10 najlepszych dostawców SSL, którzy są tani i godni zaufania

[ware_item id=33][/ware_item]

Certyfikat SSL jest niezbędną i elementarną częścią nowoczesnej strony internetowej wymaganej do prowadzenia firmy. O wiele ważniejsze jest, aby Twoi klienci byli bezpieczni i gościnni, aby mogli bez obaw przekazywać swoje wrażliwe dane. Dlatego dla konsumenta konieczne jest wyszukanie i wybranie firmy, która ma mocną pozycję w branży e-commerce. Firma powinna mieć ugruntowaną reputację i być jednym z najlepszych dostawców SSL do wdrażania usług wysokiej jakości.


Jak wybrać najlepszych dostawców SSL?

Każda firma ma ogromną odpowiedzialność za ochronę danych swoich klientów. Dlatego praktyka korzystania z certyfikatu SSL na wszystkich stronach internetowych, a nie tylko na stronach e-commerce, zyskuje na popularności. Istnieje jednak kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze najlepszego dostawcy SSL. Poniżej wymieniono niektóre kluczowe aspekty wyboru najlepszych dostawców SSL:

 • Wysoki poziom bezpieczeństwa
 • Możliwości przeglądarki
 • Kwota gwarancji
 • Zaufaj pieczęci witryny
 • Typ weryfikacji certyfikatu szyfrowania
 • Zasady zwrotu pieniędzy
 • Okres próbny
 • Czas wydania

Co to jest certyfikat SSL?

Certyfikat SSL tworzy bezpieczne środowisko dla Twojej firmy online. Pomaga także chronić dane osobowe klienta. Strony internetowe, takie jak systemy płatnicze, sektory finansowe i bankowe, sklepy internetowe itp. Wymagają certyfikatu SSL. Technicznie rzecz biorąc, te certyfikaty to małe pliki danych tworzone w celu ochrony transferu danych, transakcji i logowania itp. Certyfikat SSL działa poprzez cyfrowe powiązanie klucza kryptograficznego ze szczegółami organizacji. Po zainstalowaniu certyfikat SSL automatycznie aktywuje protokół HTTPS. W ten sposób zapewni bezpieczne połączenia między serwerem internetowym a przeglądarką, a także szyfrowanie od 128 do 256 bitów klasy wojskowej.

Jeśli zastanawiasz się, którzy są najlepszymi dostawcami SSL, jakie możesz wziąć pod uwagę przy szyfrowaniu swojej witryny, powinieneś wziąć pod uwagę najlepszych dostawców SSL, którzy wymieniliśmy dla Ciebie:

 1. Symantec najlepsi dostawcy SSL

Symantec to najbardziej znana i zaufana marka wśród dostawców SSL. Ten najlepszy dostawca SSL wyświetla Norton Secured Seal poprzez wszystkie swoje certyfikaty w każdej chronionej witrynie. Żadne inne alternatywy dla Symantec nie zostały jeszcze wydane. Firma Symantec została założona w 1991 r., Aw 2010 r. Przejęła VeriSign, który jest światowym liderem w dziedzinie SSL. Ta kombinacja zapewnia bezpieczeństwo i szyfrowanie klasy wojskowej.

Niektóre z certyfikatów SSL Symantec obejmują:

 • Symantec Secure Site - 274,00 USD rocznie. (Zbierać na 173,00 USD)
 • Symantec Secure Site with EV - 699,00 USD rocznie. (Zaoszczędź do 392,00 $)
 • Symantec Secure Site Wildcard - 1 582,67 USD rocznie. (Zbierać na 347,00 $)
 • Symantec Safe Site - 221,67 USD rocznie. (Zbierać na 30,00 USD)
 • Usługa instalacji SSL - 24,99 USD rocznie. (Zbierać na 24,01 USD)

Certyfikaty Symantec SSL umożliwiają natychmiastowy i bezpłatny dostęp do niektórych dodatkowych funkcji Premium. W ten sposób oferuje kompletne pakiety rozwiązań bezpieczeństwa witryny, jakie świat kiedykolwiek znał. Każde rozwiązanie firmy Symantec oferuje plan ochrony NetSecure z największą gwarancją w branży. Ten dostawca SSL zapewnia również ocenę podatności i funkcję Seal-in-Search. Ponadto oferuje bezpłatną sieć SAN dla domeny podstawowej, co pozwala zabezpieczyć domeny inne niż www i www. Symantec zapewnia również codzienną funkcję skanowania w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania w witrynie wraz z eliptyczną krzywą kryptograficzną - ECC - która zwiększa wydajność.

