10 nejlepších poskytovatelů služeb VPN zdarma 2019

[ware_item id=33][/ware_item]

Uživatelé internetu, kteří zažívají extrémní omezení online a ohrožení soukromí, směřují ke špičkovým nástrojům ochrany osobních údajů, mezi nimiž VPN získává mimořádnou pozornost. Přestože existují spolehliví poskytovatelé VPN se skvělými recenzemi uživatelů, většina lidí si vyzkouší bezplatné služby VPN.


Bohužel mezi tisíci bezplatných sítí VPN bylo jen několik z nich uvedeno mezi nejlepšími poskytovateli VPN zdarma, kteří si zároveň udržují dobrý uživatelský dojem. S nárůstem intenzivních kybernetických útoků je mnoho se zlými skutky mimo falešné služby VPN. Proto jsme odfiltrovali nejlepší bezplatné služby VPN, které jsme testovali a byli svědky dobrých recenzí od jejich uživatelů.

Služba VPN poskytuje anonymitu prostřednictvím šifrování dat a změny adresy IP. Tyto bezpečnostní funkce vám pomohou mít lepší online zážitek bez obav o soukromí.

Zde je seznam nejlepších poskytovatelů VPN zdarma, které jsme vybrali, abychom vám pomohli vybrat produktivního a efektivního poskytovatele.

10 nejlepších bezplatných doporučení VPN - aktualizováno 2018

CyberGhost VPN

Profesionálové:

 • 256bitové šifrování OpenVPN
 • Bez protokolu
 • Zabijte spínač
 • Nástroj pro platby bitcoinů

Nevýhody:

 • Nedostatky rychlosti způsobené několika současnými připojeními
 • Účinnost závisí na cenových plánech

CyberGhost VPN je naší první volbou pro nejlepší bezplatné služby VPN. Jedná se o celosvětově oblíbeného poskytovatele VPN s téměř 3,5 miliony uživatelů. Jedná se o rumunského poskytovatele VPN, který má vůči svým zákazníkům zásadu no-log. CyberGhost je certifikovaná VPN VPN, která má jasnou politiku transparentnosti, ke které mají účastníci snadný přístup.

Bezpečnostní funkce poskytované CyberGhostem však také stojí za zvážení. Poskytuje 256bitové šifrování AES pro šifrování uživatelských dat. Díky funkcím, jako je přepínač zabíjení a ochrana před Pv6 / DNS Leak, se z něj stává silně chráněný poskytovatel VPN zdarma.

Jeho popularitou je podpora sdílení souborů P2P a nabídka účinných bezpečnostních protokolů včetně (OpenVPN, PPTP a L2TP / IPSec)..

Balíček VPN zdarma CyberGhost je však k dispozici pro Windows, Mac a Android. Při používání bezplatné verze můžete získat rušivé reklamy a marketingové materiály.

Betternet VPN

Profesionálové:

 • Zásady nulového protokolování
 • Zdarma rozšíření prohlížeče VPN
 • Žádné skryté poplatky
 • Registrace není nutná

Nevýhody:

 • Není k dispozici pro zařízení se systémy Mac a Linux

Betternet VPN je služba, která již přilákala mnoho uživatelů internetu a získala obrovskou popularitu. Na celém světě má více než 38 milionů zákazníků, kteří rostou s rychlým tempem. Důvodem, proč je považovat za jednu z nejlepších nejlepších bezplatných služeb VPN, jsou její zcela zdarma služby.

To však není jedinou funkcí, která přitahuje zákazníky z celého světa. Bezpečnostní funkce, které poskytuje, jsou také ty, které poskytují špičkově placené VPN. Šifruje uživatelská data pomocí 256bitového šifrování AES v protokolu OpenVPN a 128bitového šifrování AES-CBC na protokolu IPSec.

S ohledem na vysokou prioritu ochrany soukromí zákazníků má Betternet VPN zásady nulového protokolu. Shromažďuje pouze informace, jako je celkové množství dat přenesených za den a doba připojení uživatele.

