Alternatíva peerblocku pre anonymný torrent

[ware_item id=33][/ware_item]

Posledná aktualizácia 12. septembra 2019


Poznámka: 85% ľudí, ktorí používajú PeerBlock na stiahnutie torrentov anonymne, teraz je to stará škola. Teraz radšej používajú na torrentovanie sieť VPN. prečo?

 • Je to lepšie v rýchlosti
 • Je to superšifrované
 • Poskytne p2p optimalizované servery
 • zaistiť bezpečnosť pri sťahovaní torrentingu
 • Hlavný vypínač
 • Ochrana proti úniku DNS

NordVPN je najlepším poskytovateľom služieb VPN a dá sa použiť ako alternatíva PeerBlock.

Začnime tému ...

Predtým, ako sa dostaneme do detailov Alternatívy peerblock, je dôležité vedieť viac ako Peerblock funguje, čo je vydať s tým? Prečo ľudia prechádzajú na alternatívy blokovania typu peer block? A čo Programy ako Peerblock ponúkajú charakteristické vlastnosti?

Existujú však väčšie šance, že ste používateľom Peerblocku a všetky tieto veci poznáte. Článok je preto rozdelený na dve časti.

 • Alternatívy Peerblock - 7 najlepších možností
 • Podrobnosti o Peerblock - vrátane práce Peerblock, prečo ľudia prechádzajú na alternatívy Peerblock a nevýhody.

Najlepšia alternatíva PeerBlock na použitie v roku 2019

Tu sú niektoré z najlepších odporúčaných alternatív Peerblock, ktoré musíte vyskúšať raz:

1 - NordVPN Alternatívne k PeerBlock:

NordVPN je ďalšou najlepšou službou VPN, ktorá dokáže splniť všetky vaše potreby torrentingu. Ich prepínač zabíjania, schopnosť šifrovania a dvojité funkcie VPN z neho robili extrémne vyhľadávanú službu VPN.

Vďaka zakrytiu IP nie ste chránení nielen počas torrentingu, ale počas celého času, ktorý trávite na internete. NordVPN má ďalšie funkcie na ochranu súkromia, ako aj funkcie, ktoré môžu spôsobiť, že vaše torrentovanie bude úplne bezpečné.

Stojí za zváženie funkcií z NordVPN sú;

 • Dvojitá VPN
 • CyberSec (blokuje škodlivé stránky, kontrolu botnetov a rušivé reklamy.)
 • Servery optimalizované P2P (neobmedzená šírka pásma a rýchlosť)

Získajte NordVPN

2 - ExpressVPN:

Aj keď diskutujeme o Express VPN ako o alternatíve Peerblock, jej vlastnosti sú s Peerblockom neporovnateľné. Získate zároveň anonymitu, súkromie a šifrovanie.

niektorí torrent a ďalšie funkcie od ExpressVPN je najlepšou alternatívou Peerblock. Tieto vlastnosti sú;

 • Hlavný vypínač
 • Servery optimalizované P2P (neobmedzená šírka pásma a rýchlosť)
 • Žiadny únik Torrent IP
 • Ochrana proti úniku DNS

ExpressVPN je veľmi dobre známy svojou pracovnou schopnosťou a môže poskytovať úžasné služby. Jeho použitie je veľmi jednoduché, poskytuje dobré softvérové ​​aplikácie a tiež je veľmi dobrý zákaznícky servis.

Odblokovanie webových stránok, prístup do knižnice US Netflix a šifrovanie na vojenskej úrovni sú ďalšie výhody pre tých, ktorí hľadajú len alternatívu Peerblock..

Získajte ExpressVPN

3 - PureVPN:

PureVPN je obľúbenou voľbou VPN z dôvodu efektívnosti a cenovej dostupnosti súčasne. Ľudia radšej platia túto malú sumu, aby mohli získať aj funkcie Peerblock s dlhým zoznamom funkcií VPN.

PureVPN ponúka úžasné funkcie. Tieto funkcie zahŕňajú simultánne prihlásenie pre viac ako jedného užívateľa, množstvo protokolov tunelovania spolu s politikou protokolovania nulových údajov. Vďaka tomu je jedným z najviac hľadaných a lacných používateľov VPN.

4 - Peer Guardian:

Na rozdiel od Peerblock je PeerGuardian najlepšou bránou firewall týkajúcou sa súkromia, ktorá pozostáva z obrovského zoznamu blokovaných údajov, pomocou ktorého zisťuje množstvo nebezpečných a rizikových adries IP a zaisťuje vašu bezpečnosť a zabezpečenie..

Funguje to jednoducho blokovaním všetkých uvedených adries IP v zozname blokovaných údajov. Ich hlavným cieľom je zabrániť nebezpečnej IP adrese získať akékoľvek informácie počas sťahovania torrentu.

5 - Jednoduchá stena:

Simplewall je neuveriteľný nástroj, ktorý organizuje platformu Windows Filtering Platform a môže tiež formovať sieťovú aktivitu. Má jednoduché rozhranie bez šokujúcich a dráždivých okien. Jednoduchý interný blokovací zoznam stien vám umožňuje blokovať špionážneho systému Windows.

