Bypass ISP Throttling rýchlo a natrvalo

[ware_item id=33][/ware_item]

Posledná aktualizácia 15. novembra 2019


Posadnutosť sťahovaním torrentov, streamovaním Netflixu alebo online streamovaním iných kanálov núti poskytovateľov internetových služieb, aby obmedzili šírku pásma. Ktorý sa tiež nazýva „obmedzovanie šírky pásma“ alebo „obmedzovanie internetového pripojenia“.

Poskytovatelia internetových služieb o vás vedia všetko:
• Váš cieľ
• Adresa používateľa
• IP adresa
• Záznamy používateľov o návštevách webových stránok
• Typy dátových paketov
• Typy komunikácie
• Rýchlosť časovej osi denne

A teraz, vďaka predsedovi FCC Ajita Paiho, ktorý vracia účet za neutralitu siete, teraz môže predávať vaše záznamy a informácie reklamnej agentúre, aby vás dobre sledovala �� prostredníctvom reklám, samozrejme!

Prečo Throttling?
Za škrtením môže byť aj veľa ďalších dôvodov. Ale významné je; akonáhle zistia tohto používateľa; príčinou bude väčšinou streamovanie vysokokvalitných videí alebo sťahovanie ton torrentov.

Bude s tým VPN fungovať?
Ako ľudia diskutujú o Reddite konkrétne o problémoch a tiež komunikujú o riešení medzi sebou.

Testoval som s NordVPN a našli celkom slušné výsledky. To dáva zmysel, ak vidíte šifrovaného prenosu aj od poskytovateľa internetových služieb, ako zistia, čo to bolo.

Takto vám VPN pomôže zbaviť sa filtrovania ISP.

Poďme hlboko do tejto témy.

Pomer škrtenia ISP - USA, Spojené kráľovstvo a ďalšie krajiny

Nie je potrebné, aby bol problém s rýchlosťou vždy obmedzený na šírku pásma.

Existuje však väčšia šanca, že váš ISP obmedzuje rýchlosť vášho pripojenia na internet av tomto prípade musíte poznať spôsoby, ako obísť obmedzovanie ISP..

Podľa hodnotení M-Lab, ktoré sa uskutočnili medzi decembrom 2012 a decembrom 2013 pri najmenej 100 pripojeniach, bola miera škrtenia v rôznych krajinách;

Throttling v USA (14%), Spojené kráľovstvo (28%), Poľsko (35%), Singapore (53%), Južná Kórea (74%), a Malajzia (61%).

Keď bude nový súbor pravidiel FCC v poriadku, rok 2019 s najväčšou pravdepodobnosťou prinesie do vášho prehliadania extrémne škrtenie ISP bez právnych prekážok..

Čo je „škrtenie šírky pásma“

Šírenie šírky pásma je termín, ktorý sa používa na zníženie rýchlosti internetu, keď ho poskytovateľ internetu zmení rôznymi spôsobmi.

Výkon internetu je založený na využití šírky pásma a keď jednotlivec skúsi veci ako torrentovanie a sťahovanie streamovaného obsahu, váš poskytovateľ internetových služieb spomaľuje rýchlosť internetu. Vďaka tomu budete mať skúsenosti s zastaraným typom internetu s obmedzenou rýchlosťou a sťahovaním obsahu po dlhšiu dobu.

Poskytovatelia internetu majú často možnosť v určitých regiónoch znížiť limity šírky pásma a niekedy sa tiež zameriavajú na jednotlivých používateľov z rôznych príčin.

Pravidlá, ako sú nové nariadenia o širokopásmovom pripojení FCC, však zvýšili silné stránky poskytovateľov internetu. Väčšina ľudí sa obáva, že ich poskytovatelia internetových služieb majú prístup k svojim internetovým aktivitám a môžu ich monitorovať a mohli by tiež zdieľať svoje osobné údaje s akoukoľvek treťou stranou..

