Jak szyfrować ruch internetowy i połączenie 2019

[ware_item id=33][/ware_item]

Ostatnia aktualizacja 12 lipca 2019 r


Nie ma na to 100% rozwiązania, nawet oprogramowanie może uratować twoje plecy, ale błąd ludzki wciąż istnieje, aby zostawić odciski palców i zostać złapanym.

Ale tak, istnieje wyjście, w którym możesz zminimalizować ryzyko do 10%. możesz również zmniejszyć te 10% do 0, zmieniając również swoje codzienne nawyki.

W tym artykule dowiesz się, jak szybko szyfrować ruch internetowy i inne sposoby zapobiegania, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo.

Dlaczego musisz szyfrować Internet??

Po przeczytaniu tych faktów na pewno doznasz szoku. Gorąco polecam korzystanie z narzędzia do szyfrowania, niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, w publicznym punkcie dostępowym, w sieci 3G, 4G, czy w dowolnym urządzeniu bezprzewodowym lub usłudze, z której korzystasz.

Oto kilka powiadomień dla Ciebie! JEŚLI NIE T

 • Teraz dostawca usług internetowych uzyskał uprawnienia do sprzedaży twoich informacji reklamodawcy. Tak! wszystko, co wpisałeś w Internecie, zostanie zapisane i sprzedane.
 • W publicznej sieci Wi-Fi masz 70% szans na włamanie się przez właściciela lub innego użytkownika tego samego punktu dostępowego.
 • Agencja nadzoru, taka jak CIA, FBI, władze rządowe mogą uzyskać dane.

Teraz wiedzą o tobie?

 • Twój identyfikator & Hasła
 • Twoje dzienniki przeglądania
 • Twoje dzienniki e-maili
 • Miejsce docelowe, w którym odwiedziłeś
 • Twoje wiadomości tekstowe
 • Twój telefon rejestruje
 • Dostęp do Twojej kamery bez Twojej znajomości

Jak łatwo szyfrować ruch internetowy

VPN jest najlepszym i szybkim rozwiązaniem do tego celu, tak samo szyfruje cały Internet. próbowałem NordVPN sprawdź 30-dniową zasadę zwrotu pieniędzy.

Virtual Private Network w skrócie VPN, jest siecią prywatną i działa jako pośrednik między urządzeniami komputerowymi a Internetem. Te zdalne urządzenia komputerowe działają tak, jakby były częścią tej prywatnej sieci. Sieci VPN mogą zapewniać bezpieczeństwo i zarządzanie ruchem w celu monitorowania szyfrowania Internetu.

„Połączenie VPN jest ustanawiane przez wirtualne połączenie typu end-to-end (czasami nazywane szyfrowanym tunelem) za pomocą protokołów wirtualnego tunelu, szyfrowania ruchu i dedykowanych połączeń ze zdalnym serwerem”.

Niektóre firmy konfigurują sieci VPN, aby umożliwić pracownikom bezpieczny dostęp do korporacyjnej struktury intranetu lub połączenie z oddalonym geograficznie biurem. Użytkownicy Internetu mogą korzystać z VPN w celu zabezpieczenia swoich bezprzewodowych transakcji finansowych, ochrony tożsamości osobistej i lokalizacji oraz / lub w celu ominięcia ograniczeń geograficznych i cenzury.

Zabezpiecz się przed fałszywkami & Darmowe VPN

Bezpłatne dostawcy usług VPN są powszechnie dostępne w Internecie. Zapewniają szyfrowanie Internetu. Ale ich wadą jest to, że zapewniają tylko ograniczoną przepustowość i prędkość co miesiąc, co szybko się wypala, jeśli lubisz pobierać, częściej korzystać z YouTube lub przesyłać strumieniowo ulubione kanały. Ponadto zapewniają mniej podłączonych serwerów, co powoduje, że są one zapełnione, ponieważ większość ludzi łączy się z tymi serwerami.

„Niektórzy dostawcy bezpłatnych usług VPN naruszają prawa użytkowników do prywatności, rejestrując wykorzystanie danych i ujawniając je agencjom lub zarabiając, sprzedając innym użytkownikom niewykorzystaną przepustowość”.

