13 nejlepších soukromých vyhledávačů k použití!

[ware_item id=33][/ware_item]

Vyhledávače se staly nezbytnou součástí při surfování na internetu. Tyto motory však také riskují vaše soukromí, kdykoli na Googlu něco prohledáváte, takže vaše data se často zaznamenávají.


Google je schopen zaznamenat vaši IP adresu a pomocí sledovacích cookies vytvoří vaše digitální profily, klíčová slova a odkazy, které vyberete, a poté tyto informace uchová v databázi, kterou používá k zacílení na vás.

Vyhledávací stroj může také odhalit vaše důvěrné a soukromé informace v závislosti na vašich vyhledáváních. Získaná data jsou rovněž prodávána třetím stranám a také vás napadají reklamami.

Byly zavedeny soukromé vyhledávače, které uživatelům umožňují používat vyhledávače v bezpečném a bezpečném prostředí. Soukromé vyhledávače nabízejí naprosto bezpečné prostředí pro všechny typy vyhledávání. Pomocí soukromého vyhledávače může uživatel volně a anonymně prohledávat cokoli bez obav z dohledání. Navíc tento vyhledávač neuchovává ani historii uživatele, ani protokoly.

Proč je nezbytné používat soukromé vyhledávače:

Protože FCC převrátil pravidla neutrality sítě, po které poskytovatelé služeb a další agenti dohledu získají snadný přístup k našim datům a činnostem.

Kromě toho existuje také významné riziko při sdílení informací s třetími stranami při surfování po síti. Z tohoto důvodu jsou soukromé vyhledávací nástroje pro uživatele výhodné.

Při používání soukromého vyhledávače existuje jen malá možnost, že vaše vyhledávání budou sledována nebo uniknuta. Většina soukromých vyhledávačů nesleduje informace, které by vás mohly přiřadit k vyhledávacím dotazům.

Soukromé vyhledávače neumožňují vytvářet filtrační bubliny, které by vás oddělily od výsledků, které se mohou lišit podle vaší víry.

Abychom to shrnuli všichni, je lepší použít soukromý vyhledávač než jakýkoli jiný vyhledávač, protože poskytuje uživatelům lepší soukromí a zabezpečení.

Jak vybrat nejlepší soukromý vyhledávač:

Při výběru nejlepšího soukromého vyhledávače jsou zásadní tři věci. Pokud jste začátečník, který si není vědom faktorů, které jsou důležité při výběru soukromého vyhledávače. Takže se nemusíte bát. Při výběru soukromého vyhledávače jsou nezbytné tři důležité prvky:

Vyhledávání Výsledek: Odborníci doporučuje pečlivě zkontrolovat výsledky vyhledávání vyhledávače. Vyberte si vyhledávač, který je účinný a dokonalý jak z hlediska ochrany soukromí, tak z hlediska dobrých výsledků vyhledávání.

SoukromíJe to zásadní faktor při výběru vyhledávače. Vždy se podívejte, jaké informace vyhledávací stroj uchovává, když používáte jejich službu, a pak udělejte konečné rozhodnutí.

DůvěraDůvěra je dalším zásadním faktorem, který je třeba zvážit. Před výběrem vyhledávače vždy zkontrolujte historii firmy, lidí za ní, jejich image a pověst na trhu.

Nejlepší 13 soukromých vyhledávačů:

V tomto věku je význam soukromí mimořádný. Vyhledávač vždy přijde na vaši záchranu, aby vám poskytl bezpečné, bezpečné a přátelské prostředí při surfování na internetu. Existuje několik soukromých vyhledávačů. Mnoho z nich nemůže zajistit úplnou anonymitu a soukromí uživatelů.

S ohledem na vaše soukromí online jsme zkontrolovali různé soukromé vyhledávače. Vyfiltrovali jsme pro vás ty nejlepší soukromé vyhledávače. Níže jsou uvedeny nejlepší soukromé vyhledávače, které se nepochybně ukážou jako užitečné a budou chránit vaše online soukromí

Duck Duck Go:

Je to jeden z nejlepších soukromých vyhledávačů se svou skvělou funkcí známou jako „Bangs“..

Funkce třesku umožňuje uživatelům vyhledávat na jiných webech, jako je Amazon. Yelp, YouTube nebo Wikipedia zahájením jejich žádosti s vykřičníkem!

DuckDuckGo, známý jako nejlepší soukromý vyhledávač, blokuje všechny nežádoucí reklamy, které se při surfování na webu stávají překážkou. Nezachovává uživatelská data ani historii procházení, ani je neprodává třetím stranám.

Tento soukromý vyhledávač nabízí několik fantastických funkcí, které zajišťují úplnou anonymitu a soukromí uživatelů. Nedávno přidalo do své produktové řady nejnovější rozšíření.

Rozšíření poskytuje uživatelům špičkové soukromí, díky čemuž je nejlepším soukromým vyhledávačem. Vyhledávací stroj také nabízí nějaký volný prostor pro uchovávání dat v cloudovém úložišti.

Další atraktivní funkcí, kterou DuckDuckGo nabízí, je konfigurace nastavení umístění. Uživatelé změnou parametrů webu deaktivují sledování internetového připojení.