Vaša história prehliadania je preto odkrytá, keď ju získa váš poskytovateľ internetových služieb. Našťastie, skrytie vašej histórie prehliadania pred poskytovateľom internetových služieb by sa mohlo ukázať ako efektívne riešenie, ako sa vyhnúť šanci na zníženie počtu poskytovateľov internetových služieb..

Musíte sa pýtať sami seba, som tiež obmedzený?

Na riešenie týchto obáv by služba VPN bola najlepším a najjednoduchším riešením na zabezpečenie vášho súkromia.

Pri používaní služby VPN váš poskytovateľ internetových služieb nedokázal zistiť, ako je napríklad obsah, ktorý prehľadávate, keď prehliadate takéto webové stránky a koľko času tam trávite. Preto nemohli obmedziť vašu šírku pásma posudzovaním ťažkých vecí, ktoré vysielate.

Čo je Comcast Throttling?

Populárny internetový poskytovateľ Comcast zrušil svoj prísľub neutrality siete, len čo FCC oznámilo zrušenie.

Napriek tomuto jasnému inštinktu k zámerom Comcastu, obrovský zoznam sťažností ešte viac potvrdzuje obvinenie z obmedzovania rýchlosti od ich konca..

Záväzok spoločnosti Comcast uviedol, že za prioritné výhody sa nebudú účtovať webové stránky ani iné online aplikácie. Sľub Comcast sa začal už v roku 2014, v ktorom sa uvádza, že „Comcast nemá prioritu internetového prenosu ani nevytvára platené rýchle jazdné pruhy..

„Avšak po troch rokoch, 26. apríla 2017, bol tento záznam odstránený.

Hovorca spoločnosti napriek tomu neustále trvá na tom, aby Comcast „neplánoval“ zaviesť platený postup stanovovania priorít..

Keďže sľub niečo na základe písomnej dohody a tvrdenie, že neexistujú žiadne súčasné plány, sú dve rôzne situácie.

Pravidlá neutrality siete v demokratickej ére navyše umožnili poskytovateľom internetových služieb implementovať nulové hodnotenie, avšak až na niektoré výnimky.

Teraz však po zrušení sieťovej neutrality sú všetky spôsoby nulového ratingu legálne, a preto by spoločnosť Comcast mohla účtovať poskytovateľom služieb online výnimky z obmedzenia počtu dát bez akýchkoľvek zákonných obmedzení..

To sa stalo v nedávnych diskusiách o sociálnych sieťach, ako je Reddit. Používatelia Comcast sa sťažovali na pomalé rýchlosti pri torrentovaní a vykonávaní iných online záležitostí.

Throttling ISP pri obťažovaní

Torrenting je proces, ktorý vyžaduje vysokú rýchlosť, pretože väčšina torrentových súborov pozostáva z obrovských údajov a bolo ich možné sťahovať iba rýchlou rýchlosťou.

Na druhej strane je dôležité vedieť, že pravidelné spomalenie, zatiaľ čo torrentovanie by mohlo byť dôsledkom škrtenia ISP.

Existujú určité dôvody, pre ktoré by poskytovateľ internetových služieb mohol pri torrentovaní znížiť rýchlosť.

 • Zaťaženie na lokálnych sieťových serveroch sa zvyšuje, keď sťahujete súbory torrent alebo zdieľate súbory P2P.
 • Existujú určité oblasti, v ktorých existuje obmedzenie torrentu, a preto môžete čeliť obmedzeniam šírky pásma alebo obmedzeniam rýchlosti.

Váš ISP z niektorých právnych dôvodov obmedzuje prenos torrentov, ale môže mať v úmysle zničiť záťaž zo svojich sieťových serverov. Našťastie existuje spôsob, ako sa vyhnúť prudkému zníženiu ISP pri torrentovaní.

Problém nastane, keď poskytovateľ internetových služieb zistí vašu totožnosť sledovaním vašej adresy IP, preto najlepším spôsobom je šifrovanie údajov a zakrytie adresy IP počas torrentingu..

VPN na tento účel je najlepšou možnosťou, akú by ste mohli mať. Účinná sieť VPN by vás mohla ochrániť pred odhalením identity a zároveň vás chráni pred počítačovými hrozbami pri torrentovaní.

