7 aplikácií pre šifrovanie Android zvýši bezpečnosť vášho systému Android

[ware_item id=33][/ware_item]

Android je dnes najbežnejším mobilným operačným systémom. Zameriavajú sa tiež na útoky hackerov, pretože je viac prepojené a synchronizované so svojím každodenným životom. Sprievodca aplikáciami pre šifrovanie Android vám pomáha zabezpečiť vaše zariadenie s Androidom.


Šifrovanie bolo kedysi technológiou, ktorá bola mnohými myšlienkami presunutá do špiónov a bezpečnostných služieb, ale táto technológia sa už nejaký čas vyskytuje v každodennom živote ľudí. Ak ste doposiaľ nerozmýšľali o získaní aplikácie na šifrovanie systému Android, vzhľadom na rozsiahly internetový dohľad, možno je najvyšší čas, aby ste to zvážili..

Keďže operačný systém Android je otvorený zdroj, je plný medzier a slabých miest. Najbežnejšou z nich je podvádzať vás na navštevovanie webových stránok škodlivými kódmi v multimediálnych súboroch, ako sú obrázky, videá a kliknutia s výzvou na akciu. Aplikácia pre šifrovanie Android zaisťuje vaše zariadenie šifrovaním prenosu údajov a pokrytím stôp vášho pôvodného umiestnenia v telefóne, ktoré sú inak vystavené hackerom a hrozbám.

7 najlepších aplikácií pre šifrovanie Android (Aktualizované 2018)

V poslednej dobe sa objavilo množstvo šifrovacích aplikácií pre Android, niektoré z nich sú iba podvody typu phishing s plnou reklamou a vaše údaje sa zaznamenávajú, aby sa preniesli na neznáme servery. Niektoré sú dobrými aplikáciami pre šifrovanie androidov s podporou VPN, ale poskytujú obmedzenú šírku pásma a rýchlosť. Aké sú najlepšie bezplatné šifrovacie aplikácie pre Android? Uviedli sme 5 najlepších aplikácií VPN dostupných v obchode Google Play:

1 - NordVPN Android APP

NordVPN je spoločnosť so sídlom v Paname, ktorá je priateľská k digitálnemu súkromiu. Ponúka 256-bitové šifrovanie AES s bezpečnostnými protokolmi PPTP, L2TP, IPsec, IKEv2 a OpenVPN. Táto služba je zastúpená vo viac ako 57 krajinách a je rozšírená na viac ako 570 umiestnení serverov.

Šifrovacia aplikácia pre Android od spoločnosti NordVPN je veľmi elegantná a užívateľsky prívetivá a nastavenia sú jednoduché, aby ste tomu nemuseli rozumieť. Integrovaný protokol IKEv2 monitoruje meniace sa správanie siete a prispôsobuje sa jej bez prerušenia spojenia, najmä ak ste na verejnej sieti Wi-Fi..

Aplikácia pre Android NordVPN

Servery sú rozdelené do kategórií podľa potrieb, ako sú P2P, Ultra Fast TV, Anti-DDoS atď., Čo vám umožňuje čo najlepšie využitie servera. Táto služba má zabudované ďalšie DNS služby Smart Play, ktoré umožňuje plynulé streamovanie videa. Ak hľadáte väčšiu bezpečnosť, spoločnosť NordVPN ponúka dvojité šifrovanie (napr. Sieť Onion-over-VPN, Double VPN) a prekladač únikov IPv6 / DNS..

výhody

nevýhody

Jeden účet je možné použiť na 6 viacerých zariadeniach

Zníženie rýchlosti vďaka dvojitému šifrovaniu

ŽIADNA logika

Podpora platieb bitcoinov

P2P povolené

Vynikajúci zákaznícky servis

Prepínač internetového zabíjania

Navštíviť webovú stránku

2 - Aplikácia ExpressVPN Android Encryption APP

ExpressVPN je spoločnosť so sídlom na britskom Panenskom ostrove mimo jurisdikcie krajín FIVE eyes, čo znamená, že politika NO log je účinná. Ponúka tiež 256-bitové šifrovanie AES pomocou bezpečnostných protokolov SSTP, L2TP, IPsec, PPTP a OpenVPN. Táto služba sa rozšírila do 94 krajín so stovkami serverov.

Šifrovacia aplikácia pre Android od ExpressVPN bola prepracovaná tak, aby bola užívateľsky príjemnejšia a ľahšie použiteľná. Funkcie sú jednoduché a pomerne automatické, takže sa nemusíte od začiatku vylepšovať. Táto služba má funkciu Internet Kill Switch, ktorá zastaví všetku internetovú komunikáciu, ak stratíte pripojenie VPN, najmä vo verejnej sieti Wi-Fi, aby bola zaistená vaša bezpečnosť.

expressvpn aplikácia pre Android

Výber servera je automatizovaný a automaticky vyberie najbližší a rýchly server; server môžete vybrať aj ručne a skontrolovať, či je do aplikácie integrovaný test rýchlosti. Všetky servery umožňujú P2P a streamovanie, takže sa nemusíte dostať do podrobností výberu servera.

