Najbezpieczniejsze przeglądarki 2019 | Szyfrowane przeglądanie

[ware_item id=33][/ware_item]

Ustalenia autora: Niedawno omówiłem różne tematy związane z „bezpiecznym przeglądaniem”. W każdym razie potrzebujesz połączenia VPN, nawet gdy przeglądasz przeglądarkę Tor. Która jest uważana za najbardziej zaufaną przeglądarkę na świecie, ale nie zapewni szyfrowania. poza swoją przeszłością wszyscy agenci FBI używają do komunikacji za pośrednictwem TOR.


Niedogodności: - straszna prędkość Internetu - powolna łączność - zła obsługa

To będzie długa dyskusja, aby zaoszczędzić wam czas, podzieliłem ją na dwie części.

 1. Które są najbezpieczniejszą przeglądarką [lista]
 2. Jak zabezpieczyć swoją zwykłą przeglądarkę za pomocą [Poprawki]
 3. Dlaczego potrzebujesz VPN z Bezpieczną przeglądarką

Dlaczego VPN Over Secure Browser?

Chociaż bezpieczne przeglądarki, takie jak TOR, również zaciemniają Twój adres IP i szyfrują ruch jak VPN. Jednak podczas korzystania z bezpiecznych przeglądarek Twoje dane są również przenoszone na stronę trzecią.

Natomiast VPN jest jedynym źródłem, w którym dane są zrzucane, gdy używasz wirtualnej sieci prywatnej do szyfrowania danych i prywatności.

Na przykład bezpieczna przeglądarka ma usługę taką jak VPN, aby chronić swoje dane użytkownika. W ten sposób twoja historia Internetu trafia do oprogramowania przeglądarki, a także do serwera VPN.

Dlatego ci, którzy wybierają VPN, są bardziej bezpieczni i chronieni przed lukami w zabezpieczeniach niż prywatni użytkownicy przeglądarki. Ponadto najlepsze usługi VPN oferują swoim klientom politykę zerowego logowania, która niemal znika z historii danych z każdego miejsca.

Przeglądaj sieć z bezpieczeństwem i prywatnością dzięki 5 najlepiej bezpiecznym przeglądarkom i bezproblemowo surfuj po Internecie.

Wprowadzenie do bezpiecznej przeglądarki i dlaczego jej potrzebujesz

Być może korzystasz z jednej z najlepszych przeglądarek, takich jak Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera lub Safari, które działają skutecznie z najlepszymi wynikami. Nie są one jednak wystarczająco bezpieczne, aby zapewnić prywatność przed rosnącymi zagrożeniami cybernetycznymi i surowymi przepisami dotyczącymi szpiegowania danych. Oto wszystko Przepisy dotyczące prywatności w Internecie Wyjaśnione przez Privacysniffs.

W tym celu potrzebujesz bezpiecznej przeglądarki lub aby uprościć proces, możesz pobrać rozszerzenie prywatności z istniejącą przeglądarką. Różnica między anonimową przeglądarką a wydajną, regularną najlepszą przeglądarką polega na tym, że bezpieczna przeglądarka ma wbudowane proxy.

Jednak zabezpiecza to tylko historię przeglądania i aktywność w przeglądarce, a wszystkie inne dane internetowe urządzenia pozostają narażone i niebezpieczne.

Jeśli chcesz zabezpieczyć całe urządzenie bez problemów związanych z obsługą nowej przeglądarki lub pobieraniem dodatkowego rozszerzenia przeglądarki, możesz użyć aplikacji VPN z zaawansowanym szyfrowaniem i innymi funkcjami bezpieczeństwa.

Możesz użyć legalnej usługi VPN, aby uniknąć wszystkich zagrożeń.

Bezpieczny internet stał się najbardziej pożądanym pragnieniem jednostki, szczególnie po obaleniu zasad prywatności FCC. Zasady te nadały IPS nieuczciwym uprawnieniom, co poważnie zagroziło prywatności użytkowników Internetu.

