7 aplikací pro šifrování Android zajistí, aby byl váš Android bezpečnější

[ware_item id=33][/ware_item]

Android je dnes nejběžnějším mobilním operačním systémem. Zaměřuje se také na útoky hackerů, protože je více propojeno a synchronizováno s vaším každodenním životem. Průvodce aplikací pro šifrování Android vám pomůže zabezpečit zařízení Android.


Šifrování bylo jednou technologií, kterou bylo mnoho myšlenek odsunuto na špiony a bezpečnostní služby, ale tato technologie byla ve skutečnosti v každodenním životě lidí už nějakou dobu. Pokud jste dosud nepřemýšleli o získání aplikace pro šifrování Androidu, vzhledem k rozšířenému internetovému dohledu, může být nejvyšší čas to zvážit.

Protože operační systém Android je otevřený zdroj, je plný mezer a zranitelností. Nejběžnější z nich je nalákat vás na návštěvu webových stránek se škodlivými kódy v multimediálních souborech, jako jsou obrázky, videa a kliknutí na výzvu k akci. Aplikace pro šifrování Android zajišťuje vaše zařízení šifrováním datového provozu a pokrytím tras vašeho původního umístění v telefonu, které jsou jinak vystaveny hackerům a hrozbám.

7 nejlepších aplikací pro šifrování Android (aktualizováno 2018)

V poslední době se objevila řada šifrovacích aplikací pro Android, některé z nich jsou pouze podvody typu phishing s plnou reklamou a vaše data se ukládají do protokolu a přenášejí na neznámé servery. Některé jsou dobré aplikace pro šifrování androidů s technologií VPN, ale poskytují omezenou šířku pásma a rychlost. Jaké jsou nejlepší bezplatné šifrovací aplikace pro Android? v obchodě Google Play jsme uvedli 5 nejlepších aplikací VPN:

1 - NordVPN Android APP

NordVPN je společnost se sídlem v Panamě, která je přátelská k digitálnímu soukromí. Nabízí 256bitové šifrování AES pomocí bezpečnostních protokolů PPTP, L2TP, IPsec, IKEv2 a OpenVPN. Služba je přítomna ve více než 57 zemích a je rozšířena na více než 570 serverů.

Šifrovací aplikace pro Android od společnosti NordVPN je velmi elegantní a uživatelsky přívětivá a nastavení je jednoduché, takže tomu nemusíte rozumět profesionálem. Integrovaný protokol IKEv2 monitoruje chování při změně sítě a přizpůsobuje se mu, aniž by došlo k přerušení připojení, zejména pokud jste na veřejné síti Wi-Fi.

Aplikace pro Android NordVPN

Servery jsou roztříděny podle potřeb, jako jsou P2P, Ultra Fast TV, Anti-DDoS atd., Což vám umožní server co nejlépe využít. Tato služba má vestavěné další funkce Smart Play DNS, které umožňují plynulé streamování videa. Pokud hledáte více zabezpečení, NordVPN nabízí dvojí šifrování (tj. Onion-over-VPN, Double VPN) a IPv6 / DNS resolver.

Výhody

Nevýhody

Jeden účet lze použít na 6 více zařízeních

Snížení rychlosti díky dvojímu šifrování

BEZ logické politiky

Podpora plateb bitcoinů

P2P povoleno

Vynikající zákaznický servis

Přepínač zabíjení Internetu

Navštivte web

2 - ExpressVPN Android Encryption APP

ExpressVPN je britská společnost se sídlem na Virgin Virgin Island mimo jurisdikci zemí FIVE eyes, což znamená, že politika NO log je účinná. Nabízí také 256bitové šifrování AES pomocí bezpečnostních protokolů SSTP, L2TP, IPsec, PPTP a OpenVPN. Služba se rozšířila do 94 zemí se stovkami serverů.

Šifrovací aplikace pro Android od ExpressVPN byla vylepšena tak, aby byla uživatelsky přívětivější a snadno použitelná. Funkce jsou jednoduché a do značné míry automatické, takže se nemusíte od začátku vylepšovat. Služba má přepínač Internet Kill, který zastaví veškerý internetový provoz, pokud ztratíte připojení VPN, zejména ve veřejné síti Wi-Fi, aby byla zajištěna vaše bezpečnost.

expressvpn aplikace pro Android

Výběr serveru je automatizovaný a automaticky vybere nejbližší a nejrychlejší server; můžete také vybrat server ručně a zkontrolovat, zda je do aplikace integrován test rychlosti. Všechny servery umožňují P2P a streamování, takže se nedostanete do podrobností výběru serveru.

