Najbezpečnejšie prehliadače 2019 Šifrované prehľadávanie

[ware_item id=33][/ware_item]

Zistenia autora: Nedávno som sa venoval rôznym témam súvisiacim s „bezpečným prehliadaním“. Potrebujete v každom prípade pripojenie VPN, aj keď prehľadávate prehliadač Tor. Ktorý je považovaný za najdôveryhodnejší prehliadač na svete, ale nezabezpečuje šifrovanie. okrem minulosti, keď všetci agenti FBI používajú na komunikáciu prostredníctvom TOR.


nevýhody: - hrozná rýchlosť internetu - pomalé pripojenie - zlá používateľská skúsenosť

Toto bude dlhá diskusia. Kvôli šetreniu času pre vás, som ich rozdelil na dve časti.

 1. Ktoré sú najlepšie zabezpečené prehliadače [zoznam]
 2. Ako zabezpečiť bežný prehliadač pomocou [vychytávky]
 3. Prečo potrebujete VPN so zabezpečeným prehliadačom

Prečo VPN cez zabezpečený prehliadač?

Bezpečné prehliadače ako TOR však zakrývajú aj vašu IP adresu a šifrujú vašu komunikáciu ako VPN. Počas používania zabezpečených prehliadačov sa však vaše údaje prenášajú aj na tretiu stranu.

Keďže sieť VPN je jediným zdrojom, kde sa ukladajú vaše údaje, keď používate šifrovanie súkromia a súkromie pomocou virtuálnej súkromnej siete.

Napríklad zabezpečený prehliadač má službu ako VPN na ochranu svojich používateľských údajov. Takto vaša história internetu prechádza na softvér prehľadávača aj na server VPN.

Preto sú tí, ktorí sa rozhodnú pre VPN, bezpečnejšie a chránení pred zraniteľnosťou ako súkromní používatelia prehliadača. Najlepšie služby VPN navyše ponúkajú svojim zákazníkom politiku nulového protokolovania, ktorá takmer zmizne vašu dátovú históriu z každého miesta..

Prejdite si web s bezpečnosťou a súkromím pomocou týchto 5 najlepších zabezpečených prehliadačov a zažite bezstarostné surfovanie po internete.

Úvod do zabezpečeného prehliadača a prečo ho potrebujete

Možno používate jeden z najlepších prehľadávačov, ako je Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera alebo Safari, ktoré sú efektívne pri dosahovaní najlepších výsledkov. Nie sú však dostatočne bezpečné na to, aby zaistili súkromie proti zvyšujúcim sa kybernetickým hrozbám a prísnym zákonom o utláčaní údajov. Tu sú všetky Zákony o súkromí na internete Vysvetlené Privacysniffs.

Na tento účel potrebujete zabezpečený prehliadač alebo na zjednodušenie procesu si môžete stiahnuť rozšírenie o ochranu osobných údajov pomocou existujúceho prehliadača. Rozdiel medzi anonymným prehliadačom a účinným pravidelným najlepším prehliadačom spočíva v tom, že zabezpečený prehliadač je dodávaný so vstavaným serverom proxy.

To však zaisťuje iba históriu prehliadania a aktivitu v prehliadači a všetky ostatné internetové údaje vášho zariadenia zostávajú odkryté a nebezpečné.

Ak chcete, aby bolo celé vaše zariadenie bezpečné bez problémov s manipuláciou s novým prehliadačom alebo sťahovaním pridaného rozšírenia prehliadača, môžete použiť aplikáciu VPN s prvotriednym šifrovaním a ďalšími bezpečnostnými funkciami..

Na zabránenie všetkým rizikám môžete použiť legitímnu službu VPN.

Zabezpečený internet sa stal najžiadanejšou túžbou jednotlivca, najmä po prevrátení pravidiel ochrany osobných údajov FCC. Tieto pravidlá poskytli IPS nespravodlivé právomoci, ktoré vážne ohrozili súkromie používateľov internetu.