W związku z tym zauważono przytłaczającą potrzebę osób szukających narzędzi do prywatności, aby mieć bezpieczny internet.

Niektóre z tych osób również skontaktowały się z nami w celu uzyskania dobrych rekomendacji. Aby zaspokoić naszych czytelników, odfiltrowaliśmy niektóre najlepsze bezpieczne przeglądarki, które regularnie aktualizujemy w celu utrzymania wydajności.

Jednak podczas eksploracji tych przeglądarek odkryliśmy niektóre ogólne problemy, z którymi borykają się ludzie. Zwykli użytkownicy przeglądarek, tacy jak Chrome, Firefox i Opera, nie korzystają z komplikacji, jakie mają te bezpieczne przeglądarki.

Z drugiej strony musisz pobrać go jako dodane oprogramowanie, które zajmie dodatkowe miejsce i włączy ram do twojego systemu.

Zamiast pobierać i instalować inne anonimowe oprogramowanie przeglądarki, możesz po prostu zainstalować oprogramowanie wirtualnej sieci prywatnej (VPN).

Zapewnia to nie tylko bezpieczeństwo podczas przeglądania, ale także szyfruje ruch, co sprawia, że ​​prawie nie można go wyśledzić dla dostawców usług internetowych, rządu i węszących oczu.

Wyniki: Używanie bezpiecznych przeglądarek do ukrywania i zabezpieczania historii przeglądania jest naprawdę frustrujące dla zwykłych użytkowników, dlatego zamiast szukać bezpiecznych przeglądarek powinieneś szukać anonimowych narzędzi, takich jak VPN (Virtual Private Network) do zabezpieczania całej sieci.

Finn Joe

6 najbezpieczniejsza przeglądarka 2019

(1) - TOR PRZEGLĄDARKA | Szyfrowana przeglądarka

Pod względem prywatności i anonimowości Tor sprawdził się jako jedna z najlepszych lig bezpiecznych przeglądarek.

Sieć Tor zapewnia anonimową komunikację. Jego celem jest ochrona prywatności użytkownika i poufnych informacji przed cyberprzestępcą, który chce mieszać się z takimi rzeczami.

Tor został opracowany we współpracy z US Navy wyłącznie w celu anonimowego przeglądania stron internetowych.

Jak przeglądarka Tor tuneluje twoje dane za pomocą szyfrowania

Analiza ruchu danych to najbardziej pożądane uzbrojenie w arsenale hakerów. Może pomóc hakerowi uzyskać dostęp do najbardziej wrażliwych informacji.

Podstawowe techniki szyfrowania nie zapewniają bezpieczeństwa przed kontrolą ruchu. Ładunek to faktyczne dane są szyfrowane. Podczas gdy nagłówek, czyli informacje, w tym źródło, rozmiar itp. Pomagające w dotarciu danych do miejsca docelowego, jest zwolniony z szyfrowania.

Tor, będący naszym zdaniem najlepszą przeglądarką internetową, zapobiega nieautoryzowanemu inwigilacji dzięki wbudowanym „ukrytym” serwerom przekaźnikowym. Wysyła ruch danych przez te serwery przekaźnikowe, które spełniają funkcję labiryntu.

Ponadto dane stają się nierozpoznawalne dla wścibskich snifferów kieszonkowych w celu ustalenia źródła i celu ruchu.

Jakie są funkcje przeglądarki??

Przeglądarka Tor umożliwia dostęp do sieci Tor. Działa w powiązaniu z marynarką wojenną USA i innymi organizacjami egzekwującymi prawo w celu gromadzenia danych wywiadowczych, a także odwiedzania stron internetowych bez pozostawiania śladu rządowych adresów IP w dzienniku witryny.

Tor to przenośna aplikacja, co oznacza, że ​​można ją zainstalować na dowolnym wymiennym urządzeniu pamięci masowej (np. USB). Dlatego z jego usługi można korzystać na dowolnym komputerze, na którym pracujesz, niezależnie od lokalizacji.