Tuto VPN můžete použít na zařízeních s platformami, jako jsou iOS, Android a Windows 7/8/10. Na chytrých telefonech můžete použít vlastní aplikaci pro mobilní telefony Hexatech pro rychlé a zabezpečené připojení k serveru.

VPN Hotspot Sheild VPN

Profesionálové:

 • Poskytuje připojení k 5 zařízením současně
 • Protokol OpenVPN s 256bitovým šifrováním
 • Ochrana před malwarem

Nevýhody:

 • Omezeno na některých webech a pro všechny servery, které nejsou umístěny v USA

Jednou z nejlepších bezplatných služeb VPN, které získávají pozornost uživatelů, je poskytovatel VPN Hotspot s více než 10 miliony předplatných. Poskytuje uživatelům bezpečné prohlížení online. Maskováním skutečné IP adresy je uživatelům poskytnuta úplná anonymita, což eliminuje riziko, že se ocitne v jakémkoli kyberkriminálním nebo snoopingovém oku.

Poskytuje šifrování dat pomocí protokolu OpenVPN s 256bitovým šifrováním AES. Štít hotspotu zahrnuje další bezpečnostní funkci ochrany proti malwaru, která může blokovat téměř 3,5 milionu nelegitimních webů.

Nevýhodou Hotspot VPN je, že nepodporuje použití protokolů, jako je PPTP nebo L2TP / IPSec, a má denní limit šířky pásma. Podle bezplatné verze uživatelů Hotspot VPN může zahrnovat i nepříjemné reklamy. K populárním streamovacím webům, jako jsou Netflix nebo Hulu, nemáte přístup.

ZenMate VPN

Profesionálové:

 • Blokuje malware
 • Zabijte spínač
 • Žádné úniky DNS

Nevýhody:

 • Podpora P2P není k dispozici

Pro naše nejlepší bezplatné služby VPN kolem, ZenMate VPN je jedním z doporučení. Funkce ochrany osobních údajů, které poskytuje, popadají pozornost uživatelů. Zákazníci mohli využít možnost přepínače zabití, kdykoli dojde k náhlému poklesu připojení. Prostřednictvím blokování malwaru můžete zůstat chráněni před kybernetickými riziky.

Populární šifrovací protokol VPN AES 256-bit však společnost ZenMate VPN nenabízí. Místo toho šifruje uživatelská data prostřednictvím AES 125. A proto poskytovatelé VPN prohlašují tento protokol jako ten s vyšší rychlostí a bezpečností.

Při používání ZenMate jsou vaše IP, DNS a WebRTC chráněny před únikem. Tato VPN také uchovává omezené množství uživatelských informací s protokoly připojení.

Nepodporuje sdílení souborů P2P, což z něj činí nevhodné VPN, které lze použít pro účely torrentingu. ZenMate umožňuje přístup k serverům umístěným ve 4 zemích, kterými jsou Německo, Rumunsko, Hongkong a Velká Británie. S prémiovými službami jste však mohli přistupovat na jiné servery.

Windscribe VPN

Profesionálové:

 • Zabijte spínač
 • Chránič úniku DNS
 • Podpora P2P
 • Zabezpečené Wi-Fi

Nevýhody:

 • Omezený přenos dat až do 10 GB
 • Připojuje najednou jedno zařízení
 • Žádní klienti Android

Windscribe VPN navzdory tomu, že je na trhu nová, získala takovou popularitu, že se stala nejlepší bezplatnou službou VPN. Poskytuje silné šifrování 256bitového AES pomocí otevřeného protokolu. Nabízí také autentizaci dat SHA 512 a efektivní handshaking RSA 4096. Se všemi těmito prvotřídními bezpečnostními funkcemi je to jedna z nejbezpečnějších bezplatných služeb VPN.

Přidané funkce zabezpečení, jako je ochrana proti úniku DNS a přepínač zabíjení, usnadňují online práci uživatele. Windscribe také poskytuje ochranu, když jste připojeni k veřejnému Wi-Fi.

Jednou z jedinečných funkcí, které Windscribe nabízí, je jeho Secure.link, který vám pomůže ukázat, že na navštívené webové stránce existuje několik stop..

Při připojování k této bezplatné síti VPN si můžete vychutnat sdílení torrentů a P2P souborů, aniž byste byli vystaveni zobrazení adresy IP.

