13 najlepších súkromných vyhľadávacích motorov na použitie!

[ware_item id=33][/ware_item]

Vyhľadávacie nástroje sa stali nevyhnutnou súčasťou pri surfovaní na internete. Tieto motory však tiež riskujú vaše súkromie, keď vyhľadávate čokoľvek na Googli, takže vaše údaje sa často zaznamenávajú.


Spoločnosť Google je schopná zaznamenať vašu adresu IP a pomocou sledovacích súborov cookie vytvára vaše digitálne profily, kľúčové slová a odkazy, ktoré vyberiete, a potom tieto informácie uchováva v databáze, ktorú používa na zacielenie vás..

Vyhľadávací nástroj môže tiež odhaliť vaše dôverné a súkromné ​​informácie v závislosti od vašich vyhľadávaní. Získané údaje sa tiež predávajú tretím stranám a tiež vás útočia reklamami.

Zaviedli sa súkromné ​​vyhľadávacie nástroje, aby používatelia používali vyhľadávacie nástroje v bezpečnom a bezpečnom prostredí. Súkromné ​​vyhľadávacie nástroje ponúkajú úplnú bezpečnú klímu pre všetky typy vyhľadávaní. Používaním súkromného vyhľadávacieho nástroja môže používateľ voľne a anonymne prehľadávať čokoľvek bez obáv z vystopovania. Tento vyhľadávací nástroj navyše neuchováva ani históriu používateľov ani ich denníky.

Prečo je nevyhnutné používať motory súkromného vyhľadávania:

Keďže FCC prevrátila pravidlá neutrality siete, po ktorých poskytovatelia služieb a ďalší agenti sledovania ľahko získajú prístup k našim údajom a činnostiam.

Okrem toho existuje značné riziko aj pri zdieľaní informácií s tretími stranami pri surfovaní po sieti. Z tohto dôvodu sú súkromné ​​vyhľadávacie nástroje pre používateľov výhodné.

Pri použití súkromného vyhľadávacieho nástroja existuje malá možnosť, že vaše vyhľadávania budú sledované alebo presakované. Väčšina súkromných vyhľadávacích nástrojov nesleduje informácie, ktoré vás môžu priradiť k hľadaným výrazom.

Súkromné ​​vyhľadávacie nástroje nepovoľujú vytváranie filtračných bublín, ktoré vás oddeľujú od výsledkov, ktoré sa môžu líšiť podľa vášho presvedčenia.

Stručne povedané, je lepšie používať súkromný vyhľadávací nástroj nad akýmkoľvek iným vyhľadávacím nástrojom, pretože svojim používateľom poskytuje lepšie súkromie a bezpečnosť.

Ako vybrať najlepší súkromný vyhľadávací nástroj:

Pri výbere najlepšieho súkromného vyhľadávacieho nástroja sú zásadné tri veci. Ak ste začiatočník, ktorý pri výbere súkromného vyhľadávacieho nástroja nevie o faktoroch, ktoré sú významné. Takže sa nemusíte báť. Pri výbere súkromného vyhľadávacieho nástroja sú potrebné tri dôležité prvky:

Vyhľadávanie výsledky: Odborníci odporúčajú pozorne skontrolovať výsledky vyhľadávania vyhľadávacieho nástroja. Vyberte vyhľadávací nástroj, ktorý je efektívny a dokonalý z hľadiska ochrany súkromia a poskytuje dobré výsledky vyhľadávania.

súkromiaJe to zásadný faktor pri výbere vyhľadávacieho nástroja. Vždy, keď vyhľadávate informácie o tom, aké informácie vyhľadávací nástroj uchováva, keď používate ich službu, a potom urobte konečné rozhodnutie.

dôveraDôvera je ďalším dôležitým faktorom, ktorý treba zohľadniť. Pred výberom vyhľadávacieho nástroja vždy preverte históriu firmy, ľudí za ňou, ich imidž a povesť na trhu.

Najlepších 13 súkromných vyhľadávačov:

V tomto veku je význam súkromia mimoriadny. Vyhľadávač vždy prichádza na vašu záchranu, aby vám pri surfovaní na internete poskytoval bezpečné, bezpečné a priateľské prostredie. Existuje niekoľko súkromných vyhľadávacích nástrojov. Mnohí z nich nemôžu zaručiť úplnú anonymitu a súkromie používateľov.

