5 najlepších bezplatných sietí VPN pri voľbe Reddit

[ware_item id=33][/ware_item]

Zadarmo je vždy kúzlo, či môžete investovať alebo nie, ak dostanete uspokojujúci produkt zadarmo, tak prečo nie? V prípade bezplatnej reddit VPN však existuje veľa rizík a nemôžete dôverovať žiadnej náhodnej službe. Na druhej strane webové stránky alebo pridružené spoločnosti vyjadrujú zaujatý názor na akúkoľvek bezplatnú sieť VPN. Preto sme po podrobnom výskume a analýze navrhli článok pre najlepšie bezplatné VPN Reddit.


Najlepšie bezplatné VPN Reddit znamená VPN, ktoré sú Redditors najobľúbenejšie a najviac oceňované. Reddit je webová stránka, kde Redditors (ľudia, ktorí komentujú Reddit) zdieľajú svoje osobné skúsenosti alebo premýšľajú o nejakom určitom probléme alebo produkte. Väčšinu jednotlivcov dôveruje stránka kvôli systematickému fungovaniu, prísnym zákonom a samozrejme nezaujatým názorom odborníkov a súvisiacich používateľov..

Bohužiaľ, človek musí investovať dlho do hľadania vhodných odpovedí na svoje otázky a rozhodnúť sa, ktorý názor je medzi reddiktormi najbežnejší..

Najlepšie bezplatné VPN Reddit - 5 najobľúbenejších možností

Vyhľadávací dopyt pre najlepšiu bezplatnú sieť VPN v Reddite sa v posledných rokoch rozšíril. Dôvodom môže byť množstvo poskytovateľov bezplatných sietí VPN, z ktorých si môžu občania vybrať vhodnú bezrizikovú sieť VPN. Analyzovali sme preto veľa kategórií VPN a otázky týkajúce sa bezplatnej siete VPN, po ktorých nájdeme niekoľko bežných odporúčaní.
Tu je zoznam najlepších bezplatných VPN Reddit podľa výberu Redditora.

Poznámka: Je dôležité spomenúť, že vo väčšine kategórií Reddit mnoho Redditors odporučilo vyhnúť sa bezplatnej VPN z mnohých dôvodov. Článok je však založený na názoroch jednotlivcov, ktorí vyjadrili svoj výber.

CyberGhost VPN

CyberGhost VPN má uspokojivý vplyv, ako odrážajú pripomienky Redditors. Dôvodom, prečo je uvedený ako prvý medzi najlepšími bezplatnými VPN Reddit, je však neobmedzené množstvo dát s bezplatnou verziou. V mnohých ďalších sieťach VPN Redditors preukázali obavy z obmedzených údajov, aj keď bol ich výkon uspokojivý.

Existovali však nejaké pripomienky, v ktorých sa hovorilo o rýchlosti, že rýchlosť je v porovnaní s prémiovými servermi nízka. Servery P2P tiež nie sú dostupné s bezplatnou verziou CyberGhost.
karta

karta

Hola VPN

Hola VPN sa tiež stala najlepšou bezplatnou službou VPN Reddit, pretože sa vyskytli návrhy týkajúce sa jej výkonnosti. Väčšina ľudí sa nekomentovala s komplexnými funkciami siete Hola VPN, ale používatelia ju zdieľali uspokojivo.
S Hola VPN neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma, ale existujú určité obavy týkajúce sa ochrany súkromia s Hola VPN. Ľudia tiež hlásili plynulý výkon siete Hola VPN pri bežnom prehliadaní alebo vo veciach, ako napríklad odblokovanie webových stránok alebo cenzurovaný obsah.

karta

karta

Windscribe VPN

Windscribe VPN má primeraný počet dobrých recenzií v Reddit ako bezplatná VPN. Užívatelia Windscribe boli spokojní s rýchlostným výkonom a pripojením. Niekoľko používateľov však malo obavy, že údaje sú obmedzené iba na 10 GB.
Medzi vlastnosti Windscribe patrí umiestnenie 11 serverov, ľahko použiteľný softvér a 5 GB bezplatných údajov na jedinom tweetu. Sieť VPN sa dá tiež stiahnuť do systémov Windows, Mac, iOS, Blackberry, Chrome, Firefox a Opera.
https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/6qipti/best_free_vpn_to_use/dkxly12

karta

karta

Betternet VPN

Počas analýzy trendu Reddit bola sieť Betternet VPN tiež prominentným návrhom bezplatnej siete VPN Reddit. Väčšina používateľov to len odporúča za slušný výkon bez toho, aby poukazovala na žiadnu konkrétnu funkciu.
Bezpečnosť Betternetu je menej riziková, pretože proces registrácie nevyžaduje osobné údaje ani e-mailovú adresu. Spojenie je tiež jednoduché, ľahko použiteľné a jedným kliknutím. Dosahujú však zisk zobrazovaním reklám bezplatným prehliadačom ich služieb.
karta

karta

Opera VPN

Opera VPN nie je špeciálne navrhnutá VPN, ale neskôr bola predstavená vstavaná VPN v prehliadači Opera. Je zaujímavé, že Opera VPN získala popularitu Reddit poskytovaním uspokojivých služieb.
Získala viac pozornosti, pretože používateľ nemusí implementovať ďalšie úsilie, namiesto toho stačí prepnúť jedným kliknutím vedľa panela s adresou URL v rohu prehliadača Opera..
karta

karta

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me