10 najlepších poskytovateľov SSL, ktorí sú lacní a dôveryhodní

[ware_item id=33][/ware_item]

Certifikát SSL je nevyhnutnou a podstatnou súčasťou moderných webových stránok potrebných na chod vašej firmy. Je oveľa dôležitejšie zaistiť, aby vaši zákazníci boli v bezpečí a pohostinní, aby bez obáv poskytli svoje citlivé údaje. Preto je pre spotrebiteľa potrebné hľadať a zvoliť spoločnosť, ktorá má silné postavenie v elektronickom obchode. Spoločnosť by mala mať dlhodobo dobrú povesť a mala by byť jedným z najlepších poskytovateľov SSL na implementáciu kvalitných služieb.


Ako si vybrať najlepších poskytovateľov SSL?

Každá spoločnosť nesie veľkú zodpovednosť za ochranu údajov svojich zákazníkov. Preto sa prax používania certifikátu SSL pre všetky webové stránky, a nie iba pre webové stránky elektronického obchodu, stáva populárnejšou. Pri výbere najlepšieho poskytovateľa SSL by sa však malo zvážiť niekoľko faktorov. Niektoré kľúčové aspekty výberu najlepších poskytovateľov SSL sú uvedené nižšie:

 • Vysoká úroveň bezpečnosti
 • Schopnosť prehliadača
 • Výška záruky
 • Pečať dôveryhodných stránok
 • Typ overenia šifrovacieho certifikátu
 • Pravidlá vrátenia platby
 • Skúšobná doba
 • Čas vydania

Čo je to certifikát SSL?

Certifikát SSL vytvára bezpečné prostredie pre vaše online podnikanie. Pomáha tiež chrániť osobné údaje zákazníka. Webové stránky, ako sú platobné systémy, finančný a bankový sektor, nákupné webové stránky atď., Všetky vyžadujú certifikát SSL. Z technického hľadiska ide o malé dátové súbory vytvorené na ochranu prenosu údajov, transakcií a prihlásení atď. Certifikát SSL funguje tak, že kryptografický kľúč viaže digitálne na podrobnosti organizácie. Po nainštalovaní certifikátu SSL sa automaticky aktivuje protokol HTTPS. Takto zistí bezpečné spojenia medzi webovým serverom a prehliadačom spolu so 128-bitovým až 256-bitovým šifrovaním vojenskej triedy.

Ak vás zaujíma, ktorí sú najlepší poskytovatelia SSL, ktoré môžete zvážiť pri šifrovaní svojich webových stránok, mali by ste vziať do úvahy najlepších poskytovateľov SSL, ktorých sme uviedli:

 1. Symantec best-SSL poskytovatelia

Symantec je najznámejšou a najdôveryhodnejšou značkou medzi poskytovateľmi SSL. Tento najlepší poskytovateľ SSL premieta zabezpečenú pečať Norton prostredníctvom všetkých svojich certifikátov na každej lokalite, ktorú chráni. Zatiaľ neboli vydané žiadne ďalšie alternatívy k spoločnosti Symantec. Spoločnosť Symantec bola založená v roku 1991 a v roku 2010 získala spoločnosť VeriSign, ktorá je svetovým lídrom v oblasti SSL. Táto kombinácia poskytuje železnú bezpečnosť a šifrovanie vojenskej triedy.

Niektoré z certifikátov SSL spoločnosti Symantec zahŕňajú:

 • Zabezpečená stránka spoločnosti Symantec - $ 274.00 / yr. (Ušetrite až $ 173.00)
 • Zabezpečená stránka Symantec s EV - $ 699.00 / yr. (Ušetrite až 392,00 dolárov)
 • Zástupná karta Symantec Secure Site Wildcard - $ 1,582.67 / yr. (Ušetrite až $ 347.00)
 • Bezpečná stránka spoločnosti Symantec - $ 221,67 / yr. (Ušetrite až $ 30.00)
 • Inštalácia SSL - $ 24.99 / rok. (Ušetrite až $ 24,01)

Certifikáty SSL spoločnosti Symantec vám umožňujú okamžitý a bezplatný prístup k niektorým ďalším prémiovým funkciám. Ponúka teda kompletné balíky riešení zabezpečenia webu, ktoré svet kedy poznal. Každé riešenie spoločnosti Symantec ponúka plán ochrany NetSecure s najväčšou zárukou v odbore. Tento poskytovateľ SSL tiež poskytuje hodnotenie zraniteľnosti a funkciu pečať vo vyhľadávaní. Okrem toho ponúka bezplatnú sieť SAN pre základnú doménu a umožňuje vám tak zabezpečovať domény bez www aj www. Spoločnosť Symantec tiež poskytuje funkciu denného skenovania škodlivého softvéru webových stránok spolu s kryptografiou Elliptic Curve Cryptography (ECC), ktorá zvyšuje výkon.