Nevýhodou této služby VPN je, že k serverům v 9 zemích, jako jsou USA, Velká Británie, Kanada, Hongkong, Francie, Německo, Lucembursko a Nizozemsko, bylo možné přistupovat pouze. Uživatelé Windscribe jsou také omezeni na použití pouze 10 GB dat.

Uspokojivou příčinou používání této bezplatné služby VPN je však to, že ji lze použít s populárními zařízeními, jako jsou Android, iOS, Linux, Windows a Mac..

Spotflux VPN

Profesionálové:

 • Nadprůměrná rychlost
 • 256bitové šifrování dat AES
 • Neomezená šířka pásma

Nevýhody:

 • Nepovoluje simultánní připojení
 • Ruční konfigurace proxy
 • Blokování reklam není k dispozici

Neomezenou šířku pásma a přiměřenou rychlost bylo možné představit pouze s placenou službou VPN. Spotflux VPN je však jednou z nejlepších bezplatných služeb VPN, které svým uživatelům umožňují bezproblémový online provoz. Poskytuje také přístup k mnoha omezeným webům.

Má službu OpenVPN s protokoly PPTP, L2TP, SSTP a IKEv2. Spotflux je kompatibilní se zařízeními, jako jsou Mac, iOS a Android, přesto se považuje za efektivní VPN pro Windows.

Tato bezplatná služba VPN obsahuje skvělou rozšiřitelnost serverů s více než 300 servery v téměř 25 zemích. Tato funkce spolu se sdílenou adresou IP vás chrání před sledováním společností Cyber ​​Goons a vládními agenturami.

S bezplatnou verzí Spotflux VPN však nebylo možné připojit více než jedno zařízení současně. Neposkytuje vám také snadné blokování reklam.

Spolu s tím nezískáte automatickou konfiguraci proxy pomocí Spotflux VPN. Kromě toho nemáte možnost zvolit umístění serveru, pokud jste uživatelem svobodného softwaru. Přesto je skvělá možnost zvážit, zda chcete zabezpečené prohlížení online bez utrácení peněz.

TunnelBear VPN

Profesionálové:

 • Efektivní rychlost
 • Nástroj pro platby bitcoinů
 • 256bitové šifrování dat AES
 • Uživatelsky přívětivý

Nevýhody:

 • Omezené využití dat 500 MB měsíčně
 • Sdílení souborů P2P není k dispozici

Služba VPN TunnelBear poskytuje vynikající bezpečnostní funkce i se svými bezplatnými službami. To ji řadí mezi nejlepší bezplatné poskytovatele VPN.

S TunnelBear VPN byste mohli mít snadné zkušenosti díky svým uživatelsky přívětivým službám. Podporuje připojení zařízení včetně Windows, iOS, Android, Smart TV, Apple TV, Chromecast a Ruko. V systému Mac však funguje relativně efektivněji.

S touto bezplatnou službou VPN můžete sami vybrat libovolný server z 20 zemí. TunnelBear nabízí 256bitový šifrovací protokol AES pro platformy Windows, OSX a Android, avšak s iOS máte k dispozici autentizaci dat SHA1 s protokolem IPSec.

Vzhledem k tomu, tento software VPN vás omezuje na využití dat pouhých 500 MB, což z něj dělá trochu nedostatečné pro sledování videí a hraní her. Přesto můžete pomocí tweetu na Twitteru ohledně softwaru TunnelBear zvýšit svůj datový limit na 1 GB.

VPN služby TunnelBear lze posílit získáním nabízených widgetů. Například můžete použít GhostBear ke zlepšení šifrování dat, takže je méně náchylné ke sledování sledováním snooping očí. Rozšíření, jako je přepsání TCP, vám může pomoci zabránit úniku dat v době přerušení připojení.

VPNbook

Profesionálové:

 • Neomezená šířka pásma
 • 256bitové šifrování dat AES

Nevýhody:

 • Nabízí pouze 3 umístění serveru
 • Žádné přidané funkce zabezpečení

Pokud chcete službu VPN, pomocí které byste nemuseli čelit problémům s rychlostí, než VPNBook je nejlepší bezplatnou službou VPN, kterou si můžete vybrat. Rovněž umožňuje odblokování mnoha omezených webů, aniž byste udržovali provoz na internetu.