Vzhľadom na vaše súkromie online sme preskúmali rôzne súkromné ​​vyhľadávacie nástroje. Vyfiltrovali sme pre vás tie najlepšie súkromné ​​vyhľadávacie nástroje. Nižšie sú uvedené najlepšie súkromné ​​vyhľadávacie nástroje, ktoré sa nepochybne ukážu ako užitočné a ochránia vaše súkromie online

Duck Duck Go:

Je to jeden z najlepších súkromných vyhľadávacích nástrojov so svojou vynikajúcou funkciou známou ako „Bangs“..

Funkcia tresku umožňuje používateľom vyhľadávať na iných stránkach, ako je Amazon. Yelp, YouTube alebo Wikipedia iniciovaním ich žiadostí s výkričníkom!

Známy ako najlepší súkromný vyhľadávací nástroj, DuckDuckGo blokuje všetky nechcené reklamy, ktoré sa pri surfovaní na webe stávajú prekážkou. Neukladá ani údaje používateľa ani históriu prehliadania, ani ich nepredáva tretím stranám.

Tento súkromný vyhľadávací nástroj ponúka niekoľko fantastických funkcií, ktoré zabezpečujú úplnú anonymitu a súkromie používateľov. Nedávno pridal do svojej produktovej rady najnovšie rozšírenie.

Rozšírenie poskytuje používateľom špičkové súkromie, vďaka čomu je najlepším súkromným vyhľadávacím nástrojom. Vyhľadávací nástroj tiež ponúka určitý voľný priestor na uchovávanie údajov v cloudovom obchode.

Ďalšou atraktívnou funkciou, ktorú ponúka DuckDuckGo, je konfigurácia nastavení miesta. Používatelia zmenou parametrov stránky deaktivujú sledovanie internetového pripojenia.

Úvodná stránka:

Je to vyhľadávací nástroj založený na Holandsku. Vďaka prísnym a výkonným zákonom o ochrane osobných údajov v Holandsku je to najlepší súkromný vyhľadávací nástroj medzi všetkými jeho používateľmi.

Funguje efektívne tak, aby poskytoval rýchle výsledky, pričom chráni vaše vyhľadávanie a vyhýba sa uchovávaniu záznamov. Je to najlepší anonymný vyhľadávací nástroj, pretože odporúča prehliadanie cez proxy server. Proxy server vás chráni pred poskytovateľmi internetových služieb, ktorí sledujú IP adresy a umiestnenie. Aby ste zaistili svoje súkromie, môžete do svojho prehliadača pridať proxy server, napríklad v prehliadači Chrome alebo Firefox. Môžete tiež nakonfigurovať farebnú tému.

Vyhľadávací mechanizmus funguje tak, že vstupuje, ale na získavanie údajov nepoužíva vašu IP adresu. Aby ste boli v anonymite, zmení sa pri vyhľadávaní IP adresa, takže sa nikto nemôže pokúsiť získať históriu prehliadania.

Hľadať šifrovanie:

Šifrovanie vyhľadávania je ďalším prírastkom do katalógu súkromného vyhľadávacieho nástroja. Hľadáte vyhľadávací nástroj, ktorý ponúka nezvyčajné, atraktívne funkcie spolu s ochranou súkromia, potom musíte zvoliť vyhľadávanie na šifrovanie.

Tento anonymný vyhľadávací nástroj nedávno obsahoval pre používateľov prekvapivo atraktívne funkcie. Medzi tieto funkcie patrí prieskum videa, správ a máp pre ochranu súkromia.

Vyhľadávací nástroj je medzi používateľmi pomerne populárny, pretože umožňuje používateľom sledovať videá s dodatočnou ochranou súkromia a bezpečnosťou a tiež s nedostatkom reklám pred videom..

Vyhľadávací nástroj používa miestne šifrovanie na ochranu vašich vyhľadávaní. Často sa kombinuje so šifrovaním AES-256 spolu so šifrovacím protokolom SSL, aby sa zabezpečilo súkromie používateľov.

Najvýraznejšia ponuka šifrovania vyhľadávania funkcií potom, ako používatelia dokončia vyhľadávanie, platnosť ich vyhľadávacích výrazov vyprší. Týmto spôsobom zostane ich činnosť anonymná, dokonca aj niekto iný získa prístup k svojmu systému.

Za svoju prvoradú úlohu považujú udržiavanie súkromia. Navyše nie je schopný vytvárať užívateľské profily. Je to zriedkavá funkcia, ktorú iné vyhľadávacie nástroje nedisponujú. Preto je šifrovanie vyhľadávania jedným z najlepších súkromných vyhľadávacích nástrojov.

