Alternativa peerblocku pro anonymní torrenting

[ware_item id=33][/ware_item]

Poslední aktualizace 12 září 2019


Poznámka: 85% lidí, kteří používají PeerBlock pro stahování torrentů anonymně, ale nyní je to stará škola. Nyní upřednostňovali pro torrenting používat VPN. proč?

 • Rychlost je lepší
 • Je to super šifrované
 • Poskytne p2p optimalizované servery
 • zajistit stahování při stahování torrenting
 • Zabijte spínač
 • Ochrana proti úniku DNS

NordVPN je nejlepší poskytovatel služeb VPN a může být použit jako PeerBlock Alternative.

Začněme téma ...

Než se dostaneme do detailů Alternativy peerblocku, je důležité vědět více jak Peerblock funguje, co je problém s tím? Proč lidé přecházejí na alternativní blokové bloky? A co Programy jako Peerblock nabízejí charakteristické rysy?

Existuje však větší šance, že jste uživatelem Peerblocku a znáte všechny tyto věci. Článek je proto rozdělen do dvou částí.

 • Alternativy Peerblock - 7 nejlepších možností
 • Podrobnosti o Peerblock - včetně Peerblock práce, proč lidé přecházejí na Peerblock alternativy a nevýhody.

Nejlepší alternativa PeerBlock k použití v roce 2019

Zde jsou některé z nejlépe doporučovaných alternativ Peerblock, které musíte zkusit jednou:

1 - NordVPN Jako alternativa PeerBlock:

NordVPN je další nejlepší VPN služba, která dokáže splnit všechny vaše potřeby torrentingu. Jejich přepínač zabíjení, schopnost šifrování a dvojité funkce VPN z něj dělaly mimořádně vyhledávanou službu VPN.

Díky zakrytí IP nejste chráněni nejen při torrentování, ale po celou dobu, kterou trávíte na internetu. NordVPN má další funkce pro ochranu soukromí a také funkce, díky nimž by vaše torrentování mohlo být zcela bez rizika.

Stojí za zvážení funkcí z NordVPN jsou;

 • Dvojitá VPN
 • CyberSec (blokuje škodlivé weby, ovládání botnetů a rušivé reklamy.)
 • Servery optimalizované P2P (neomezená šířka pásma a rychlost)

Získejte NordVPN

2 - ExpressVPN:

Ačkoli diskutujeme o Express VPN jako o alternativě Peerblock, její funkce jsou s Peerblockem nesrovnatelné. Získáte zároveň anonymitu, soukromí a šifrování.

Nějaký torrent-přátelské a další funkce od ExpressVPN je nejlepší alternativou Peerblock. Tyto vlastnosti jsou;

 • Zabijte spínač
 • Servery optimalizované P2P (neomezená šířka pásma a rychlost)
 • Žádný únik Torrent IP
 • Ochrana proti úniku DNS

ExpressVPN je velmi dobře známý pro své pracovní schopnosti a může poskytovat úžasné služby. Jeho použití je velmi snadné, poskytuje dobré softwarové aplikace a je také velmi dobrý zákaznický servis.

Odblokování webových stránek, přístup do knihovny USA Netflix a šifrování vojenské úrovně jsou další výhody pro ty, kteří hledají pouze alternativu Peerblock..

Získejte ExpressVPN

3 - PureVPN:

PureVPN je oblíbená volba VPN z důvodu efektivnosti a cenové dostupnosti současně. Lidé dávají přednost této malé částce, aby mohli získat funkce Peerblock s dlouhým seznamem funkcí VPN.

PureVPN nabízí úžasné funkce. Tyto funkce zahrnují simultánní přihlášení pro více než jednoho uživatele, četné protokoly tunelování spolu s politikou protokolování nulových dat. Díky tomu je jedním z nejžádanějších a nejlevnějších uživatelů VPN.

4 - Peer Guardian:

Na rozdíl od Peerblock, PeerGuardian je nejlepší firewall aplikace týkající se ochrany soukromí, která se skládá z obrovského seznamu blokovacích listů, pomocí kterého detekuje spoustu nebezpečných a rizikových IP adres a zajišťuje vaši bezpečnost a zabezpečení.

Funguje to jednoduše blokováním všech uvedených IP adres v seznamu blokovaných. Jejich hlavním cílem je zabránit nebezpečné IP adrese v získání jakýchkoli informací při stahování torrentu.

5 - Jednoduchá zeď:

Simplewall je neuvěřitelný nástroj, který organizuje platformu Windows Filtering Platform a může také formovat síťovou aktivitu. Má jednoduché rozhraní bez rozzuřujících a dráždivých vyskakovacích oken. Interní seznam blokovaných zdí umožňuje blokovat špionážní Windows.

