī Tor alternatīva izmanto slāņus, lai izpētītu datora programmatūras instalācijas drošības līmeni. Pastāv arī tādi aizsardzības slāņi kā ugunsmūris, rūdīts kodols un metaproxy.

11 - Freepto

Freepto ir viens no iecienītākajiem tiešsaistes privātuma rīkiem lielākajai daļai Netizens, un tas neapšaubāmi ir arī ticama Tor pārlūka alternatīva. Tiešsaistes anonimitāte ir funkcija, kurā Freepto ir zināšanas. Šī Tor alternatīva ir portatīva programmatūra, jo to var palaist uz jebkura datora, kad esat to saglabājis USB atmiņā. Tā rezultātā jums tas nevajadzēs atkal un atkal instalēt, lai kur jūs dotos.

Šai Tor alternatīvai ir tāda programmatūra kā Tor, un tā darbojas Linux OS. Freepto saglabā un šifrē visus datus, kas savākti diskā. Tas ir iemesls, kāpēc Freepto lietotāju identitāte joprojām ir droša no hakeru un izsekotāju ziņkārīgajām acīm. Sakarā ar šīm funkcijām Freepto tiek uzskatīts par vienu no labākajām Tor pārlūka alternatīvām.

12- vienaudžu bloks

Peerblock ir cienīgs risinājums, lai bloķētu noteiktas personas un programmas, lai jūs izsekotu. Tā ir viena no tām Tor pārlūka alternatīvām, kas neļauj Java sakariem jums sekot vai uzraudzīt. Tas arī palīdz jums kontrolēt cilvēkus, ar kuriem sazināties vai mijiedarboties internetā.

Pateicoties Peerblock ārkārtas funkcijām, dažādas programmas un indivīdi nespēj izsekot vai pat iekļūt jūsu sistēmā. Tomēr ar jums notiek tādas pašas sekas, ka jūs pat nevarat iekļūt citu lietotāju sistēmā. Bet tomēr jums jābūt piesardzīgam, jo ​​Peerblock nespēj apturēt VISUS izsekotājus, lai jūs izsekotu. Tādējādi jums ir nepieciešama arī kāda cita programmatūra, lai papildinātu šo Tor alternatīvu. Vislabākais ir tas, ka Peerblock tirgū ir bez maksas.

13 - LPS - viegla portatīvā drošība

Viegla portatīvā drošība (LPS) ir uz Linux balstīta programmatūra. Šī Tor alternatīva ir OS, kurai nepieciešama sāknēšana no ārējās atmiņas infrastruktūras. LPS nepievieno un nesazinās ar ārējiem serveriem, kuriem ir tendence uz izsekošanu. Tas ir iemesls, kāpēc LPS var uzskatīt par lielisku Tor alternatīvu.

14- Tokss

Starp visām Tor alternatīvām Tox ir opcija, kuru iecienījuši tie, kas ir drošas ziņojumapmaiņas lietotnes fani. Tox ir galamērķis tiem, kuri vēlas, lai viņu sakaru pakalpojumi būtu šifrēti. Tas nodrošina tādus pakalpojumus kā šifrētu ziņojumu pasts, tērzēšana un daudzi citi. Tox nodrošina arī drošus video konferenču pakalpojumus.

15- Epika

Kā norāda nosaukums, šī Tor alternatīva nenoliedzami ir episka. Epic ir uz privātumu un drošību orientēts pārlūks, un tam ir iespēja bloķēt reklāmas un skriptus, kas vienmēr atrodas, lai izsekotu tā lietotājiem. Šīs Tor alternatīvas programmatūra ir veidota uz Chromium avota koda.

Epic var arī atspējot DNS kešatmiņu un tiešsaistes automātisko aizpildīšanu, tādējādi novēršot trešo personu piekļuvi sīkdatnēm. Šī programmatūra ir ticama Tor alternatīva, jo tā ir arī Tor, Chrome un FireFox kombinācija.

