Najlepšie (úplne) bezplatné VPN služby 2018 [pevné]

[ware_item id=33][/ware_item]

Virtuálna súkromná sieť známa aj ako VPN sa stáva nevyhnutnosťou a každý užívateľ potrebuje v dnešnom svete. VPN sa používa na niekoľko rôznych účelov. Chráni vaše súkromie a šifruje vaše údaje nielen tým, že chráni vaše online aktivity. Umožňuje vám však tiež zmeniť svoju geografickú polohu, aby ste mali ľahký prístup k zablokovanému obsahu z ľubovoľného kúta sveta.


Platené služby VPN však poskytujú oveľa lepšie služby, ako je poskytovanie bezpečného, ​​zabezpečeného a súkromného pripojenia, geograficky obmedzený bezplatný prístup na internet, ale všetky tieto služby stoja veľa peňazí.

Ale čo keď sú niektoré siete VPN úplne zadarmo a nestojí vás ani jeden cent. Áno! Počuli ste to správne; v súčasnosti existujú niektoré siete VPN, ktoré sú úplne zadarmo a nepredstavujú ani vážne obmedzenia.

Slovo „zadarmo“ v bezplatných sieťach VPN zvyčajne inšpiruje používateľov a všeobecne sa k nim priťahujú. Nemusí to však byť skvelá verzia, ktorá nebude obsahovať všetky funkcie, ale používatelia budú stále priťahovaní len preto, že nebudú musieť platiť peniaze..

Najčastejšie existujú dva kritické výpadky sietí VPN, ktoré nemusia stáť niekoľko dolárov mesačne. Ušetríte výberom plateného predplatného.

Bezplatné služby VPN zvyčajne robia pre svojich používateľov jednoduchú a základnú minimálnu prácu. Dôvod je pomerne jednoduchý, že za svoje služby nedostávajú odmenu. Inými slovami to tiež znamená, že majú k dispozícii obmedzený počet serverov. Všetci ich používatelia teda musia zdieľať dostupných niekoľko serverov.

Tieto bezplatné služby VPN navyše neberú priamo od používateľov platby, ale musia zarobiť peniaze. Na splnenie tejto potreby títo poskytovatelia VPN často berú používateľov internetové údaje a predávajú ich orgánom činným v trestnom konaní, inzerentom a vyšším orgánom.

Okrem toho bezplatné VPN niekedy nedodržiavajú svoje zmluvné podmienky a sľuby, ktoré s používateľmi sľúbili. Vezmime príklad Hola VPN; poskytovatelia vo svojich zásadách ochrany osobných údajov jasne uviedli, že neuchovávajú žiadne záznamy a ich používanie je úplne bezpečné. Realita je však úplne iná. Väčšina používateľov poskytla negatívnu kontrolu tejto siete VPN a okrem toho porušila aj svoje zásady ochrany osobných údajov predajom osobných údajov a protokolov používateľov tretím stranám..

Existuje omnoho viac dôvodov, prečo sa neodporúča používať bezplatnú službu VPN. Namiesto bezplatnej služby si môže používateľ zvoliť použitie bezplatnej skúšobnej služby, ktorú ponúkajú rôzni poskytovatelia VPN. Týmto spôsobom by mohli skontrolovať, ako účinkujú, a ak nie sú spokojní, môžu tiež získať späť svoju sumu.

5 najlepších zoznamov VPN zadarmo:

Tu vám poskytujeme najlepšie bezplatné služby VPN, ktoré sú dnes k dispozícii. Vybrali sme päť najlepších VPN zadarmo a pre každú z nich sme zdôraznili najlepšie využitie, takže sa môžete rýchlo rozhodnúť, ktorá sa najviac hodí podľa vašich potrieb.

Bezplatná sieť VPN obmedzenia
VPN štítu Hotspot 500 MB za deň
TunnelBear VPN 500 MB za mesiac
Hide.Me VPN Prenos údajov 2 GB za mesiac
Windscribe VPN -10 GB dátový prenos mesačne
Skryť. Man VPN Využitie dát 2 GB za mesiac
Betternet VPN Bez limitu

Štít hotspotu:

Hotspot Shield je najlepšia bezplatná sieť VPN, ktorá pomohla miliónom ľudí v čase ich potreby. Často sa používal v čase tureckého puču a Arabskej jari. Používatelia získajú bezplatný prístup nielen k sieti VPN, ale aj ako rozšírenie Chrome.

Hotspot Shield VPN ponúka používateľom fantastickú bezplatnú verziu. Poskytne vám 500MB dát za deň. Aj keď je celkom pochopiteľné, že to nebude stačiť na streamovanie alebo torrentovanie. Bude to však fungovať dobre, ak chcete odblokovať ľubovoľnú webovú stránku alebo ak chcete chrániť svoje údaje zvyčajne pri používaní verejných sietí Wi-Fi.