Ďalším krokom pri používaní VPN pri torrentingu je to, že vám poskytuje primeranú rýchlosť sťahovania ťažkých súborov.

Existuje niekoľko testovaných najlepších VPN pre torrenting, ktoré majú uspokojivý výkon pri torrentingu, ale ExpressVPN má výhodu vďaka svojej bleskovej rýchlosti.

Ako VPN obísť ISP Throttling

Sieť VPN pomáha šifrovať vaše údaje, čo ich robí neprístupnými pre poskytovateľov internetových služieb. Sieť VPN používajúca protokoly zabezpečeného tunelového prepojenia, napríklad UDP, L2TP, TCP a šifrovací algoritmus, však spôsobí, že sa vaše údaje zdajú byť necitlivé voči vyhľadávajúcemu poskytovateľovi internetových služieb..

Súvisiaci článok:Čo vidí váš poskytovateľ internetových služieb pri používaní siete VPN

Ak používate službu VPN, aby ste sa vyhli limitu šírky pásma poskytovateľov internetových služieb, prenesie váš internetový prenos na jeho server, kde je jeho skutočná adresa IP maskovaná inou. Vaše skutočné umiestnenie zostáva skryté pred poskytovateľom internetových služieb a všetkými entitami na internete.

VPN, ktorá mení vašu IP, robí vašu totožnosť a miesto anonymnými pre poskytovateľov internetových služieb.

Vynechajte škrtenie ISP zo svojich zariadení

Rozsiahle skúsenosti a zvýšené problémy s rýchlosťou internetu zvýšili nepríjemnosť medzi používateľmi internetu a zvýšili zúfalstvo obísť škrtenie ISP..

Pri pohľade na takéto otázky sme odfiltrovali rôzne spôsoby, ako zabrániť škrteniu ISP.

Všetky sa však špecializujú na jediné zariadenie a nie sú ani úplne originálne na to, aby poskytovali úplné prežitie z obmedzovania rýchlosti.

VPN však má oproti ostatným postupom určité robustné výhody;

 • S VPN môžete ľahko vyriešiť problémy s obmedzovaním rýchlosti na každom zariadení namiesto implementácie individuálnych riešení pre každé zariadenie.
 • Na rozdiel od zložitého sprievodcu, VPN je jednoduché nastavenie, jednoduché použitie a je kompatibilný s každým zariadením to vám tiež ponúka súčasné pripojenie k viac ako jednému systému.
 • Poskytuje vám široká škála streamovaného obsahu vrátane populárnych kanálov ako Netflix, Hulu, HBO a ďalších, ktoré sú v mnohých regiónoch obmedzené.
 • Pri iných riešeniach by ste sa mohli znova stať obeťou obmedzenia šírky pásma ISP, VPN je však trvalé riešenie, ktoré by ste mohli mať.

Existuje niekoľko najlepších služieb VPN, prostredníctvom ktorých môžete zažiť nepretržité prehľadávanie internetu. VPN zabraňujú poskytovateľom internetových služieb znižovať rýchlosť a rušiť záležitosti prehľadávania internetu.

Pri výbere plateného predplatného VPN by ste však mali byť opatrní a zvoliť si poskytovateľa VPN, ktorý má svoje vlastné servery DNS. Môžete postupovať podľa nášho Sprievodcu najlepšími službami VPN. Existujú tiež dôveryhodné VPN s primeraným skúšobným obdobím, aby ste ich mohli pred investovaním peňazí otestovať.

Článok, ktorý by mohol pomôcť: 6 rýchlych kontrol na zistenie falošnej služby VPN

Som obmedzený? Zistiť pomocou testu rýchlosti internetu

Šetrenie ISP je problém, ktorý rieši väčšina používateľov na celom svete.

Vynára sa však otázka, za akých okolností by ste si boli vedomí toho, že vaša internetová rýchlosť je obmedzovaná poskytovateľom internetových služieb? Alebo na otázku, o ktorú mám záujem?