Úvodní stránka:

Je to vyhledávač založený na Holandsku. Vzhledem k přísným a výkonným zákonům o ochraně osobních údajů v Nizozemsku je to nejlepší soukromý vyhledávač mezi všemi jejími uživateli.

Funguje efektivně, aby poskytoval rychlé výsledky a zároveň chránil vaše vyhledávání a vyhýbal se uchovávání záznamů o vašich záznamech. Je to nejlepší anonymní vyhledávač, protože doporučuje procházení přes proxy server. Proxy server vás chrání před ISP, kteří sledují IP adresy a umístění. Chcete-li zajistit své soukromí, můžete do svého prohlížeče přidat proxy server, například v prohlížeči Chrome nebo Firefox. Můžete také nakonfigurovat barevné téma.

Vyhledávací stroj pracuje tak, že vstupuje, ale k získání dat nepoužívá vaši IP adresu. Z důvodu zachování anonymity změní při vyhledávání IP adresu, aby se nikdo nemohl pokusit získat vaši historii prohlížení.

Hledat šifrování:

Šifrování vyhledávání je dalším doplňkem v katalogu soukromého vyhledávače. Hledáte vyhledávač, který nabízí neobvyklé, atraktivní funkce spolu s ochranou soukromí, pak si musíte vybrat vyhledávání k zašifrování.

Tento anonymní vyhledávač nedávno zahrnul některé úžasně atraktivní funkce pro uživatele. Mezi tyto funkce patří ochrana soukromí, videa, zprávy a průzkum map.

Vyhledávací stroj je mezi uživateli docela populární, protože umožňuje uživatelům sledovat videa s další ochranou soukromí a bezpečností a také nedostatkem reklam před přehráním.

Vyhledávací stroj používá k ochraně vyhledávání místní šifrování. Často se kombinuje se šifrováním AES-256 spolu se šifrovacím protokolem SSL, aby bylo zajištěno soukromí uživatelů.

Nejvýraznější šifrovací funkce pro vyhledávání funkcí nabízí uživatelům po dokončení vyhledávání, takže jejich vyhledávací podmínky vyprší. Tímto způsobem jejich činnost zůstává anonymní, i když někdo jiný získá přístup k jejich systému.

Za svůj hlavní úkol považují udržování soukromí. Navíc není schopen vytvářet uživatelské profily. Jedná se o vzácnou vlastnost, kterou ostatní vyhledávače nevlastní. Z tohoto důvodu je šifrování vyhledávání jedním z nejlepších soukromých vyhledávačů.

BitClave:

BitClave je další soukromý a bezpečný vyhledávač vytvořený pomocí blockchainu, který zajišťuje soukromí uživatelů online. Patřil mezi nejlepší soukromé vyhledávače, protože umožňuje uživatelům rozhodnout, jaké informace chtějí sdílet s publicisty.

Účinně ruší útoky prostředníků během reklamního procesu přímým přiměním spotřebitele a inzerenta k vzájemné komunikaci. Později také povzbudí uživatele tím, že jim poskytne tokeny spotřebitelské aktivity, aby vyhledali poradce.

Stručně řečeno, jejich hlavním účelem je poskytnout uživatelům bezpečnost a soukromí online. Nabízejí tak uživatelsky přívětivé rozhraní, což znamená bezpečné a bezpečné procházení v přátelském prostředí.

Searx.mě:

Searx.me je anonymní vyhledávač, který je známý tím, že neukládá informace o uživateli. Kromě toho nevytváří profil uživatele a ukládá své informace, čímž se odlišuje od ostatních vyhledávačů.

Jejich cílem je chránit soukromí uživatele a nezajímá se o to, co uživatel vyhledává. Udržují vynikající soukromí uživatelů tím, že nesdílejí svá data třetím stranám.

Searx.me neohrožuje soukromí uživatelů, a proto se doporučuje používat.

Qwant:

Qwant začal fungovat v roce 2013 se slibem chránit soukromí jeho uživatelů. Je to jeden z nejlepších soukromých vyhledávačů, protože leží v evropské hranici, která je přísným stoupencem souhlasu s GDPR.

O jejich citacích na stránce, že nemají zájem zobrazovat nechtěné reklamy a viktimizovat uživatele podle jejich vyhledávání.

Tento vyhledávač chrání před vlivem pěti očí a aliance devíti očí.

Kromě toho také nabízí podobnou funkci jako Bang in DuckDuckGo. Tato funkce je zde označována jako zkratky vyhledávání Qwick, které umožňují přímý výzkum na různých webech. Stačí přidat symbol ‘&„“ Nebo „!“ Za názvem vašich oblíbených webů, jako jsou Amazon a Wikipedia, získáte přístup k výsledkům.

Tímto způsobem se vaše vyhledávání optimalizují a také šetří váš čas.

Zní to zajímavě? Poté jej rychle stáhněte a užijte si své zážitky.

Odpojit vyhledávání:

Jedná se o soukromý vyhledávač, který vás účinně odděluje od webů / rozhraní, které jsou schopny sledovat vaše stopy. Používání je zcela bezpečné a bezpečné, protože sleduje pouze ty weby, které by mohly být škodlivé pro uživatele, kteří se bojí sdílení svých osobních údajů.

