Jak vyřešit chybu připojení SSL [Vyřešeno] 2018 Aktualizováno

[ware_item id=33][/ware_item]

Všechny známé prohlížeče přicházejí s vlastními bezpečnostními opatřeními a chráněnými vrstvami, jejichž účelem je poskytnout uživatelům pouze vrstvu zabezpečení a škodlivého prostředí. To je důvod, proč někteří uživatelé dostanou chybu, jako je Chyba připojení SSL nebo err_ssl_protocol_error.


Po celém světě existují miliony infikovaných a nezabezpečených webů, pro které prohlížeče přijímají a konfigurují své vlastní systémy, aby zabránily takovým škodlivým webovým stránkám. Automaticky detekují a objevují chybu „err_connection_closed“, aby získali pozornost uživatelů.

V tomto článku vám ukážu, jak se zbavit těch chyb, které souvisejí s připojením SSL a omylem se vyskytují při surfování online.

Chyby SSL způsobené většinou uživatelským počítačem & Konfigurace prohlížeče a může to být ze serverů konec.

Chyby jako:

 • err_ssl_protocol_error
 • vaše připojení není soukromé
 • err_ssl_protocol_error
 • err_connection_closed

Toto jsou hlavní chybové termíny, které získáte většinou, když procházíte web a uvíznete na libovolném webu nebo stránce. Pokud jste se stali obětí jedné z takových chyb, může vám tento článek pomoci.

Konfigurace systému: Zkontrolujte nastavení systému

Než se podíváte na stranu serveru, musíte zkontrolovat tyto konfigurace, které problém většinou řeší.

Zkontrolujte nastavení systémového času a dat:

Pokud váš čas a datum nejsou správné, může to způsobit problém. Pokud je nesprávný, resetujte svůj čas. Jak vyřešit chybu připojení SSL [Vyřešeno] 2018 Aktualizováno

Antivirový software:

Pokud ve svých zařízeních používáte antivirový software, vypněte jej dočasně, abyste zjistili, zda s tím není nějaký problém. Důvodem je, že antivirový program může blokovat vaše připojení SSL.

Související článek: Top 10 Nejlepší antivirový software 2017 & Zůstaňte vždy chráněni

Zkontrolujte svůj firewall:

Váš firewall může být také příčinou těchto chyb („err_ssl_protocol_error","err_connection_closed“). Ve výchozím nastavení může váš firewall zastavit všechny průchody připojení, které přicházejí prostřednictvím vypršení platnosti SSL připojení. Možná budete muset vypnout firewall a znovu otevřít stránku, zkontrolujte, zda funguje.

Nastavení centra sdílení sítě:

Tato metoda funguje pouze v případě, že používáte operační systém Windows a váš stav SSL může blokovat vaše připojení SSL, takže můžete postupovat takto:vymazat stav SSL

Uživatelé Mac:

Klikněte na JÍT > Aplikace > Nástroj > KeyChain Přístup

Chyba připojení SSL

Pro uživatele Windows

Centrum sítí a sdílení

 • Nabídka Start
  • Kontrolní panel
   • Síť a internet
    • Centrum sítí a sdílení

Clear-SSL-state-windows

Podívejte se do levého dolního rohu okna, kde najdete možnost nazvanou „možnosti internetu“Klikněte na to, otevře se nové okno s názvem„Vlastnosti Internetu“Nyní klikněte na„Obsah“A poté klikněte na„Vymazat stav SSL“.

To by mohlo váš problém vyřešit trvale. Pokud ne, přejděte na další krok.

Nastavení prohlížeče k vyřešení chyby připojení SSL

Rozšíření:

Někdy k těmto typům chyb dochází, když používáte podezřelá rozšíření prohlížeče, v takovém případě je nutné odebrat nebo deaktivovat zbytečné doplňky. Spusťte prohlížeč Chrome a vložte tento text „chrome: // extensions /“. Nyní získáte seznam rozšíření, u kterých musíte deaktivovat všechny. Znovu otevřete požadovanou webovou stránku a stiskněte klávesu Enter. Pokud to nefunguje, než čtěte dál.

Jak vyřešit chybu připojení SSL [Vyřešeno] 2018 Aktualizováno

Související článek: Jak odemknout webové stránky v Chromu Bezpečná rozšíření

Vymazat mezipaměť prohlížeče:

Někdy je chyba připojení SSL způsobena vypršelou a starou certifikací, která je uložena do mezipaměti prohlížeče, i když je tento problém vyřešen vlastníkem webové stránky. Je to proto, že je uložen v mezipaměti prohlížeče! Pokaždé, když navštívíte tuto stránku, zobrazí se stejné výsledky, jaké vybraly, když tam byl problém.

Vymažte historii procházení a zkuste stránku znovu. Můžete to buď vyzkoušet v anonymním režimu pouze pro účely kontroly! Protože karta inkognito nesleduje starou mezipaměť a historii.

Klávesová zkratka:

 • Uživatelé Windows: CRTL + Shift + N
 • Uživatelé Mac: příkaz + shift + N

Aktualizujte svůj prohlížeč:

Tyto chyby „err_connection_closed“ mohou být také způsobeny prohlížeči starých verzí, je třeba aktualizovat své prohlížeče, v nastavení.

Protokol QUIC v Chromu:

Chrome má ve výchozím nastavení protokol QUIC. Prohlížeče jako Chrome vždy zajistí, že web, který navštěvujete, je plně důvěryhodný a bezpečný pro spuštění. Chrání také váš počítač před stažením nebo injektováním malwaru, který většinou pochází z nedůvěryhodných webů.

Jakmile budete s tímto webem hotovi, opakujte tento postup.

Při řešení chyby připojení SSL „SSL_PROTOCOL_ERROR“ může být užitečné také vypnutí protokolu QUIC v chrome a dalších prohlížečích. Zkopírujte tento kód "chrome: // flags / # enable-quic

Jak vyřešit chybu připojení SSL [Vyřešeno] 2018 Aktualizováno

Nyní klikněte na „Experimentální protokol QUIC“Vyberte„Zakázáno “ a zavřete Google chrome. Nyní program znovu spusťte.

Tento článek bude čas od času aktualizován ...