BitClave:

BitClave je ďalší súkromný a bezpečný vyhľadávací nástroj vyrobený s blockchainom, ktorý zaisťuje súkromie používateľa online. Patril medzi najlepšie súkromné ​​vyhľadávacie nástroje, pretože používateľom umožňuje rozhodnúť sa, aké informácie chcú zdieľať s publicistami.

Efektívne odstraňuje útoky sprostredkovateľov počas reklamného procesu priamym kontaktom spotrebiteľa a inzerenta. Neskôr povzbudzuje používateľov tým, že im poskytuje tokeny spotrebiteľskej aktivity, aby vyhľadávali poradcov.

Stručne povedané, ich hlavným účelom je poskytnúť používateľom bezpečnosť a súkromie online. Preto ponúkajú užívateľsky prívetivé rozhranie, ktoré znamená bezpečné a bezpečné prehliadanie v priateľskom prostredí.

Searx.me:

Searx.me je anonymný vyhľadávací nástroj, ktorý je známy tým, že neukladá informácie o používateľovi. Okrem toho nevytvára profil používateľa a ukladá ich informácie, čím sa odlišuje od ostatných vyhľadávacích nástrojov.

Ich cieľom je chrániť súkromie používateľa a nezaujíma sa o to, čo používateľ vyhľadáva. Udržiavajú vynikajúce súkromie používateľov tým, že nezdieľajú svoje údaje tretím stranám.

Searx.me neohrozuje súkromie používateľov, a preto sa dôrazne odporúča používať.

Qwant:

Qwant začal fungovať v roku 2013 s prísľubom ochrany súkromia používateľa. Patrí k najlepším súkromným vyhľadávacím nástrojom, pretože leží v európskej hranici, ktorá prísne sleduje súhlas s GDPR.

Ich úvodzovky obsahujú informácie o tom, že nemajú záujem zobrazovať nechcené reklamy a prenasledovať používateľov podľa ich vyhľadávania..

Tento vyhľadávací nástroj chráni pred vplyvom piatich očí a aliancie s deviatimi očami.

Okrem toho tiež ponúka podobnú funkciu ako Bang v DuckDuckGo. Táto funkcia je známa ako skratky vyhľadávania Qwick, ktoré umožňujú priamy výskum na rôznych stránkach. Len pridaním symbolu „“&„Alebo“ za menom vašich obľúbených stránok, ako sú Amazon a Wikipedia, získate prístup k výsledkom.

Týmto spôsobom sa vaše vyhľadávanie zoptimalizuje a ušetrí vám to aj čas.

Znie to zaujímavo? Potom ho rýchlo stiahnite a užite si zážitok.

Odpojiť vyhľadávanie:

Je to súkromný vyhľadávací nástroj, ktorý vás efektívne oddeľuje od lokalít / rozhraní, ktoré sú schopné sledovať vaše stopy. Používanie je úplne bezpečné a bezpečné, pretože sa riadi iba webmi, ktoré by mohli poškodiť používateľov, ktorí sa obávajú zdieľania svojich súkromných informácií..

Funkcia Odpojiť vyhľadávanie funguje, keď vykonáva vyhľadávacie dotazy, a potom zobrazí výsledok, ktorý požadujete, a okamžite zobrazí aj vedľajšie správy. Tieto správy sú informačnými stránkami, ktoré vyhľadávajú stránky, ktoré buď vedú záznamy, alebo im hrozí riziko.

Stručne povedané, je bezpečné používať s priateľským rozhraním, ktoré používateľa aktualizuje o stránkach, ktoré zamýšľajú používať. Vysoko odporúčané!

Wolfram Alpha:

Ak hľadáte súkromný vyhľadávací nástroj, ktorý je inovátorom a poskytuje najvernejšie a najaktuálnejšie výsledky, musíte ísť s Wolfram Alpha.

Wolfram Alpha zobrazuje výsledky z rôznych kategórií, ako sú výpočty a techniky algoritmov. Efektívne berie najvhodnejší vstup, vyhľadáva výsledok z vyššie uvedených tried a tiež zaisťuje, že používatelia poskytujú súhlas a spokojnosť poskytovaním platných informácií.