Pre bežného používateľa internetu môže byť obmedzovanie šírky pásma nejasným problémom, pokiaľ ide o jeho zistenie. Problémy s rýchlosťou internetu sa väčšinou stretávajú v dôsledku veľkého sťahovania alebo prezerania veľkého obsahu.

Povieme vám niekoľko techník a test rýchlosti internetu na zistenie škrtenia poskytovateľa internetových služieb.

(1) - pravidelný Test rýchlosti internetu

obmedzovanie obtoku isp

Aby ste obmedzili rýchlosť vášho internetu, väčšina poskytovateľov internetu stanovila obmedzenie šírky pásma na určitú prahovú hodnotu a keď to zasiahnete, rýchlosť pripojenia klesne.

Test rýchlosti je technika, pomocou ktorej by ste mohli skontrolovať, či váš poskytovateľ internetových služieb obmedzuje rýchlosť internetu, ako to robí väčšina ISP. Na testovanie rýchlosti existuje veľa nástrojov, ako napríklad speedtest.net alebo testmy.net.

Väčšina používateľov sa sťažuje, že keď je mesiac na konci, ich rýchlosť prehliadania sa spomaľuje. Ak chcete ľahko porovnávať, musíte každý týždeň skontrolovať rýchlosť internetu. Vďaka tomu by ste ľahko zistili, kedy je rýchlosť vášho internetu obmedzovaná.

Test rýchlosti by vám tiež povedal o vašej maximálnej šírke pásma, keď ju využijete, aby ste mohli obísť škrtenie.

(2) - Mal by sa použiť test zdravotného stavu na internete

isp škrtenie - zdravotná sieť

Prostredníctvom nástroja na testovanie zdravotného stavu internetu bolo možné zistiť akýkoľvek druh slabosti na internete alebo škrtenia ISP. Prostredníctvom infraštruktúry a kódov z M-laboratórií odošle vašu komunikáciu zariadeniu pracujúcemu ako meracie miesto mimo vašej siete ISP.

Mohli sa teda zistiť akékoľvek známky obmedzenia medzi poskytovateľom internetových služieb a bodom merania. Ak sa ukáže, že medzi týmito dvoma nástrojmi je značný rozpor, je to známka škrtenia ISP.

Ak však chcete dosiahnuť zhodu, mali by ste skontrolovať výsledky približne jeden týždeň alebo viac, aby ste mohli prijať lepšie opatrenia na stretnutie s obmedzením ISP..

(3) - Na testovanie rýchlosti internetu použite Glasnost

Throttling ISP - monitorovanie dopravy

Výkonnosť rôznych druhov internetového prenosu by sa mohla skontrolovať prostredníctvom Glasnostu. Môžete si vybrať medzi aplikáciami P2P (BitTorrent, eMule, Gnutella), štandardnými aplikáciami (e-mail, HTTP, prenos SSH, Usenet) a videom na požiadanie (YouTube). Glasnost trvá asi osem minút na sledovanie týchto typov prenosu kontrolou šírky pásma medzi počítačom a príslušnými servermi.

Poskytovatelia internetových služieb na odôvodnenie svojich funkcií tvrdia, že sa obmedzuje šírka pásma ako „zníženie preťaženia siete“ alebo „riadenie sieťovej prevádzky“. Je to však len spôsob, ako ich brániť. Ak sa však obávate o svoje súkromie na internete, môžete zabrániť tomu, aby sa poskytovatelia internetových služieb obmedzovali prostredníctvom VPN.

Obtok Thptling ISP bez VPN

Väčšina používateľov internetu sa sťažuje, že v čase špičky, keď práve väčšina ľudí používa internet, zažije pomalú rýchlosť.

Mohli by tak čeliť nebezpečenstvám pomalej rýchlosti sťahovania, prerušenia spojenia a oneskoreniam streamovania.

Mohli by ste byť jednou tvárou takých problémov, ale namiesto obáv by ste mali vyskúšať manuálny spôsob, ako obísť rýchlosť ISP s týmto krokom..

