10 nejlepších poskytovatelů SSL, kteří jsou levní a důvěryhodní

[ware_item id=33][/ware_item]

SSL certifikát je nezbytnou a základní součástí moderního webu potřebného pro chod vaší firmy. Je mnohem důležitější zajistit, aby vaši zákazníci byli bezpeční a pohostinní, aby mohli bez obav předávat své citlivé údaje. Proto je pro spotřebitele nutné hledat a vybrat společnost, která má silné postavení v odvětví elektronického obchodování. Společnost by měla mít dlouholetou pověst a měla by být jedním z nejlepších poskytovatelů SSL pro implementaci kvalitních služeb.


Jak si vybrat nejlepší poskytovatele SSL?

Každá společnost má obrovskou odpovědnost za ochranu dat svých zákazníků. Praxe používání SSL certifikátu pro všechny webové stránky, nikoli pouze pro e-Commerce weby, získává na popularitě. Při výběru nejlepšího poskytovatele SSL by však mělo být zváženo několik faktorů. Níže jsou uvedeny některé klíčové aspekty výběru nejlepších poskytovatelů SSL:

 • Vysoká úroveň zabezpečení
 • Schopnost prohlížeče
 • Částka záruky
 • Pečeti o důvěryhodnosti stránek
 • Typ ověření šifrovacího certifikátu
 • Zásady vrácení peněz
 • Zkušební doba
 • Čas vydání

Co je to SSL certifikát?

Certifikát SSL vytváří bezpečné prostředí pro vaše online podnikání. Pomáhá také chránit osobní údaje zákazníka. Webové stránky, jako jsou platební systémy, finanční a bankovní sektor, nákupní weby atd., Vyžadují certifikát SSL. Technicky se jedná o malé datové soubory vytvořené k ochraně přenosu dat, transakcí a přihlášení atd. Certifikát SSL funguje tak, že kryptografický klíč digitálně váže na podrobnosti organizace. Po nainstalování SSL certifikát automaticky aktivuje protokol HTTPS. Takto zjistí zabezpečená spojení mezi webovým serverem a prohlížečem a 128bitovým až 256bitovým šifrováním vojenské úrovně.

Pokud vás zajímá, kteří jsou nejlepší poskytovatelé SSL, které můžete zvážit pro šifrování svého webu, měli byste vzít v úvahu nejlepší poskytovatele SSL, které jsme pro vás uvedli:

 1. Symantec nejlepší poskytovatelé SSL

Symantec je nejznámější a nejdůvěryhodnější značkou mezi poskytovateli SSL. Tento nejlepší poskytovatel SSL projektuje zabezpečenou pečeť Norton prostřednictvím všech svých certifikátů na každém chráněném webu. Dosud nebyly vydány žádné jiné alternativy k Symantec. Společnost Symantec byla založena v roce 1991 a v roce 2010 získala společnost VeriSign, která je světovým lídrem v oblasti SSL. Tato kombinace poskytuje ironické zabezpečení a vojenské šifrování.

Mezi certifikáty SSL společnosti Symantec patří:

 • Zabezpečený web společnosti Symantec - 274,00 $ / rok. (Ušetřete až 173,00 USD)
 • Symantec Secure Site with EV - 699,00 USD / rok. (Ušetřete až 392,00 $)
 • Zástupná karta Symantec Secure Site Wildcard - 1 582,67 $ / rok. (Ušetřete až 347,00 USD)
 • Bezpečná stránka společnosti Symantec - 221,67 $ / rok. (Ušetřete až 30,00 $)
 • Instalační služba SSL - 24,99 $ / rok. (Ušetřete až 24,01 $)

Certifikáty SSL společnosti Symantec vám umožňují okamžitý a bezplatný přístup k některým dalším prémiovým funkcím. Nabízí tak kompletní balíčky řešení zabezpečení webu, které svět kdy poznal. Každé řešení Symantec nabízí plán ochrany NetSecure s největší zárukou v oboru. Tento poskytovatel SSL také poskytuje posouzení zranitelnosti a funkci Seal-in-Search. Kromě toho nabízí bezplatnou síť SAN pro základní doménu a umožňuje tak zabezpečit domény bez www i www. Společnost Symantec také nabízí denní skenování malwaru webových stránek spolu s kryptografií Elliptic Curve Cryptography - ECC -, která zvyšuje výkon.

