Labākās NYAA alternatīvas Anime skatīšanai tiešsaistē

[ware_item id=33][/ware_item]

Populārās anime torrent vietnes NYAA krišana bija satricinājums anime un hentai cienītājiem visā pasaulē. Pēc 7 gadu smagas cīņas pret Japānas autortiesību troļļiem leģendārais NYAA tika atcelts 2017. gada 1. maijā. Tikmēr mēs atklājām, ka NYAA alternatīvu vēlme ir īpaši uzplaiksnījusi, tādējādi šodien atvieglojot anime cienītāju bezcerību. mēs atklāsim labākās NYAA alternatīvas. Šīs NYAA alternatīvas kalpos jums ar kvalitatīvām anime izrādēm jūsu izklaidei.


labākās-NYAA-alternatīvas

Turklāt, ja jums rodas problēmas saistībā ar tiešsaistes privātumu, jums vajadzētu nodarbināt vienu no labākajiem Torrenting VPN.

Ieteicamais raksts: Torrent VPN: Kāpēc VPN ir nepieciešams Torrent lietotājiem?

Kad Be Will NYAA Atpakaļ?

NYAA bija galvenais BitTorrent centrs Dienvidaustrumu Āzijas izklaidei. Daudziem vietnes lietotājiem 2011. gadā tika vērsta uz autortiesību pārkāpumiem. 2014. gada septembra sākumā vietne kļuva par nozīmīga DDoS uzbrukuma mērķi. NYAA tika slēgts bez oficiāla paziņojuma, kuram vietnes moderatori vēlāk ar IRC starpniecību apstiprināja, ka NYAA anonīmais īpašnieks vietni nolaida brīvprātīgi..

Tātad, ja jūs mēģināt piekļūt NYAA.se tagad, jūs saņemsit šādu ziņojumu:

labākās-NYAA-alternatīvas

Kopš NYAA darbības pārtraukšanas anime cienītāji visā pasaulē ir bombardējuši forumus ar ziņām un sociālajiem medijiem par NYAA atdzimšanu. WHOIS ierakstos par NYAA domēniem, ieskaitot NYAA.eu, NYAA.se un dažādus citus domēnus, norādīts, ka tie ir deaktivizēti. Tādējādi ir grūti paredzēt precīzu NYAA apturēšanas ilgumu.

labākās-NYAA-alternatīvas

Labākās NYAA alternatīvas

Iekļautās labākās NYAA alternatīvas kalpos jums ar augstākā līmeņa anime. Tādējādi šīs alternatīvas pārliecinās, ka jūs turpināt saņemt kvalitatīvas izklaides, līdz NYAA atjaunojas. Labākās NYAA alternatīvas ir:

 1. AniRena labākās-NYAA-alternatīvas

AniRena Torrent ir vietne, kurā atrodas Āzijas / Japānas saturs. Tas ir slavens kā slavenā NYAA anime torrent klons. Šī NYAA alternatīva lietotājiem ļauj ērti pārvietoties vietnē, horizontāli izlīdzinot multivides cilnes mājas lapā.

AniRena šobrīd ir 14, 360 straumju un 6354 augšupielādētāju resursdators, un tam ir tendence pieaugt. Lietotāji tiek informēti par savu pašreizējo statusu, izmantojot vietni, attiecībā uz viņiem nodotajiem datiem. AniRena tic caurspīdīgumam, kā arī paliek uzticīga saviem lietotājiem.

 1. Vietne AniSearch.ru

  labākās-NYAA-alternatīvas

Populārā NYAA alternatīva, proti, “AniSearch.ru” uzņem neierobežotus anime straumītes, ieskaitot Naruto, Youjo Senki - Sanda no Tanya the Evil, Natsume Yuujinchou Roku un daudz ko citu. AniSearch.ru piedāvā piekļuvi šiem straumēm, izmantojot vienu pieskārienu.