 • cvaknutie Úvodná ponuka v systéme Microsoft Windows.
 • Potom na vyhľadávacom paneli vyhľadajte beh. A kliknite na uvedenú možnosť.
 • Teraz v rozbaľovacom okne zadajte text MSC.
 • Zobrazí sa okno s názvom „Editor lokálnych zásad skupiny“. Kliknite na Konfigurácia počítača> Administratívne šablóny> sieť> Plánovač paketov QoS> Obmedzte vyhradenú šírku pásma.
 • Potom sa vám zobrazí okno Limit vyhradená šírka pásma. Teraz kliknite na ‘Limit šírky pásma%, typ 0 a potom stlačte tlačidlo OK.
 • Potom sa vráťte do ponuky Štart a stlačte možnosť Ovládací panel zo zoznamu možností na pravej strane.
 • Teraz kliknite na Sieť a internet> Centrum sietí a zdielania> Zmeniť nastavenie adaptéra (na ľavej strane)
 • Kliknite ľavým tlačidlom myši na ikonu Lokálne sieťové pripojenie a vyberte vlastnosti na spodku.
 • Tu musíte zaškrtnúť voľbu markInternetový protokol, verzia 4 (TCP / IPv4)'.
 • Teraz stlačte kartu Všeobecné a zmeňte nastavenia servera DNS ako;

Preferovaný server DNS: 8.8.8.8

Alternatívny server DNS: 8.8.4.4

Kliknite na tlačidlo OK a zatvorte všetky otvorené okná. Prístupom do svojho prehliadača by ste sa mohli konečne stretnúť s relatívne rýchlejšou rýchlosťou prehliadania.

Ak však nie ste pripojení k sieti VPN, pri intenzívnom sťahovaní a streamovaní môžete mať podobnú rýchlosť.

Obídte dátový limit ISP pomocou VPN?

Dátový limit je obmedzenie šírky pásma implementované alebo pridelené poskytovateľmi ISP mesačne na vašom dátovom balíku.

Ak počas prehliadania alebo sťahovania online cítite pomalé pripojenie a pripojenie, môže to byť dôvod, prečo sa vaša kvóta šírky pásma skončila.

Niektorí poskytovatelia internetových služieb vám poskytnú relaxáciu, keď skončí váš dátový limit, neprerušia vaše pripojenie, ale znížia rýchlosť vášho pripojenia, aby upútali pozornosť, čo sa tiež považuje za Throttling ISP.

Na druhej strane, ak hovoríme o VPN, v skutočnosti to nemá nič spoločné s vašou šírkou pásma. VPN práve presunula vaše dáta šifrované pomocou šifrovaných tunelov, použije šírku pásma.

Pri použití siete VPN váš poskytovateľ internetových služieb uvidí vašu komunikáciu, ale nevidí, čo to je kvôli šifrovaniu.

Ako sa vyhnúť systému ISP Throttling v systéme Android

Android je to, čo sa do nás okamžite dostane, keď premýšľame o najpoužívanejšom telefóne na celom svete. Je najvýhodnejšie a najúčinnejšie používať ho bez ohľadu na typ používateľa s primárnym operačným systémom Smartphone.

Súvisiaci článok:najlepšia aplikácia VPN pre Android

Používatelia androidov však čelia aj obmedzeniu ISP, keď prekročia svoj dátový limit. Z dôvodu takéhoto správania poskytovateľov internetu musia zákazníci čeliť prerušenému sťahovaniu a nízkej rýchlosti internetu. VPN by mohla pomôcť používateľom Android vyhnúť sa takýmto problémom s obmedzovaním plynu poskytovateľmi internetových služieb.

Toto sú niektoré kroky, ktoré by používateľ systému Android mohol sledovať, aby si užil najrýchlejšie sťahovanie filmov, hranie hier a mnoho ďalších streamovaných vecí.

 1. Vyberte najlepšiu uvedenú službu VPN
 2. Vytvorte si účet na oficiálnej webovej stránke vybranej siete VPN
 3. V telefóne s Androidom si aplikáciu stiahnite
 4. Ak sa chcete prihlásiť, pripojte sa k sieti VPN a pridajte svoje poverenia
 5. Po úspešnom prihlásení si vyberte vhodný server.