Bezplatná verzia Hotspot Shield vám umožní pripojiť sa iba k jednému zariadeniu. Okrem toho môžete použiť aj jeden server v USA. Týmto spôsobom nebudete mať prístup na stránky Netflix, Hulu alebo na niektoré iné streamingové webové stránky. Stále však máte prístup na stránky YouTube, Facebook alebo na niektoré iné stránky sociálnych médií, ktoré môžu byť vo vašom regióne blokované. Je tiež kompatibilný so všetkými primárnymi operačnými systémami.

Pros:

 • Poskytuje spoľahlivé šifrovanie údajov.
 • Používatelia môžu získať ľahký prístup k blokovanému obsahu.
 • Podporuje e-maily.

Zápory:

 • Môže sa pripojiť iba k jednému zariadeniu.
 • Je obmedzená na 500 MB za deň.
 • Dodáva sa s reklamami.

https: //www.hotspot-shield

TunnelBear:

Verzia VPN zadarmo TunnelBear je ideálnou voľbou pre začiatočníkov. Je to najviac užívateľsky prívetivá VPN. Používatelia však majú obmedzené využitie dát 500 MB za mesiac. Ak tak používateľ o spoločnosti zdvojnásobí, môže každý mesiac získať ďalšie 1 GB údajov.

Spoločnosť VPN nedávno kúpila sieť VPN od spoločnosti McAfee a teraz má k dispozícii ďalšie zdroje, ktoré prichádzajú s významnou organizáciou na pokračovanie vo vývoji aktualizácií zabezpečenia a ochrany osobných údajov v ich VPN. Odblokovanie akýchkoľvek správ je bezpečné a úplne bezpečné. Nezachováva ani osobné informácie používateľov a záznamy prehliadania.

Pros:

 • Neexistujú žiadne kontextové reklamy.
 • Poskytuje užívateľsky prívetivé
 • Neexistuje protokolovanie IP ani údajov.

Zápory:

 • Ponúka veľmi málo pokročilých nastavení.
 • Poskytuje obmedzený prístup k serverom.
 • S Netflixom to nefunguje dobre.
 • Je obmedzená na 500 MB mesačne.

https://www.tunnelbear.com/

Skryť. me:

Skryť. Ja som v Malajzii založená VPN, ktorá poskytuje vynikajúce bezplatné služby. Používatelia sú obmedzení iba na umiestnenie serverov, t. J. Do Kanady, Singapuru a Holandska a môžu používať 2 GB dát mesačne bezplatného používania rýchlosťou až 80 Mb / s..

Z dôvodu nedostatku umiestnení na serveri nie je táto sieť VPN vhodná na odblokovanie obsahu na celom svete. Ak hľadáte servery v USA alebo Veľkej Británii, potom skryte. Ja nie som dobrá voľba. Skryť. Ja mám pevné zásady ochrany osobných údajov, ktoré poskytujú robustné šifrovanie, aby boli vaše dáta v bezpečí.

Pros:

 • Je tiež bez reklám a protokolovania.
 • Poskytuje úplnú zákaznícku podporu.
 • Ponúka slušnú rýchlosť pripojenia.

Zápory:

 • Neexistuje žiadny prístup k Open VPN.
 • Je obmedzená iba na tri servery a v USA, Veľkej Británii a Austrálii nie je k dispozícii žiadny server.
 • Limit 2 GB nestačí na rôzne činnosti, ako napríklad streamovanie, torrentovanie a iné ťažké činnosti.

https://hide.me

Windscribe:

V porovnaní s inými bezplatnými sieťami VPN je sieť Windscribe najlepšou voľbou na vyskúšanie. Bezplatná VPN Windscribe umožňuje využitie dát až 10 GB za mesiac. Okrem toho udržuje nulové záznamy, poskytuje silné šifrovanie, vďaka čomu je ideálny pre ochranu súkromia a bezpečnosť.

VPN Windscribe je k dispozícii na neobmedzenom množstve zariadení. Má 11 umiestnení serverov na výber. Okrem toho máte prístup aj k funkciám brán firewall a blokovania reklám. Všetky tieto funkcie robia z Windscribe vynikajúcu sieť VPN všetkých čias.

Pros:

 • Poskytuje vynikajúcu rýchlosť.
 • Poskytuje prístup k ich serverom vo viac ako desiatich
 • Neuchováva si denníky.

Zápory:

 • Prenos údajov je obmedzený.
 • Nemôžete získať prístup ku všetkým serverom.

https://windscribe.com/

HideMan VPN:

Hide Man VPN je ďalšia vynikajúca bezplatná VPN. Užívateľ má prístup na štyri hodiny bezplatného prístupu týždenne. Je to londýnska VPN, ktorá obmedzuje svoju šírku pásma na 2 GB dátového využitia za mesiac.

Pros:

 • Je to zadarmo štyri hodiny každý týždeň.
 • Poskytuje spoľahlivé šifrovanie.
 • Má intuitívny a multiplatformový softvér.

