Co Redditer myśli o Avast Secureline – Reddit Review

[ware_item id=33][/ware_item]

Avast jako nazwa jest bardzo popularny ze względu na bezpieczeństwo i twierdzi, że jest siłą napędową bezpieczeństwa w Internecie. Avast Secureline VPN to inicjatywa uznana na rynku, która miała podobną skuteczność.


Jednak wiele osób ciekawiło szczegółów przed wybraniem ich dla siebie. Dlatego zaprojektowałem recenzję Avast VPN, aby odpowiedzieć na popularne pytania związane z VPN, takie jak wydajność torrentów, możliwości przesyłania strumieniowego i odblokowywania, bezpieczeństwo itp..

Aby zwiększyć autentyczność wyroku, monitorowano recenzje Reddit, które pochodziły głównie od użytkowników Avast Secureline VPN i ekspertów w tej dziedzinie.

Avast VPN - przegląd

Avast VPN to prosta sieć VPN z łatwą procedurą konfiguracji. Na ich oficjalnej stronie internetowej znajdują się proste kroki instalacji, dzięki którym Avast VPN działa w kilka sekund.

Mają konfigurację prawie 52 serwery w 33 krajach na całym świecie. Jest to jednak usługa VPN z siedzibą w Czechach, która została uruchomiona w 2014 roku. Avast VPN obsługuje wszystkie główne urządzenia i systemy operacyjne, takie jak Windows, Mac, iOS, Android itp..

Zaletą wyboru Avast VPN jest to, że nie musisz się martwić limitami przepustowości. Mają też wsparcie do pięciu jednoczesnych urządzeń ale z innym planem cenowym. Tak! Podczas przeprowadzania przeglądu Avast VPN stwierdziłem, że plany cenowe tej VPN różnią się od większości usług.

Mają różne plany jednoczesnego połączenia dla pięciu urządzeń, komputerów Mac lub PC, a także dla systemu Android, iPhone'a lub iPada. Przy wszystkich planach otrzymujesz 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy z ograniczeniami, takimi jak zużycie danych poniżej 30 GB i mniej niż 100 połączeń. Jednak przed zapłaceniem za dowolny plan Avast VPN możesz sprawdzić wydajność za pośrednictwem 7-dniowy bezpłatny okres próbny bez żadnych ograniczeń.

Jednak są cele, dla których większość użytkowników VPN kupuje usługę Torrentowanie i odblokowywanie. Dla torrentów Avast VPN to dobra wiadomość; jednak ci, którzy chcą odblokować Netflix, byliby rozczarowani, że Avast Secureline VPN jest tutaj nieskuteczny.

Przegląd bezpieczeństwa Avast VPN

Jak wspomniano wcześniej, Avast VPN jest dostawcą VPN z siedzibą w Czechach, co zasadniczo oznacza, że ​​jest bezpieczny przed nadzorem Five Eyes, ponieważ nie jest bezpośrednio częścią umowy, ale współpracuje z krajami Five Eyes. Nie jest to tak naprawdę niepokojąca sytuacja, ale niektórzy się tym martwią.

Badanie przeprowadzone na stronie internetowej pokazuje również, że test złośliwego oprogramowania Avast VPN pokazał oprogramowanie reklamowe znalezione podczas instalacji plików klienta VPN. Te automatycznie pobierające złośliwe oprogramowanie reklamowe mogą gromadzić dane.

Nie tylko strona internetowa, ale użytkownicy Avast VPN mają takie skargi, do których odwołuje się ten post Reddit.

Mam Avast SecureLine, a kiedy nie korzystam z programu, działa on w tle. Powinienem być zaniepokojony? z r / VPN

Jeśli jednak mówimy o ogólnych funkcjach bezpieczeństwa i prywatności Avast Secureline VPN, są one podobne do niektórych dobrych VPN. Zapewnia szyfrowanie AES-256 danych użytkownika wraz z zaawansowanymi funkcjami ochrony przed wyciekiem DNS i Kill-Switch.

Przegląd Avast VPN; Z perspektywy redditora

Jeśli to Ty poszukujesz autentycznych komentarzy od użytkowników produktu przed wybraniem go, to Reddit jest najbardziej autentycznym źródłem. Wiele osób uważa, że ​​przeszukiwanie wszystkich kategorii i mylące komentarze są kłopotliwe. Dlatego przeczytałem wszystkie pytania i posty od użytkowników dotyczące wydajności Avast Secureline VPN.

Ogólny pogląd, jaki otrzymuję z tych zaleceń, jest bardziej negatywny. Większość ludzi uważa, że ​​Avast Secureline VPN nie uzyskał takiej samej jakości, jak wcześniej w przypadku usługi antywirusowej.

Karta

Prawie każda osoba zaleciła korzystanie z innych sieci VPN, które są tańsze, a także zyskała większą uwagę użytkowników.

Ponadto niektóre osoby obawiają się, że VPN bierze udział w sprzedaży danych lub może mieć w tle złośliwe pliki.

Karta

Dyskusja na temat Avast VPN pokazuje, że VPN stwarza również pewne problemy podczas odblokowywania lub przesyłania strumieniowego kanałów. Na przykład użytkownik podał odniesienie do Twitch.tv.

Avast Secureline VPN z r / VPN

Wniosek

Krótka odpowiedź na końcu recenzji Avast VPN brzmi: nie powinieneś wybierać Avast VPN. Ten punkt widzenia nie został przedstawiony, ponieważ ma wiele wad, ale ponieważ istnieją pewne alternatywy, które są opłacalne, bezpieczne, szybsze, a nawet mogłyby odblokować Netflix.

Avast Secureline VPN nie jest złym wyborem, ale nawet nie jest inteligentnym wyborem. Przy odrobinie wyszukiwania możesz uzyskać lepszą VPN.