 1. GeoTrust najlepsi dostawcy SSL

GeoTrust należy do najlepszych dostawców SSL i jest drugim co do wielkości dostawcą certyfikatów cyfrowych na świecie. Obsługuje ponad 100 000 klientów na całym świecie. Podstawowy certyfikat szyfrowania jest dostępny od 149 USD od 745 USD za certyfikat SSL EV (Extended Validation). Będąc jednym z najlepszych dostawców SSL, oferuje wsparcie klienta 24/7 wraz z polityką gwarancji i zwrotów dla swoich klientów.

Ten dostawca SSL oferuje szereg światowej klasy i ekonomicznych certyfikatów SSL. GeoTrust oferuje również 256-bitowe szyfrowanie dla prywatności i bezpieczeństwa klienta. Certyfikat QuickSSL Premium Wildcard towarzyszy EV, a zatem może być używany do szyfrowania jednej lub wielu subdomen. Niemniej jednak poziom szyfrowania może wynosić nawet 2048 bitów, co zapewnia pełną prywatność i poufność. Ponadto uzyskanie certyfikatu QuickSSL Premium SSL zajmuje tylko kilka minut ze względu na automatyczny proces uwierzytelniania i wydawania.

Co więcej, GeoTrust ma również produkty do podpisywania do cyfrowego podpisywania aplikacji. Łączy także ludzi i dokumenty oraz integruje kod z platformami bezprzewodowymi. Tak więc reprezentuje najnowszą technologię przyszłości.

 1. Comodo najlepsi dostawcy SSL

Comodo jest klasyfikowane jako najlepszy dostawca SSL, ponieważ ugruntował swoją pozycję jako Urząd Certyfikacji, który zapewnia certyfikaty SSL dla różnych użytkowników. Został założony w 1998 roku i ma siedzibę w Jersey, USA. Comodo ma ogromne portfolio certyfikatów SSL, od stron korporacyjnych po użytkowników domowych itp. Pomogło ogromnej liczbie organizacji i firm w zabezpieczeniu ich informacji poprzez weryfikację i uwierzytelnienie. Comodo zapewnia zaawansowaną najnowocześniejszą ochronę Endpoint z Comodo Device Manager, aby odsłonić złośliwe oprogramowanie ukrywające się w twojej sieci.

Mocno obniżone ceny są oferowane przez Comodo. Przedział cenowy, od 64,95 USD do 359 USD za certyfikaty EV SSL, mieści się w budżecie wszystkich użytkowników.

W biznesie online najbardziej niezawodnym sposobem zabezpieczenia transakcji klientów jest użycie certyfikatu Comodo SSL. Natomiast certyfikaty InstantSSL Premium są źródłem profesjonalnych wyjaśnień w zakresie zabezpieczania witryn e-commerce. Ponadto zapewniają atrakcyjną wizualną pewność, która pomaga budować zaufanie klientów. Każde zamówienie Comodo InstantSSL Premium ma pieczęć witryny Trust Logo, która pozwala odwiedzającym szybko zweryfikować dane uwierzytelniające firmy. Poprawia to współczynnik konwersji użytkownika, co prowadzi do wzrostu średniej ceny zakupu.

Comodo jest niewątpliwie jednym z najlepszych typów certyfikatów SSL ze względu na kompatybilność 99,99%.

 1. DigiCert najlepsi dostawcy SSL

DigiCert jest jednym z najlepszych dostawców SSL i jest najlepszym wyborem marek takich jak Amazon, NASA, Facebook, Yahoo itp. Dlatego słynie również z trwałych certyfikatów SSL. DigiCert oferuje do 2048-bitowych certyfikatów SSL w przystępnych cenach.