Akonáhle ste hotoví s úspešným prihlásením do siete VPN, skontrolujte rýchlosť prehliadania v systéme Android, ktorá by určite bola rýchlejšia ako predtým.

Ako obísť škrtenie na T-mobile

T-mobile, jedno z najväčších mien v oblasti telekomunikácií, poskytuje svojim používateľom skvelý balík služieb a efektívne funkcie. Avšak s týmito funkciami je nevýhoda, ktorej čelia používatelia T-mobile, keď prekročia dátový limit a musia čeliť nízkej rýchlosti. Ak chcete prekonať túto rýchlosť obťažovania pri sledovaní filmov, musíte postupovať podľa týchto krokov, ktoré sú skutočne užitočné.

Kroky, ktoré zabránia škrteniu T-mobile, sú:

 1. Prístup k ponuke na telefóne alebo tablete s Androidom
 2. Choď do nastavení>Bezdrôtový & sieť
 3. Kliknite na mobilné siete
 4. Ďalej kliknite na Názvy prístupových bodov a vyberte APN T-Mobile
 5. Posuňte zobrazenie nadol, kým neuvidíte typ APN. Klepnutím na typ APN ho upravte a jednoducho pridajte "Dun" na konci, ako je znázornené nižšie.

Po vykonaní týchto krokov jednoducho vráťte telefón, reštartujte ho a reštartujte ho. Teraz si môžete vychutnať rýchle zrýchlenie sťahovania a prehľadávania bez obáv z dátového limitu.

Ako obmedziť iPhone

Keď hovoríme o telefóne iPhone, ide o najpopulárnejší smartfón na svete zameraný na pozornosť. Jeho výnimočné vlastnosti, úžasný dizajn a robustná konfigurácia hardvéru ho odlišujú od ostatných.

IPhone však tiež neposkytuje žiadne preventívne opatrenia alebo funkcie na zastavenie obmedzovania ISP. Používatelia iPhone si tiež sťažujú pomalú rýchlosť pri sťahovaní a streamovaní pravdepodobne kvôli obmedzeniu počtu poskytovateľov internetu.

Na vyriešenie tohto problému a na potešenie z rýchleho internetu by používatelia iPhone mali používať renomovanú VPN uvedenú vyššie.

Tu je niekoľko jednoduchých krokov, ktoré by mohol používateľ iPhone vykonať, aby sa predišlo škrteniu ISP.

 1. Získajte jednu z najlepších služieb VPN pre iPhone
 2. Na stránke poskytovateľa VPN si vytvorte účet
 3. do zariadenia stiahnite a nainštalujte vybratú sieť VPN
 4. Po úspešnej inštalácii spustite sieť VPN a vyberte server VPN z ktorejkoľvek zámorskej krajiny.
 5. Nakoniec skontrolujte svoju rýchlosť po týchto krokoch, aby ste zaistili lepšie služby.

Teraz, po vykonaní všetkých týchto krokov, si budete môcť užiť oveľa lepšiu rýchlosť prehliadania a sťahovania.

Ako obísť Thptling ISP na Windows

Bypass ISP Throttling rýchlo a natrvalo

Keďže používatelia smartfónov čelia problémom s rýchlosťou internetu, mnoho ľudí, ktorí používajú prenosné počítače a počítače, sa sťažovalo na oneskorené sťahovanie a pomalú rýchlosť internetu. Najdôležitejším krokom pre používateľov je vykonanie testu rýchlosti internetu po vypnutí všetkých aplikácií na pozadí.

Súvisiaci článok: najlepší VPN softvér pre Windows 10 a ďalšie..

Rýchlosť, ktorej boli predtým svedkami, by však určite bola oveľa pomalšia, akonáhle sa úspešne stiahnu a začnú používať jednu z dôveryhodných sietí VPN uvedených vyššie..

Niektoré ďalšie tipy by tiež mohli byť užitočné pri obchádzaní obmedzovania internetových služieb a zvyšovaní rýchlosti prehliadania.

