Ako šifrovať internetový prenos a pripojenie 2019

[ware_item id=33][/ware_item]

Posledná aktualizácia 12. júla 2019


Neexistuje pre to žiadne 100% riešenie, dokonca aj softvér vám môže zachrániť chrbát, ale ľudská chyba stále existuje a zanecháva odtlačky prstov a je zachytená.

Ale áno, existuje spôsob, ako minimalizovať riziko na 10%. Môžete tiež znížiť tento 10% na 0 zmenou svojich denných zvykov.

V tomto článku sa dozviete, ako rýchlo šifrovať internetový prenos a ako predchádzať ďalším preventívnym opatreniam, aby ste sa dostali do bezpečia.

Prečo potrebujete šifrovať internet?

Po prečítaní týchto faktov budete istí šokom. Veľmi odporúčam používať šifrovací nástroj bez ohľadu na to, či ste v kancelárii, verejnej hotspote, 3G, 4G sieti alebo akomkoľvek bezdrôtovom zariadení alebo službe, ktorú používate.

Tu je niekoľko upozornení! AK NECHCETE “T

 • ISP teraz získal oprávnenie predávať vaše informácie inzerentovi. Yeah! všetko, čo ste zadali na internete, sa uloží a predá.
 • Na verejných sieťach Wi-Fi máte 70% šancu na to, aby ste ich hackovali vlastníci alebo iní používatelia rovnakého hotspotu.
 • Dozorná agentúra ako CIA, FBI, vládne orgány vám môžu získať údaje.

Teraz o vás vedia?

 • Vaše identifikačné číslo & heslá
 • Vaše denníky prehľadávania
 • Vaše e-mailové denníky
 • Váš cieľ, kde ste navštívili
 • Vaše textové správy
 • Vaše telefónne záznamy
 • Prístup k vašej kamere bez toho, aby vás poznal

Ako ľahko šifrovať internetový prenos

VPN je najlepším a rýchlym riešením na tento účel, takto zašifruje celý internet. skúsil som NordVPN v prípade 30-dňovej politiky vrátenia platby si ju pozrite.

Virtuálna súkromná sieť skrátene VPN, je súkromná sieť a funguje ako sprostredkovateľ medzi výpočtovými zariadeniami a internetom. Tieto vzdialené počítačové zariadenia fungujú, akoby boli súčasťou tejto súkromnej siete. VPN môžu poskytovať zabezpečenie a správu prenosu na sledovanie šifrovania internetu.

„Pripojenie VPN sa vytvára virtuálnym koncovým pripojením (niekedy sa nazýva šifrovaný tunel) pomocou protokolov virtuálneho tunela, šifrovania prenosu a vyhradených pripojení k vzdialenému serveru.“

Niektoré spoločnosti nastavujú VPN, aby umožňovali zamestnancom bezpečný prístup k svojej firemnej intranetovej štruktúre alebo k pripojeniu k geograficky oddelenej kancelárii. Používatelia internetu môžu používať VPN na zabezpečenie svojich bezdrôtových finančných transakcií, na ochranu osobnej identity a umiestnenia alebo na obídenie geografických obmedzení a cenzúry..

Chráňte sa pred falošnými & VPN zadarmo

Poskytovatelia služieb VPN zdarma sú bežne k dispozícii na internete. Poskytujú internetové šifrovanie. Ich spätná väzba je však taká, že poskytujú iba obmedzenú šírku pásma a rýchlosť mesačne, čo sa rýchlo vyhorí, ak chcete sťahovať, častejšie používať YouTube alebo streamovať svoje obľúbené kanály. Poskytujú tiež menej serverov na pripojenie, na základe ktorého sú zaplnené, pretože väčšina ľudí sa k týmto serverom pripája.

„Niektorí poskytovatelia bezplatných služieb VPN porušujú práva používateľov na ochranu osobných údajov tým, že zaznamenávajú využitie údajov a odhaľujú ich agentúram alebo zarábajú peniaze predajom nevyužitej šírky pásma používateľa ostatným.“

Na druhej strane platení poskytovatelia služieb VPN sú viazaní svojimi politikami. Poskytujú prístup k stovkám vzdialených serverov umiestnených na celom svete za cenu niekoľkých kilogramov, ktoré šifrujú internetový prenos a skryjú vašu osobnú adresu IP, čo ostatným sťažuje sledovanie vás..