AniSearch.ru darbojas kopš 2012. gada, un tas tiek uzskatīts par uzticamu un pieprasītu anime un hentai cienītāju vidū. Vietnē AniSearch.ru ir pieejami arī populārie anime video augstas izšķirtspējas (HD) kvalitātē, lai nepieviltu lietotājus.

 1. Briesmīgs Subs labākās-NYAA-alternatīvas

Tiklīdz NYAA darbība tika apturēta, Horrible Subs bija viena no pirmajām vietnēm, kas parādījās pamanāmi. Tā kā briesmīgais Subs ir veidots ap ātrgaitas magnētu saitēm, tāpēc vīlušies NYAA torrent lietotāji to uzskata par vispopulārāko NYAA alternatīvas izvēli.

Horrible Subs ir vispieņemamākā NYAA alternatīva, jo tā ir bijusi spēcīga NYAA konkurente ar ikdienas lasītāju bāzi aptuveni 1 miljons un Alexa rangu 2797. Tā piedāvā līdzīgu mediju kategoriju bibliotēku kā NYAA.se. Turklāt Horrible Subs ir pievilcīgs interfeiss. Tā kā tā ir lietotājam draudzīga vietne, tā lietotājiem ļauj bez traucējumiem lejupielādēt jaunāko anime saturu.

 1. Anime Tosho labākās-NYAA-alternatīvas

Anime Tosho var uzskatīt par precīzu NYAA anime torrent klonu. Tam seko identisks dizains un navigācija, kā arī multivides saturs ir līdzīgs NYAA vietnei. Šī NYAA alternatīva ir pilnīgi bezmaksas. Tas piedāvā automatizētu pakalpojumu, kurā tas mitina Usenet un DDL pakalpojumus.

Multivides satura augšupielāde vietnē Anime Tosho parasti prasa dažas minūtes, jo tas tiek ātri augšupielādēts. Šī vietne apgalvo, ka apmēram 300 MB faila tiek patērētas dažas minūtes, lai spoguļstikls parādītos vismaz vienam resursdatoram. Tas ierindojas spraigāko konkurentu vidū anime torrent vietņu sarakstā.

 1. Pirātu līcis labākās-NYAA-alternatīvas

Tiešā vietne, kas jums liek domāt par lielākajiem torrentu centriem, ir neviens cits kā Pirate Bay. Šī torrenta vietne pēdējos gadus ir nemitīgi plaukstoša anime un straumju cienītājiem. Tas tiek uzskatīts par vienu no labākajām NYAA alternatīvām, jo ​​tas ir simtiem tūkstošu spēļu straumju, kā arī populāru sēriju saimnieks..

Lai arī Pirate Bay agrāk cieta no dažādiem izslēgšanas gadījumiem, vietne, pateicoties spēcīgajām pēdām torrent industrijā, atguva savu pastāvēšanu kopā ar savu auditoriju.

 1. Anime koplietošana labākās-NYAA-alternatīvas

Anime Sharing tiek uzskatīta par populārāko NYAA alternatīvu starp anime un hentai cienītājiem. Anime Sharing lietotāja interfeiss ir līdzīgs ExtraTorrent, un tam ir arī laba meklētājprogramma, kas spēj nodrošināt labākos anime un hentai torrent lejupielādes rezultātus..

Šīs NYAA alternatīvas Alexa vērtība ir 3,445, un tā katru dienu uzņem miljoniem ikdienas apmeklētāju. Turklāt Anime Sharing ir arī īpašs forums anime un hentai cienītājiem, lai viņi varētu atklāti apspriest savu viedokli. Tam ir arī kalendārs, milzīga kopiena, FAQ sadaļa un ātrās saites. Anime Sharing kalpo kā lieliska NYAA alternatīva, taču tai joprojām ir vairāk jāstrādā, lai kļūtu par tiešu NYAA torrent vietnes aizvietotāju..