 1. GeoTrust nejlepší poskytovatelé SSL

GeoTrust patří mezi nejlepší poskytovatele SSL a je druhým největším poskytovatelem digitálních certifikátů na světě. Celosvětově obsluhovalo přes 100 000 zákazníků. Základní šifrovací certifikát je k dispozici pro certifikáty SSL EV (Extended Validation) od 149 USD v rozmezí až do 745 USD. Jako jeden z nejlepších poskytovatelů SSL nabízí nepřetržitou zákaznickou podporu a záruku a vrácení peněz svým klientům.

Tento poskytovatel SSL nabízí řadu prvotřídních a ekonomických SSL certifikátů. GeoTrust také nabízí 256bitové šifrování pro ochranu soukromí a zabezpečení zákazníka. Certifikát QuickSSL Premium Wildcard doprovází EV, a lze jej tedy použít pro šifrování jedné nebo více subdomén. Úroveň šifrování však může být až 2048 bitů, což zajišťuje úplné soukromí i důvěrnost. Získání certifikátu SSL QuickSSL Premium SSL navíc díky automatickému ověření a vydávání trvá jen několik minut.

Kromě toho GeoTrust také podepsal produkty pro digitální podepsání aplikace. Také váže lidi a dokumenty a přijímá integritu kódu do bezdrátových platforem. Představuje tedy nejnovější budoucí technologii.

 1. Comodo nejlepší poskytovatelé SSL

Společnost Comodo je zařazena mezi nejlepší poskytovatele SSL, protože se etablovala jako certifikační autorita, která poskytuje certifikáty SSL různým uživatelům. Byla založena v roce 1998 a sídlí v Jersey v USA. Comodo má obrovské portfolio SSL certifikátů, ať už z firemních webových stránek pro domácí uživatele atd. Pomohlo velkému počtu organizací a společností při zajišťování jejich informací prostřednictvím ověřování a ověřování. Comodo poskytuje vyspělou špičkovou ochranu koncových bodů pomocí nástroje Comodo Device Manager, aby odhalilo skrytí malwaru ve vaší síti.

Silně zlevněné ceny nabízí Comodo. Cenové rozpětí od 64,95 $ do 359 USD za certifikáty EV SSL se hodí do rozpočtu všech uživatelů.

V online obchodě je nejspolehlivějším způsobem, jak zabezpečit transakce se zákazníky, použití SSL certifikátu Comodo. Vzhledem k tomu, že jde o InstantSSL Premium Certificates, jsou zdrojem profesionálního objasnění pro zabezpečení webových stránek elektronického obchodu. Navíc poskytují atraktivní vizuální jistotu, která pomáhá budovat důvěru zákazníků. Každá objednávka Comodo InstantSSL Premium má pečeť s logem Trust Logo, která návštěvníkům umožňuje ověřit vaše obchodní údaje v žádném okamžiku. Tím se zvyšuje míra konverze návštěvníka, což vede ke zvýšení průměrné kupní ceny.

Comodo je bezpochyby jedním z nejlepších tipů pro SSL certifikáty, protože je kompatibilní s 99,99%.

 1. DigiCert nejlepší poskytovatelé SSL

DigiCert je jedním z nejlepších poskytovatelů SSL a je top výběrem značek jako Amazon, NASA, Facebook, Yahoo atd. Proto je známý také svými odolnými SSL certifikáty. DigiCert nabízí až 2048bitové SSL certifikáty za přijatelné ceny.