Z tohto dôvodu bolo zaznamenané veľké naliehanie, pokiaľ ide o ľudí, ktorí hľadajú nástroje na ochranu súkromia a majú zabezpečený internet.

Niektorí z týchto ľudí nás tiež oslovili kvôli niektorým dobrým odporúčaniam. Aby sme uspokojili našich čitateľov, odfiltrovali sme niektoré najlepšie zabezpečené prehliadače, ktoré pravidelne aktualizujeme, aby sme zachovali efektívnosť.

Pri skúmaní týchto prehliadačov sme však objavili niektoré zo všeobecných problémov, ktorým ľudia čelia. Bežní používatelia prehliadača, ako napríklad Chrome, Firefox a Opera, nevyužívajú komplikácie, ktoré majú tieto zabezpečené prehliadače.

Na druhej strane ho musíte stiahnuť ako pridaný softvér, ktorý zaberie viac miesta a zaberie systém.

Namiesto sťahovania a inštalácie iného anonymného softvéru prehliadača môžete jednoducho nainštalovať softvér virtuálnej súkromnej siete (VPN).

Poskytuje vám nielen zabezpečenie pri prehľadávaní, ale tiež šifruje vašu komunikáciu, vďaka čomu vás takmer neprinajímajú poskytovatelia internetových služieb, vláda ani sliediace oči..

zistenia: Používanie zabezpečených prehliadačov na skrytie a zabezpečenie vašej histórie prehliadania je pre bežných používateľov skutočne frustrujúce, preto by ste namiesto hľadania zabezpečených prehliadačov mali hľadať anonymné nástroje ako VPN (Virtual Private Network) na zabezpečenie celej siete..

CEO Finn Joe

6 Najbezpečnejší prehliadač 2019

(1) - PRIESTOROVÝ PREHĽAD Šifrovaný prehliadač

Pokiaľ ide o súkromie a anonymitu, Tor sa ukázal ako hlavná liga najlepšie zabezpečených prehliadačov.

Sieť Tor poskytuje anonymnú komunikáciu. Jeho cieľom je chrániť súkromie používateľa a citlivé informácie pred počítačovým trestným činom, ktorý je zvedavý na takéto veci.

Tor bol vyvinutý v spojenectve s U.S Navy za účelom poskytovania anonymného prehliadania webu.

Ako prehliadač Tor tuneluje vaše dáta pomocou šifrovania

Analýza prenosu dát je najžiadanejšou výzbrojou hackerského arzenálu. Môže pomôcť hackerovi získať prístup k vašim najcitlivejším informáciám.

Základné techniky šifrovania nezabezpečujú bezpečnosť pred kontrolou prevádzky. Užitočné zaťaženie je skutočné šifrovanie údajov. Kým záhlavie, tj informácie vrátane zdroja, veľkosti atď., Ktoré pomáhajú údajom dostať sa na miesto určenia, je šifrovanie vyňaté.

Spoločnosť Tor, ktorá je podľa nášho názoru najlepším webovým prehliadačom, zabraňuje neoprávnenému sledovaniu prostredníctvom zabudovaných „skrytých“ prenosových serverov. Odošle vašu dátovú komunikáciu cez tieto prenosové servery, ktoré spĺňajú účel labyrintu.

Dáta sa tiež stanú nerozpoznateľnými pre nosné vreckové sniffers na určenie pôvodu a cieľa prevádzky.

Aké sú funkcie prehliadača?

Prehliadač Tor umožňuje prístup do siete Tor. Funguje v spojení s U.S Navy a ďalšími organizáciami presadzujúcimi zákon na zhromažďovanie spravodajských informácií a navštevovanie webových stránok bez zanechania stopy vládnych IP adries v denníku stránok..

Tor je prenosná aplikácia, čo znamená, že sa dá nainštalovať na akékoľvek vymeniteľné úložné zariadenie (ako je USB). Preto sa jeho služba môže používať na akomkoľvek počítači, na ktorom pracujete, bez ohľadu na miesto.