Z drugiej strony, płatni dostawcy usług VPN są związani swoimi zasadami. Za kilka funtów zapewniają dostęp do setek zdalnych serwerów na całym świecie, szyfrują ruch internetowy i ukrywają Twój osobisty adres IP, co utrudnia innym śledzenie cię.

Jak skonfigurować VPN w systemie Windows

Większość dostawców usług VPN ma własnych klientów z łatwymi w użyciu funkcjami. Wykonaj następujące kroki, aby pomyślnie skonfigurować VPN:

 1. Po zakupie zaloguj się do portalu internetowego dostawcy usług VPN za pomocą swoich poświadczeń i pobierz ich klienta.
 2. Pobierz i zainstaluj klienta.
 3. Gdy zostaniesz poproszony o kod aktywacyjny, skopiuj i wklej dostarczony kod aktywacyjny.
 4. Zaloguj się do klienta przy użyciu swoich poświadczeń.
 5. Wybierz żądaną lokalizację serwera z listy. Wybierz najbliższy serwer, aby uzyskać lepszą łączność.
 6. Kliknij Połącz.

Po udanej łączności sprawdź swoją lokalizację IP za pośrednictwem strony internetowej whatismyip.

Jak skonfigurować VPN na Macu

Po zakupie sprawdź pocztę e-mail pod kątem wiadomości powitalnej od dostawcy usług VPN. Kliknij link, aby zalogować się do ich witryny za pomocą nazwy użytkownika i hasła.

 1. Pobierz klienta i otwórz go.
 2. Pojawi się okno z komunikatem „Pakiet uruchomi program, aby ustalić, czy oprogramowanie można zainstalować.” Kliknięcie kontynuuje dwa razy.
 3. Zapyta o miejsce docelowe. Kliknij kontynuuj.
 4. Poprosi o potwierdzenie. Kliknij zainstaluj.
 5. Pojawi się wyskakujące okienko z pytaniem o nazwę użytkownika i hasło do komputera Mac. Wstaw i kliknij zainstaluj oprogramowanie.
 6. Jeśli Twój dostawca VPN poprosi cię o pomoc w udostępnianiu programu, wybierz w zależności od wyboru.
 7. Kliknij zamknij.
 8. Otwórz program i wybierz żądany serwer.
 9. Kliknij Połącz.

Sprawdź swoją lokalizację IP na stronie whatismyip.

Jak skonfigurować VPN na Androidzie

 1. Otwórz sklep Google Play.
 2. Wyszukaj dostawcę usług VPN (lub uzyskaj dostęp do aplikacji bezpośrednio za pośrednictwem strony internetowej dostawcy VPN).
 3. Pobierz i zainstaluj aplikację (na prośbę o pozwolenie kliknij OK).
 4. Otwórz aplikację i wprowadź dane logowania.
 5. Wybierz żądaną lokalizację serwera z listy.
 6. Kliknij Połącz.

Po udanej łączności pojawi się ikona na pasku powiadomień, co oznacza, że ​​masz połączenie.

Jak skonfigurować VPN na iOS

 1. Otwórz iTunes App Store.
 2. Wyszukaj aplikację usługodawcy VPN (lub uzyskaj bezpośredni dostęp do niej za pośrednictwem strony internetowej usługodawcy VPN)
 3. Kliknij „Pobierz”, poprosi o pobranie konta Apple.
 4. Wprowadź dane logowania Apple, aby pobrać aplikację.
 5. Po zakończeniu instalacji otwórz aplikację.
 6. Zostaniesz poproszony o zainstalowanie profilu VPN, kliknij OK.
 7. Otworzy się strona przeglądarki z prośbą o potwierdzenie instalacji profilu, kliknij OK. Po zainstalowaniu opcja VPN pojawi się w Ustawieniach ogólnych.
 8. Otwórz aplikację ponownie, zaloguj się przy użyciu swoich poświadczeń.
 9. Wybierz żądany serwer i kliknij Połącz.

Po udanej łączności pojawi się okno VPN, co oznacza, że ​​masz udane połączenie VPN.

Uwaga: Ten artykuł jest ciągłą częścią serii „Jak szyfrować ruch internetowy”.