 1. GeoTrust best-SSL poskytovatelia

GeoTrust patrí medzi najlepších poskytovateľov SSL a je druhým najväčším poskytovateľom digitálnych certifikátov na svete. Poskytuje služby viac ako 100 000 zákazníkom po celom svete. Základný šifrovací certifikát je k dispozícii pre certifikáty SSL EV (Extended Validation) od 149 dolárov v rozmedzí až do 745 dolárov. Ako jeden z najlepších poskytovateľov SSL ponúka svojim zákazníkom 24/7 zákaznícku podporu spolu so zárukou a politikou vrátenia platby.

Tento poskytovateľ SSL ponúka celý rad svetových a ekonomických certifikátov SSL. GeoTrust tiež ponúka 256-bitové šifrovanie pre ochranu súkromia a bezpečnosť zákazníka. Certifikát QuickSSL Premium Wildcard sprevádza EV, a preto sa dá použiť na šifrovanie jednej alebo viacerých subdomén. Úroveň šifrovania však môže byť až 2048 bitov, čo zaručuje úplné súkromie a dôvernosť. Získanie certifikátu SSL QuickSSL Premium SSL navyše vyžaduje proces automatickej autentifikácie a vydávania iba niekoľko minút.

Okrem toho má GeoTrust tiež podpisovanie produktov na digitálne podpisovanie aplikácií. Taktiež spája ľudí a dokumenty a prijíma integritu kódu do bezdrôtových platforiem. Predstavuje teda najnovšiu budúcu technológiu.

 1. Comodo best-SSL poskytovatelia

Comodo sa radí medzi najlepších poskytovateľov SSL, pretože sa etabloval ako certifikačná autorita, ktorá poskytuje certifikáty SSL pre rôznych používateľov. Bola založená v roku 1998 a má ústredie v Jersey, USA. Comodo má obrovské portfólio SSL certifikátov, či už z firemných webových stránok pre domácich používateľov atď. Pomohlo veľkému počtu organizácií a spoločností pri zabezpečovaní ich informácií prostredníctvom validácie a autentifikácie. Comodo poskytuje pokročilú najmodernejšiu ochranu koncových bodov pomocou nástroja Comodo Device Manager, aby odhalilo malware, ktorý sa skrýva vo vašej sieti..

Spoločnosť Comodo ponúka výrazne zľavnené ceny. Cenové rozpätie od 64,95 USD až po 359 USD za certifikáty EV SSL sa zmestí do rozpočtu všetkých používateľov..

V online obchode je najspoľahlivejším spôsobom zabezpečenia transakcií so zákazníkmi použitie certifikátu Comodo SSL. Keďže sú to certifikáty InstantSSL Premium, sú zdrojom profesionálneho objasnenia zabezpečenia webových stránok elektronického obchodu. Okrem toho poskytujú atraktívne vizuálne zabezpečenie, ktoré pomáha pri budovaní dôvery zákazníkov. Každá objednávka Comodo InstantSSL Premium má pečať lokality Trust Logo, ktorá návštevníkom umožňuje overiť vaše obchodné údaje v ľubovoľnom čase. Tým sa zvyšuje miera konverzie návštevníka, čo vedie k zvýšeniu priemernej nákupnej ceny.

Comodo je nepochybne jedným z najlepších výberov pre certifikáty SSL kvôli svojej 99,99% kompatibilite.

 1. DigiCert best-SSL poskytovatelia

DigiCert je jedným z najlepších poskytovateľov SSL a je najlepším výberom značiek ako Amazon, NASA, Facebook, Yahoo atď. Preto je známy aj svojimi trvalými SSL certifikátmi. DigiCert ponúka až 2048-bitové SSL certifikáty za prijateľné ceny.