Tor je pokročilý prehliadač ochrany osobných údajov, ktorý má ľahko použiteľný jazdec na rozdiel od bežného doplnku NoScript, ktorý je predvolene zahrnutý. Používatelia prehliadača Firefox tento prehliadač okamžite rozpoznajú pomocou niekoľkých zrejmých zmien.

Nevýhody, ktorým môžete čeliť pri používaní TOR

Hlavnou nevýhodou je rýchlosť. Keďže vaša dátová prevádzka musí prejsť labyrintom pred dosiahnutím jej cieľa, bude ovplyvnená vaša rýchlosť prehliadania. Ak je pripojenie na internet slabé; Tor by mohol byť nepríjemný. Ak je však spojenie dobré; môže to byť najjednoduchší prehliadač.
Ďalším problémom je, že Tor nezaručuje anonymitu. Ak chcete používať Tor na verejných sieťach Wi-Fi, musíte sa uistiť, že používate a VPN aplikácie na zvýšenie bezpečnosti.

Tento prehliadač je k dispozícii na Windows, Mac a Linux.

(2) - EPIC BROWSER

Prehliadač Epic okamžite zakáže mnoho pasáží, ktoré by mohli ohroziť prehľadávanie webu a zvýšiť bezpečnosť.

best-secure-prehliadača

Je jedným z najlepšie zabezpečených prehliadačov a má vstavaný server proxy, ktorý vám pomôže stať sa anonymným a skryť vašu polohu. Používa aktívne Nepátraj a vyníma stopy po ukončení prehliadania.

Tento prehľadávač je k dispozícii pre systémy Windows a Mac.

(3) - SRWare IRON BROWSER

Je to webový prehliadač založený na prehliadači Chrom, ktorý spôsobuje, že veľa vizuálov na obrazovke vyzerá rovnako. Udržuje vaše údaje v bezpečí pomocou bežných bezpečnostných metód. Hlavným rozdielom medzi prehliadačmi Chrome a SRWare je ochrana údajov. To je dôvod, prečo je to jeden z najlepšie zabezpečených prehliadačov. SRWare vylučuje použitie ID spolu s ďalšími obavami týkajúcimi sa ochrany osobných údajov prehliadača Chrome, ako sú napríklad návrhy na vyhľadávanie.

best-secure-prehliadača

Tento prehliadač je k dispozícii v systémoch Windows, Mac, Linux a Android.

(4) - COMODO DRAGON BROWSER

Comodo Dragon Browser je jedným z najlepšie zabezpečených prehliadačov, ale pre Tor Browser to už znova nezodpovedá, ale vďaka svojim špecializovaným aktívam je prehliadanie webu oveľa bezpečnejšie. Poskytuje skenovanie škodlivého softvéru na mieste, bezpečné overenie DNS, SSL a domény a blokuje všetky sledovacie súbory, súbory cookie a špionážnych webových stránok. Je to tiež webový prehliadač založený na prehliadači Chromium, napríklad SRWare. Nebude to teda úplne iné dobrodružstvo, ale skôr to bezpečnejšie.

best-secure-prehliadača

Tento prehliadač je k dispozícii na Windows, Mac a Linux.

(5) - AVIRA SCOUT

Medzi najlepšie zabezpečené prehliadače patrí Avira Scout venovaný webový prehliadač založený na prehliadači Chromium. Avira Scout sa zameriava na bezpečnosť a súkromie. Zhromažďuje množstvo bezpečnostných doplnkov tretích strán v prehliadači.

best-secure-prehliadača

Je to bezpochyby jeden z najlepších zabezpečených prehliadačov, pretože ponúka výnimočné funkcie, medzi ktoré patrí bezpečné prehliadanie Avira (blokuje napadnuté phishingové weby), bezpečné vyhľadávanie prostredníctvom Avira, bezpečné pripojenie Wi-Fi implementujúce HTTPS (založené na HTTPS všade), keď sa pripájate prostredníctvom nezabezpečeného Wi-Fi, a schopnosť sledovania.