Ako nastaviť VPN v systéme Windows

Väčšina poskytovateľov služieb VPN má svojich vlastných klientov so ľahko použiteľnými funkciami. Ak chcete úspešne nastaviť sieť VPN, postupujte takto:

 1. Po zakúpení sa prihláste na webový portál poskytovateľa služieb VPN pomocou svojich poverení a stiahnite si svojho klienta.
 2. Stiahnite a nainštalujte klienta.
 3. Keď sa zobrazí výzva na aktivačný kód, skopírujte a prilepte aktivačný kód, ktorý vám bol poskytnutý.
 4. Prihláste sa ku klientovi pomocou svojich poverení.
 5. Vyberte požadované umiestnenie servera zo zoznamu. Ak chcete získať lepšie pripojenie, vyberte server, ktorý je vám najbližší.
 6. Kliknite na Pripojiť.

Po úspešnom pripojení nezabudnite skontrolovať svoju adresu IP prostredníctvom webovej stránky whatismyip.

Ako nastaviť VPN na Mac

Po zakúpení skontrolujte vo svojom e-maile uvítací e-mail od poskytovateľa služieb VPN. Kliknutím na odkaz sa prihlásite na svoje webové stránky pomocou svojho používateľského mena a hesla.

 1. Stiahnite si klienta a otvorte ho.
 2. Zobrazí sa okno so správou „Balík spustí program na určenie, či je možné softvér nainštalovať.“ Kliknutie pokračuje dvakrát.
 3. Požiada o cieľ. Kliknite na tlačidlo Pokračovať.
 4. Požiada o potvrdenie. Kliknite na inštaláciu.
 5. Zobrazí sa kontextové okno so žiadosťou o používateľské meno a heslo pre systém Mac. Vložte a kliknite na inštalačný softvér.
 6. Ak vás poskytovateľ VPN požiada o pomoc pri zdieľaní programu, vyberte ho podľa vášho výberu.
 7. Kliknite na tlačidlo Zavrieť.
 8. Otvorte program a vyberte požadovaný server.
 9. Kliknite na Pripojiť.

Skontrolujte svoju IP adresu na webe whatismyip.

Ako nastaviť VPN v systéme Android

 1. Otvorte Obchod Google Play.
 2. Vyhľadajte poskytovateľa služieb VPN (alebo získajte prístup k aplikácii priamo z webu poskytovateľa VPN).
 3. Stiahnite a nainštalujte aplikáciu (keď budete požiadaní o povolenie, kliknite na tlačidlo OK).
 4. Otvorte aplikáciu a vložte svoje prihlasovacie údaje.
 5. Vyberte požadované umiestnenie servera zo zoznamu.
 6. Kliknite na pripojenie.

Po úspešnom pripojení sa v oznamovacej lište zobrazí ikona, čo znamená, že ste pripojení.

Ako nastaviť VPN na iOS

 1. Otvorte iTunes App Store.
 2. Vyhľadajte aplikáciu poskytovateľa služieb VPN (alebo ju priamo získajte z webových stránok poskytovateľa služieb VPN)
 3. Po kliknutí na „Získať“ sa zobrazí výzva na stiahnutie účtu Apple.
 4. Ak chcete aplikáciu stiahnuť, zadajte svoje prihlasovacie údaje spoločnosti Apple.
 5. Po dokončení inštalácie otvorte aplikáciu.
 6. Požiada vás o inštaláciu profilu VPN, kliknite na tlačidlo OK.
 7. Otvorí sa stránka prehľadávača, ktorá vás požiada o potvrdenie inštalácie profilu, kliknite na tlačidlo OK. Po inštalácii sa vo všeobecných nastaveniach zobrazí možnosť VPN.
 8. Znovu otvorte aplikáciu, prihláste sa pomocou svojich poverení.
 9. Vyberte požadovaný server a kliknite na pripojenie.

Po úspešnom pripojení sa zobrazí pole VPN, čo znamená, že máte úspešné pripojenie VPN.

Poznámka: Tento článok je pokračujúcou časťou série „Ako šifrovať internetový prenos“.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me