5 najlepszych darmowych VPN na Reddit Choice

[ware_item id=33][/ware_item]

Darmowy jest zawsze urokiem, niezależnie od tego, czy możesz zainwestować, czy nie, jeśli otrzymasz satysfakcjonujący darmowy produkt, dlaczego nie? Jednak w przypadku bezpłatnego redditu VPN wiąże się to z wieloma zagrożeniami i nie można ufać żadnej losowej usłudze. Z drugiej strony serwisy lub podmioty stowarzyszone wyrażają stronnicze opinie na temat dowolnej bezpłatnej sieci VPN. Dlatego po szczegółowych badaniach i analizach zaprojektowaliśmy artykuł dla najlepszej darmowej sieci VPN Reddit.


Najlepsza darmowa VPN Reddit oznacza VPN, które są najpopularniejsze i najbardziej chwalone przez Redditors. Reddit to strona internetowa, na której Redditors (osoby, które komentują Reddit) dzielą się swoimi osobistymi doświadczeniami lub przemyśleniami na temat niektórych problemów lub produktów. Witryna cieszy się zaufaniem większości osób ze względu na systematyczne działanie, surowe przepisy prawne i oczywiście obiektywne opinie ekspertów i powiązanych użytkowników.

Niestety osoba musi poświęcić dużo czasu na poszukiwanie odpowiednich odpowiedzi na swoje pytania i podjęcie decyzji, która opinia jest najbardziej powszechna wśród redditorów.

Najlepsze bezpłatne VPN Reddit - 5 najpopularniejszych wyborów

Wyszukiwarka najlepszych darmowych VPN w Reddit wzrosła w ostatnich latach. Może to wynikać z licznych bezpłatnych dostawców VPN, od których internauci mogą wybrać odpowiednią sieć VPN wolną od ryzyka. Dlatego przeanalizowaliśmy wiele kategorii VPN i zadaliśmy pytania na temat darmowej sieci VPN, po czym znajdujemy kilka typowych rekomendacji.
Oto lista najlepszych darmowych VPN Reddit według wyboru Redditora.

Uwaga: Ważne jest, aby wspomnieć, że w większości kategorii Reddit wielu Redditorów zaleca unikanie darmowej sieci VPN z wielu powodów. Artykuł opiera się jednak na opiniach osób, które wyraziły swój wybór.

CyberGhost VPN

CyberGhost VPN ma zadowalający wpływ, co odzwierciedlają komentarze redditorów. Jednak powodem umieszczenia go na pierwszym miejscu wśród najlepszych darmowych VPN Reddit jest nieograniczona ilość danych w bezpłatnej wersji. W wielu innych sieciach VPN Redditors wykazali obawy dotyczące ograniczonej ilości danych, nawet jeśli wydajność była zadowalająca.

Pojawiły się jednak komentarze, w których mówiono o szybkości, która jest niska w porównaniu do serwerów premium. Ponadto serwery P2P nie są dostępne w bezpłatnej wersji CyberGhost.
Karta

Karta

Hola VPN

Hola VPN zdołała również być najlepszą darmową VPN Reddit, ponieważ pojawiły się sugestie dotyczące jej wydajności. Większość ludzi nie skomentowała złożonych funkcji Hola VPN, ale użytkownicy podzielili się nią w zadowalający sposób.
Hola VPN nie ma ograniczeń przepustowości, ale istnieją pewne obawy dotyczące prywatności z Hola VPN. Ponadto ludzie zgłaszali sprawne działanie Hola VPN podczas regularnego przeglądania lub takich rzeczy, jak odblokowywanie stron internetowych lub cenzurowanych treści.

Karta

Karta

Windscribe VPN

Windscribe VPN ma odpowiednią liczbę dobrych recenzji w Reddit jako darmową VPN. Użytkownicy Windscribe byli zadowoleni z wydajności prędkości i połączenia. Jednak niektórzy użytkownicy obawiali się, że dane są ograniczone tylko do 10 GB.
Jednak funkcje Windscribe obejmują 11 lokalizacji serwera, łatwe w obsłudze oprogramowanie i 5 GB darmowych danych w jednym tweecie. VPN można również pobrać na systemy Windows, Mac, iOS, Blackberry, Chrome, Firefox i Opera.
https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/6qipti/best_free_vpn_to_use/dkxly12

Karta

Karta

Betternet VPN

Betternet VPN był również ważną propozycją darmowego VPN Reddit podczas analizy trendu Reddit. Większość użytkowników po prostu poleca go ze względu na przyzwoitą wydajność, nie wskazując żadnej konkretnej funkcji.
Bezpieczeństwo Betternet jest mniej zagrożone, ponieważ proces rejestracji nie wymaga danych osobowych, nawet adresu e-mail. Ponadto połączenie jest proste, łatwe w użyciu i jednym dotknięciem. Osiągają jednak zysk, wyświetlając reklamy w przeglądarkach bezpłatnej wersji swojego serwisu.
Karta

Karta

Opera VPN

Opera VPN nie jest specjalnie zaprojektowanym VPN, ale jest wbudowanym VPN w przeglądarce Opera, który został później wprowadzony. Co ciekawe, Opera VPN zyskała popularność Reddit, zapewniając satysfakcjonującą obsługę.
Zwrócił na siebie większą uwagę, ponieważ użytkownik nie musi wdrażać dodatkowych wysiłków, zamiast tego otrzymuje przełącznik jednym kliknięciem obok paska adresu URL w rogu przeglądarki Opera.
Karta

Karta