Tento prehliadač je k dispozícii na Windows, Mac a Linux.

(6) Dooble Secure Browser:

Dooble je ďalšou bezpečnou možnosťou, ak hľadáte bezpečné a anonymné prehliadanie. Hlavné operačné systémy ako Windows, Mac OS X & Linux podporuje prehliadač Dooble.

dooble zabezpečený prehliadač pre ochranu súkromia

Je ťažké používať zabezpečený prehliadač Dooble z dôvodu jeho infraštruktúry a zabezpečenej verzie. K dispozícii sú dva režimy, v predvolenom nastavení je nastavená na zabezpečenú verziu. Nezabezpečená verzia Dooble deaktivuje váš JavaScript a prehrávač Flash, vďaka čomu sú zážitky používateľov skutočne frustrujúce, ale bezpečnejšie a šifrované.

Málo základných funkcií je podobné HTTPS Všade, ako donútia HTTP server požiadavku na verziu HTTPS, aby vrátili šifrovanú verziu webovej stránky. Blokuje tiež relácie iFrames a relácie súborov cookie tretích strán.

Existuje niekoľko zaujímavých možností, ktoré prichádzajú s Dooble, vaša história prehliadania a záložky sa skonvertujú na nečitateľnú textovú formu, čo znamená, šifry text, a tak šifrujú všetky preferencie.

(7) Statočný prehliadač

Statečný prehliadač je otvorený zdroj, ktorý má alternatívy pre Safari a Chrome. Je to prehliadač založený na prehliadači Chromium namiesto Firefoxu. Statečný prehliadač je relatívne nový prehliadač ochrany osobných údajov, má však niektoré účinné funkcie, ktoré súťažia o ďalšie najlepšie zabezpečené prehliadače v tomto zozname.

Najbezpečnejšie prehliadače 2019 Šifrované prehľadávanie

Má zabudovaný blokovač reklám, ochranu sledovania, blokovanie skriptov a HTTPS všade. Poskytujú však aj ochranu pred únikom WebRTC, čo je výrazný nedostatok vo väčšine populárnych prehliadačov, ako sú Chome, Opera, Firefox a ďalšie..

Poskytuje funkciu anti-fingerprintingu na jedno kliknutie a je ľahkým prehliadačom. Preto tento prehliadač skutočne funguje dobre ako prehliadač ochrany osobných údajov pre Android, ale nevýhodou pre prehliadača Brave je, že jeho rozhranie na pracovnej ploche je trochu pomalé.?.

Ako zabezpečiť pravidelný prehliadač

Namiesto hľadania iného najbezpečnejšieho prehľadávača môžete predchádzať bezpečnostným hrozbám a eliminovať ich pridaním ďalšej vrstvy ochrany do prehľadávačov.

Tieto doplnky a rozšírenia urobia z vášho Firefoxu & Bezpečnejší prehliadač Chrome je spôsob, akým vaše údaje zaisťuje najbezpečnejší prehliadač.

Súvisiaci článok: Anonymné prehliadanie: 4 najlepšie riešenia pre úplné súkromné ​​prehliadanie

Odznak ochrany osobných údajov:

Všimli ste si niekedy, že keď navštívite niektoré „webové stránky elektronického obchodu“ a vyhľadáte alebo navštívite niektoré konkrétne produkty a opustíte web, uvidíte kontextové reklamy na tieto produkty na všetkých ostatných webových stránkach, ako je Facebook, ktoré potom navštívite.?

Nazýva sa to sledovanie treťou stranou. Sledovanie treťou stranou sleduje vaše aktivity zozadu a Badger Badger zabraňuje tomuto typu sledovania ich blokovaním.

Badger na ochranu osobných údajov jednoducho blokuje skripty s pokynmi na vykreslenie stránky. Blokuje tiež všetky prichádzajúce skripty stránok, ktoré majú v úmysle zhromažďovať informácie z vášho prehliadača.

