Jak získat WiFi zdarma kdekoli

[ware_item id=33][/ware_item]

Pokud plánujete cestovat, sbalte si batohy s bezplatným Wi-Fi trikem.


Při cestování vždy hledáme bezplatné Wi-Fi a na většině míst získáte obrovský seznam dostupných Wi-Fi sítí.

Přestože máte možnosti připojení, většinou se nemůžete připojit k Wi-Fi kvůli ochraně heslem. To je důvod, proč je opravdu požehnáním přijít na bezplatné Wi-Fi připojení k eliminaci nudy.

Před přechodem na metody získávání bezplatného WiFi kdekoli je skutečně nutné zmínit, že při bezplatném připojení k internetu existuje vysoké riziko vniknutí hackerů..

Proto byste měli mít bezpečnostní nástroje, pokud se zabýváte důležitými e-maily, osobními údaji atd. Nebo jen procházíte každodenní webové stránky.

1. Hádejte nejpravděpodobnější místa bezplatného Wi-Fi

Toto je velmi základní, ale užitečný způsob, jak najít bezplatné připojení Wi-Fi.

Nejpravděpodobnější je veřejné Wi-Fi na místech, jako jsou knihovny, restaurace a velké obchodní řetězce (Starbucks, McDonald's atd.).

Pokud jste na nějakém místě nová, můžete také procházet těmito místy na mapě v zařízení. Můžete se také podívat na tato místa Wi-Fi, která možná neznáte.

2. Používejte aplikace Wi-Fi Locator zdarma   

Existuje několik aplikací, které vám umožní zjistit některá bezplatná připojení Wi-Fi ve vašem okolí.

Mapa WiFi například obsahuje seznam více než 100 milionů WiFi hotspotů po celém světě.

Mají také přihlašovací údaje k těmto připojením, ale při používání takových aplikací, jako je škodlivá entita, je třeba usilovat o to, abyste mohli také získat přístupový bod k snadnému přístupu k vašim osobním údajům..

Chcete-li provést kontrolu důvěryhodnosti, je nejlepší před provedením připojení projít částmi recenze a komentáře aplikace.

3- Připoutejte svůj telefon

Spojení 3G nebo 4G vašeho telefonu s počítačem je vždy dobrou volbou. Nedalo by vám to superrychlou rychlost nebo rychlost, jako je Wi-Fi hotspot zdarma, ale poskytne vám způsob připojení k internetu.

Existuje několik aplikací pro tethering pro iPhone a Android, ale dříve je potřeba nějaké základy. Například uživatelé iPhonu musí nejprve útěk z vězení a uživatelé Androidu musí zakořenit svůj smartphone pro připojení k síti Wi-Fi.

Tato metoda by mohla fungovat kdekoli, takže se před ní vydejte na domácí úkol.

4 - Změňte MAC adresu na Trick Time Limits

Někteří z vás museli zažít bezplatné Wi-Fi připojení, které funguje nějakou dobu dobře a poté najednou úplně zmizí. Je to proto, že na toto připojení Wi-Fi je časový limit.

V takovém případě vám spoofing MAC adres pomůže pokračovat v prohlížení se stejným síťovým připojením, pokud není k dispozici jiná možnost Wi-Fi zdarma.

Získáte jinou MAC adresu pro prodloužení časového limitu, nebo pokud máte vysoké dovednosti, zkuste existující MAC adresu, která má neomezený přístup k placené službě v této síti.

5 - Zkuste procházet obecné stránky

Tato technika není určena pro úplný přístup k internetu.

Některé služby chráněné heslem nebo placené služby poskytují bezplatný přístup pouze k obecným webovým stránkám. Pokud tedy hledáte jen dobrý čas, podívejte se na webové stránky, které místní hotspot nabízí zdarma.

Například společnost Delta Airlines nabízí bezplatný přístup do Amazonu, časopisu People a do deníku Wall Street.

6- Váš současný poskytovatel internetových služeb může mít hotspoty zdarma

Mohlo by to být pro vás nové informace, ale váš současný poskytovatel internetových služeb vám může nabídnout hotspoty zdarma po hlavních městech.

Na webu svého poskytovatele si můžete zdarma vyhledat hotspotová místa ve vašem okolí. Pokud mají takovou službu, můžete si stáhnout jejich mobilní aplikaci z obchodu s aplikacemi a najít hotspot.

Některé z mobilních společností také nabízejí hotspoty. Například AT&T nabízí bezplatnou službu hotspot, zatímco společnost T-Mobile nabízí podobnou službu po dodatečné částce 9,99 $ měsíčně.

7- Registrace pro věrnostní program

Některé firmy nabízejí bezplatné Wi-Fi, pokud se připojíte k jejich věrnostnímu programu. Toto je pravděpodobně propagace jejich služby, a proto můžete získat propagační e-maily. Není však špatné se přihlásit k odběru věrnostního programu a získat zdarma neomezené Wi-Fi.

Firmy jako Kimpton a další hotely používají takové propagační techniky.

Závěr

Se všemi těmito technikami získáte pravděpodobně bezplatné WiFi připojení kdekoli, ale nezapomeňte, že otevíráte spoustu dat do světa. To není problém, dokud nebude žádný hacker nebo snooper s úmyslem ukrást vaše data, ale je to velmi vzácné.

Naštěstí existují způsoby, jak zůstat na veřejných Wi-Fi v bezpečí, a měli byste být těmito opatřeními vybaven, než začnete používat veřejné veřejné Wi-Fi, s výjimkou naléhavých případů..