7 aplikacji do szyfrowania Androida sprawi, że Twój Android będzie bardziej bezpieczny

[ware_item id=33][/ware_item]

Android jest obecnie najpopularniejszym mobilnym systemem operacyjnym. Jest także przedmiotem ataków hakerskich, ponieważ jest bardziej połączonym i zsynchronizowanym urządzeniem z Twoim codziennym życiem. Przewodnik po aplikacjach do szyfrowania Androida pomaga zabezpieczyć urządzenie z Androidem.


Szyfrowanie było kiedyś technologią, wiele myśli zostało przeniesionych do szpiegów i służb bezpieczeństwa, ale ta technologia istnieje już od dłuższego czasu w codziennym życiu ludzi. W obliczu powszechnego nadzoru internetowego, jeśli nie zastanawiałeś się jeszcze nad aplikacją do szyfrowania na Androida, być może najwyższy czas, aby to rozważyć.

Ponieważ system operacyjny Android jest oprogramowaniem typu open source, jest pełen luk i luk w zabezpieczeniach. Najczęstszym z nich jest nakłonienie użytkownika do odwiedzenia stron internetowych zawierających złośliwe kody w plikach multimedialnych, takich jak obrazy, wideo i kliknięcia wezwania do działania. Aplikacja do szyfrowania systemu Android zabezpiecza Twoje urządzenie, szyfrując ruch danych i zakrywając ślady oryginalnej lokalizacji telefonu, które w innym przypadku byłyby narażone na ataki hakerów i zagrożeń.

7 najlepszych aplikacji do szyfrowania Androida (aktualizacja 2018)

Ostatnio pojawiło się kilka aplikacji do szyfrowania dla Androida, niektóre z nich to zwykłe oszustwa typu phishing z pełną reklamą i rejestrujące dane, aby przenieść je na nieznane serwery. Niektóre są dobre aplikacje do szyfrowania VPN dla Androida, ale zapewniają ograniczoną przepustowość i szybkość. Jakie są najlepsze darmowe aplikacje do szyfrowania Androida? wymieniliśmy 5 najlepszych aplikacji VPN dostępnych w sklepie Google Play:

1 - Aplikacja NordVPN na Androida

NordVPN jest firmą z siedzibą w Panamie, przyjazną cyfrowej prywatności. Oferuje 256-bitowe szyfrowanie AES za pomocą protokołów bezpieczeństwa PPTP, L2TP, IPsec, IKEv2 i OpenVPN. Usługa działa w ponad 57 krajach i obejmuje ponad 570 lokalizacji serwerów.

Aplikacja do szyfrowania Android NordVPN jest bardzo elegancka i przyjazna dla użytkownika, a ustawienia są proste, więc nie musisz być profesjonalistą, aby to zrozumieć. Zintegrowany protokół IKEv2 monitoruje zmianę sieci i dostosowuje się do niej bez przerywania połączenia, zwłaszcza gdy korzystasz z publicznej sieci Wi-Fi.

Aplikacja NordVPN na Androida

Serwery są podzielone na kategorie według potrzeb, takich jak P2P, Ultra Fast TV, Anti-DDoS itp., Co pozwala najlepiej wykorzystać serwer. Usługa ma dodatkową wbudowaną funkcję Smart Play DNS, która umożliwia płynne przesyłanie wideo. Jeśli szukasz większego bezpieczeństwa, NordVPN oferuje podwójne szyfrowanie (np. Onion-over-VPN, Double VPN) i mechanizm usuwania przecieków IPv6 / DNS.

Zalety

Niedogodności

Z jednego konta można korzystać na 6 wielu urządzeniach

Zmniejszenie prędkości dzięki podwójnemu szyfrowaniu

BRAK zasad dziennika

Obsługa płatności Bitcoin

P2P dozwolone

Doskonała obsługa klienta

Internet Kill Switch

Odwiedź stronę

2 - Aplikacja szyfrująca ExpressVPN dla Androida

ExpressVPN jest brytyjską firmą z siedzibą na Wyspie Dziewiczej poza jurysdykcją krajów o PIĘCIU oczach, co oznacza, że ​​żadna polityka rejestrowania nie jest skuteczna. Oferuje również 256-bitowe szyfrowanie AES za pomocą protokołów bezpieczeństwa SSTP, L2TP, IPsec, PPTP i OpenVPN. Usługa została rozszerzona do 94 krajów z setkami serwerów.

Aplikacja do szyfrowania Androida ExpressVPN została odnowiona, aby była bardziej przyjazna dla użytkowników i łatwa w użyciu. Funkcje są proste i dość automatyczne, więc nie musisz dostosowywać od samego początku. Usługa ma funkcję Internet Kill Switch, która zatrzymuje cały ruch internetowy w przypadku utraty połączenia VPN, szczególnie w publicznej sieci Wi-Fi w celu zapewnienia bezpieczeństwa.

Aplikacja expressvpn dla Androida

Wybór serwera jest zautomatyzowany i automatycznie wybiera najbliższy i szybki serwer; możesz także wybrać serwer ręcznie i sprawdzić test prędkości zintegrowany z aplikacją. Wszystkie serwery zezwalają na P2P i transmisję strumieniową, więc nie wchodzisz w szczegóły wyboru serwera.