Ak hovoríme o službe Google Analytics, pretože služba GA tiež zhromažďuje informácie od koncových používateľov, program Badger Privacy v predvolenom nastavení neblokuje skripty GA. Ak potrebujete blokovať službu GA, musíte nainštalovať ďalšie rozšírenie, o ktorom sa budeme baviť nižšie.

 • Rozšírenie pre FireFox:
 • Pre prehliadač Chrome:
 • Opera Opera:
 • Rozšírenie na stiahnutie pre Safari:

Pôvod UBlock:

Toto je ďalšie skvelé rozšírenie alebo doplnok pre Firefox, ktorý je k dispozícii aj pre prehliadače Chrome, Safari a Opera. UBlock Origin je skutočne mocný nástroj kvôli zoznamu filtrov, ktoré dostali. Je to projekt s otvoreným zdrojom a prekvapením je, že na to neočakávajú dar. Ako vravia;

"Zadarmo. Open source. Pre používateľov podľa používateľov. Nepožadovali sa žiadne dary. Bez prednastavených zoznamov filtrov nie je toto rozšírenie ničím. Ak teda naozaj chcete niečo prispieť, premýšľajte o ľuďoch, ktorí tvrdo pracujú na tom, aby udržiavali zoznamy filtrov, ktoré používate, ktoré boli bezplatne dostupné pre všetkých. “

Jeho základnou funkciou je, že toto rozšírenie nielen blokuje reklamu, ale tiež ochráni váš systém pred škodlivým softvérom.

AutoDelete súborov cookie:

Prehliadač tak získa ďalšiu vrstvu zabezpečenia tým, že vám poskytne kontrolu nad spracovaním súborov cookie. Pomocou tohto ovládača súborov cookie môžete na bielej listine a na zozname povolených greylistov, takže pri každom zatvorení karty sa automaticky odstránia súbory cookie..

Nepoužitý súbor cookie sa odstráni vždy, keď opustíte kartu alebo zatvoríte prehliadač, čo zabraňuje špionážnej činnosti za vaším prehliadaním pomocou súborov cookie.

 • Rozšírenie pre Chrome
 • Získať toto rozšírenie pre FireFox
 • Pre Opera

HTTPS všade

Toto je skvelé rozšírenie vyvinuté a udržiavané podporovateľmi a vývojármi EFF, je bezplatné používanie a poskytuje vám veľkú bezpečnosť a zvyšuje dojem používateľa.

HTTPs Everywhere je určený na vykreslenie jedinej zabezpečenej verzie webu, v ktorej rozšírenie vynúti všetky požiadavky HTTP na verziu HTTP. Napríklad, ak si prajete otvoriť stránku http://www.abc.com, požiadavka sa dôrazne vybaví pridaním odkazu HTTPS, otvoríte sa odkiaľkoľvek.

Jediným cieľom, ktorý je za tým, je zabezpečiť, aby ste navštívili šifrovanú stránku webovej stránky. Existujú tisíce webových stránok s platným certifikátom SSL, ale nepresmerujú verziu HTTPS, takže v takom prípade vás HTTPS Everywhere presmeruje na túto stránku, ktorá je šifrovaná ako prvá.

Účelom tohto rozšírenia je zabrániť škodlivému softvéru v návšteve dôveryhodných stránok.

 • Rozšírenie FireFox
 • Rozšírenie Chrome
 • Opera Opera
 • Rozšírenie pre Safari
 • Rozšírenie pre Android

ZÁVER

Okrem týchto najlepšie zabezpečených prehliadačov si môžete vybrať z mnohých ďalších, napríklad Dooble, Opera, Yandex atď. Ale pri kontrole výkonnosti najlepších prehliadačov s najväčším prínosom a efektívnym súkromím sme ich zodpovedajúcim spôsobom uviedli..

Pre podnikateľov je nevyhnutné rozvíjať vzťahy so zákazníkmi založené výlučne na dôvere. Preto pri výbere najlepšie zabezpečeného prehliadača musíte zaistiť, aby vaše prehliadanie webu nebolo vôbec ohrozené.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me