Tor to zaawansowana przeglądarka prywatności, która ma łatwy w użyciu suwak w przeciwieństwie do zwykłego dodatku NoScript, który jest domyślnie dołączony. Przeglądarka jest natychmiast rozpoznawana przez użytkowników Firefox z kilkoma widocznymi zmianami.

Wady, które możesz napotkać podczas korzystania z TOR

Główną wadą jest szybkość. Ponieważ ruch danych musi przejść przez labirynt, zanim dotrze do miejsca docelowego, wpłynie to na wydajność przeglądania. Jeśli połączenie internetowe jest słabe; Tor może stać się kłopotliwy. Jeśli jednak połączenie jest dobre; może to być najłatwiejsza przeglądarka.
Innym problemem jest to, że Tor nie zapewnia anonimowości. Używając Tora w publicznej sieci Wi-Fi, musisz upewnić się, że używasz VPN aplikacja do zwiększenia bezpieczeństwa.

Ta przeglądarka jest dostępna w systemach Windows, Mac i Linux.

(2) - EPICKI PRZEGLĄDARKA

Epicka przeglądarka natychmiast wyłącza wiele fragmentów, które mogą zagrozić przeglądaniu stron internetowych i zwiększyć bezpieczeństwo.

najlepiej bezpieczne przeglądarki

Będąc jedną z najlepiej bezpiecznych przeglądarek, ma wbudowane proxy, które pomaga stać się anonimowym i ukryć swoją lokalizację. Używa aktywnego Nie śledzić i zwalnia ślady po zakończeniu sesji przeglądania.

Ta przeglądarka jest dostępna dla systemów Windows i Mac.

(3) - PRZEGLĄDARKA ŻELAZA SRWare

Jest to przeglądarka internetowa oparta na chromie, dlatego wiele elementów wizualnych na ekranie wygląda identycznie. Zapewnia bezpieczeństwo danych za pomocą zwykłych metod bezpieczeństwa. Główną różnicą między Chrome a SRWare jest ochrona danych. To jest powód, dla którego jest to jedna z najlepszych bezpiecznych przeglądarek. SRWare wyklucza użycie identyfikatora wraz z innymi problemami prywatności Chrome, takimi jak sugestie wyszukiwania.

najlepiej bezpieczne przeglądarki

Ta przeglądarka jest dostępna w systemach Windows, Mac, Linux i Android.

(4) - PRZEGLĄDARKA SMOKA COMODO

Comodo Dragon Browser to jedna z najlepiej bezpiecznych przeglądarek, ale mimo to nie jest ona znowu odpowiednikiem dla przeglądarki Tor Browser, ale dzięki wyspecjalizowanym zasobom sprawia, że ​​przeglądanie Internetu jest znacznie bezpieczniejsze. Zapewnia skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania na miejscu, bezpieczne uwierzytelnianie DNS, SSL i domeny oraz blokuje wszystkie śledzenie, pliki cookie i szpiegowanie w sieci. Jest to także przeglądarka internetowa oparta na chromie, taka jak SRWare. Dlatego nie będzie to zupełnie inna przygoda, ale raczej bezpieczniejsza.

najlepiej bezpieczne przeglądarki

Ta przeglądarka jest dostępna w systemach Windows, Mac i Linux.

(5) - AVIRA SCOUT

Wśród najlepszych bezpiecznych przeglądarek, Avira Scout jest oddaną przeglądarką internetową opartą na chromie. Avira Scout stawia na bezpieczeństwo i prywatność. Tworzy stosy różnych wtyczek bezpieczeństwa innych firm w przeglądarce.

najlepiej bezpieczne przeglądarki

Jest to bez wątpienia jedna z najlepszych bezpiecznych przeglądarek ze względu na wyjątkowe funkcje, takie jak Bezpieczne przeglądanie Avira (blokuje zainfekowane witryny wyłudzające informacje), Bezpieczne wyszukiwanie Avira, Bezpieczne Wi-Fi wdrażające HTTPS (oparty na HTTPS Wszędzie) podczas łączenia przez niepewne Wi-Fi, i zdolność do śledzenia.