 1. Používatelia používajúci prehliadač Chrome môžu ľahko znížiť využitie údajov povolením kompresie údajov. V tomto ohľade by sa mohli podniknúť určité kroky;
 2. Ísť do nastavenie
 3. Kliknite na Správa šírky pásma
 4. Ďalej kliknite na Znížte využitie dát a značku povoliť kompresiu
 5. Tomuto problému sa dá ľahko vyhnúť v iných prehliadačoch, ako sú Opera a Safari, prostredníctvom režimov ukladania údajov, ktoré tiež znižujú spotrebu údajov..

Článok: Najlepšie zabezpečený prehliadač - 5 najlepších možností

Vyvarujte sa peeringu, ktorý spôsobuje škrtenie ISP

Niekedy sa javí prospešný, pretože pomáha predchádzať preplneniu. Peering je spôsob, ako si dvaja pripojení poskytovatelia internetových služieb vymieňajú svoju sieťovú prevádzku. Tento proces vzájomného porovnávania však niekedy vedie k stretom medzi poskytovateľmi internetu o pomere prenosu.

To môže spôsobiť pomalú rýchlosť, keď streamujete ťažké služby, ako sú Netflix alebo HBO. Stáva sa to, keď jeden poskytovateľ poskytne väčší limit šírky pásma a druhá ponuka zníži šírku pásma.

Vzhľadom k tomu, aby sa tomuto problému zabránilo, VPN vám efektívne pomôže a mohla by zabiť škrtenie poskytovateľa internetových služieb spôsobené peeringom. VPN odovzdá vaše údaje prostredníctvom servera VPN a nie inému poskytovateľovi internetu. Týmto procesom zostáva vaša prevádzka neidentifikovaná a môže sa prekonať aj znížený limit šírky pásma.

Používanie siete VPN by vám určite poskytlo oveľa lepšiu a rýchlejšiu rýchlosť prehliadania.

Ako sa vyhnúť torrentom & Škriepenie ISP v službe Streaming Services

Populárne služby ako Netflix, BBC iPlayer, HBO NOW alebo Hulu a obsah torrentov používaný používateľom monitorujú poskytovatelia internetových služieb. Akonáhle poskytovatelia internetu zistia, že sa tieto služby veľa využívajú, obmedzujú šírku pásma používateľa, čo vedie k nízkej rýchlosti.

Služby ako torrent a ťažké online vysielanie však vyžadujú vysokú rýchlosť a väčšiu šírku pásma pre bezproblémový chod a sťahovanie. Poskytovateľ internetu napriek tomu tvrdí, že jeho škrtenie je činom na zníženie preťaženia. Skutočnou príčinou je však to, že keď dosiahnete limit stanovený poskytovateľom internetových služieb, dostanú upozornenie na množstvo spotrebovaných údajov.

Ale ak chcete ľahké riešenie, aby ste sa vyhli škrteniu ISP pri naparovaní a používaní torrentu, VPN by bola vynikajúcou voľbou. Prostredníctvom torrent VPN by sa upravila vaša internetová rýchlosť a vaša prevádzka prešla neprekonanou cestou.

Prečo sa Throttling šírky pásma považuje za nesprávny krok

Pravidlá neutrality siete, ak sa im pripisuje taký význam vo svete ako škrtenie ISP, by sa určite považovali za zlý postup. Pravidlá neutrality siete odrádzajú poskytovateľov internetu, ktorí nedávajú rovnaké príležitosti všetkým. Podľa týchto pravidiel by nemal existovať žiadny rozdiel v cenách, množstve údajov a prístupe na všetky webové stránky. Nový návrh pravidiel neutrality siete by však mohol tieto pokyny úplne zvrátiť, čo sa trochu týka.

Rýchlosť používateľov, ktorí obmedzujú rýchlosť poskytovateľa internetových služieb, je jasným odmietnutím implementovaných pravidiel neutrality siete. To je dôvod, prečo používatelia premýšľajú o obchádzaní obmedzovania internetových služieb, pretože majú viac právomocí na kontrolu rýchlosti prehliadania. Mnohí používatelia v snahe čeliť tomuto problému smerujú k technológii VPN.