Podstawowy certyfikat SSL DigiCert można uzyskać w cenie 156 USD rocznie. Natomiast jeśli chcesz uzyskać certyfikat EV SSL, będziesz musiał zapłacić około 500 USD rocznie. Ale zapłacona kwota jest warta wysokiej jakości usług, które otrzymasz w zamian. Kwota ta jest naliczana, ponieważ wszyscy widzą pieczęć zaufania dostarczoną przez te certyfikaty, symbol kłódki i zielony pasek adresu.

 1. Thawte najlepsi dostawcy SSL

Thawte należy również do najlepszych dostawców SSL. Posiada doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości certyfikatu SSL z niezawodnymi funkcjami. Ten dostawca SSL oferuje certyfikaty po niskich kosztach. Począwszy od 149 USD rocznie, oferuje 256-bitowe szyfrowanie klasy wojskowej, a nawet 600 USD rocznie za swoje certyfikaty EV SSL. Jeśli jednak dokonasz zakupu na 2 lata dla Thawte, otrzymasz zniżkę na całkowity rachunek (tj. O około 305 USD mniej).

 1. Idź Tato najlepsi dostawcy SSL

GoDaddy jest zasadniczo znana jako największa firma rejestrująca domeny. Ale jest również uważany za najlepszego dostawcę SSL, ponieważ oferuje certyfikaty SSL. Certyfikaty SSL wahają się od 69,99 USD za pakiet Standard, natomiast kosztuje około 89,99 USD za Pakiet Deluxe.

Obsługa klienta zapewniana przez GoDaddy jest niezwykła. Oferuje również gwarancję zwrotu pieniędzy i gwarancję za wszelkie straty, które mogą wystąpić w okresie ważności. To czyni GoDaddy jednym z najlepszych wyborów dostawców SSL.

 1. Rozwiązanie sieciowe najlepsi dostawcy SSL

Będąc jednym z najlepszych dostawców SSL, Network Solutions oferuje certyfikaty SSL po dobrych okazjach. Okazałoby się, że jest to naprawdę niedrogie, jeśli chcesz kupić certyfikat SSL na długi okres. Na przykład certyfikat SSL na trzyletni okres można kupić za jedyne 59,99 USD rocznie. Dlatego ceny są naprawdę ekonomiczne i tańsze niż w przypadku innych dostawców SSL.

Certyfikaty dostarczane przez Network Solutions oferują szyfrowanie 256-bitowe. Oferuje również 99% rozpoznawanie przeglądarki. Ponadto Network Solutions zapewnia całodobową obsługę, która obejmuje również czat online. Oferuje także szybkie czasy wydawania, a także bezpłatne ponowne wydawanie. Network Solutions zapewnia pieczęć zaufania, która jest łatwo rozpoznawalna przez użytkowników sieci, ponieważ ten dostawca SSL jest znaną i godną zaufania marką.

 1. RapidSSL najlepsi dostawcy SSL

RapidSSL jest zaufanym ośrodkiem certyfikacji - znanym na całym świecie. Jeśli oceniamy tego dostawcę SSL na podstawie reputacji online, będziemy wiedzieć, że jest on na szczycie listy. Jest tak, ponieważ na rynku zabezpieczeń internetowych RapidSSL jest uważany za najbardziej zaufanego dostawcę certyfikatu SSL.

Certyfikaty SSL oferowane przez RapidSSL składają się z przyjaznej dla użytkownika konsoli internetowej. Ta konsola internetowa upraszcza zarządzanie certyfikatami SSL / TLS. Dzięki temu zapewnia szeroki wgląd we wszystkie szczegóły certyfikatu. Certyfikaty RapidSSL zabezpieczają transakcje klienta za pomocą 256-bitowego szyfrowania danych, a także uwierzytelniania witryn. Ten najlepszy dostawca SSL oferuje certyfikaty SSL za jedyne 12,99 USD za 3 lata.

Certyfikaty RapidSSL Wildcard pomagają zabezpieczyć nieograniczoną liczbę poddomen. Zabezpieczają również wrażliwe informacje klientów za pomocą 256-bitowego szyfrowania i ponad 99% wsparcia przeglądarki. Ponadto certyfikaty RapidSSL Wildcard oferują automatyczne sprawdzanie poprawności kontroli domeny, które szybko wykonuje uwierzytelnianie witryny. Certyfikaty te są objęte 30-dniową polisą zwrotu i można je kupić po cenie 149 USD rocznie.