Výhody

Nevýhody

Jeden účet lze použít na 3 více zařízeních

Žádná zkušební verze zdarma

BEZ logické politiky

Podpora plateb bitcoinů

P2P povoleno

Vynikající zákaznický servis

Přepínač zabíjení Internetu

Navštivte web

3 - Opera VPN App

Android šifrovací aplikace opera vpn

Opera je první společností, která do svého webového prohlížeče přidala funkci blokování reklam ve stolní i mobilní aplikaci. Nyní, po funkci ad-block, zavedla do své franšízy zcela bezplatnou službu VPN. Po jeho vydání dosáhlo stahování aplikace za několik týdnů více než milion.

Aplikace také obsahuje vestavěnou funkci „sledovače reklam a blokátorů“, která zastaví sledování vás třetí stranou, a nástroj Wi-Fi pro zabezpečení ke kontrole síly sítě.

Aplikace pro šifrování Android

 • Vývojář: Operní
 • Vyžaduje Android: 4.0.3 a vyšší

4 - Super VPN aplikace

Android šifrovací aplikace super vpn

Vývojáři Super VPN od Číny jsou také bezplatnou neomezenou šířkou pásma a neomezenou bezplatnou zkušební aplikací. Nevyžaduje žádnou registraci a chrání vaše soukromí. Tato aplikace poskytuje 21denní bezplatnou zkušební verzi a po skončení bezplatné zkušební verze můžete každou relaci používat po dobu 60 minut. Po skončení 60minutové relace se můžete znovu připojit a získat tak o 60 minut více.

Aplikace pro šifrování Android

 • Vývojář: SuperSoftTech
 • Vyžaduje Android: 4.0.3 a vyšší

5 - Cloud VPN App

šifrovací aplikace pro Android

CloudVPN, jakmile je placená aplikace VPN nyní pro své uživatele zcela zdarma. Po instalaci nevyžaduje žádnou registraci a žádné omezení šířky pásma. Cloud VPN vám pomůže odblokovat webové stránky a aplikace, tj. YouTube, Facebook, Twitter, NetFlix a další. Funguje na Wi-Fi, 3G, 4G a všech mobilních operátorech

Aplikace pro šifrování Android

 • Vývojář: Bypass Net
 • Vyžaduje Android: 4.0.3 a vyšší

6 - CyberGhost VPN

šifrovací aplikace pro Android

Používáno více než 7,5 milionu lidí ukazuje jeho spolehlivost mezi lidmi. CyberGhost VPN má vestavěný blokovač reklam a chrání před škodlivým webem. Poskytuje neomezenou šířku pásma a rychlost a nezaznamenává vaše data. CyberGhost obchází omezení Netflixu, YouTube, Facebooku a dalších.

Aplikace pro šifrování Android

 • Vývojář: CyberGhost SRL
 • Vyžaduje Android: 4.0.3 a vyšší

7 - TunnelBearVPN

šifrovací aplikace pro Android

Tunnelbear VPN je také běžnou volbou mezi mnoha uživateli androidů. Poskytuje slušnou službu se servery ve více než 20 zemích, ale pouze 500 MB limit šířky pásma za MONTH. Tato bezplatná verze aplikace je vhodná pouze pro lidi, kteří se příležitostně připojují k internetu na veřejných místech. Ceny předplatného jsou v současné době 7 USD měsíčně a 50 USD ročně.

Aplikace pro šifrování Android

 • Vývojář: TunnelBear, Inc.
 • Vyžaduje Android: 4.0.3 a vyšší

8 - BetterNet VPN

šifrovací aplikace pro Android

Navždy zdarma! jak tato aplikace říká. Betternet je nejčastěji používanou a běžnou aplikací VPN po operaci. Nevyžaduje žádnou registraci a žádné reklamy na aplikaci. Nabízí neomezenou šířku pásma a rychlost. Rovněž obchází omezení SnapChat, Facebook a další.

Aplikace pro šifrování Android

 • Vývojáři: Betternet Technologies Inc..
 • Vyžaduje Android: 4.0.3 a vyšší

Závěr

K dispozici je vždy více aplikací k instalaci. Ale jen velmi málo z nich je skutečných a spolehlivých. Každá aplikace bude mít vždy chyby, před stažením jakékoli aplikace si přečtěte její komentáře uživatelů a vývojáře interakce. Nejenže vám dává představu o tom, jak aplikace skutečně funguje, jak jsou její servery a zda je plná reklam. Poskytne vám představu o tom, jak vážný je vývojář aplikace, pokud jde o vaše soukromí.