Jak šifrovat přenos BitTorrent – kompletní průvodce

[ware_item id=33][/ware_item]

V tomto článku vám ukážeme, jak můžete šifrovat přenosy Bittorent nebo Utorrent pomocí nástrojů třetích stran. Takto můžete šifrovat své záběry torrentů bezpečně!


ale nedoporučujeme, protože lidé si stěžovali na méně bezpečnou a nějakou dobu zapojenou do úniku vašich DNS nebo IP. vřele doporučujeme použít NordVPN pro rychlost Super Internet a šifrované připojení. K dispozici je také funkce, jako je Kill Switch a ochrana DNS.

Torrenting poněkud vždy mít temné vnímání. kvůli nelegálnímu používání BitTorrentu, jako je stahování materiálu chráněného autorskými právy, včetně filmů, hudby, softwaru a mnoha dalších. Tato příručka vám pomůže zašifrovat přenos BitTorrent.

Takové stahování je obvykle velké a vyvíjí silný tlak na servery poskytovatele internetových služeb (ISP). Vaši ISP zase snižují přenos BitTorrentu v jejich sítích. V takovém případě se stahování BitTorrent sníží.

Protože torrenting je tak populární, stále více ISP implementuje metody omezení provozu BitTorrent (nazývané také formování provozu).

Pokud si nejste jisti, zda je váš BitTorrent poškozen, podívejte se na seznam špatných poskytovatelů internetových služeb.

Jak ale zabránit tomu, aby poskytovatelé internetových služeb omezili provoz BitTorrentu? Řešením je šifrování. Šifrováním přenosu BitTorrent můžete zabránit poskytovatelům internetových služeb v omezení.

Co šifrování dělá? Šifrování způsobí, že vaše data - příslušný přenos BitTorrent - budou v neidentifikovatelné podobě, takže poskytovatelé internetových služeb budou mít potíže se sledováním a identifikací vašeho přenosu BitTorrent. Šifrování sice vyžaduje šifrování, ale vaše šance na to, že přenos BitTorrentu bude únikem a bude omezen, je téměř nulová..

Jak šifrovat přenos BitTorrent

Existují různé způsoby šifrování přenosu BitTorrent.

 1. Vestavěné funkce šifrování klienta BitTorrent
 2. Blok Peer [Peer Guard]
 3. Soukromá virtuální síť

Související článek: 5 Nejlepší VPN pro Torrenting & P2P sdílení souborů & Nejlepší doporučení 2017

1. Vestavěné funkce šifrování klienta BitTorrent

Nejpopulárnější klienti BitTorrentu, jako jsou Azureus, BitComet a uTorrent / BitTorrent, mají vestavěné šifrovací funkce pro šifrování přenosu BitTorrent. Chcete-li je povolit, postupujte takto.

Azureus

 1. Otevřete klienta BitTorrentu „Azureus“.
 2. Navigovat do Nástroje > klikněte Možnosti > rozšířit Spojení > vybrat Transport Encryption.
 3. Zaškrtněte políčko ‘Vyžadovat šifrovaný přenos‘Možnost.
 4. Z nabídky ‘vyberte šifrování RC4Minimální úroveň šifrování.'
 5. Zaškrtněte políčko ‘Povolit nešifrovaná odchozí připojení, pokud se pokus o šifrované připojení nezdaří.„Klientovi to umožní odesílat nešifrovaná připojení, aby byla zajištěna kompatibilita. Však odhalí vaši skutečnou IP adresu pro vašeho poskytovatele služeb Internetu, aby identifikoval přenos BitTorrent. Naší radou je nechat jej neoznačený a zkontrolovat secí stroje a rychlost. Pokud zpomaluje rychlost stahování, zaškrtněte tuto možnost a znovu zkontrolujte.
 6. Zaškrtněte políčko ‘Povolit nešifrovaná příchozí připojení.'
 7. To je vše pro Azureuse; šifrování přenosu BitTorrent.

Bitcomet

 1. Navigovat do Možnosti > klikněte na Preference > klikněte na Pokročilý > vybrat Spojení.
 2. Přejděte na ‘Šifrování protokolu,'Existují tři pole Auto detekce, Vždy, a Zakázat. Možnost automatické detekce umožní více připojení, ale menší ochranu před škrticí klapkou ISP.
 3. Zkuste nejprve automatickou detekci, pokud nezvýší vaši rychlost, pak ji přepněte na „Vždy“.
 4. To je vše pro BitComet; šifrování přenosu BitTorrent.

uTorrent / BitTorrent

 1. Navigovat do Možnosti > klikněte na Preference > vyberte a vyberte BitTorrent.
 2. Vydejte se na ‘Šifrování protokolu,"Má tři možnosti"Povoleno,"Nucený,' a 'Zakázáno.'
  Možnost „Enabled“ (Povoleno) umožňuje více připojení, ale menší ochranu před škrticí klapkou ISP.
 3. Vyzkoušejte nejprve „vynucené“ připojení. Pokud výrazně snížíte rychlost, přepněte na možnost „povoleno“.
 4. Zaškrtněte políčko ‘Povolit příchozí starší připojení,', Pokud chcete povolit nešifrovaný příchozí provoz.
 5. To je vše pro uTorrent / bitTorrent; šifrování přenosu BitTorrent.