 1. ClickSSL najlepsi dostawcy SSL

ClickSSL to najlepszy dostawca SSL z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Ekscytującym aspektem tej firmy zajmującej się bezpieczeństwem IT jest to, że oferuje opcję rokowań. Porównuje również cenę, co czyni ją jeszcze bardziej ekscytującą. Musisz po prostu skorzystać ze strony ofert ClickSSL. Na tej stronie znajdziesz szeroki wybór ekscytujących ofert na certyfikaty Wildcard. Różne certyfikaty SSL Wildcard obejmują:

 • Comodo Positive SSL Wildcard - 1 rok - 90,00 $
 • RapidSSL Wildcard - 1 rok - 101,70 USD
 • Comodo Positive Multi-Domain Wildcard SSL - 1 rok - 150,00 $
 • Thawte Wildcard SSL - 1 rok - 261,75 USD
 • GeoTrust True BusinessID Wildcard - 1 rok - 323,10 USD

ClickSSL obiecuje dostarczać zaawansowane zabezpieczenia, a także wiarygodność poprzez certyfikaty SSL / TLS. Ich kompleksowe rozwiązanie certyfikatu SSL zachęca użytkowników sieci do zakupu produktów lub innych usług za pośrednictwem witryny. Oferuje także bezpieczne środowisko biznesowe dla swoich klientów. Ten dostawca SSL oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oferuje również całodobową obsługę klienta oraz funkcję czatu na żywo.

 1. GlobalSign najlepsi dostawcy SSL

GlobalSign to wiodąca chmura i jeden z najlepszych dostawców SSL obecnych na świecie. Jest lokalnym dostawcą usług dla rozwiązań handlu elektronicznego i przedsiębiorstw. GlobalSign oferuje certyfikaty SSL w niskich cenach na wszystkich poziomach biznesowych. Oferuje również całodobową obsługę klienta z opcją czatu na żywo.

Ta renomowana firma świadcząca usługi tożsamości została założona w 1996 roku i ma swoją siedzibę w Portsmouth, New Hampshire, USA. GlobalSign dostarcza oparte na chmurze rozwiązania PKI dla firm, które chcą wykonywać bezpieczne połączenia, a także bezpieczny handel elektroniczny. Korzysta również z zarządzanego środowiska IAM, aby generować rozwiązania do zarządzania tożsamością na dużą skalę i na dużą skalę dla wszystkich urządzeń, użytkowników i rzeczy związanych z Internetem wszystkiego..

GlobalSign oferuje szeroką gamę certyfikatów SSL. Certyfikaty te są chronione najsilniejszym szyfrowaniem 2048-bitowym. Oferuje również różne funkcje o wartości dodanej, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo. Różne certyfikaty SSL obejmują OrganizationSSL, DomainSSL, ExtendedSSL i Multi-Domain & Certyfikaty SSL wieloznaczne. Za pomocą symboli wieloznacznych i sieci SAN - alternatywnych nazw podmiotów - możesz zabezpieczyć wiele domen i subdomen. Można to osiągnąć za pomocą jednego certyfikatu SSL, na tym samym serwerze, z jednym adresem IP.

Ostateczny werdykt

Ponieważ każdy urząd certyfikacji i odpowiadające im certyfikaty SSL mają nieporównywalną charakterystykę, wybór jednego urzędu certyfikacji jako najlepszego jest trudnym zadaniem.

Zebraliśmy tak wiele informacji, które mogą być łatwo zrozumiane również przez osoby nie znające techniki. Wyżej wspomniani najlepsi dostawcy SSL pomogą Ci wybrać wiarygodnego dostawcę SSL dla swojej witryny. Wszyscy ci dostawcy SSL mają własne kanały wsparcia i zapytania, z których można również uzyskać dodatkowe informacje. Wybierz jednego z tych najlepszych dostawców SSL i zmień swój niepewny biznes w znacznie silniejszy.