 1. Shana projekts labākās-NYAA-alternatīvas

Shana Project ir jauna anime torrent vietne, taču, ņemot vērā izcilās iespējas, tā tiek uzskatīta par vienu no labākajām NYAA alternatīvām. Šī vietne lietotājiem ļauj automatizēt anime lejupielādi. Izmantojot šo funkciju, lietotājs var ļaut BitTorrent klientam automātiski lejupielādēt nepieciešamo multivides saturu.

Shana Project ir salīdzinoši jauna vietne, tāpēc tai multivides satura bibliotēkā nedaudz pietrūkst. Lai gan šī NYAA alternatīva nenodrošina izvēlnes cilni dažādiem žanriem, tā lietotājiem ļauj meklēt nepieciešamo saturu, izmantojot meklēšanas lodziņu, kas atrodas mājas lapā.

 1. Vietne TheHylia.com labākās-NYAA-alternatīvas

TheHylia kalpo kā tiešas lejupielādes vietne, kuru visbiežāk izvēlas anime un hentai cienītāji. Sākotnēji tas tika veidots kā centrālais mezgls, lai vienā vietā uzkrātu iecienītās sērijas, lai izvairītos no saistītajām saitēm, kā arī no milzīgās reklāmas vētru. TheHylia tiek uzskatīta par labāko NYAA alternatīvu arī tās vienkāršās saskarnes un konta pārvaldības funkcijas dēļ.

TheHylia neapstiprina dārgos abonementus un jebkāda veida reklamēšanu domēnā, kas nepieciešama, lai pievilcīgs lejupielādes pakalpojums būtu pieejams visā pasaulē. Pastāv arī ierobežojums, kas ļauj lietotājiem lejupielādēt vienu failu vienlaikus.

 1. AcgnX Torrent labākās-NYAA-alternatīvas

AcgnX - Anime Comics Games Novel X-Project ir vēl viens pretendents uz labāko NYAA alternatīvu. Šo torrentu vietni veido uzlabotas funkcijas, kādas nav nevienai citai anime vietnei šajā sarakstā. Tomēr pašlaik AcgnX Torrent ir jāpagarina sava izaugsme, tāpēc tā meklē augšupielādētājus. Tas ir tāpēc, ka pēc tam, kad straume NYAA bija samazinājusies, milzīga anime fanu plūsma pārslēdzās uz AcgnX Torrent.

Šī NYAA alternatīva informē lietotājus, kad vietnei tiek pievienota jauna funkcija vai ja ir kādi jaunumi par anime faniem. AcgnX Torrent pašlaik uzplaukst ar jauno multivides saturu. Tas ir iemesls, kāpēc to anime cienītāji uzskata par vienu no labākajām izvēlēm.

 1. Pantsu NYAA labākās-NYAA-alternatīvas

Pantsu NYAA ir novatoriska NYAA alternatīva, ko izveidojuši NYAA torrent vietnes lietotāji un administratori. Tas ir visu straumju saimnieks vēlākais līdz 2017. gada 5. aprīlim. Šī NYAA alternatīva sākotnēji tika ievietota 4Chan grupās un vēlāk tika padarīta par vīrusu pār Reddit.

Pantsu NYAA piedāvā arī meklēšanas pogu. Pašlaik tas ir pieejams ar lielāko daļu NYAA multivides satura. Pilnīga funkcionalitāte, kas līdzīga NYAA vietnei, tiek solīta drīzumā.

 1. Anime baiti labākās-NYAA-alternatīvas

Anime Baits ir ierindots starp labākajām NYAA alternatīvām. Tam ir liela multivides satura bibliotēka, taču vietnes plašsaziņas līdzekļu saturs neatbilst NYAA. Lai skatītu saturu Anime baitos, ir nepieciešama reģistrācija šajā vietnē.

Anime Bytes administratori šobrīd ir pārtraukuši jaunu reģistrāciju pieņemšanu, taču viņu reģistrācija tiek atvērta savlaicīgi. Tas notiek galvenokārt tad, kad reģistrācija ir pilna.

