Ako šifrovať prenos BitTorrent – kompletný sprievodca

[ware_item id=33][/ware_item]

V tomto článku vám ukážeme, ako môžete šifrovať prenos Bittorent alebo Utorrent pomocou nástrojov tretích strán. Týmto spôsobom môžete šifrovať svoje toky torrentov bezpečne.!


ale neodporúčame to, pretože ľudia sa sťažovali na menej bezpečnú a nejakú dobu zapojenú do úniku vašich DNS alebo IP. dôrazne odporúčame používať technológiu NordVPN pre rýchlosť Super Internet a šifrované pripojenie. K dispozícii je tiež funkcia ako Kill Switch a ochrana DNS..

Torrenting trochu mať vždy temné vnímanie. kvôli nezákonnému použitiu BitTorrentu, ako je napríklad sťahovanie materiálu chráneného autorskými právami vrátane filmov, hudby, softvéru a mnohých ďalších. Táto príručka vám pomôže zašifrovať prenos BitTorrent.

Takéto stiahnutia sú zvyčajne veľké a vyvíjajú silný tlak na servery poskytovateľov internetových služieb (ISP). Vaši ISP zase znižujú prenos BitTorrentu v ich sieťach. V dôsledku tejto akcie sa sťahovanie BitTorrentu zníži.

Pretože torrenting je tak populárny, stále viac poskytovateľov internetových služieb implementuje metódy obmedzovania prenosu BitTorrent (nazývané tiež formovanie prenosu)..

Ak si nie ste istí, či je váš BitTorrent obmedzený, pozrite si zoznam zlých poskytovateľov internetových služieb Bad.

Ale ako zabrániť tomu, aby poskytovatelia internetových služieb obmedzili prenos BitTorrentu? Riešením je šifrovanie. Šifrovaním prenosu BitTorrent môžete zabrániť poskytovateľom internetových služieb v obmedzovaní.

Čo šifrovanie robí? Šifrovaním sa vaše údaje - príslušná prevádzka BitTorrent - stanú neidentifikovateľnou formou, takže pre vašich poskytovateľov internetových služieb bude ťažké sledovať a identifikovať váš prenos BitTorrent. Šifrovanie síce vyžaduje šifrovanie, ale napriek tomu existuje takmer nulové percento šancí, že prenos BitTorrentu bude vytečený a obmedzený..

Ako šifrovať prenos BitTorrent

Existujú rôzne spôsoby šifrovania prenosu BitTorrent.

 1. Zabudované funkcie šifrovania pre klienta BitTorrent
 2. Blok Peer [Peer Guard]
 3. Virtuálna súkromná sieť

Súvisiaci článok: 5 najlepších VPN na torrent & P2P zdieľanie súborov & Najlepšie odporúčanie 2017

1. Vstavané funkcie šifrovania pre klienta BitTorrent

Väčšina populárnych klientov BitTorrent, ako sú Azureus, BitComet a uTorrent / BitTorrent, má vstavané šifrovacie funkcie na šifrovanie prenosu BitTorrent. Ak ich chcete povoliť, postupujte podľa týchto krokov.

Azureus

 1. Otvorte klienta BitTorrentu „Azureus“.
 2. Prejdite na náradie > cvaknutie možnosti > zväčšiť prípojka > vybrať Transportné šifrovanie.
 3. Zaškrtnite políčko ‘Vyžadovať šifrovaný prenos‘Možnosť.
 4. Vyberte šifrovanie RC4 z ‘Minimálna úroveň šifrovania.'
 5. Zaškrtnite políčko ‘Ak zlyhá pokus o šifrované pripojenie, povoľte nešifrované odchádzajúce pripojenia.„Klientovi to umožní odosielať nekódované pripojenia, aby sa zabezpečila kompatibilita. Odhalí však vašu skutočnú IP adresu pre vášho ISP, aby identifikoval prenos BitTorrent. Našou radou je nechať ju neoverenú a skontrolovať svoje sejačky a rýchlosti. Ak spomaľuje rýchlosť sťahovania, začiarknite túto možnosť a znova skontrolujte.
 6. Začiarknite políčko ‘Povoliť nešifrované prichádzajúce spojenia.'
 7. To je všetko pre Azureus; na šifrovanie prenosu BitTorrent.

BitComet

 1. Prejdite na možnosti > kliknite na Preferencie > kliknite na Pokročilé > vybrať prípojka.
 2. Posuňte sa na ‘Šifrovanie protokolu,'Boli by tam tri polia Automatická detekcia, vždy, a zakázať. Možnosť automatického zisťovania umožní viac pripojení, ale menšiu ochranu proti plynu ISP.
 3. Ak to nezvýši rýchlosť, skúste najprv automaticky zistiť, potom prepnite na možnosť Vždy.
 4. To je všetko pre BitComet; na šifrovanie prenosu BitTorrent.

uTorrent / BitTorrent

 1. Prejdite na možnosti > kliknite na Preferencie > prejdite na výber BitTorrent.
 2. Choďte na ‘Šifrovanie protokolu,„Má tri možnosti“povolené,'vynútený,„A“invalidný.'
  Možnosť „Enabled“ (Povolené) umožňuje viac pripojení, ale menšiu ochranu proti plynu ISP.
 3. Najskôr vyskúšajte „vynútené“ pripojenie. Ak výrazne zníži rýchlosť, prepnite na možnosť „povolené“.
 4. Začiarknite políčko ‘Povoliť prichádzajúce staršie pripojenia,', Ak chcete povoliť nešifrovanú prichádzajúcu komunikáciu.
 5. To je všetko pre uTorrent / bitTorrent; na šifrovanie prenosu BitTorrent.