Základní certifikát SSL DigiCert lze využít za cenu 156 USD ročně. Vzhledem k tomu, pokud chcete certifikát EV SSL, budete muset zaplatit přibližně 500 USD ročně. Částka, kterou zaplatíte, však stojí za kvalitní služby, které získáte na oplátku. Tato částka je spravedlivá, protože důvěrná pečeť uvedená v těchto certifikátech je uznávána všemi, symbol zámku a zelený adresní řádek.

 1. Thawte nejlepší poskytovatelé SSL

Thawte patří také mezi nejlepší poskytovatele SSL. Má zkušenosti s poskytováním vysoce kvalitního certifikátu SSL se spolehlivými funkcemi. Tento poskytovatel SSL je poskytovatel, který nabízí certifikáty za nízkou cenu. Od 149 USD ročně nabízí 256bitové šifrování vojenské úrovně a jejich certifikáty EV SSL dosahují až 600 USD ročně. Pokud však pro Thawte provedete nákup na 2 roky, obdržíte určitou částku na celkovou fakturu (tj. Přibližně o 305 $ méně).

 1. Jdi táto nejlepší poskytovatelé SSL

GoDaddy je v podstatě známý jako největší společnost pro registraci domén. Je však také považován za nejlepšího poskytovatele SSL, protože nabízí certifikáty SSL. Certifikáty SSL se pohybují od 69,99 USD pro standardní balíček, zatímco cena za balíček Deluxe stojí přibližně 89,99 USD.

Zákaznická podpora poskytovaná GoDaddy je pozoruhodná. Poskytuje také záruku vrácení peněz a záruku na jakékoli ztráty, které mohou nastat během doby platnosti. Díky tomu je GoDaddy jednou z nejlepších možností pro poskytovatele SSL.

 1. Síťová řešení nejlepší poskytovatelé SSL

Jako jeden z nejlepších poskytovatelů SSL nabízejí síťová řešení certifikáty SSL za dobré ceny. Ukázalo by se, že je pro vás skutečně cenově dostupné, pokud si přejete zakoupit certifikát SSL na dlouhou dobu. Například certifikát SSL na období tří let lze zakoupit za pouhých 59,99 $ ročně. Proto je cena skutečně ekonomická a levnější než ostatní poskytovatelé SSL.

Certifikáty poskytované Network Solutions nabízejí šifrování 256 bitů. Nabízí také 99% rozpoznání prohlížeče. Síťová řešení navíc poskytují nepřetržitou podporu, která zahrnuje i online chat. Nabízí také rychlé časy vydání a také bezplatné opětovné vydání. Network Solutions poskytuje důvěryhodnou pečeť, kterou uživatelé webu snadno rozpoznají, protože tento poskytovatel SSL je renomovaná a důvěryhodná značka.

 1. RapidSSL nejlepší poskytovatelé SSL

RapidSSL je důvěryhodná CA - certifikační autorita - slavná po celém světě. Pokud zařadíme tohoto poskytovatele SSL na základě online reputace, budeme vědět, že se řadí na první místo v žebříčku. Je tomu tak proto, že na trhu s internetovou bezpečností je RapidSSL považován za nejdůvěryhodnějšího poskytovatele certifikátů SSL.

SSL certifikáty nabízené RapidSSL se skládají z uživatelsky přívětivé webové konzole. Tato webová konzola zjednodušuje správu certifikátů SSL / TLS. Díky tomu získáte široký přehled o všech detailech certifikátu. Certifikáty RapidSSL zabezpečují transakce vašich zákazníků pomocí 256bitového šifrování dat a ověřování na místě. Tento nejlepší poskytovatel SSL nabízí certifikáty SSL za pouhých 12,99 USD po dobu 3 let.

