10 najlepších poskytovateľov služieb VPN zadarmo 2019

[ware_item id=33][/ware_item]

Používatelia internetu, ktorí zažívajú extrémne obmedzenia online a ohrozenia súkromia, smerujú k dokonalým nástrojom ochrany osobných údajov, medzi ktorými si VPN získava mimoriadnu pozornosť. Aj keď existujú spoľahliví poskytovatelia VPN s vynikajúcimi recenziami používateľov, väčšina ľudí si vyskúša bezplatné služby VPN.


Bohužiaľ, medzi tisíckami bezplatných sietí VPN by sa len niekoľko z nich mohlo zaradiť medzi najlepších poskytovateľov bezplatných sietí VPN, ktorí si súčasne udržiavajú dobrú používateľskú skúsenosť. S nárastom intenzívnych kybernetických útokov je mnoho so zlými skutkami mimo falošných služieb VPN. Preto sme odfiltrovali najlepšie bezplatné služby VPN, ktoré sme otestovali a boli svedkami dobrých recenzií od ich používateľov.

Služba VPN vám poskytuje anonymitu prostredníctvom šifrovania údajov a zmeny adresy IP. Tieto bezpečnostné funkcie vám pomôžu mať lepší online zážitok bez obáv z ochrany osobných údajov.

Tu je zoznam najlepších poskytovateľov bezplatných sietí VPN, ktoré sme vybrali s cieľom pomôcť vám vybrať produktívneho a efektívneho poskytovateľa.

10 najlepších bezplatných odporúčaní VPN - aktualizované 2018

CyberGhost VPN

Pros:

 • 256-bitové šifrovanie OpenVPN
 • Politika bez prihlásenia
 • Hlavný vypínač
 • Spôsob platby bitcoínmi

Zápory:

 • Nedostatky v rýchlosti spôsobené niekoľkými súčasnými pripojeniami
 • Účinnosť závisí od cenových plánov

CyberGhost VPN je naša prvá voľba pre najlepšie bezplatné služby VPN. Je to celosvetovo populárny poskytovateľ VPN s takmer 3,5 miliónmi používateľov. Toto je rumunský poskytovateľ VPN, ktorý má pre svojich zákazníkov politiku bez prihlásenia. CyberGhost je VPN s certifikáciou ISO, ktorá má jasnú politiku transparentnosti, ku ktorej majú účastníci ľahký prístup.

Bezpečnostné funkcie poskytované CyberGhostom však tiež stoja za zváženie. Poskytuje šifrovanie 256 bitov AES na šifrovanie užívateľských údajov. Vďaka funkciám, ako je prepínač zabíjania a ochrana pred únikom Pv6 / DNS, sa z neho robí silne chránený poskytovateľ VPN zadarmo.

Jeho populárnejšou je podpora zdieľania súborov P2P a ponuka účinných bezpečnostných protokolov vrátane (OpenVPN, PPTP a L2TP / IPSec)..

Balík VPN CyberGhost VPN je však k dispozícii pre systémy Windows, Mac a Android. Pri používaní bezplatnej verzie môžete získať aj rušivé reklamy a marketingové materiály.

Betternet VPN

Pros:

 • Zásady nulového protokolovania
 • Bezplatné rozšírenia prehliadania VPN
 • Žiadne skryté poplatky
 • Registrácia nie je potrebná

Zápory:

 • Nie je k dispozícii pre zariadenia so systémami Mac a Linux

Betternet VPN je služba, ktorá už prilákala mnoho používateľov internetu a získala obrovskú popularitu. Na celom svete má viac ako 38 miliónov zákazníkov, ktorí rastú výrazným tempom. Dôvodom, prečo sa zaraďovať medzi jednu z najlepších najlepších služieb VPN zadarmo, sú jej úplne bezplatné služby.

To však nie je jediná funkcia, ktorá priťahuje zákazníkov z celého sveta. Zabezpečovacie funkcie, ktoré poskytuje, sú tie, ktoré poskytujú špičkové platené VPN. Šifruje užívateľské údaje 256-bitovým šifrovaním AES v protokole OpenVPN a 128-bitovým šifrovaním AES-CBC na protokole IPSec..

Na zabezpečenie vysokej priority ochrany osobných údajov zákazníka má sieť Betternet VPN pravidlá s nulovým protokolom. Zhromažďuje len informácie, ako napríklad celkové množstvo prenesených údajov za deň a čas pripojenia používateľa.