Taktika používaná poskytovateľmi internetových služieb na degradáciu iných streamovacích služieb spočíva v tom, že používateľom ponúkajú vlastný streamovací obsah. Aby sa zabránilo obmedzeniu ich obsahu, spoločnosť Netflix zaplatila peniaze mnohým poskytovateľom internetu. Takže, ak ste ochotní vyhnúť sa takému obťažovaniu z poklesu rýchlosti, sieť VPN je vhodnou možnosťou, ako zabezpečiť plynulé streamovanie..

Problémy, ktorým musia používatelia čeliť v dôsledku Throttlingu ISP

V dôsledku obmedzovania ISP čelia používatelia mnohým problémom, ktoré ich frustrujú a medzi nimi vyvolávajú úzkosť. Monitorovali sme a analyzovali tie otázky, na ktoré sa používatelia väčšinou sťažujú. A aby sme sa dostali k takým nepríjemným problémom, navrhli sme riešenia, ktoré vám pomôžu vyhnúť sa škrteniu ISP.

Tu sú niektoré najčastejšie hlásené problémy, ktorým čelia používatelia internetu;

Pri používaní verejných sietí čelí obmedzeniu šírky pásma

Verejná sieť zahŕňa pripojenie na internet dostupné v kaviarňach, vzdelávacích inštitúciách, na trhoch, v reštauráciách, na letiskách a na iných verejných miestach. Na takýchto miestach je šírka pásma obmedzená na odstránenie zaťaženia zo serverov.

Z tohto dôvodu vám odporúčame skontrolovať, či ostatní ľudia v danom mieste čelia takémuto problému alebo nie. Ak nie, musíte prehliadač vyčistiť vyššie uvedeným spôsobom. Ak však čelia inému problému aj iné problémy, je pravdepodobne narušené vaše pripojenie.

Aby ste sa tomuto problému vyhli, najúčinnejším spôsobom je použitie siete VPN, ktorá by zvýšila vašu rýchlosť a tiež chránila vaše údaje pred hackermi prostredníctvom verejnej siete Wi-Fi..

Pomalá rýchlosť pri používaní služby Xbox Live & Online hry

Pri hraní online hier a používaní konzoly Xbox používateľ neustále spotrebúva údaje av takom prípade ISP zvyčajne obmedzuje rýchlosť internetu. Počas online hier sa objavujú aj problémy so špičkami pingu a oneskorením.

Vaša internetová aktivita a údaje by mali byť šifrované, aby mohli hackerom a poskytovateľom internetových služieb zostať neprístupné a vyhnúť sa takémuto problému s pingovými špičkami, problémami s oneskorením a útokmi DDOS. V tomto ohľade by VPN bola najlepšou možnosťou šifrovania všetkých vašich údajov. Môžete si tiež užiť online hry, životy Xboxu a oveľa viac.

Navrhujeme však, aby si používatelia vybrali sieť VPN s rozsiahlym pokrytím servera, aby ste si mohli vychutnať zážitok z online hrania bez latencie.

záver

Sieť používateľov, ktorí obmedzujú internet, je aktom, ktorý takmer každý užívateľ internetu popiera. Je to tiež vec, ktorá medzi užívateľmi vyvoláva nepríjemnosti a frustráciu. Ak však chcete obísť škrtenie poskytovateľa internetových služieb, pre používateľov by bola užitočná sieť VPN.

Ak chcete mať lepšiu službu VPN, mali by ste zvoliť serióznu a obľúbenú sieť VPN, ktorá je účinná pri podpore zákazníkov. Vyššie uvedené najlepšie služby VPN sú tie, z ktorých si môžete vybrať, aby ste mali vynikajúci zážitok z prehliadania internetu. Tieto VPN služby sú tie, ktoré udržiavajú vysoký protokol o ochrane súkromia a bezpečnosti zákazníkov.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me