Certifikáty RapidSSL Wildcard vám pomohou zabezpečit neomezené subdomény. Zabezpečují také citlivé informace vašich zákazníků pomocí 256bitového šifrování a více než 99% podpory prohlížeče. Certifikáty RapidSSL Wildcard navíc nabízejí automatickou validaci kontroly domény, která rychle provádí ověření webu. Tyto certifikáty mají 30denní zásadu vrácení peněz a lze je zakoupit za cenu 149 USD ročně.

 1. ClickSSL nejlepší poskytovatelé SSL

ClickSSL je nejlepší poskytovatel SSL se sídlem ve Spojených státech. Vzrušující aspekt této bezpečnostní společnosti je, že nabízí možnost vyjednat. Srovnává také cenu, díky které je ještě více vzrušující. Musíte jednoduše použít stránku nabídky ClickSSL. Tato stránka vám umožní najít širokou škálu zajímavých obchodů s certifikáty Wildcard. Mezi různé certifikáty SSL Wildcard patří:

 • Comodo Pozitivní SSL zástupný znak - 1 rok - 90,00 $
 • WildSSL Wildcard - 1 rok - 10,70 $
 • Comodo pozitivní multi-doménový zástupný SSL - 1 rok - 150,00 $
 • Thawte Wildcard SSL - 1 rok - 261,75 $
 • Divoká karta GeoTrust True BusinessID - 1 rok - 323,10 USD

ClickSSL slibuje poskytování pokročilé bezpečnosti a důvěryhodnosti prostřednictvím certifikátů SSL / TLS. Jejich komplexní řešení certifikátů SSL povzbuzuje vaše uživatele k nákupu produktů nebo jiných služeb prostřednictvím vašeho webu. Svým zákazníkům také nabízí bezpečné obchodní prostředí. Tento poskytovatel SSL nabízí 30denní záruku vrácení peněz. Nabízí také nepřetržitou zákaznickou podporu a funkci živého chatu.

 1. GlobalSign nejlepší poskytovatelé SSL

GlobalSign je předním cloudem a jedním z nejlepších poskytovatelů SSL na světě. Jedná se o poskytovatele on-premise služeb pro e-commerce řešení a podnikání. GlobalSign nabízí SSL certifikáty za levné ceny pro všechny obchodní úrovně. Nabízí také nepřetržitou zákaznickou podporu s možností živého chatu.

Tato dobře známá společnost poskytující služby v oblasti identity byla založena v roce 1996 a sídlí v Portsmouthu v New Hampshire v USA. GlobalSign dodává cloudová řešení PKI společnostem, které chtějí provádět zabezpečená připojení a bezpečný elektronický obchod. Využívá své spravované zkušenosti s IAM k vytváření rozsáhlých a velkoobjemových řešení správy identit pro všechna zařízení, uživatele a věci související s internetem všeho.

GlobalSign nabízí širokou škálu certifikátů SSL. Tyto certifikáty jsou chráněny nejsilnějším 2048bitovým šifrováním. Nabízí také různé funkce s přidanou hodnotou pro zajištění úplné bezpečnosti. Různé certifikáty SSL zahrnují OrganizationSSL, DomainSSL, ExtendedSSL a Multi-Domain & Zástupné certifikáty SSL. Pomocí zástupných zástupců a SAN - předmětových alternativních názvů můžete zabezpečit i více domén a subdomén. Toho lze dosáhnout pomocí jediného certifikátu SSL na stejném serveru s jedinou IP adresou.

Konečný verdikt

Protože každá certifikační autorita a její příslušné certifikáty SSL mají nesrovnatelné vlastnosti, je proto výběr jediného CA jako nejlepšího obtížným úkolem.

Přinesli jsme tolik informací, které snadno pochopí i netechnicky důvtipní. Výše uvedení nejlepší poskytovatelé SSL vám pomohou vybrat spolehlivého poskytovatele SSL pro váš web. Všichni tito poskytovatelé SSL mají vlastní podpůrné a informační kanály, odkud lze získat další informace. Vyberte si jednoho z těchto nejlepších poskytovatelů SSL a změňte své nejisté podnikání na mnohem silnější.