Túto sieť VPN môžete používať na zariadeniach s platformami ako iOS, Android a Windows 7/8/10. Na smartfónoch môžete na rýchle a bezpečné pripojenie k serveru používať vlastnú mobilnú aplikáciu Hexatech.

VPN Hotspot Sheild VPN

Pros:

 • Poskytuje pripojenie k 5 zariadeniam súčasne
 • Protokol OpenVPN s 256-bitovým šifrovaním
 • Ochrana pred škodlivým softvérom

Zápory:

 • Obmedzené na niektorých stránkach a pre všetky servery, ktoré sa nenachádzajú v USA

Jednou z najlepších bezplatných služieb VPN, ktoré priťahujú pozornosť používateľov, je poskytovateľ hotspot VPN s viac ako 10 miliónmi predplatných. Poskytuje používateľom bezpečný zážitok z prehľadávania online. Maskovaním skutočnej adresy IP sa používateľom poskytuje úplná anonymita, čím sa eliminuje riziko, že sa stanú obeťami kybernetického alebo snoopingového oka..

Poskytuje šifrovanie údajov prostredníctvom protokolu OpenVPN s 256-bitovým šifrovaním AES. Štít Hotspot obsahuje ďalšiu bezpečnostnú funkciu ochrany pred škodlivým softvérom, ktorá môže blokovať takmer 3,5 milióna nelegitímnych stránok.

Nevýhodou Hotspot VPN je, že nepodporuje použitie protokolov ako PPTP alebo L2TP / IPSec a má denný limit šírky pásma. Podľa bezplatnej verzie používateľov siete Hotspot VPN môže obsahovať aj nepríjemné reklamy. Nemáte prístup k obľúbeným webovým serverom, ako sú Netflix alebo Hulu.

ZenMate VPN

Pros:

 • Blokuje škodlivý softvér
 • Hlavný vypínač
 • Žiadny únik DNS

Zápory:

 • Podpora P2P nie je k dispozícii

Pre naše najlepšie bezplatné služby VPN okolo, ZenMate VPN je jedným z odporúčaní. Funkcie ochrany osobných údajov, ktoré poskytuje, zachytávajú pozornosť používateľov. Zákazníci môžu využiť možnosť prepínača Kill vždy, keď dôjde k náhlemu poklesu pripojenia. Prostredníctvom blokovania škodlivého softvéru môžete zostať chránení pred počítačovými rizikami.

Populárny šifrovací protokol VPN AES 256-bit však nie je v sieti ZenMate VPN ponúkaný. Namiesto toho šifruje používateľské údaje prostredníctvom AES 125. Poskytovatelia VPN si preto nárokujú tento protokol ako ten s vyššou rýchlosťou a bezpečnosťou.

Počas používania ZenMate je vaša IP, DNS a WebRTC chránené pred únikom. Táto VPN tiež uchováva obmedzené množstvo informácií o používateľoch pomocou protokolov pripojenia.

Nepodporuje zdieľanie súborov P2P, čo z neho robí nevhodné VPN, ktoré sa používa na účely torrentingu. ZenMate umožňuje prístup k serverom umiestneným v 4 krajinách, ktorými sú Nemecko, Rumunsko, Hongkong a Veľká Británia. S prémiovými službami však môžete pristupovať aj na iné servery.

Windscribe VPN

Pros:

 • Hlavný vypínač
 • Chránič úniku DNS
 • Podpora P2P
 • Zabezpečené Wi-Fi

Zápory:

 • Obmedzený prenos dát až do 10 GB
 • Pripojenie jedného zariadenia súčasne
 • Žiadni klienti Android

Windscribe VPN napriek tomu, že je na trhu nováčik, si získal takú popularitu, že z neho urobili najlepšie bezplatné služby VPN. Poskytuje silné šifrovanie 256 bitov AES pomocou otvoreného protokolu. Ponúka tiež autentizáciu údajov SHA 512 a efektívne podanie ruky RSA 4096. Vďaka všetkým týmto špičkovým bezpečnostným funkciám je to jedna z najbezpečnejších bezplatných služieb VPN.

Pridané bezpečnostné funkcie, ako napríklad ochrana proti úniku DNS a prepínač zabíjania, zlepšujú používateľskú skúsenosť online. Windscribe tiež poskytuje ochranu, keď ste pripojení k verejnej sieti Wi-Fi.

Jednou z jedinečných funkcií, ktorú Windscribe ponúka, je jeho Secure.link, ktorý vám pomôže ukázať, že na navštívenej webovej stránke existuje niekoľko stôp..