Zalety

Niedogodności

Z jednego konta można korzystać na 3 wielu urządzeniach

Brak bezpłatnej wersji próbnej

BRAK zasad dziennika

Obsługa płatności Bitcoin

P2P dozwolone

Doskonała obsługa klienta

Internet Kill Switch

Odwiedź stronę

3 - Aplikacja Opera VPN

Android aplikacja szyfrująca Opera VPN

Opera jest pierwszą firmą, która dodała funkcję blokowania reklam w swojej przeglądarce internetowej zarówno w aplikacji komputerowej, jak i mobilnej. Teraz, po funkcji blokowania reklam, wprowadził całkowicie darmową usługę VPN do swojej franczyzy. Po wydaniu liczba pobrań aplikacji osiągnęła ponad milion w ciągu zaledwie kilku tygodni.

Aplikacja zawiera również wbudowaną funkcję „śledzenie reklam i blokowanie”, aby uniemożliwić śledzenie cię przez osoby trzecie, oraz narzędzie Wi-Fi dla bezpieczeństwa w celu sprawdzenia siły sieci.

Aplikacja do szyfrowania Androida

 • Deweloper: Opera
 • Wymaga Androida: 4.0.3 i nowsze

4 - Aplikacja Super VPN

Android aplikacja do szyfrowania super VPN

Super VPN przez chińskich programistów to także bezpłatna nieograniczona przepustowość i nieograniczona darmowa aplikacja próbna. Nie wymaga żadnej rejestracji i chroni Twoją prywatność. Aplikacja zapewnia 21 dni bezpłatnego okresu próbnego, a po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego możesz korzystać z każdej sesji przez 60 minut. Po zakończeniu 60-minutowej sesji możesz połączyć się ponownie, aby za każdym razem uzyskać 60 minut więcej.

Aplikacja do szyfrowania Androida

 • Deweloper: SuperSoftTech
 • Wymaga Androida: 4.0.3 i nowsze

5 - Aplikacja Cloud VPN

aplikacje do szyfrowania Androida

CloudVPN, gdy płatna aplikacja VPN jest teraz całkowicie bezpłatna dla użytkowników. Nie wymaga żadnej rejestracji podczas instalacji i żadnych ograniczeń przepustowości. Cloud VPN pomaga odblokowywać witryny i aplikacje, np. YouTube, Facebook, Twitter, NetFlix i inne. Działa z Wi-Fi, 3G, 4G i wszystkimi operatorami komórkowymi

Aplikacja do szyfrowania Androida

 • Deweloper: Bypass Net
 • Wymaga Androida: 4.0.3 i nowsze

6 - CyberGhost VPN

aplikacje do szyfrowania Androida

Używana przez ponad 7,5 miliona osób pokazuje jej wiarygodność wśród ludzi. CyberGhost VPN ma wbudowany bloker reklam i chroni przed złośliwymi stronami internetowymi. Zapewnia nieograniczoną przepustowość i prędkość oraz nie rejestruje danych. CyberGhost omija ograniczenia dotyczące serwisów Netflix, YouTube, Facebook i innych.

Aplikacja do szyfrowania Androida

 • Deweloper: CyberGhost SRL
 • Wymaga Androida: 4.0.3 i nowsze

7 - TunnelBearVPN

aplikacje do szyfrowania Androida

Tunnelbear VPN jest również częstym wyborem wśród wielu użytkowników Androida. Zapewnia przyzwoitą obsługę serwerom ponad 20 krajów, ale limit przepustowości wynosi tylko 500 Mb / s NA MIESIĄC. Ta darmowa wersja jest dobra tylko dla osób, które czasami łączą się z Internetem w miejscach publicznych. Ceny subskrypcji wynoszą obecnie 7 USD miesięcznie i 50 USD rocznie.

Aplikacja do szyfrowania Androida

 • Deweloper: TunnelBear, Inc.
 • Wymaga Androida: 4.0.3 i nowsze

8 - BetterNet VPN

aplikacja do szyfrowania Androida

Na zawsze wolny! jak mówi ta aplikacja. Betternet jest najczęściej używaną i popularną aplikacją VPN po Operze. Nie wymaga żadnej rejestracji i żadnych reklam w aplikacji. Oferuje nieograniczoną przepustowość i prędkość. Pomija także ograniczenia dotyczące SnapChat, Facebooka i innych.

Aplikacje do szyfrowania Androida

 • Deweloperzy: Betternet Technologies Inc.
 • Wymaga Androida: 4.0.3 i nowsze

Wniosek

Zawsze jest więcej aplikacji do zainstalowania. Ale tylko nieliczne są autentyczne i niezawodne. Każda aplikacja zawsze będzie zawierać błędy, zanim pobierzesz dowolną aplikację, przeczytaj jej komentarze użytkowników i interakcje programistów. Nie tylko daje wyobrażenie o tym, jak naprawdę działa aplikacja, jak działają jej serwery i czy jest pełna reklam. Dzięki temu dowiesz się, jak poważny jest programista aplikacji w zakresie prywatności.