Základný certifikát DigiCert SSL je možné využiť za cenu 156 dolárov ročne. Vzhľadom k tomu, ak chcete EV SSL certifikát, budete musieť zaplatiť približne 500 dolárov ročne. Suma, ktorú zaplatíte, však stojí za kvalitné služby, ktoré získate na oplátku. Suma sa považuje za spravodlivú, pretože všetci používatelia uznávajú pečať dôvery uvedenú v týchto osvedčeniach, symbol zámku a zelenú lištu s adresou.

 1. Thawte best-SSL poskytovatelia

Thawte patrí tiež medzi najlepších poskytovateľov SSL. Má skúsenosti s poskytovaním vysoko kvalitného certifikátu SSL so spoľahlivými funkciami. Tento poskytovateľ SSL je poskytovateľ ponúkajúci certifikáty za nízku cenu. Od 149 dolárov ročne ponúka 256-bitové šifrovanie na vojenskej úrovni a ich certifikáty EV SSL dosahujú až 600 dolárov ročne. Ak však pre spoločnosť Thawte uskutočníte nákup v trvaní 2 rokov, potom získate celkovú zľavu z celkovej faktúry (t. J. Približne o 305 dolárov menej).

 1. Do toho, ocko best-SSL poskytovatelia

GoDaddy je v podstate známy ako najväčšia spoločnosť na registráciu domén. Považuje sa však tiež za najlepšieho poskytovateľa SSL, pretože ponúka certifikáty SSL. Certifikáty SSL sa pohybujú od 69,99 dolárov za balík Standard, zatiaľ čo cena balíka Deluxe je asi 89,99 dolárov.

Zákaznícka podpora, ktorú poskytuje GoDaddy, je pozoruhodná. Poskytuje tiež záruku vrátenia peňazí a záruku na všetky straty, ktoré sa môžu vyskytnúť počas doby platnosti. Vďaka tomu je GoDaddy jednou z najlepších možností pre poskytovateľov SSL.

 1. Sieťové riešenia best-SSL poskytovatelia

Ako jeden z najlepších poskytovateľov SSL ponúkajú sieťové riešenia certifikáty SSL za výhodnú cenu. Ukázalo by sa, že je pre vás skutočne cenovo dostupné, ak si chcete kúpiť certifikát SSL na dlhú dobu. Napríklad certifikát SSL na obdobie troch rokov je možné zakúpiť iba za 59,99 dolárov ročne. Preto je cena skutočne ekonomická a lacnejšia ako ostatní poskytovatelia SSL.

Certifikáty poskytované sieťovými riešeniami ponúkajú šifrovanie 256-bitovou rýchlosťou. Ponúka tiež 99% uznanie prehliadača. Sieťové riešenia navyše poskytujú nepretržitú podporu, ktorá zahŕňa aj online chat. Poskytuje tiež rýchle časy vydania, ako aj bezplatné opätovné vystavenie. Sieťové riešenia poskytujú dôveru, ktorú používatelia webu ľahko rozpoznajú, pretože tento poskytovateľ SSL je renomovaná a dôveryhodná značka.

 1. RapidSSL best-SSL poskytovatelia

RapidSSL je dôveryhodná CA - certifikačná autorita - svetovo preslávená. Ak tohto poskytovateľa SSL zaradíme na základe reputácie online, budeme vedieť, že sa radí na prvé miesto v rebríčku. Je to tak preto, že na trhu s internetovou bezpečnosťou sa RapidSSL považuje za najdôveryhodnejšieho poskytovateľa certifikátov SSL.

SSL certifikáty ponúkané RapidSSL pozostávajú z užívateľsky príjemnej webovej konzoly. Táto webová konzola zjednodušuje správu certifikátov SSL / TLS. Takto získate široký prehľad o všetkých detailoch certifikátu. Certifikáty RapidSSL zabezpečujú transakcie vašich zákazníkov pomocou 256-bitového šifrovania údajov a autentifikácie na mieste. Tento najlepší poskytovateľ SSL ponúka certifikáty SSL už od 12,99 dolárov na 3 roky.