Pri pripájaní k tejto bezplatnej sieti VPN si môžete vychutnať zdieľanie súborov torrent a P2P bez toho, aby ste boli vystavení zobrazeniu adresy IP.

Nevýhodou tejto služby VPN je, že prístup k serverom v 9 krajinách, ako sú USA, Veľká Británia, Kanada, Hongkong, Francúzsko, Nemecko, Luxembursko a Holandsko, bol možný iba. Používatelia aplikácie Windscribe môžu tiež používať iba údaje 10 GB.

Dostatočnou príčinou používania tejto bezplatnej služby VPN je však to, že by sa mohla používať s populárnymi zariadeniami, ako sú Android, iOS, Linux, Windows a Mac..

Spotflux VPN

Pros:

 • Nadpriemerná rýchlosť
 • 256-bitové šifrovanie údajov AES
 • Neobmedzená šírka pásma

Zápory:

 • Nepovoľuje súčasné pripojenie
 • Manuálna konfigurácia servera proxy
 • Blokovanie reklám nie je k dispozícii

Neobmedzenú šírku pásma a primeranú rýchlosť bolo možné predstaviť iba pri platenej službe VPN. Spotflux VPN je však jedna z najlepších bezplatných služieb VPN, ktorá jej používateľom umožňuje bezproblémový online zážitok. Poskytuje tiež prístup k mnohým webovým serverom s obmedzeným prístupom.

Má službu OpenVPN s protokolmi PPTP, L2TP, SSTP a IKEv2. Spotflux je kompatibilný so zariadeniami ako Mac, iOS a Android, napriek tomu sa považuje za efektívnu VPN pre Windows.

Táto bezplatná služba VPN obsahuje veľkú rozšíriteľnosť serverov s viac ako 300 servermi v takmer 25 krajinách. Táto funkcia spolu so zdieľanou IP adresou vás chráni pred tým, ako vás budú sledovať Cyber ​​Goons a vládne agentúry.

S bezplatnou verziou siete Spotflux VPN však nebolo možné súčasne pripojiť viac ako jedno zariadenie. Neposkytuje vám ani jednoduché zariadenie na blokovanie reklám.

Spolu s tým získate automatickú konfiguráciu servera proxy pomocou servera Spotflux VPN. Okrem toho nemáte možnosť zvoliť umiestnenie servera, ak ste používateľom bezplatného softvéru. Je to však skvelá možnosť zvážiť, či chcete bezpečné prehliadanie online bez utrácania vašich peňazí.

TunnelBear VPN

Pros:

 • Efektívna rýchlosť
 • Spôsob platby bitcoínmi
 • 256-bitové šifrovanie údajov AES
 • Užívatelsky prívetivý

Zápory:

 • Obmedzené využitie dát 500 MB mesačne
 • Zdieľanie súborov P2P nie je k dispozícii

Služba VPN TunnelBear poskytuje vynikajúce bezpečnostné funkcie aj s bezplatnými službami. To ho robí jedným z najlepších poskytovateľov VPN zadarmo.

S TunnelBear VPN môžete mať jednoduché skúsenosti vďaka svojim užívateľsky prívetivým službám. Podporuje pripojenie zariadení vrátane Windows, iOS, Android, Smart TV, Apple TV, Chromecast a Ruko. Avšak v Macu to funguje relatívne efektívnejšie.

S touto bezplatnou službou VPN si môžete vybrať ľubovoľný server z 20 krajín sami. TunnelBear ponúka 256-bitový šifrovací protokol AES pre platformy Windows, OSX a Android, avšak s iOS máte k dispozícii autentifikáciu údajov SHA1 s protokolom IPSec..

Keďže tento softvér VPN vás obmedzuje na využívanie dát iba 500 MB, vďaka čomu je trochu nedostatočný na sledovanie videí a hranie hier. S tweetom na Twitteri, ktorý sa týka softvéru TunnelBear, by ste však mohli zvýšiť svoj dátový limit na 1 GB.

Služby VPN TunnelBear VPN by sa mohli zvýšiť prostredníctvom získania ponúkaných widgetov. Napríklad, môžete použiť GhostBear na vylepšenie šifrovania údajov, takže je menej náchylné na sledovanie zo strany snooping očí. Rozšírenie, ako je nahradenie TCP, vám môže pomôcť vyhnúť sa úniku údajov v čase prerušenia spojenia.