Jedná sa o kompatibilný vyhľadávací nástroj, ktorý poskytuje najpresnejšie odpovede a ponúka používateľom otvorené vedomosti. Je to anonymný vyhľadávací nástroj naplnený vedomosťami, ktorý nesleduje vaše aktivity a prehľadáva záznamy.

Hulbee:

Hulbee je ďalší súkromný vyhľadávací nástroj, ktorý sa nezaoberá polohou používateľa ani nesleduje jeho činnosti. Je to vynikajúca voľba, pretože sa vôbec nezaujíma o uchovávanie záznamov o činnosti používateľa a zabezpečenie ich úplnej anonymity..

Umožňuje používateľovi vymazať svoje online aktivity a urobiť z nich najlepší anonymný vyhľadávací nástroj.

Oscobo:

Oscobo je jeden z najlepších anonymných vyhľadávacích nástrojov, ktorý nedokáže sledovať akékoľvek údaje alebo aktivitu používateľa. Poskytuje používateľom špičkové súkromie tým, že neumožňuje tretím stranám získať kontrolu nad svojimi údajmi.

Hlavným cieľom tohto vyhľadávacieho nástroja je chrániť a chrániť súkromie používateľa pri surfovaní na internete. Z tohto dôvodu nevedie ani stopy svojich činností, ani vedenie denníkov.

Ak hľadáte vyhľadávací nástroj bez funkcie protokolov, musíte vyskúšať Oscobo.

Yippy:

Yippy sa tiež radí medzi najlepší súkromný vyhľadávací nástroj, pretože svojim používateľom poskytuje vynikajúce súkromie.

Funguje to mimoriadne dobre, keď chcete obísť dohľad nad vládou a poskytovateľom internetových služieb.

Ak chcete vyhľadávať akýkoľvek obmedzený alebo dôverný obsah, musíte ísť s Yippy! Poskytuje používateľom fantastické vlastnosti a zriedkavé skúsenosti s údajmi, ktoré umožňujú veľmi rýchle a spontánne vyhodnotenie informácií.

Pomocou Yippy môžete sami filtrovať výsledky podľa kategórie a tiež môžete označiť akékoľvek nevhodné výsledky, vďaka ktorým bude váš zážitok z surfovania úplne anonymný..

Je to najlepšie, pretože blokuje prispôsobené reklamy a nesleduje vaše aktivity. Môžete sa tešiť z vyhľadávania rôznych druhov obsahu, ako sú blogy, správy, web, obrázky a mnoho ďalších.

Neznie to skvele?                                                                                                          

Diskrétne vyhľadávanie:

Keďže diskrétny vyhľadávací nástroj nesleduje informácie používateľa a udržuje ich aktivity anonymné a súkromné, je tiež známy ako najlepší súkromný vyhľadávací nástroj..

Ak niekto hľadá v používateľsky príjemnom rozhraní nejaké mimoriadne rýchle výsledky, je diskrétne vyhľadávanie tou pravou voľbou..

Na zabezpečenie súkromia používateľa a na to, aby boli jeho vyhľadávania súkromné ​​počas surfovania, používajú šifrovanie typu end-to-end.

MetaGer:

Je to najvhodnejší vyhľadávací nástroj pre akýkoľvek výsledok. Poskytuje perfektné výsledky vo všetkých svojich vyhľadávaniach. MetaGer sa mieša s proxy serverom, odkiaľ môžete prejsť na akýkoľvek očakávaný alebo neidentifikovaný odkaz zo stránky s výsledkami výskumu, čím sa stáva najlepším súkromným vyhľadávacím nástrojom..

Vyhľadávací stroj sľubuje ochranu vašich údajov pred stratou alebo sledovaním. Okrem toho tiež chráni vašu IP adresu a kľúčové slová pred sledovaním stránok, ktoré ste prihlásili.

Chráni vás pred nežiaducimi reklamami, ktoré môžu vašu stránku používať na reklamu. Jedinou nevýhodou použitia tohto vyhľadávacieho nástroja je, že jeho predvolený jazyk je nemčina.

Záverečné myšlienky:

V tomto globálnom veku so zvýšeným rizikom kybernetických útokov a hrozieb je absolútne naliehavé používať súkromný vyhľadávací nástroj. Z tohto dôvodu je nevyhnutné zvoliť známy a seriózny vyhľadávací nástroj, ktorý zabezpečí úplné súkromie a anonymitu.

Pred výberom vhodného vyhľadávacieho nástroja je vždy potrebné vziať do úvahy faktory, ktoré sú potrebné podľa vašich potrieb a želaní.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me