2. Peer Block

PeerBlock je užitečný nástroj pro blokování vybraného provozu blokováním konkrétních IP z připojení k vašemu počítači. To lze provést pomocí routeru, ale co když to dokážete přímo z počítače?

Společnosti zabývající se anti-P2P, jako je vláda, držitelé autorských práv, jako je MPAA, agentury atd., Se často připojují ke skupině kolegů, kteří sdílejí torrentový soubor a ukládají všechny IP adresy a později zasílají varovným dopisům svým poskytovatelům internetových služeb varování, která naopak omezte rychlost nebo nejhorší, zrušte předplatné na internetu.

Jak je to užitečné pro přenos BitTorrent? Bloky PeerBlock znají řadu IP adres a zcela blokují přenosy z těchto IP adres (peers).

šifrování bittorrentového provozu

Pokud od začátku Průvodce spuštěním programu PeerBlock vyberete ze seznamu možnosti, jako jsou P2P, reklamy a spyware, PeerBlock automaticky stáhne známé rozsahy spywaru a blokuje adresy IP..

Přidání vlastního seznamu rozsahů IP je snadné, na obrazovce nastavení můžete vytvořit seznam IP. Můžete také importovat rozsahy IP z libovolného místa na internetu, jako je IPBlockList a iBlockList.

bittorrent šifrování provozu

Můžete také přidat svůj konkrétní rozsah IP. Pokud například chcete zablokovat veškerý provoz IP z Číny. Můžete kliknout na ‘vytvořit seznam,'Uveďte popisný název a cílový soubor.

bittorrent šifrování provozu

Na další obrazovce budete vyzváni k zadání seznamu IP adres, které chcete blokovat. Pokud chcete pouze zablokovat rozsah IP z celé Číny, přejděte na adresu IPAddressLocation.org a pomocí nástroje rozsahy IP získejte všechny přiřazené adresy IP dané země..

šifrování bittorrentového provozu

Zkopírujte všechna tato pole IP do textového souboru a uložte je jako .p2p rozšíření, aby bylo PeerBlockem čitelné. Klikněte na 'Přidat‘Vyberte soubor.

bittorrent šifrování provozu

Po dokončení přizpůsobení seznamů přejděte na hlavní obrazovku, kde se zobrazí aktivita IP adres a vše sledujte. V tomto okně uvidíte IP adresy zablokovány. Můžete také kliknout na ikonu ‘zobrazit historii‘Tlačítko, kde můžete vidět aktivity několika bodů v čase.

bittorrent šifrování provozu

Software nezobrazuje pouze blokované IP adresy, ale také povolené IP adresy, díky kterým je vynikajícím monitorovacím nástrojem.

PeerBlock je perfektní, pokud chcete zablokovat konkrétní sadu IP adres a zbytek nechat na antivirovém a antispywarovém softwaru.

Mylná představa o PeerBlocku

 1. PeerBlock neskrývá vaši IP adresu při přenosu BitTorrent.
 2. Neblokuje všechny IP adresy, spíše sadu konkrétních IP adres. Je proto zastaralý a vyžaduje aktuální seznamy bloků.

3. Virtuální privátní síť

VPN - Virtual Private Network - je vynikající metoda k ochraně vašeho soukromí a zabezpečení online. Šifruje přenos BitTorrent a také skryje vaši skutečnou IP adresu ze skupiny kolegů, kteří sdílejí soubor, což z něj činí dokonalý nástroj, který zabraňuje vlastníkům autorských práv a poskytovatelům internetových služeb identifikovat váš přenos BitTorrent a snížit rychlost internetu.

Šifrování VPN

Dejte si však pozor na bezplatnou VPN dostupnou na webu. Tato bezplatná VPN buď protokolová vaše aktivity, nebo úniky vašich IP adres, nebo obojí, díky čemuž je váš přenos BitTorrent citlivý na rychlostní škrt od poskytovatelů internetových služeb a sledování IP od vlastníků autorských práv.

Placená služba VPN má své vyhrazené servery VPN se službou DNS, které eliminují taková rizika a nabízejí prémiové služby.

Závěr

Pokud používáte vestavěné šifrování BitTorrent klienta, je vhodnější použít PeerBlock. Stále však může představovat riziko odhalení provozu BitTorrent.

VPN je nejlepší metoda pro šifrování přenosu BitTorrent a zabránění poskytovatelům internetových služeb v omezení vašeho provozu BitTorrent.