Zápory:

 • Bezplatná verzia je minimálna.
 • Únik DNS.
 • Protokoly používateľov sa prenášajú a často sa uchovávajú 14 dní.

https://www.hideman.net/

Betternet:

Sieť Betternet VPN je zadarmo navždy. Bezplatná sieť VPN je úplná bezplatná platforma umožňujúca používateľom anonymné pripojenie na internet. Sieť VPN sa používa z rôznych dôvodov, ako je napríklad prechod na geografické obmedzenia a zabránenie sledovaniu. Podobne ako mnoho služieb VPN, ktoré majú ročný poplatok, VPN bez siete Betternet nemá ročné náklady.

Je to aplikácia, ktorá sa jediným kliknutím pripojí k VPN a v prípade potreby umožní prístup. Registrácia nie je potrebná a neexistujú žiadne obmedzenia na údaje. Všetky tieto funkcie sú poskytované príležitostnými reklamami a dokonca aj propagovanou prémiovou verziou, ktorá je celkom zvládnuteľná a diskrétna.

Ak hľadáte niečo, na čo si chcete bezchybný zážitok vyskúšať pomocou siete VPN zadarmo Betternet.

Pros:

 • Neexistujú žiadne limity údajov.
 • Je to zadarmo.
 • Neobmedzuje údaje.

Zápory:

 • Je to omnoho pomalšie ako platené verzie.

https://www.betternet.co/

Pokiaľ ide o bezplatné siete VPN, existujú rôzne slušné možnosti. Sieť VPN zadarmo však nefunguje bez svojich rizík a nevýhod. Ak ste spokojní a ak to pre vás funguje, tak s tým. Stiahnite si a vychutnajte si svoje skúsenosti. Ak sa však obávate rizík bezplatných sietí VPN, môžete vyskúšať aj Najlepšie siete VPN s voľbami pre bezplatné skúšobné verzie.

Najlepšie bezplatné VPN pre iPhone:  

Používanie VPN postupne spomaľuje rýchlosť internetu, pomocou ktorého máte prístup na web, stále sa však navrhuje používať službu VPN. Je dobré používať službu VPN, najmä ak surfujete po verejnej sieti. Služby VPN tiež umožňujú prístup na geograficky obmedzené stránky, ku ktorým inak nemáte prístup.

Všetci používatelia iPhone by tiež mali prejsť na VPN. Keď boli telefóny iPhone prvýkrát uvedené na trh, boli známe svojou neporušenou bezpečnosťou, ale v čase, keď sa telefóny iPhone stretli s niekoľkými problémami v oblasti ochrany osobných údajov a počítačovej bezpečnosti. FBI tiež hackla teroristický a zločinecký iPhone, ktorý spoločnosť Apple odmieta odomknúť.

Za týchto okolností sa všetci používatelia iPhone rýchlo obrátia na VPN, aby dosiahli vyššiu bezpečnosť a ochranu. Zašifrovali všetky typy prichádzajúcej a odchádzajúcej dátovej prevádzky zo svojich zariadení. V dôsledku toho sa zabezpečili pred vládnym dohľadom, počítačovými zločincami a problémami s ochranou súkromia poskytovateľov internetových služieb.

Používatelia telefónov iPhone získavajú prostredníctvom pripojenia VPN počet výhod. Môžu ľahko odblokovať niekoľko webových stránok, môžu prekonať geografické obmedzenia, môžu zlepšiť svoje zážitky z online hrania a môžu streamovať blokované videá a obsah a mnoho ďalších.

Tu je niekoľko najlepších bezplatných sietí VPN, ktoré môže používateľ iPhone vyskúšať.

 

Bezplatná sieť VPN

 

obmedzenia

 

Odkiaľ sa dostanete?

TunnelBear

500 MB za mesiac

https://www.tunnelbear.com/apps/ios

VPN od spoločnosti SurfEasy

250 MB

https://www.surfeasy.com/en/

VPN v kontakte

neobmedzený

https://www.vpnintouch.com/

Štít Hotspot

500 MB denne

https://www.hotspotshield.com/vpn/vpn-for-iphone/

Betternet

neobmedzený

https://www.betternet.co/iphone-vpn/

Najlepšie bezplatné VPN pre telefóny s Androidom:

Rovnako ako najlepšie bezplatné siete VPN pre telefóny iPhone, rovnako existuje niekoľko služieb VPN, ktoré sú dostupné v obchode Google Play pre používateľov systému Android a určite môžete byť zmätení, čo je tá správna voľba. Ak prechádzate rovnakou situáciou, nemusíte sa obávať, že vám poskytujeme najlepšie bezplatné služby VPN pre používateľov systému Android, čo vám určite pomôže.

 

 

VPN zadarmo

 

obmedzenia

 

Odkiaľ sa dostanete?

TunnelBear

500 MB za mesiac

https://www.tunnelbear.com/

Finch VPN

3 GB za mesiac

https://www.finchvpn.com

Proton VPN

Neobmedzené prehliadanie

https://free.protonvpn.com/

Super VPN

neobmedzený

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jrzheng.supervpnfree

Dotknite sa položky VPN

neobmedzený

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.northghost.touchvpn

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me