2. Peer Block

PeerBlock je užitočný nástroj na blokovanie vybraného prenosu blokovaním konkrétnych adries IP z pripojenia k počítaču. Dá sa to urobiť pomocou smerovača, ale čo keď to dokážete priamo z počítača?

Spoločnosti anti-P2P, ako je vláda, držitelia autorských práv, ako sú MPAA, agentúry atď., Sa často pripájajú k skupine kolegov, ktorí zdieľajú torrentový súbor a ukladajú všetky adresy IP a neskôr zasielajú svojim poskytovateľom internetových služieb varovné listy, ktoré zase zrýchlite svoju rýchlosť alebo najhoršie, zrušte svoje predplatné na internet.

Ako je to užitočné pre prenos BitTorrent? Bloky PeerBlock poznajú celý rad IP adries a úplne blokujú prenosy medzi týmito IP adresami (peer).

šifrovať bittorrentový prenos

Od začiatku Sprievodcu spustením programu PeerBlock, ak zo zoznamu vyberiete možnosti, ako napríklad P2P, reklamy a spyware, PeerBlock automaticky stiahne známe rozsahy spyware a blokuje adresy IP..

Pridanie vlastného zoznamu rozsahov IP je jednoduché, na obrazovke nastavenia môžete vytvoriť zoznam IP. Môžete tiež importovať rozsahy IP z ľubovoľného miesta na internete, napríklad IPBlockList a iBlockList.

šifrovanie prenosu bittorrent

Môžete tiež pridať konkrétny rozsah adries IP. Napríklad, ak chcete blokovať všetok prenos IP z Číny. Môžete kliknúť na ‘vytvoriť zoznam,Give uveďte popisný názov a cieľový súbor.

šifrovanie prenosu bittorrent

Na nasledujúcej obrazovke budete vyzvaní na zadanie zoznamu IP adries, ktoré sa majú zablokovať. Ak chcete blokovať rozsah IP iba ​​z celej Číny, prejdite na adresu IPAddressLocation.org a pomocou nástroja rozsahy IP získajte všetky pridelené adresy IP danej krajiny..

šifrovať bittorrentový prenos

Skopírujte všetky tieto polia IP do textového súboru a uložte ich ako .p2p rozšírenie, aby bolo čitateľné PeerBlock. Kliknite na 'pridať‘Vyberte súbor.

šifrovanie prenosu bittorrent

Po dokončení prispôsobovania zoznamov prejdite na hlavnú obrazovku, na ktorej sa zobrazí aktivita adries IP a sledujte všetko. V tomto okne uvidíte adresy IP blokované. Môžete tiež kliknúť na ikonu ‘zobraziť históriu‘Tlačidlo, kde môžete vidieť činnosti viacerých bodov v čase.

šifrovanie prenosu bittorrent

Softvér nezobrazuje iba blokované adresy IP, ale aj povolené adresy IP, vďaka ktorým je vynikajúcim monitorovacím nástrojom.

PeerBlock je perfektný, ak chcete blokovať konkrétnu skupinu IP adries a zvyšok nechať na antivírusový softvér a softvér na ochranu pred škodlivým softvérom.

Mylná predstava o PeerBlock

 1. PeerBlock neskrýva vašu IP adresu pri prenose BitTorrent.
 2. Neblokuje všetky adresy IP, skôr skupinu konkrétnych adries IP. Je preto zastaraný a vyžaduje si aktualizované zoznamy blokov.

3. Virtuálna súkromná sieť

VPN - virtuálna súkromná sieť - je vynikajúcou metódou na ochranu vášho súkromia a zabezpečenia online. Šifruje prenos BitTorrent a tiež skryje vašu skutočnú IP adresu zo skupiny kolegov zdieľajúcich súbor, čo z neho robí perfektný nástroj, ktorý zabraňuje vlastníkom autorských práv a poskytovateľom internetových služieb identifikovať vašu prenosovú rýchlosť BitTorrent a znížiť rýchlosť vášho internetu..

Šifrovanie VPN

Dajte si pozor na bezplatnú sieť VPN dostupnú na webe. Tieto bezplatné siete VPN buď zaznamenávajú vaše aktivity, alebo vynechávajú vaše adresy IP, alebo oboje, vďaka čomu je váš prenos BitTorrent náchylný k obmedzeniu rýchlosti od vašich poskytovateľov internetových služieb a sledovanie IP vlastníkmi autorských práv.

Platená služba VPN má svoje vyhradené servery VPN so službou DNS na odstránenie týchto rizík a ponúkanie prémiových služieb.

záver

Ak používate vstavané šifrovanie klientov BitTorrent, je lepšie použiť PeerBlock. Stále však môže predstavovať riziko odhalenia vášho prenosu BitTorrent.

VPN je najlepšou metódou na šifrovanie prenosu BitTorrent a zabránenie poskytovateľom internetových služieb v obmedzovaní prenosu BitTorrent.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me