Funkce Odpojit vyhledávání funguje, zatímco provádí vyhledávací dotaz, a poté zobrazí výsledek, který požadujete, a okamžitě zobrazí také vedlejší zprávy. Tyto zprávy jsou informace, které vyhledávají weby, které buď vedou záznamy, nebo jim hrozí.

Stručně řečeno, je bezpečné používat s přátelským rozhraním, které aktualizuje uživatele o webu, který hodlají použít. Vysoce doporučeno!

Wolfram Alpha:

Pokud hledáte soukromý vyhledávač, který je inovátorem a poskytuje nejautentičtější a nejvhodnější výsledky, musíte jít s Wolfram Alpha.

Wolfram Alpha ukazuje výsledky z různých kategorií, jako jsou výpočty a techniky algoritmů. Efektivně přijímá nejvhodnější vstup, prohledává výsledek z výše uvedených tříd a také zajišťuje, aby uživatelé souhlas a spokojenost poskytovali platné informace.

Jedná se o kompatibilní vyhledávací stroj, který poskytuje nejpřesnější odpovědi a nabízí uživatelům otevřené znalosti. Jedná se o anonymní vyhledávací stroj naplněný znalostmi, který nesleduje vaše aktivity a prohledává záznamy.

Hulbee:

Hulbee je další soukromý vyhledávač, který se nezabývá ani umístěním uživatele ani sledováním jeho aktivit. Je to skvělá možnost jít s tím, že nemá vůbec zájem o vedení záznamů o činnosti uživatele a zajištění jejich úplné anonymity.

Umožňuje uživateli vymazat jejich online aktivity a učinit z nich nejlepšího anonymního vyhledávače.

Oscobo:

Oscobo je jedním z nejlepších anonymních vyhledávačů, který není schopen sledovat jakákoli data nebo aktivitu uživatele. Poskytuje uživatelům špičkové soukromí a nedovoluje třetím stranám získat kontrolu nad jejich údaji.

Hlavním cílem tohoto vyhledávače je chránit a chránit soukromí uživatele při surfování na internetu. Z tohoto důvodu neuchovává ani stopy svých činností ani nevede záznamy.

Pokud hledáte vyhledávač bez funkce protokolování, zkuste Oscobo.

Yippy:

Yippy také patří mezi nejlepší soukromé vyhledávače, protože poskytuje vynikající soukromí svým uživatelům.

Funguje výjimečně dobře, když chcete obejít vládní dohled a dohled ISP.

Pokud chcete hledat jakýkoli omezený nebo důvěrný obsah, musíte jít s Yippy! Poskytuje uživatelům fantastické funkce a vzácné zkušenosti s daty, které umožňují velmi rychlé a spontánní vyhodnocení informací.

S Yippy můžete sami filtrovat výsledky podle kategorie a také označovat jakékoli nevhodné výsledky, díky nimž bude vaše surfování zcela anonymní.

Je to nejlepší, protože blokuje přizpůsobené reklamy a nesleduje ani vaše aktivity. Můžete se těšit na vyhledávání různých druhů obsahu, jako jsou blogy, zprávy, web, obrázky a mnoho dalšího.

Nezní to skvěle?                                                                                                          

Diskrétní vyhledávání:

Protože diskrétní vyhledávač nesleduje informace uživatele a udržuje jejich aktivity anonymní a soukromé, je také známý jako nejlepší soukromý vyhledávač.

Pokud někdo hledá nějaké mimořádně rychlé výsledky v uživatelsky přívětivém rozhraní, pak je diskrétní vyhledávání tou pravou volbou.

Aby bylo zajištěno soukromí uživatele a aby byla jeho vyhledávání soukromá při surfování, používají šifrování typu end-to-end.

MetaGer:

Je to nejvhodnější vyhledávač pro jakýkoli výsledek. Poskytuje perfektní výsledky ve všech svých vyhledáváních. MetaGer se mísí s proxy serverem, odkud můžete přejít na jakýkoli předpokládaný nebo neidentifikovaný odkaz ze stránky s výsledky výzkumu, což z něj dělá nejlepší soukromý vyhledávač.

Vyhledávací stroj slibuje ochranu vašich dat před ztrátou nebo sledováním. Kromě toho také chrání vaši IP adresu a klíčová slova před vystopováním z webů, do kterých se přihlašujete.

Zajišťuje vás před nežádoucími reklamami, které mohou vaši stránku používat pro reklamu. Jedinou nevýhodou použití tohoto vyhledávače je, že jeho výchozí jazyk je němčina.

Závěrečné myšlenky:

V tomto globálním věku se zvýšeným rizikem kybernetických útoků a hrozeb existuje naprostá nutnost používat soukromý vyhledávač. Z tohoto důvodu je nezbytné zvolit známý a seriózní vyhledávač, který zajistí úplné soukromí a anonymitu.

Před výběrem vhodného vyhledávače podle vašich potřeb a přání je vždy důležité zvážit faktory, které jsou nutné.