Okrem toho Simplewall umožňuje užívateľovi vytvoriť si vlastný zoznam blokovaných položiek, kde si môže vytvoriť vlastné pravidlá a predpisy pre blokovanie a tiež získať podporu lokalizácie..

6 - Iplist:

Na blokovanie pripojení je IPlist ďalším bezplatným programom pre Linux. Používa knižnicu frontov Netfilter Netlink-queue na blokovanie pripojení z určitého radu hostiteľov. Je tiež k dispozícii pre Arch Linux, Ubuntu, Fedora, Gentoo, OpenSuSE, Mandriva, Debian a ďalšie distribúcie..

7 - BeeThink IP Blocker:

BeeThink IP blokátor je pravdepodobne jednou z najlepších alternatív Peerblock. Toto je jeden z Windows IP blokovacích programov, ktorý riadi, ako jeden počítač interaguje s ostatnými v sieti. Tento program ľahko blokuje nechcené adresy IP. BeeThink IP Blocker je ľahký a pracuje s rôznymi premennými, ako je IP adresa, protokol, port a ďalšie faktory.

Okrem toho tento blokovač IP poskytuje čiernu listinu a bielu listinu a automaticky aktualizuje zoznam funkcií IP. Podporuje niekoľko formátov zoznamov IP, ako je Apache. Za používanie pokročilých funkcií sa však účtuje určité množstvo peňazí.

Čo je Peerblock?

Peerblock vyniká potrebou používateľov torrentu, aby zabránili zvedavým očiam od sietí na zdieľanie súborov. Klienti BitTorrentu často používajú tento otvorený softvér torrentovanie a tiež na blokovanie IP adries určitých partnerských spojení.

Tento otvorený softvér blokuje adresy IP konkrétnych tretích strán v pripájaní sa k počítačovému systému. Tento softvér funguje podobne ako firewall tak, že odkazuje na zoznam nebezpečných adries IP a bráni im v interakcii a vzájomnom vzťahu so systémom..

Aplikácia Peerblock vám poskytuje možnosti na zablokovanie prístupu konkrétnych IP adries k vášmu systému. Zločineckej entite bude tiež zakázané špehovať vaše aktivity a vo vašom systéme, zatiaľ čo nebudú vedieť, aké údaje sa vlastne snažíte získať prístup k vášmu systému.

Ako funguje „Peerblock“?

Normálne sťahovanie torrent funguje spojením skupín používateľov a umožňuje im výmenu častí rôznych súborov.

Tento proces nie je anonymný, pretože adresa IP sa zdieľa v celej sieti. Tieto adresy IP je možné použiť na kontrolu a sledovanie používateľov. Tretia strana sa musí pripojiť k skupine a začať nahliadnuť do používateľov, zostaviť zoznam pochybných adries IP a nahlásiť svoju totožnosť poskytovateľovi služieb..

Aplikácia Peerblock zabraňuje špionážnej adrese IP v tom, aby videl vaše aktivity vždy, keď sa pripojíte k skupine torrentov, aby ste zdieľali konkrétne súbory a odposluch tretej strany sa pripojil v tej istej skupine. Týmto spôsobom bude blok peer chránený a neviditeľný počas procesu zdieľania súborov.

Peerblock to robí tak, že navrhuje zlé adresy IP zo zoznamu blokovaných poskytovateľov internetových služieb. V prípade, že sa k tomu pripoja akékoľvek právne orgány, vláda alebo súvisiaca IP, Peerblock ubezpečil, že si nevšimnú vašej existencie.

Dôvody, ktoré nútia ľudí, aby prešli na „alternatívy Peerblock“:

Softvér Peerblock je v podstate nekontrolovaný a neobmedzený. Používatelia Windows nemajú žiadnu presnú alternatívu na udržanie svojej IP adresy v bezpečí a zabezpečení pri prístupe k rôznym torrentovým súborom. Toto je najväčšia nevýhoda používania Peerblocku.

Peerblock nemá vo svojich vlastnostiach presnosť a výnimočné vlastnosti. Okrem toho sa zdá nemožné zablokovať všetky nebezpečné a rizikové adresy IP. Z tohto dôvodu boli zavedené programy ako „Peerblock Alternatives“, aby sa získali presnejšie a kvalitnejšie funkcie. Na rozdiel od Peerblocku tieto alternatívy fungujú presnejšie, pokiaľ ide o funkcie, alebo majú dobre pravidelne aktualizovanú databázu na identifikáciu všetkých rizikových IP..

Existuje niekoľko ďalších dôvodov, ktoré nútia používateľov prejsť na alternatívy blokovania typu peer block, a tieto dôvody sú tieto:

1 - Peerblock znižuje rýchlosť otáčok:

Torrenting funguje ako systém peer to peer. Keď naštartujete sťahovanie, potom ho niekto iný stiahne z vášho zdroja. Každé sťahovanie BitTorrent pozostáva zo stoviek a tisícov používateľov, ktorí zdieľajú súbory a majú svoju vlastnú IP adresu.