Kromě toho Simplewall umožňuje uživateli vytvořit si vlastní seznam bloků, kde si může vytvořit vlastní pravidla a předpisy pro blokování a také získat podporu lokalizace.

6 - Iplist:

Pro blokování připojení IPlist je další bezplatný program pro Linux. Používá knihovnu fronty Netfilter Netlink k blokování připojení ze specifické řady hostitelů. Je také k dispozici pro Arch Linux, Ubuntu, Fedora, Gentoo, OpenSuSE, Mandriva, Debian a další distribuce..

7 - BeeThink IP Blocker:

BeeThink IP blokátor je pravděpodobně jednou z nejlepších alternativ Peerblock. Toto je jeden z Windows IP program blokování, který řídí, jak jeden počítač interaguje s ostatními v síti. Tento program snadno blokuje nežádoucí IP adresy. BeeThink IP Blocker je lehký a pracuje s různými proměnnými, jako je IP adresa, protokol, port a další faktory.

Navíc tento blokovač IP poskytuje seznam zakázaných a povolených a automaticky aktualizuje seznam funkcí IP. Podporuje několik formátů seznamů IP, jako je Apache. Za použití pokročilých funkcí však účtuje částku peněz.

Co je Peerblock?

Peerblock vyniká v důsledku potřeby uživatelů torrentu, aby zabránili zvědavým očím od sítí pro sdílení souborů. Klienti BitTorrentu používají tento otevřený software často torrentování a také pro blokování IP adres určitých vzájemných spojení.

Tento otevřený software blokuje IP adresy konkrétních třetích stran v připojení k počítačovému systému. Tento kus softwaru funguje podobně jako firewall tak, že odkazuje na seznam nebezpečných IP adres a zabraňuje jim v interakci a vzájemném vztahu se systémem..

Peerblock vám dává možnost zablokovat konkrétní IP adresy v přístupu do vašeho systému. Zločinecké osobě bude také zakázáno špehovat vaše aktivity a ve vašem systému, zatímco nebudou vědět, jaká data se ve vašem systému pokoušíte získat..

Jak funguje „Peerblock“?

Stahování torrentů obvykle funguje spojením skupin uživatelů a umožňuje jim výměnu různých souborů.

Tento proces není anonymní, protože adresa IP je sdílena po celé síti. Tyto adresy IP lze použít ke kontrole a sledování uživatelů. Trvá třetí strana, aby se připojila ke skupině a začala nakouknout uživatele, aby vytvořila seznam pochybných IP a nahlásila svou totožnost poskytovateli služeb..

Peerblock zabraňuje špionážní IP adrese v tom, aby viděla vaše aktivity, kdykoli se připojíte ke skupině torrentů ke sdílení konkrétních souborů a odposlouchávání třetích stran ve stejné skupině. Tímto způsobem blok peer udržuje vaši ochranu a neviditelnost při procesu sdílení souborů.

Peerblock tak činí navržením zlovolných IP adres ze seznamu blokovaných poskytovatelem internetových služeb. V případě, že se k tomu připojí jakékoli právní orgány, vláda nebo související IP, Peerblock ujistil, že si vaši existenci nevšimnou.

Důvody, které nutí lidi k přechodu na „Peerblock Alternativy“:

Software Peerblock je v podstatě nekontrolovaný a neomezený. Uživatelé systému Windows nemají žádnou přesnou alternativu k zabezpečení své IP adresy v bezpečí a přístupu k různým torrentovým souborům. Toto je největší nevýhoda používání Peerblocku.

Peerblock postrádá preciznost a výjimečné vlastnosti ve svých funkcích. Navíc se zdá nemožné zablokovat všechny nebezpečné a riskantní IP adresy. Proto byly zavedeny programy jako „Peerblock Alternatives“, aby bylo možné získat přesnější a kvalitnější funkce. Na rozdíl od Peerblock, tyto alternativy fungují přesněji, pokud jde o funkce, jinak mají dobrou pravidelně aktualizovanou databázi k identifikaci všech rizikových IP..

Existuje několik dalších důvodů, které nutí uživatele k přechodu na alternativní blokové alternativy, a tyto důvody jsou následující:

1 - Peerblock snižuje rychlost Torrentu:

Torrenting funguje jako systém peer to peer. Když nasadíte stahování, pak ho někdo z vašeho stáhne. Každé stahování BitTorrentu se skládá ze stovek a tisíců uživatelů, kteří sdílejí soubory a mají svou vlastní IP adresu.