výhody

nevýhody

Jeden účet je možné použiť na 3 viacerých zariadeniach

Žiadna skúšobná verzia zdarma

ŽIADNA logika

Podpora platieb bitcoinov

P2P povolené

Vynikajúci zákaznícky servis

Prepínač internetového zabíjania

Navštíviť webovú stránku

3 - Opera VPN App

operácia šifrovania Android vpn

Opera je prvou spoločnosťou, ktorá do svojho webového prehľadávača pridala funkciu blokovania reklám v stolnej aj mobilnej aplikácii. Teraz, po funkcii ad-block, zaviedla do svojej franšízy úplne bezplatnú službu VPN. Po jeho vydaní dosiahol počet stiahnutí aplikácie za niekoľko týždňov viac ako milión.

Aplikácia tiež obsahuje vstavanú funkciu „sledovania reklám a blokovania“ na zastavenie sledovania treťou stranou a nástroj Wi-Fi na zabezpečenie kontroly sily siete.

Aplikácia pre šifrovanie Android

 • Developer: operný
 • Vyžaduje Android: 4.0.3 a vyššie

4 - Super VPN aplikácia

šifrovacia aplikácia pre Android super vpn

Vývojári Super VPN od Číny sú tiež bezplatnou neobmedzenou šírkou pásma a neobmedzenou bezplatnou skúšobnou aplikáciou. Nevyžaduje registráciu a chráni vaše súkromie. Aplikácia poskytuje 21-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu a po skončení bezplatnej skúšobnej verzie môžete každú reláciu používať 60 minút. Po skončení 60 minútovej relácie sa môžete znova pripojiť a získať tak vždy o 60 minút viac.

Aplikácia pre šifrovanie Android

 • Developer: SuperSoftTech
 • Vyžaduje Android: 4.0.3 a vyššie

5 - Cloud VPN App

šifrovacie aplikácie pre Android

CloudVPN, keď je platená aplikácia VPN teraz pre svojich používateľov úplne bezplatná. Nevyžaduje sa žiadna registrácia pri inštalácii a žiadne obmedzenia šírky pásma. Cloud VPN vám pomáha odblokovať webové stránky a aplikácie, t. J. YouTube, Facebook, Twitter, NetFlix a ďalšie. Funguje na sieťach Wi-Fi, 3G, 4G a všetkých mobilných operátorov

Aplikácia pre šifrovanie Android

 • Developer: Obtoková sieť
 • Vyžaduje Android: 4.0.3 a vyššie

6 - CyberGhost VPN

šifrovacie aplikácie pre Android

Používané viac ako 7,5 miliónmi ľudí ukazuje svoju spoľahlivosť medzi ľuďmi. CyberGhost VPN má vstavaný blokovač reklám a chráni pred škodlivým webom. Poskytuje neobmedzenú šírku pásma a rýchlosť a nezaznamenáva vaše údaje. CyberGhost obchádza obmedzenia týkajúce sa služieb Netflix, YouTube, Facebook a ďalších.

Aplikácia pre šifrovanie Android

 • Developer: CyberGhost SRL
 • Vyžaduje Android: 4.0.3 a vyššie

7 - TunnelBearVPN

šifrovacie aplikácie pre Android

Tunnelbear VPN je tiež bežnou voľbou medzi mnohými používateľmi systému Android. Poskytuje slušné služby so servermi 20+ krajín, ale iba 500 MB limit šírky pásma za mesiac. Táto bezplatná verzia aplikácie je vhodná iba pre ľudí, ktorí sa občas pripoja k internetu na verejných miestach. Ceny predplatného sú v súčasnosti 7 dolárov mesačne a 50 dolárov ročne.

Aplikácia pre šifrovanie Android

 • Developer: TunnelBear, Inc..
 • Vyžaduje Android: 4.0.3 a vyššie

8 - BetterNet VPN

šifrovacia aplikácia pre Android

Navždy zadarmo! ako hovorí táto aplikácia. Betternet je najčastejšie používanou a najbežnejšou aplikáciou VPN po opere. Nevyžaduje sa žiadna registrácia ani žiadne reklamy na aplikáciu. Ponúka neobmedzenú šírku pásma a rýchlosť. Obchádza tiež obmedzenia týkajúce sa služby SnapChat, Facebooku a ďalších.

Aplikácie pre šifrovanie Android

 • vývojári: Betternet Technologies Inc.
 • Vyžaduje Android: 4.0.3 a vyššie

záver

Inštalácia je vždy väčšia. Ale len veľmi málo z nich je pravých a spoľahlivých. Každá aplikácia bude mať vždy chyby. Pred stiahnutím aplikácie si prečítajte komentáre používateľov a interakcie vývojárov. Nielenže vám poskytuje predstavu o tom, ako aplikácia naozaj funguje, ako sú jej servery a či je plná reklám. Poskytne vám predstavu o tom, ako vážne je vývojár aplikácie z hľadiska vášho súkromia.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me