16- JonDo Live-CD

JonDo ir vēl viena Tor pārlūka alternatīva, kuru varat izmantot operētājsistēmai Linux bāzes. Slavenā GNU OS ir šīs Tor alternatīvas pamats. JonDo Live, atšķirībā no citas programmatūras, tiek piegādāts kopā ar dažām iepriekš instalētām programmām, piemēram, Thunderbird, Pidgin un Tor Browser..

17- astes

Astes ir vienas no populārākajām Tor pārlūka alternatīvām. Astes ir sarežģīta sistēma, kas ir iemesls, kāpēc tā ir visdrošākā, tomēr unikālākā no visām Tor alternatīvām.

Pirmā funkcija, kas palielina Astes unikalitāti, ir tā, ka tā ir dzīva OS, kuru var ielādēt no jebkura USB, DVD vai cietā diska..

Otrā iezīme ir tā, ka tai ir uz Linux balstīta OS, kurai ir vairākas iebūvētas programmas. Šīs programmas palielina astes efektivitāti attiecībā uz drošību un anonimitāti. Astes OS ir arī e-pasta klients un IM klients, kas padara sērfošanu internetā drošāku un ātrāku.

Trešā iezīme attiecas uz astes efektīvu darbību, tas ir, tiek izmantots Tor tīkls, kas astes nodrošina arī citus drošības elementus. Tāpēc nebūs lieki teikt, ka astes ir daudz labāka Tor alternatīva.

Izmantojot astes, jūs varat izdzēst arī savu digitālo taku. Tas notiek tāpēc, ka, izmetot cieto disku vai USB diskdzini, sistēmā nepaliek pierādījumi par jūsu darbību. Tādējādi astes nodrošina pilnīgu anonimitāti, un jums nav jāuztraucas par saviem datiem pat tad, ja izmantojāt publisku tīklu vai drauga datoru. Viss izzūd no sistēmas, tiklīdz jūs izņemat disku, kurā ir OS, jo jūsu izmantotā sistēma bija neatkarīga no USB instalētās operētājsistēmas, tāpēc tā atgriežas normālā operētājsistēmā.

Turklāt astes izmanto tikai operatīvo atmiņu, tāpēc pēc atkārtotas sāknēšanas neviena jūsu informācija netiek saglabāta datorā. Tādējādi OS kļūst par visu nepieciešamo datu krātuvi, kā rezultātā tā ir ideāls risinājums slepenas informācijas un visu dārgo dokumentu apstrādei..

18- Psifons

Labākā Tor alternatīva anonīmai pārlūkošanai 2019. gadā

Psifons ir bezmaksas un atvērtā koda rīks, kas varētu efektīvi darboties cilvēkiem, kuri atrod Tor alternatīvu. Psifons izmanto VPN un SSH tehnoloģiju paņēmienus, lai ierobežotajās vietās tas varētu nodrošināt piekļuvi atvērtam internetam.

Tas aizēno lietotāja IP adresi un nodrošina pretcenzūru. Tas ir bezmaksas avots, taču tas piedāvā arī pro versiju, tomēr tam ir bezmaksas lietotnes Android un iOS. Nedaudz sarūgtinoša ir tā, ka bezmaksas versijas lietotājiem ir ierobežots joslas platums - 2 Mb / s. Tomēr maksimālais ātrums, ko tie nodrošina, ir 5 Mb / s, ieskaitot visus Psiphon premium plānus.

Šī Tor alternatīva varētu sniegt jums drošību pret identitāšu, piemēram, valdības aģentūru, interneta pakalpojumu sniedzēju un citu trešo personu, šņākšanu.

Droša pārlūkprogramma, piemēram, Tor:

Droša pārlūkprogramma, piemēram, TOR, vienmēr tiek atvērta un izveido savienojumu ar saviem virtuālajiem serveriem, kuru dēļ maršrutēšanas trafiks pazūd no jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja, kā arī no citām uzraudzības aģentūrām..