Počet secích strojů, tím rychlejší by byla rychlost stahování. Peerblocks ve skutečnosti fungují začleněním seznamu blokovaných zákazníků do vašeho torrentingu. Tímto způsobem se připojíte k torrent programu a nakonec zablokujete mnoho IP adres. Čím méně adres IP se připojíte k pomalejší rychlosti stahování souborů, které získáte. Proto při použití peer block ztraceny, takže nakonec vaše stahování rychlosti klesnout.

2 - Peerblock nelze blokovat všechny rizikové IP:

Blok peer má mnoho seznamů IP adres. Některé z nich jsou aktualizovány, zatímco některé nebezpečné a rizikové adresy IP jsou zásadní, což znamená, že mnoho rizikových adres IP není v seznamu zahrnuto..

To tedy odůvodňuje skutečnost, že Peerblock blokuje IP adresy, ale protože existuje spousta IP adres, nemůže blokovat všechny riskantní IP.

3 - Peerblock data nešifruje:

Základní myšlenkou používání Peerblock je to, že všechny nebezpečné, zlovolné a riskantní IP nedokážou zjistit, jaké soubory se stahují, ale to neznamená, že se ISP nebude moci přihlásit a sledovat svůj torrent aktivita. Jinými slovy, blok peer není schopen šifrovat všechna provozní data.

Poskytovatelé služeb kontrolují a dodržují všechny činnosti, jako je používání prohlížeče nebo torrent programu a činnost sdílení souborů P2P. Poskytovatelé služeb to často používají jako způsob řízení vaší šířky pásma a často se nazývají tvarování šířky pásma.

Proto pokud používáte Peerblock, váš poskytovatel služeb dobře zná typ vašich provozních dat.

4- Peerblock neskrývá IP adresu:

Peerblock blokuje další adresy IP v seznamu, ale přesto je snadné najít vaši adresu IP. Důvodem je, že pokud jste na torrentu, jste součástí skupiny BitTorrent a můžete snadno zkontrolovat každou další adresu IP ve skupině.

Tímto způsobem Ppeerblock blokuje připojení rizikové IP adresy, ale stále vidí vaši IP adresu, což znamená, že vaše IP adresa není skrytá.

Nevýhody Peerblock alternativ

Hlavním a nejlepším důvodem k použití něčeho jiného, ​​než je blok peerlock, jsou alternativy Peerblock. Alternativy Peerblock poskytují lepší zabezpečení a ochranu během torrentingu a jsou mnohem lepší než peer bloky.

Alternativy Peerblock existují ve dvou formách, tj. VPN a proxy. Ačkoli obě služby jsou svým výsledkem nějak podobné, jejich cena, pracovní schopnost a základní složitost se velmi liší.

Proxy služba:

Proxy služba je v podstatě server, který vás spojí s řízeným programem a následně vám poskytne novou sdílenou IP adresu. Proxy služba je mnohem levnější a funguje rychleji než VPN. Nenabízí vám však zabezpečení šifrování a také jej nelze použít k jiným účelům.

VPN:

VPN poskytuje úplné soukromí online a také perfektní digitální anonymitu. Pro zajištění bezpečnosti a ochrany online při prohlížení, surfování a stahování různých torrentových souborů je VPN známá jako nejlepší služba.

Použití sítě VPN znamená, že si nainstalujete aplikaci, která odešle všechna provozní data počítače přes vzdálený server, který vám dá novou IP adresu a zašifruje také vaše internetová provozní data. VPN šifruje data uživatele. Může být také použit pro různé účely, jako je streamování Netflixu, zabezpečení vašich dat ve veřejných Wi-Fi hotspotech, hraní her, online nakupování a mnoho dalších. Může však být pomalejší než proxy server.

Než si vyberete VPN jako alternativu Peerblock, nechte uživatele zkontrolovat jeho cenu, rychlost a schopnost šifrování. VPN, která má nízkou cenu, pracuje mimořádně vysokou rychlostí, nabízí šifrovací schopnost a nesbírá protokoly, je považována za nejlepší VPN.

Závěr:

Peerblock je neúčinná a pomalá metoda blokování nebezpečné IP adresy při torrentování. Alternativa Peerblock nahradila Peerblocks. Dvě známé Peerblock alternativy zahrnují VPN a proxy. VPN a proxy servery jsou bezpečné a snáze se používají. Proxy však nešifruje internetový provoz, který VPN snadno a efektivně dělá. Pro dosažení nejlepších výsledků použijte jiné doporučené alternativy Peerblock.