Jak rozwiązać błąd połączenia SSL [Rozwiązane] 2018 Zaktualizowano

[ware_item id=33][/ware_item]

Wszystkie znane przeglądarki mają własne zabezpieczenia i warstwy chronione, których celem jest jedynie zapewnienie dodatkowej warstwy bezpieczeństwa i środowiska wolnego od złośliwego oprogramowania. Dlatego niektórzy użytkownicy otrzymują błąd, taki jak Błąd połączenia SSL lub err_ssl_protocol_error.


Na całym świecie istnieją miliony zainfekowanych i niepewnych witryn, dla których przeglądarki przyjmują i konfigurują własne systemy, aby zapobiec tego rodzaju złośliwym stronom internetowym. Automatycznie wykrywają i wyskakują błąd „err_connection_closed”, aby uzyskać uwagi użytkowników.

W tym artykule pokażę, jak pozbyć się tych błędów, które są związane z połączeniem SSL i omyłkowo występują podczas surfowania w Internecie.

Błędy SSL spowodowane głównie przez komputer użytkownika & Konfiguracja przeglądarki i może być z końca serwerów.

Błędy takie jak:

 • err_ssl_protocol_error
 • twoje połączenie nie jest prywatne
 • err_ssl_protocol_error
 • err_connection_closed

Są to główne terminy błędów, które najczęściej występują podczas przeglądania Internetu i utknięcia na dowolnej stronie internetowej lub stronie. Jeśli jesteś ofiarą jednego z takich błędów, ten artykuł może ci pomóc.

Konfiguracja systemu: sprawdź ustawienia systemu

Przed spojrzeniem na stronę serwera należy sprawdzić te konfiguracje, które w większości rozwiązują problem.

Sprawdź ustawienia czasu i danych systemowych:

Jeśli data i godzina są nieprawidłowe, może to powodować ten problem. Zresetuj swój czas, jeśli jest niepoprawny. Jak rozwiązać błąd połączenia SSL [Rozwiązane] 2018 Zaktualizowano

Oprogramowanie antywirusowe:

Jeśli używasz oprogramowania antywirusowego na swoich urządzeniach, wyłącz je tymczasowo, aby sprawdzić, czy jest z tym jakiś problem. Wynika to z faktu, że Twój program antywirusowy może blokować połączenie SSL.

Powiązany artykuł: Top 10 Najlepsze oprogramowanie antywirusowe 2017 & Bądź zawsze chroniony

Sprawdź swoją zaporę ogniową:

Zapora może być również przyczyną tych błędów („err_ssl_protocol_error”,„err_connection_closed”). Domyślnie zapora może zatrzymać wszystkie połączenia przychodzące przez wygasłe połączenia SSL. Może być konieczne wyłączenie zapory i ponowne otwarcie strony, sprawdzenie, czy działa.

Ustawienia Centrum udostępniania sieci:

Ta metoda działa tylko wtedy, gdy używasz systemu operacyjnego Windows, a stan SSL może blokować połączenie SSL, więc możesz wykonać następujące kroki, aby „wyczyść stan SSL

Użytkownicy komputerów Mac:

Kliknij UDAĆ SIĘ > Aplikacje > Użyteczność > KeyChain Access

Błąd połączenia SSL

Dla użytkownika systemu Windows

Centrum sieci i udostępniania

 • Menu Start
  • Panel sterowania
   • Sieć i Internet
    • Centrum sieci i udostępniania

Clear-SSL-state-windows

Zobacz lewy dolny róg okna, w którym znajduje się opcja o nazwie „opcje internetowe”Kliknij, otworzy się nowe okno o nazwie„Właściwości internetowe”Teraz kliknij„Zawartość”, A następnie kliknij„Wyczyść stan SSL”.

Może to rozwiązać problem na stałe. Jeśli nie, przejdź do następnego kroku.

Ustawienia przeglądarki, aby rozwiązać błąd połączenia SSL

Rozszerzenia:

Czasami tego rodzaju błędy występują, gdy używasz podejrzanych rozszerzeń przeglądarki, w takim przypadku musisz usunąć lub wyłączyć niepotrzebne wtyczki. Otwórz Chrome i wklej ten „chrome: // extensions /”. Teraz otrzymasz listę rozszerzeń, do których musisz wyłączyć wszystkie. Otwórz ponownie żądaną stronę internetową i „wciśnij Enter”. Jeśli to nie działa, czytaj dalej.

Jak rozwiązać błąd połączenia SSL [Rozwiązane] 2018 Zaktualizowano

Powiązany artykuł: Jak odblokować strony internetowe w Chrome | Bezpieczne rozszerzenia

Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki:

Czasami błąd połączenia SSL jest spowodowany wygasłą i starą certyfikacją, która jest przechowywana w pamięci podręcznej przeglądarki, nawet jeśli problem został rozwiązany przez właściciela strony. To dlatego, że jest przechowywany w pamięci podręcznej przeglądarki! Za każdym razem, gdy odwiedzasz tę stronę, będą wyświetlać te same wyniki, które wybrali, gdy pojawił się problem.

Wyczyść historię przeglądania i spróbuj ponownie. Możesz go wypróbować w trybie incognito tylko w celu sprawdzenia! Ponieważ karta incognito nie śledzi starej pamięci podręcznej i historii.

Krótki klawisz:

 • Użytkownicy systemu Windows: CRTL + Shift + N
 • Użytkownicy komputerów Mac: Command + Shift + N.

Zaktualizuj swoją przeglądarkę:

Te błędy „err_connection_closed” mogą być również spowodowane przez starsze wersje przeglądarek, musisz zaktualizować swoje przeglądarki, w ustawieniach.

Protokół QUIC w Chrome:

Chrome ma domyślnie „protokół QUIC”, przeglądarki takie jak chrome zawsze upewniają się, że odwiedzana witryna jest w pełni zaufana i bezpieczna w działaniu. Chroni również komputer przed pobieraniem lub wstrzykiwaniem złośliwego oprogramowania pochodzącego głównie z niezaufanych stron internetowych.

Zalecamy powtórzenie tego procesu po zakończeniu pracy z tą witryną.

Wyłączenie protokołu QUIC w Chrome i innych przeglądarkach może być również pomocne w usuwaniu błędu połączenia SSL „SSL_PROTOCOL_ERROR”. Skopiuj ten kod "chrome: // flags / # enable-quic

Jak rozwiązać błąd połączenia SSL [Rozwiązane] 2018 Zaktualizowano

Teraz kliknij „Eksperymentalny protokół QUIC" Wybierz "Niepełnosprawny" i zamknij Google Chrome. Teraz ponownie uruchom program.

Ten artykuł będzie od czasu do czasu aktualizowany…