Co Redditer myslí na Avast Secureline – Reddit Review

[ware_item id=33][/ware_item]

Avast jako jméno je pro bezpečnost opravdu populární a prohlašují se, že jsou internetovou bezpečností. Avast Secureline VPN je iniciativa od proslulého trhu, o které se předpokládá, že má podobnou účinnost.


Přesto bylo mnoho lidí zvědavých o detailech vědět, než si je vybrali sami. Proto jsem navrhl Avast VPN recenzi, abych odpověděl na populární otázky spojené s VPN, jako je účinnost torrentu, streamování a odblokování, zabezpečení atd..

Aby byl verdikt autentičtější, byly sledovány recenze na Reddit, které byly většinou od uživatelů Avast Secureline VPN a odborníků z oboru.

Avast VPN - přehled

Avast VPN je jednoduchá VPN s jednoduchým nastavením. Na jejich oficiálních webových stránkách jsou jednoduché instalační kroky, díky nimž můžete Avast VPN pracovat během několika sekund.

Mají nastavení téměř 52 serverů ve 33 zemích po celém světě. Jedná se však o službu VPN založenou v České republice, která byla spuštěna v roce 2014. Avast VPN podporuje všechna hlavní zařízení a operační systémy, jako jsou Windows, Mac, iOS, Android atd..

Výhodou připojení Avast VPN je, že se nemusíte starat o omezení šířky pásma. Také mají podporu až pět současných zařízení ale s jiným cenovým plánem. Ano! Při kontrole Avast VPN jsem zjistil, že cenové plány této VPN se liší od většiny služeb.

Mají různé plány simultánního připojení pro pět zařízení, Mac nebo PC a pro plán, který je pro Android, iPhone nebo iPad. Se všemi plány máte 30denní záruka vrácení peněz s omezeními, jako je využití dat méně než 30 GB a méně než 100 připojení. Před zaplacením některého z plánů VPN Avast však můžete zkontrolovat výkon prostřednictvím 7denní zkušební verze zdarma bez jakýchkoli omezení.

Přesto jsou účely, pro které většina uživatelů VPN tuto službu kupuje Torrent a odblokování. Pro torrentery je Avast VPN dobrá zpráva; Ti, kteří se snaží odblokovat Netflix, by však byli zklamáni, že Avast Secureline VPN je zde neúčinná.

Avast VPN Security Review

Jak již bylo zmíněno, Avast VPN je poskytovatelem VPN v České republice, což v podstatě znamená, že je zabezpečeno před sledováním Five Eyes, protože není přímo součástí dohody, ale spolupracuje se zeměmi Five Eyes. To není opravdu alarmující situace, ale někteří lidé se o to obávají.

Studie z webu také ukazuje, že test malware Avast VPN ukázal adware nalezený při instalaci souborů klienta VPN. Tyto automatické stahování škodlivého adwaru by mohlo shromažďovat data.

Takové stížnosti mají nejen webové stránky, ale i uživatelé Avast VPN, na které odkazuje tento příspěvek Reddit.

Mám Avast SecureLine a když nepoužívám program, má proces na pozadí. Měl bych se bát? z r / VPN

Pokud však hovoříme o obecných bezpečnostních a soukromých funkcích Avast Secureline VPN, jsou podobné některým dobrým VPN. Poskytuje uživatelům šifrování AES-256 spolu s pokročilými funkcemi ochrany proti úniku DNS a přepínače Kill-Switch.

Avast VPN Review; Z pohledu Redditora

Pokud jste ten, kdo před výběrem produktu hledá opravdové komentáře od uživatelů produktu, Reddit je nej autentičtějším zdrojem. Mnoho lidí považuje za nepochopitelné prohledávat všechny kategorie a matoucí komentáře. Proto jsem si přečetl všechny dotazy a příspěvky od uživatelů týkající se výkonu Avast Secureline VPN.

Obecný názor, který získám z těchto doporučení, je spíše negativní. Většina lidí si myslí, že Avast Secureline VPN neřeší stejnou kvalitu, jakou měli dříve pro svou antivirovou službu.

Kartu

Téměř každý člověk doporučil používat jiné VPN, které jsou levnější a získaly více pozornosti uživatelů.

Někteří lidé mají také obavy ohledně toho, že VPN se podílí na prodeji dat nebo může mít na pozadí škodlivé soubory.

Kartu

Proběhla diskuse o Avast VPN, která ukazuje, že VPN také způsobuje některé problémy při odblokování nebo streamování kanálů. Například uživatel poskytl odkaz na Twitch.tv.

Avast Secureline VPN od r / VPN

Závěr

Na konci kontroly Avast VPN je krátká odpověď, neměli byste vybrat Avast VPN. Toto hledisko není prezentováno, protože má četné nedostatky, ale proto, že existují některé alternativy, které jsou nákladově efektivní, bezpečné, rychlejší a dokonce by mohly odblokovat Netflix..

Avast Secureline VPN není špatná volba, ale není to ani inteligentní volba. S některým vyhledáváním můžete získat lepší VPN.