Ako získať WiFi zadarmo kdekoľvek

[ware_item id=33][/ware_item]

Ak plánujete cestovať, nabite si svoje batohy nejakým bezplatným trikom Wi-Fi.


Pri cestách vždy hľadáme bezplatné Wi-Fi a na väčšine miest získate obrovský zoznam dostupných sietí Wi-Fi.

Napriek možnosti pripojenia sa väčšinou nemôžete pripojiť k sieti Wi-Fi z dôvodu ochrany heslom. Preto je skutočne požehnaním zistiť bezplatné pripojenie Wi-Fi na odstránenie nudy.

Pred prechodom na spôsoby získania bezplatného pripojenia Wi-Fi kdekoľvek je skutočne potrebné spomenúť, že pri bezplatnom internetovom pripojení existuje vysoké riziko napadnutia hackermi..

Mali by ste preto mať bezpečnostné nástroje, ak máte čo do činenia s dôležitými e-mailovými správami, osobnými údajmi atď. Alebo iba prezeráte každodenné webové stránky.

1. Hádajte najpravdepodobnejšie miesta bezplatného Wi-Fi

Toto je veľmi jednoduchý, ale užitočný spôsob, ako nájsť bezplatné pripojenie Wi-Fi.

S najväčšou pravdepodobnosťou existuje verejné Wi-Fi na miestach, ako sú knižnice, reštaurácie a veľké obchodné reťazce (Starbucks, McDonald's, atď.).

Ak ste na určitom mieste nový, môžete v ňom takéto miesta navigovať aj po mape. Môžete sa tiež pozrieť na tieto miesta Wi-Fi, ktoré možno nepoznáte.

2. Používajte bezplatné vyhľadávacie aplikácie Wi-Fi   

Existuje niekoľko aplikácií, ktoré vám umožňujú zistiť nejaké bezplatné pripojenie Wi-Fi vo vašom okolí.

Napríklad mapa WiFi obsahuje zoznam viac ako 100 miliónov prístupových bodov WiFi po celom svete.

Majú tiež prihlasovacie údaje k týmto pripojeniam, ale pri používaní aplikácií, ako je napríklad nebezpečná entita, je potrebné usilovať sa o to, aby ste si mohli ľahký prístup k svojim osobným údajom vyžiadať aj prostredníctvom hotspotu..

Ak chcete skontrolovať dôveryhodnosť, pred nastavením pripojenia je najlepšie prejsť časťou Recenzie a komentáre k aplikácii.

3- Zviazanie telefónu

Spojenie 3G alebo 4G vášho telefónu s počítačom je vždy dobrá voľba. Neposkytlo by sa vám rýchla alebo rýchla rýchlosť ako bezplatný hotspot Wi-Fi, ale dá vám možnosť pripojenia na internet.

Existuje niekoľko aplikácií na priviazanie zariadení iPhone a Android, ale predtým je potrebné mať nejaké základy. Napríklad používatelia iPhone musia najprv útek z väzenia a používatelia Androidu musia rootovať svoj smartphone kvôli zdieľaniu Wi-Fi..

Táto metóda by mohla fungovať kdekoľvek, takže sa pred tým, ako pôjdete na cestu, pokúste sa zadať domácu úlohu.

4. Zmeňte adresu MAC na Trick Time Limits

Niektorí z vás musia mať skúsenosti s bezplatným Wi-Fi pripojením, ktoré funguje nejaký čas a potom sa zrazu úplne vypne. Dôvodom je časový limit tohto pripojenia Wi-Fi.

V takom prípade vám môže spoofing MAC adries pomôcť pokračovať v prehliadaní pomocou rovnakého sieťového pripojenia, ak neexistuje iná možnosť bezplatného pripojenia Wi-Fi.

Ak chcete obnoviť časový limit, získajte ďalšiu MAC adresu, alebo ak ste na vysokej úrovni, spoofujte existujúcu MAC adresu, ktorá má neobmedzený prístup k plateným službám v tejto sieti..

5. Skúste prehľadávať všeobecné stránky

Táto technika nie je určená na úplný prístup na internet.

Niektoré služby chránené heslom alebo platené služby poskytujú bezplatný prístup iba na všeobecné webové stránky. Ak teda hľadáte vhodný čas, vyhľadajte webové stránky, ktoré miestny hotspot ponúka zadarmo.

Napríklad spoločnosť Delta Airlines ponúka bezplatný prístup k časopisom Amazon, People a Wall Street Journal.

6 - Váš aktuálny poskytovateľ internetových služieb by mohol mať bezplatné hotspoty

Mohli by to byť nové informácie, ale váš súčasný poskytovateľ internetových služieb pravdepodobne ponúka bezplatné prístupové body v okolí veľkých miest.

Na webe svojho poskytovateľa si môžete skontrolovať voľné miesta hotspotu vo vašej blízkosti. Ak majú takúto službu, môžete si stiahnuť svoju mobilnú aplikáciu z obchodu s aplikáciami a nájsť hotspot.

Niektoré z mobilných spoločností ponúkajú aj hotspoty. Napríklad AT&T ponúka bezplatnú službu hotspot, zatiaľ čo spoločnosť T-Mobile ponúka podobnú službu po dodatočnej sume 9,99 dolárov mesačne..

7- Registrácia do vernostného programu

Niektoré podniky ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie, ak sa pripojíte k ich vernostnému programu. Toto je pravdepodobne na propagáciu ich služieb, a preto môžete získať propagačné e-maily. Nie je to však zlá dohoda o registrácii bezplatného vernostného programu a získaní bezplatného neobmedzeného Wi-Fi.

Podniky ako Kimpton a iné hotely používajú takéto propagačné techniky.

záver

So všetkými týmito technikami pravdepodobne získate bezplatné pripojenie Wi-Fi kdekoľvek, ale nezabudnite, že otvárate veľa údajov svetu. To nie je problém, kým nebude existovať hacker ani snooper s úmyslom ukradnúť vaše dáta, ale je to veľmi zriedkavé.

Našťastie existujú spôsoby, ako zostať v bezpečí pri verejnom Wi-Fi a mali by ste byť týmito opatreniami vybavené skôr, ako začnete používať bezplatné verejné Wi-Fi, s výnimkou naliehavých prípadov..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me