 1. Tokija Toshokan

labākās-NYAA-alternatīvas

Tokija Toshokan ir vēl viena NYAA alternatīva. Tā ir visaptveroša vietne anime torrent, un tā apgalvo, ka ir “Japāņu plašsaziņas līdzekļu BitTorrent bibliotēka”. Tas arī nodrošina slavenās sērijas, kuras iepriekš bija pieejamas NYAA. Tokija Toshokan ļauj lietotājiem pielāgot savu multivides bibliotēku. Lai to izdarītu, ir jāreģistrējas tīmekļa vietnē.

Šī NYAA alternatīva ļauj anime un hentai cienītājiem meklēt multivides saturu, pamatojoties uz faila lielumu, tādējādi ļaujot lejupielādēt konkrēto nepieciešamo saturu. Tomēr vietne un rādītāji, kas pieejami indeksā, ir diezgan lēni. Šķiet, ka vietne ir nepilnīga, un tajā var lejupielādēt tikai torrent hash failus. Tādējādi tas varētu sagādāt vilšanos tiem, kuri vēlas pienācīgu un lietotājam draudzīgu saskarni.

 1. ExtraTorrent labākās-NYAA-alternatīvas

ExtraTorrent tiek uzskatīts par līdzīgu PirateBay, kas saviem lietotājiem piedāvā plašu animētu seriālu, šovu, kā arī viegli lejupielādējamu filmu klāstu..

Tiek uzskatīts, ka tā ir pasaulē populārākā neatkarīgā torrent meklētājprogramma. Šī NYAA alternatīva lietotājiem nodrošina multivides saturu, un tas ir par brīvu. Galvenā priekšrocība, izvēloties ExtraTorrent, ir tā uzlabotā meklētājprogrammu sistēma. Līdztekus vienkāršāka navigācija lietotājiem ļauj izbaudīt pārsteidzošu pieredzi.

 1. RuTracker labākās-NYAA-alternatīvas

RuTracker ir krievu straumju indeksēšanas pakalpojums, kas ir kļuvis par nepārtrauktu un pastāvīgu apturēšanu un velcēšanas upuri tāpat kā NYAA. Šī NYAA alternatīva tiek uzskatīta par vienu no labākajām NYAA alternatīvām. Tā straumēšanas indekss aptver plašu multivides satura klāstu, ieskaitot mūziku, spēles, grāmatas, anime, filmas un daudz ko citu.

Tā kā šī NYAA alternatīva ir vietne, kas balstīta uz Krieviju, tāpēc jums būs jāpārslēdz vietne uz angļu vai jebkuru citu valodu. To var izdarīt, izmantojot tulkošanas papildinājumu pārlūkprogrammā. Tas piedāvā forumu, FAQ, speciālu meklēšanas funkciju, kategorizētus straumēm un arhivētu izvēlni. Pēc reģistrēšanās, izmantojot kontu vietnē, jūs varat piedalīties arī foruma diskusijās. Tomēr jums jāatceras, ka lielākā daļa satura būs krievu vai Centrāleiropas valodās.

Secinājums

Populārā vietne anime torrent vietne NYAA tika nosaukta pēc kaķu meow japāņu valodā. To tomēr varētu zināt tikai dažas anime, un hentai cienītāji izplatījās visā pasaulē. NYAA uzņēma miljoniem ikdienas lietotāju un tika pieminēts kā viens no slavenākajiem plašsaziņas līdzekļu, īpaši anime satura, avotiem.

Lai mazinātu NYAA lietotāju ciešanas, šajā rokasgrāmatā mēs esam minējuši labākās NYAA alternatīvas. Šīs NYAA alternatīvas piesaistīs jūs jaunākajām anime sērijām un vēlamajam multivides saturam. Tādējādi jūs vairs neiegūsit iespēju palaist garām NYAA. Tomēr, ja jūs uztrauc jūsu tiešsaistes drošība un privātums, varat izmantot VPN, kas palīdzēs jums kļūt anonīmam internetā.

Ieteicamais raksts: 5 labākie vilkšanas VPN & P2P failu koplietošana - 2017. gada populārākais ieteikums

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me