Ta przeglądarka jest dostępna w systemach Windows, Mac i Linux.

(6) Dooble Secure Browser:

Dooble to kolejna bezpieczna opcja, jeśli szukasz bezpiecznego i anonimowego przeglądania. Główne systemy operacyjne, takie jak Windows, Mac OS X & Obsługa Linux Dooble przeglądarki.

bezpieczna przeglądarka dooble dla prywatności

Trudno jest używać bezpiecznej przeglądarki Dooble ze względu na jej infrastrukturę i bezpieczną wersję. Dostępne są dwa tryby, domyślnie ustawiony na bezpieczną wersję. Niepewna wersja Dooble wyłącz JavaScript i Flash Playera, co sprawia, że ​​wrażenia użytkownika są naprawdę frustrujące, ale bezpieczniejsze i szyfrowane.

Niewiele podstawowych funkcji jest podobnych do HTTPS. Wszędzie zmuszają żądanie serwera HTTP do wersji HTTPS, aby zwrócić zaszyfrowaną wersję strony. Blokuje również sesje iFrames i sesje plików cookie stron trzecich.

Wraz z Dooble istnieje kilka interesujących opcji, historia przeglądania i zakładki zostaną przekształcone w nieczytelną formę tekstową, co oznacza szyfrowanie tekstu i w ten sposób szyfrują wszystkie preferencje.

(7) Odważna przeglądarka

Dzielna przeglądarka to otwarte źródło, które ma alternatywy dla Safari i Chrome. Jest to przeglądarka oparta na chromie zamiast Firefox. Dzielna przeglądarka jest stosunkowo nową przeglądarką prywatności, ale ma kilka wydajnych funkcji, które konkurują z innymi najlepszymi bezpiecznymi przeglądarkami z tej listy.

Najbezpieczniejsze przeglądarki 2019 | Szyfrowane przeglądanie

Ma wbudowane blokowanie reklam, ochronę przed śledzeniem, blokowanie skryptów i HTTPS wszędzie. Zapewniają również ochronę przed wyciekiem WebRTC, co jest wyraźnym brakiem w większości popularnych przeglądarek, takich jak Chome, Opera, Firefox i inne.

Zapewnia funkcję ochrony przed odciskami palców jednym kliknięciem i jest lekką przeglądarką. Dlatego ta przeglądarka naprawdę skutecznie działa jako przeglądarka prywatności dla Androida, ale wadą przeglądarki Brave jest to, że jej interfejs na pulpicie jest nieco powolny. Komentarz z dyskusji Jaki jest konsensus w Brave Browser?.

Jak zabezpieczyć swoją zwykłą przeglądarkę

Zamiast przeszukiwać inną, najbezpieczniejszą przeglądarkę, możesz zapobiegać zagrożeniom bezpieczeństwa i je eliminować, dodając dodatkową warstwę ochrony do swoich przeglądarek.

Te dodatki i rozszerzenia sprawią, że Twój Firefox & Chrome bardziej bezpieczny, tak jak najbezpieczniejsza przeglądarka zabezpiecza dane.

Powiązany artykuł: Anonimowe przeglądanie: 4 najlepsze rozwiązania dla pełnego prywatnego przeglądania

Borsuk prywatności:

Czy zauważyłeś kiedyś, że odwiedzając niektóre „strony e-commerce” i wyszukując lub odwiedzając określone produkty i opuszczając witrynę, zobaczysz wyskakujące reklamy tych produktów na innych stronach internetowych, takich jak Facebook, które odwiedzasz później?

Nazywa się to śledzeniem stron trzecich. Zewnętrzne śledzenie śledzi twoje działania od tyłu, a Privacy Badger zapobiega tego typu śledzeniu, blokując je.

Privacy Badger po prostu blokuje skrypty reklamowe w celu renderowania strony. Blokuje również wszystkie przychodzące skrypty witryny, które zamierzają gromadzić informacje z przeglądarki.