Počet sejačiek, tým rýchlejšia by bola rýchlosť sťahovania. Peerblocks skutočne fungujú začlenením zoznamu blokovaných zákazníkov do vášho torrentingu. Týmto spôsobom sa pripojíte k programu torrent a nakoniec zablokujete veľa adries IP. Čím menej adries IP sa pripájate k pomalšej rýchlosti sťahovania súborov, ktoré získate. Preto, ak použijete blokovanie peer blokov, stratíte rýchlosť sťahovania.

2 - Peerblock nedokáže zablokovať všetky rizikové adresy IP:

Blok Peer má veľa zoznamov IP adries. Niektoré z nich sú aktualizované, zatiaľ čo niektoré nebezpečné a rizikové adresy IP sú rozhodujúce, čo znamená, že veľa rizikových adries IP nie je uvedených v zozname..

Ospravedlňuje sa tým skutočnosť, že Peerblock blokuje adresy IP, ale keďže existuje veľa adries IP, nemôže blokovať všetky rizikové adresy IP..

3 - Peerblock nešifruje údaje:

Základnou myšlienkou používania protokolu Peerblock je, že všetky nebezpečné, zlovoľné a riskantné adresy IP nedokážu zistiť, aké súbory sa sťahujú, ale to neznamená, že poskytovateľ internetových služieb nebude schopný prihlásiť sa a nebude sledovať váš torrent. aktivitu. Inými slovami, blok peer nedokáže zašifrovať všetky prevádzkové dáta.

Poskytovatelia služieb kontrolujú a dodržiavajú všetky činnosti, ako napríklad používanie prehľadávača alebo torrent programu a činnosti zdieľania súborov P2P. Poskytovatelia služieb to často používajú ako spôsob riadenia šírky pásma a často sa nazývajú formovanie šírky pásma.

Preto pri používaní služby Peerblock váš poskytovateľ služieb dobre pozná typ vašich prevádzkových údajov.

4 - Peerblock neskrýva IP adresu:

Aplikácia Peerblock blokuje ďalšie adresy IP v zozname, ale vaša adresa IP sa dá ľahko nájsť. Je to tak preto, že keď sa naň píšete, ste súčasťou skupiny BitTorrent a môžete ľahko skontrolovať každú ďalšiu adresu IP v skupine..

Týmto spôsobom vás Ppeerblock blokuje v pripojení rizikovej adresy IP, ale stále môže vidieť vašu adresu IP, čo znamená, že vaša adresa IP nie je skrytá.

Nevýhody alternatív Peerblock

Hlavným a najlepším dôvodom na použitie niečoho iného ako blok peerlock sú alternatívy Peerblock. Alternatívy Peerblock poskytujú lepšiu bezpečnosť a ochranu počas torrentingu a sú omnoho lepšie ako peer bloky.

Alternatívy Peerblock existujú v dvoch formách, t. J. VPN a proxy. Aj keď sú obidve služby v konečnom dôsledku podobné, ich cena, pracovná schopnosť a základná zložitosť sú veľmi odlišné.

Proxy služba:

Proxy služba je v podstate server, ktorý vás spojí s riadeným programom a následne vám poskytne novú zdieľanú IP adresu. Proxy služba je oveľa lacnejšia a funguje rýchlejšie ako VPN. Nenabízí vám však zabezpečenie šifrovania a tiež ho nemožno použiť na iné účely.

VPN:

VPN poskytuje úplné súkromie online a tiež perfektnú digitálnu anonymitu. VPN je známa ako najlepšia služba, pretože zostane zabezpečená a chránená online pri prehľadávaní, surfovaní a sťahovaní rôznych torrentových súborov.

Používanie siete VPN znamená, že nainštalujete aplikáciu, ktorá odošle všetky prevádzkové údaje počítača prostredníctvom vzdialeného servera, ktorý vám poskytne novú adresu IP a tiež zašifruje vaše údaje o internetovom prenose. VPN šifruje údaje používateľa. Môže sa tiež použiť na rôzne účely, ako napríklad streamovanie Netflixu, zabezpečenie vašich údajov vo verejných hotspotoch Wi-Fi, hranie hier, nakupovanie online a mnoho ďalších. Môže však byť pomalší ako proxy server.

Pred výberom VPN ako alternatívy Peerblock presvedčte používateľa, aby skontroloval jeho cenu, rýchlosť a šifrovacie schopnosti. VPN, ktorá má nízku cenu, pracuje mimoriadne rýchlo, ponúka šifrovacie schopnosti a nezhromažďuje protokoly, sa považuje za najlepšiu VPN.

záver:

Peerblock je neúčinná a pomalá metóda blokovania nebezpečnej adresy IP počas torrentovania. Alternatíva Peerblock nahradila Peerblocks. Dve známe Peerblock alternatívy zahŕňajú VPN a proxy. VPN a proxy servery sú bezpečné a ľahšie sa používajú. Proxy server však nešifruje internetový prenos, ktorý VPN ľahko a efektívne robí. Najlepšie výsledky dosiahnete použitím iných odporúčaných alternatív Peerblock.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me