Otrs labākais, ko viņi dara! Viņi neuzglabā jūsu sīkfailus vai citu informāciju, kuru viegli izplata cits pārlūks. Šeit varat pārbaudīt, no kā noplūst jūsu pārlūkprogramma. Tie aizsargā arī jūs no ļaunprātīgas programmatūras ievadīšanas un neļauj atklāt pēdas. Veicam ātru pārbaudi, šobrīd es izmantoju Mac Book Pro un atrodas kaut kur Amerikas Savienotajās Valstīs, tāpēc apskatīsim.

Tor-alternatīvas

FBI izdevās operācijas Torpedo laikā atklāt aptuveni 30 miljonus Toru. FBI noslēdza līgumu ar vienu no Tor izstrādātājiem Metjū Edmanu, lai to ieviestu pēc operācijas, tāpēc nav prātīgi izmantot Tor līdz un ja vien jūs nevēlaties nodarbināt Tor, lai vienkārši palielinātu savu privātumu un drošību kopā ar VPN..

Virtuālais privātais tīkls - VPN - dubultā šifrēs arī jūsu interneta aktivitātes un Tor izmantošanu. Tas nodrošinās jūs ar kopīgu IP adresi, lai jūsu IP nevarētu izsekot. Tādējādi nomierinoša anonimitāte, pat ja Tor atkal tiek apdraudēts.

Lai arī Tor piedāvātie pakalpojumi ir ārkārtēji, un tādējādi vairums Tor alternatīvu drīzumā tur nokļūs. Bet mēs vēlamies, lai jūs izpētītu arī Tor alternatīvas, ja nevēlaties izmantot Tor pārlūku pēc tam, kad esat uzzinājis par kompromisu tā efektivitātes ziņā..

Vai TOR ir nelikumīga lietošana?

Tā ir gara diskusija par to, vai tā lietošana ir nelikumīga vai likumīga. Savā atradumā es neko neesmu atradis, kas norādītu, ka TOR pārlūka lietošana ir nelikumīga!

Problēma ir lietām, kas ietekmē pašu Toru. Tor atver visas durvis, kuras var atvērt Hitman birojam, narkotikām, pornogrāfijai un vēl daudziem citiem nelegāliem tirgiem, kurus parastais pārlūks aizliedz vai bloķē. Tomēr tas nepadara Tor Nelegālu.

Vai TOR pārlūku var droši lietot?

Pats Tor ir drošākais pārlūks, taču tas neaizsargās jūs no ļaunprātīgas vietnes. Ir ļoti daudz cilvēku, kuri sūdzas par lēnu pārlūkošanu, taču, manuprāt, šifrēšanas dēļ viņi varētu palēnināt jūsu interneta savienojumu.

TOR nodrošina visvairāk anonīmu savienojumu bez sekošanas papildinājumiem, piemēram, pēdas, WebTRC un papildus, kas ļauj drošāk par to domāt..

Bet tā kā tas nenodrošina nevienu papildinājumu, lai jūs izsekotu, tas neaizsargās jūs no ļaunprātīgām vietnēm. Ir ļoti ieteicams izmantot kādu pretvīrusu programmatūru.

Secinājums

Tor pakalpojumu kompromiss uzticamajiem lietotājiem bija liels satricinājums. Daudzi “Tor” lietotāji izvairījās no tā pakalpojumu izmantošanas. un tagad arī meklējam alternatīvu, kas vislabāk derētu Tor apavos. Tāpēc mēs esam uzlauzuši pātagu un apkopojuši jums labākās 17 Tor pārlūka alternatīvas.

Iepriekš minētās Tor pārlūka alternatīvas ir vienas no visizcilākajām alternatīvām. Tas palīdzēs jums atrast vispiemērotāko. Atrodoties ārpus ierastajiem pārlūkiem un izmantojot vienu no labākajām Tor pārlūka alternatīvām, varat ātri un droši sērfot internetā..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me