Jeśli mówimy o Google Analytics, ponieważ GA pobiera również informacje od użytkownika, więc Privacy Badger nie blokuje domyślnie skryptów GA. Jeśli chcesz również zablokować GA, musisz zainstalować inne rozszerzenie, które omówimy poniżej.

 • Rozszerzenie dla FireFox:
 • W przypadku Chrome:
 • Rozszerzenie Opery:
 • Pobierz rozszerzenie dla Safari:

Pochodzenie UBlock:

To kolejne świetne rozszerzenie lub dodatek do Firefoksa, dostępne także dla Chrome, Safari i Opery. UBlock Origin to naprawdę potężne narzędzie ze względu na listę filtrów, które otrzymali. Jest to projekt typu open source i zaskakujące jest to, że nie oczekują na to darowizny. Jak mówią;

"Darmowy. Otwarte źródło. Dla użytkowników przez użytkowników. Nie poszukiwano darowizn. Bez wstępnie ustawionych list filtrów to rozszerzenie jest niczym. Jeśli więc naprawdę chcesz coś wnieść, pomyśl o ludziach, którzy ciężko pracują nad utrzymywaniem używanych przez Ciebie list filtrów, które zostały udostępnione do użytku przez wszystkich za darmo. ”

Jego podstawową funkcją jest to, że to rozszerzenie nie tylko blokuje reklamę, ale także chroni system przed złośliwym oprogramowaniem.

Automatyczne usuwanie plików cookie:

To da twojej przeglądarce kolejną warstwę bezpieczeństwa, dając ci kontrolę nad obsługą plików cookie. Za pomocą tego programu do obsługi plików cookie możesz dodawać witryny do białej listy i wyświetlać je na szarej liście, aby po każdym zamknięciu karty pliki cookie były automatycznie usuwane.

Nieużywane pliki cookie będą usuwane za każdym razem, gdy opuszczasz kartę lub zamykasz przeglądarkę, co zapobiega aktywności szpiegowskiej związanej z przeglądaniem za pomocą plików cookie.

 • Rozszerzenie do Chrome
 • Pobierz to rozszerzenie do FireFox
 • Dla Opery

HTTPS wszędzie

Jest to świetne rozszerzenie opracowane i utrzymywane przez zwolenników i programistów EFF, jest bezpłatne, zapewnia duże bezpieczeństwo i zwiększa komfort użytkowania.

HTTPs Everywhere ma na celu renderowanie jedynej zabezpieczonej wersji strony internetowej, w której rozszerzenie będzie wymuszać wszystkie żądania HTTP do wersji HTTPs. Na przykład, jeśli chcesz otworzyć http://www.abc.com, to siłą obsłuży żądanie, dodając link HTTPS, otwierasz zewsząd.

Jedynym celem tego jest upewnienie się, że odwiedzasz zaszyfrowaną stronę witryny. Istnieją tysiące stron internetowych z ważnym certyfikatem SSL, ale nie przekierowują wersji HTTPS, więc w takim przypadku HTTPS Everywhere przekieruje Cię najpierw na stronę, która jest zaszyfrowana.

Celem rozszerzenia jest zapobieganie odwiedzaniu zaufanych witryn przez złośliwe oprogramowanie.

 • Rozszerzenie FireFox
 • Rozszerzenie Chrome
 • Rozszerzenie Opery
 • Rozszerzenie do Safari
 • Rozszerzenie dla Androida

WNIOSEK

Oprócz tych najlepszych bezpiecznych przeglądarek masz do wyboru wiele innych, takich jak Dooble, Opera, Yandex itp. Ale przeglądając wyniki najlepszych przeglądarek zapewniających największe korzyści i efektywną prywatność, wymieniliśmy je odpowiednio.

Dla właścicieli firm niezwykle ważne jest rozwijanie relacji z klientami opartych całkowicie na zaufaniu. Dlatego wybierając najlepszą bezpieczną przeglądarkę, musisz mieć pewność, że przeglądanie sieci w ogóle nie będzie zagrożone.