5 nejlepších bezplatných sítí VPN při výběru Reddit

[ware_item id=33][/ware_item]

Zdarma je vždy kouzlo, zda můžete investovat nebo ne, pokud dostanete uspokojivý produkt zdarma, proč ne? V případě bezplatné reddit VPN však existuje mnoho rizik a nemůžete důvěřovat žádné náhodné službě. Na druhé straně webové stránky služeb nebo přidružené subjekty vyjadřují zaujatý názor na jakoukoli bezplatnou síť VPN. Po podrobném výzkumu a analýze jsme proto vytvořili článek pro nejlepší bezplatnou VPN Reddit.


Nejlepší bezplatné VPN Reddit znamená VPN, které jsou Redditors nejoblíbenější a nejvíce oceňované. Reddit je webová stránka, kde Redditors (lidé, kteří komentují Reddit) sdílejí své osobní zkušenosti nebo přemýšleli o jakémkoli určitém problému nebo produktu. Většině jednotlivců je web důvěryhodný kvůli systematickému fungování, přísným zákonům a samozřejmě nezaujatým názorům odborníků a souvisejících uživatelů..

Bohužel, člověk musí investovat dlouhou dobu do hledání vhodných odpovědí na své otázky a rozhodnout se, který názor je mezi redditors nejběžnější.

Nejlepší zdarma VPN Reddit - 5 nejoblíbenějších možností

Vyhledávací dotaz na nejlepší bezplatnou VPN v Redditu byl v posledních letech rozšířen. Může to být způsobeno mnoha bezplatnými poskytovateli VPN, z nichž si netizens mohli vybrat vhodnou VPN bez rizika. Proto jsme analyzovali mnoho kategorií VPN a dotazy na bezplatnou VPN, poté najdeme několik společných doporučení.
Zde je seznam nejlepších bezplatných VPN Reddit podle výběru Redditora.

Poznámka: Je důležité zmínit, že ve většině kategorií Reddit mnoho Redditorů doporučilo vyhnout se bezplatné VPN z mnoha důvodů. Článek je však založen na názorech jednotlivců, kteří vyjádřili svůj výběr.

CyberGhost VPN

CyberGhost VPN má uspokojivý dopad, jak se odráží v komentářích Redditors. Důvodem, proč je uveden jako první mezi nejlepšími bezplatnými VPN Reddit, je neomezená data s bezplatnou verzí. V mnoha dalších sítích VPN Redditors prokázaly obavy z omezených dat, i když byl výkon uspokojivý.

Byly však nějaké komentáře, ve kterých se hovořilo o rychlosti, že rychlost je ve srovnání s prémiovými servery pomalá. Servery P2P také nejsou k dispozici ve verzi CyberGhost zdarma.
Kartu

Kartu

Hola VPN

Hola VPN se také podařilo být nejlepší bezplatnou VPN Reddit, protože existují návrhy týkající se jejího výkonu. Většina lidí se nevyjádřila ke komplexním funkcím sítě Hola VPN, uživatelé ji však sdíleli s uspokojivou kontrolou.
S Hola VPN neexistují žádná omezení šířky pásma, ale s Hola VPN existují obavy týkající se ochrany soukromí. Lidé také hlásili plynulý výkon Hola VPN při pravidelném prohlížení nebo ve věcech, jako je odblokování webových stránek nebo cenzurovaný obsah.

Kartu

Kartu

Windscribe VPN

Windscribe VPN má dostatečný počet dobrých recenzí v Reddit jako bezplatná VPN. Uživatelé Windscribe byli spokojeni s rychlostí a připojením. Několik uživatelů však mělo obavy, že data jsou omezena pouze na 10 GB.
Mezi funkce Windscribe patří umístění 11 serverů, snadno použitelný software a 5 GB bezplatných dat na jediném tweetu. VPN lze také stáhnout do Windows, Mac, iOS, Blackberry, Chrome, Firefox a Opera.
https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/6qipti/best_free_vpn_to_use/dkxly12

Kartu

Kartu

Betternet VPN

Síť Betternet VPN byla při analýze trendu Reddit také významným bezplatným návrhem VPN Reddit. Většina uživatelů to jen doporučuje, aby měla slušný výkon, aniž by poukazovala na žádnou konkrétní funkci.
Zabezpečení Betternetu je méně rizikové, protože proces registrace nevyžaduje osobní údaje ani e-mailovou adresu. Připojení je také jednoduché, snadno použitelné a jedním klepnutím. Dosahují však zisku zobrazováním reklam do bezplatných prohlížečů své služby.
Kartu

Kartu

Opera VPN

Opera VPN není speciálně navržená VPN, ale později byla zavedena vestavěná VPN v prohlížeči Opera. Zajímavé je, že Opera VPN získala popularitu Reddit poskytováním uspokojivé služby.
Získalo více pozornosti, protože uživatel nemusí implementovat přidané úsilí, místo toho pouze přepne na jedno kliknutí vedle panelu URL v rohu prohlížeče Opera..
Kartu

Kartu