Certifikáty RapidSSL Wildcard vám pomôžu zabezpečiť neobmedzené subdomény. Zabezpečujú tiež citlivé informácie vašich zákazníkov 256-bitovým šifrovaním a podporou viac ako 99% prehliadača. Certifikáty RapidSSL Wildcard navyše ponúkajú automatickú validáciu kontroly domény, ktorá rýchlo vykonáva autentifikáciu lokality. Tieto certifikáty sa dodávajú s 30-dňovou politikou vrátenia platby a je možné ich zakúpiť za cenu 149 dolárov ročne.

 1. ClickSSL best-SSL poskytovatelia

ClickSSL je najlepším poskytovateľom SSL so sídlom v Spojených štátoch. Vzrušujúcim aspektom tejto bezpečnostnej spoločnosti je skutočnosť, že ponúka možnosť vyjednávať. Porovnáva tiež cenu, ktorá ju robí ešte zaujímavejšou. Musíte jednoducho použiť stránku ponuky ClickSSL. Táto stránka vám umožní nájsť širokú škálu zaujímavých obchodov s certifikátmi Wildcard. Medzi rôzne certifikáty SSL Wildcard patria:

 • Komoditná pozitívna zástupná karta SSL - 1 rok - 90,00 dolárov
 • Divoká karta RapidSSL - 1 rok - 10,70 USD
 • Komodo pozitívny multi-doménový wildcard SSL - 1 rok - 150,00 USD
 • Thawte Wildcard SSL - 1 rok - 261,75 dolárov
 • Divoká karta GeoTrust True BusinessID - 1 rok - 323,10 dolárov

ClickSSL sľubuje poskytovanie pokročilej bezpečnosti a dôveryhodnosti prostredníctvom certifikátov SSL / TLS. Ich komplexné riešenie certifikátov SSL povzbudzuje vašich používateľov webu k nákupu produktov alebo iných služieb prostredníctvom vašich webových stránok. Svojim zákazníkom tiež ponúka bezpečné podnikateľské prostredie. Tento poskytovateľ SSL ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Ponúka tiež nepretržitú zákaznícku podporu spolu s funkciou live chatu.

 1. GlobalSign best-SSL poskytovatelia

GlobalSign je popredný cloud a je jedným z najlepších poskytovateľov SSL na svete. Poskytuje služby v oblasti elektronického obchodu a podnikania v podnikoch. GlobalSign ponúka certifikáty SSL za lacné ceny pre všetky obchodné úrovne. Ponúka tiež nepretržitú zákaznícku podporu s možnosťou live chatu.

Táto dobre známa spoločnosť poskytujúca služby v oblasti identity bola založená v roku 1996 a má ústredie v Portsmouthe v New Hampshire v USA. GlobalSign dodáva cloudové riešenia PKI pre spoločnosti, ktoré chcú vykonávať zabezpečené pripojenia, ako aj bezpečný elektronický obchod. Využíva tiež svoje spravované skúsenosti s IAM na generovanie rozsiahlych a veľkoobjemových riešení správy identít pre všetky zariadenia, používateľov a veci súvisiace s internetom všetkého.

GlobalSign ponúka širokú škálu certifikátov SSL. Tieto certifikáty sú chránené najsilnejším 2048-bitovým šifrovaním. Ponúka tiež rôzne funkcie s pridanou hodnotou na zabezpečenie úplnej bezpečnosti. Rôzne certifikáty SSL zahŕňajú OrganizationSSL, DomainSSL, ExtendedSSL a Multi-Domain & Zástupné certifikáty SSL. S alternatívnymi názvami Wildcard a SANs - Predmet môžete tiež zabezpečovať viacero domén a subdomén. Toto je možné dosiahnuť jediným certifikátom SSL na rovnakom serveri s jednou adresou IP.

Konečné rozhodnutie

Pretože každá certifikačná autorita a príslušné certifikáty SSL majú neporovnateľné vlastnosti, výber jedinej certifikačnej autority ako najlepšej je preto náročnou úlohou.

Priniesli sme toľko informácií, ktoré sú ľahko pochopiteľné aj pre netechnicky zdatných. Vyššie uvedení najlepší poskytovatelia SSL vám pomôžu vybrať spoľahlivého poskytovateľa SSL pre váš web. Všetci títo poskytovatelia SSL majú svoju vlastnú podporu a informačné kanály, z ktorých možno získať aj ďalšie informácie. Vyberte si jedného z týchto najlepších poskytovateľov SSL a urobte z vašej neistej firmy oveľa silnejšiu spoločnosť.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me