VPNbook však ukládá čas připojení uživatele a IP adresu, které jsou automaticky odstraněny po týdnu. Uživatelé také nabízejí nejoblíbenější a chráněné bezpečnostní protokoly jako PPTP a OpenVPN s 256bitovým šifrováním dat AES.

VPNBook je kompatibilní pro použití se zařízeními, jako jsou Windows, Mac OS X, iOS, Ubuntu a Android. Má však servery pouze ve třech zemích, kterými jsou USA, Kanada a Německo.

VPNGate

Profesionálové:

 • Skvělá rozšiřitelnost serveru
 • Žádné časové limity
 • Nabízí protokoly zabezpečení, jako je protokol SSL-VPN / SoftEther VPN, L2TP / IPSec, OpenVPN a Microsoft SSTP..

Nevýhody:

 • Skrytá bezpečnostní politika

Jde o službu VPN, kterou navrhl japonský student na univerzitě v Tsukubě s nízkou popularitou. Dosud však získalo více než 100 000 stažení z celého světa.

Z hlediska zabezpečení je VPNGate nejlepší bezplatnou službou VPN ze všech. Tato služba VPN nabízí širokou škálu bezpečnostních protokolů, například SSL-VPN / SoftEther VPN, L2TP / IPSec, OpenVPN a Microsoft SSTP..

Je to snadno ovladatelný software VPN, pro který nepotřebujete žádnou registraci. Přesto při používání hotspotů Wi-Fi poskytuje zabezpečení.

PrivateTunnel

Profesionálové:

 • Snadné použití
 • Široká škála klientů

Nevýhody:

 • Omezení umístění serveru
 • Výkon někdy zaostává

PrivateTunnel je naše poslední doporučení pro nejlepší bezplatné služby VPN. Nicméně, ve své popularitě mezi uživateli, je to jeden z nejvíce stahovaných VPN software, tj. Více než 500 000 stažení.

PrivateTunnel je k dispozici pro platformy jako Windows, Mac, Android a iOS. Jedná se o software, který by uživatelé mohli snadno obsluhovat. Nevýhodou, kterou mnozí uživatelé tvrdí, je však jeho zpožděný výkon.

Je služba VPN zdarma srovnatelná s placenou sítí VPN

Přestože je dobré mít službu VPN pro vaše soukromí online, místo toho, abyste byli v takové situaci obrovských kybernetických hrozeb nevybaveni. Měli byste však mít jasnou představu o zpožděních, která by mohla VPN zdarma přetrvávat.

Je zřejmé, že bezplatné VPN neobsahují tak rychlou službu jako placené. Nejčastěji dávají omezení šířky pásma, kvůli kterým by streaming a další online věci mohly být nepříjemné. Omezená data bezplatnými službami VPN vás také omezují v hraní her a těžkém obsahu.

Při používání bezplatné služby VPN nejste potvrzeni ani zásadami ochrany osobních údajů a šifrováním dat, které poskytují. Přesto je možné, že takové sítě VPN mohou obsahovat malware a rušivé reklamy, které mohou sledovat vaše procházení a preference.

U dostupných serverů s omezeným přístupem jste však omezeni na určité množství obsahu. Kromě toho mnoho bezplatných sítí VPN dokonce neumožňuje uživatelům vybrat server podle vlastního výběru.

A konečně, nikdy si nejste jisti, že takový software VPN nesleduje vaše data, protože může ukládat a prodávat vaše informace třetím stranám, aby získal zisk.

Závěr

Pro jednotlivce, kteří chtějí mít bezpečný online zážitek bez utrácení peněz, je nejlepší bezplatná služba VPN skvělou volbou. Zde jsme vám poskytli všechny efektivní možnosti dostupné pro výběr bezplatného softwaru VPN.

Měli byste však mít jasno v tom, že bezplatná služba VPN nikdy nemůže být alternativou k funkcím poskytovaným placenou službou VPN.