VPNBook

Pros:

 • Neobmedzená šírka pásma
 • 256-bitové šifrovanie údajov AES

Zápory:

 • Ponúka iba 3 umiestnenia na serveri
 • Žiadne pridané bezpečnostné funkcie

Ak chcete službu VPN, pomocou ktorej by ste nemuseli čeliť problémom s rýchlosťou, než VPNBook je najlepšia bezplatná služba VPN, ktorú si môžete vybrať. Umožňuje tiež odblokovanie mnohých webových stránok s obmedzením bez toho, aby ste si zachovali prenos na internete.

VPNbook však ukladá čas pripojenia používateľa a IP adresu, ktoré sa po týždni automaticky odstránia. Používateľom s 256-bitovým šifrovaním údajov AES sa používateľom ponúkajú aj najobľúbenejšie a najbezpečnejšie protokoly zabezpečenia, ako sú PPTP a OpenVPN..

VPNBook je kompatibilný na použitie so zariadeniami ako Windows, Mac OS X, iOS, Ubuntu a Android. Má však servery iba v troch krajinách, ktorými sú USA, Kanada a Nemecko.

VPNGate

Pros:

 • Skvelá rozšíriteľnosť servera
 • Žiadne časové limity
 • Ponúka bezpečnostné protokoly ako SSL-VPN / SoftEther VPN, L2TP / IPSec, OpenVPN a Microsoft SSTP..

Zápory:

 • Skrytá bezpečnostná politika

Je to služba VPN, ktorú navrhol japonský študent na univerzite v Tsukube s nízkou obľubou. Doteraz však získala viac ako 100 000 stiahnutí z celého sveta.

Pokiaľ ide o zabezpečenie, VPNGate je najlepšia bezplatná služba VPN zo všetkých. Táto služba VPN ponúka širokú škálu bezpečnostných protokolov, ako napríklad SSL-VPN / SoftEther VPN, L2TP / IPSec, OpenVPN a Microsoft SSTP..

Je to ľahko ovládateľný softvér VPN, pre ktorý nepotrebujete žiadnu registráciu. Napriek tomu vám pri používaní hotspotov Wi-Fi poskytuje bezpečnosť.

PrivateTunnel

Pros:

 • Jednoduché použitie
 • Široká škála klientov

Zápory:

 • Obmedzené umiestnenia servera
 • Výkon niekedy zaostáva

PrivateTunnel je naše posledné odporúčanie pre najlepšie bezplatné služby VPN. Vo svojej popularite medzi používateľmi je však jedným z najviac sťahovaných softvérov VPN, t. J. Viac ako 500 000 stiahnutí.

PrivateTunnel je k dispozícii pre platformy ako Windows, Mac, Android a iOS. Je to softvér, ktorý by používatelia mohli ľahko obsluhovať. Nevýhodou, ktorú mnohí používatelia tvrdia, je však jej oneskorená výkonnosť.

Je bezplatná služba VPN porovnateľná s platenou VPN

Aj keď je dobré mať službu VPN pre vaše súkromie online, namiesto toho, aby ste ju v takej situácii obrovských počítačových hrozieb nevybudovali. Mali by ste však mať jasnú predstavu o oneskoreniach, ktoré by VPN mohla pretrvávať.

Je zrejmé, že bezplatné VPN neobsahujú tak rýchlu službu ako platené. Najčastejšie ukladajú obmedzenia šírky pásma, kvôli ktorým by mohlo byť vysielanie streamov a ďalšie online veci nepríjemné. Obmedzené údaje bezplatných služieb VPN vás tiež obmedzujú v hraní hier a ťažkého obsahu.

Pri používaní bezplatnej služby VPN tiež nemáte potvrdené zásady ochrany osobných údajov a šifrovanie údajov, ktoré poskytujú. Je však možné, že takéto siete VPN môžu obsahovať malware a rušivé reklamy, ktoré môžu sledovať vaše prehliadacie aktivity a preferencie.

S dostupnými obmedzenými servermi ste však obmedzení na určité množstvo obsahu. Okrem toho mnoho bezplatných sietí VPN neumožňuje používateľom vybrať si server podľa vlastného výberu.

Napokon, nikdy si nie ste istí, že takýto softvér VPN nesleduje vaše údaje, pretože môže ukladať a predávať vaše informácie tretím stranám, aby získal zisk.

záver

Pre jednotlivcov, ktorí chcú mať zabezpečený online zážitok bez utrácania peňazí, je najlepšia bezplatná služba VPN vynikajúcou možnosťou. Tu sme vám poskytli všetky efektívne možnosti dostupné pre výber bezplatného softvéru VPN.

Mali by ste si však byť istí, že bezplatná služba VPN nikdy nemôže byť alternatívou k funkciám poskytovaným platenou službou VPN.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me