Najlepšie VPN služby 2017 – záležitosť bezpečnosti a spoľahlivosti

[ware_item id=33][/ware_item]

Pokiaľ ide o bezpečnostné nástroje, bezpečnosť a spoľahlivosť sú kľúčové faktory, pretože týmto nástrojom zverujete citlivé informácie. Virtuálna súkromná sieť je jedným z tých bezpečnostných nástrojov, ktoré zabezpečujú vašu online identitu a internetové údaje na webe. Pred niekoľkými dňami sme uverejnili článok o Prečo je VPN potrebná pre Torrenting? Čo bolo dobre prijaté a naši používatelia sa pýtali, ktorí z nich sú najlepšie služby VPN, pretože sa obávajú o svoje osobné informácie.


Pretože v priemysle je k dispozícii veľa služieb VPN; vyvoláva otázku spoľahlivosti a bezpečnosti medzi spoločnosťami. V tomto článku budeme diskutovať o tom, ktoré služby VPN sú potrebné, kľúčové faktory, vďaka ktorým je služba VPN spoľahlivá, a vysvetlíme vlastnosti najlepších služieb VPN..

Zoznam najlepších služieb VPN na porovnanie 2017

 najlepšie služby vpredexpressvpnlogoPureVPNPIA VPNIvacy VPN
umiestnenia Panama Britské Panenské ostrovy Hong Kong Spojené štáty Hong Kong
šifrovanie 2048-bitové SSL 256-bit AES 256-bit AES 256-bit AES 256-bit AES
Bezpečnostné protokoly PPTP, L2TP, IPSec, OpenVPN, IKEv2 PPTP, L2TP, IPSec, SSTP, OpenVPN PPTP, L2TP, IPSec, OpenVPN, IKEv2, SSTP PPTP, L2TP, IPSec, OpenVPN PPTP, L2TP, IPSec, OpenVPN, IKEv2 (iOS), SSTP
Umiestnenie servera 57 87 141 24 50
Bandwidth & rýchlosť neobmedzený neobmedzený neobmedzený neobmedzený neobmedzený
Podpora operačného systému Windows, Mac, Linux, Android, iOS, smerovače Windows, Mac, Linux, Android, iOS, smerovače Windows, Mac, Linux, Android, iOS, smerovače Windows, Mac, Linux, Android, iOS, smerovače Windows, Mac, Linux, Android, iOS, smerovače
Viacnásobné prihlásenie 6 Zariadenia 3 zariadenia 5 zariadení 5 zariadení 5 zariadení
Zásady nulového záznamu Žiadne záznamy Žiadne záznamy Žiadne záznamy Žiadne záznamy Žiadne záznamy
webové stránky Navštívte Poskytovateľa Navštívte Poskytovateľa Navštívte Poskytovateľa Navštívte Poskytovateľa Navštívte Poskytovateľa
Ponuky v ponuke Zľava 72% na zimný výpredaj 36% ZĽAVA Predaj 78% zľava na zimný predaj Zľava 52% Zľava Zľava 86% ZĽAVA
cena

3,29 USD / mesiac

8,32 USD / mesiac

2,45 USD / mesiac

3,33 USD / mesiac

1,66 USD / mesiac

Podpora bitcoínov Áno Áno Áno Áno Áno
Garancia vrátenia peňazí 30-dňová 30-dňová 7-dňový 7-dňový 7-dňový


súvisiace:
Najlepšie VPN pre Torrenting a P2P zdieľanie súborov 2017

Exkluzívne funkcie, vďaka ktorým je služba VPN najlepšia

Každá služba VPN v tomto odvetví ponúka dve základné funkcie, t. J. Šifrovanie a maskovanie IP. To, čo oddeľuje najlepšiu službu VPN od ostatných, sú exkluzívne funkcie, ktoré ponúka. Uvádzame niektoré z exkluzívnych funkcií týchto spoľahlivých služieb VPN.

najlepšie služby vpred

NORDVPN | Voľba editora | Zoznam najlepších služieb VPN 2017

„Názov NordVPN bol inšpirovaný skandinávskymi ideálmi, ktoré znamenajú dôveru, dôveru, slobodu a inovácie. Odráža to, ako si ceníme slobodu našich zákazníkov, ako sa snažíme byť inovatívni s našou technológiou a ako pracujeme. “- NordVPN

Spoločnosť sa viac zameriava na „Zabezpečenie“ a má niektoré z najlepších funkcií, ktoré môže mať bezpečnostný nástroj. Servery zabezpečené pomocou protokolu SSL sú optimalizované nielen pre Streaming a P2P ale tiež chránené Anti-DDoS zabezpečenia.

NordVPN má špeciálne TOR-over-VPN servery, ktoré vám poskytujú silu TOR v prípade služby VPN pre silnú bezpečnosť, čím odstraňuje potrebu prehliadača Tor. Navyše, ak máte pocit, že rýchlosť TOR je nízka, ale napriek tomu chcete duálne zabezpečenie, ponúka aj ďalšiu funkciu VPN-over-VPN pomenovaný DoubleVPN.

súvisiace: Je zapnutá funkcia NordVPN 72% zľava na zimný výpredaj ako časovo obmedzená ponuka. Môžete chytiť 2 roky predplatné v cena jedného rok a tak nízky ako 3,29 dolárov mesačne s 30-dňové vrátenie peňazí záruka.

Ak uprednostňujete mobilitu a vaša práca je viac závislá od mobilu, môžete použiť najnovší mobilný bezpečnostný protokol IKEv2 ktorý inteligentne monitoruje správanie sa akejkoľvek zmeny siete a prispôsobuje sa týmto zmenám bez toho, aby došlo k prerušeniu pripojenia VPN. Softvérový klient má zabudovanú verziu Sieťový zámok alebo Prepínač internetového zabíjania čím sa zastaví všetok internetový prenos v prípade, že sa odpojí vaše pripojenie VPN, čím sa zabráni úniku skutočnej identity.

najlepšia služba vpn

EXPRESSVPN | 2. pozícia | Zoznam najlepších služieb VPN 2017

„Vyrobili sme ExpressVPN, pretože veríme, že všetci, Bez ohľadu na úroveň ich technických skúseností by malo byť možné používať internet zadarmo a bezpečne." - ExpressVPN

Spoločnosť sa viac zameriava na „výkon“ a má najpokročilejšie servery zabezpečené SSL v tomto odvetví. Táto služba neustále aktualizuje a inštaluje nové umiestnenia serverov každý týždeň, takže jej používatelia získajú 99,9% dostupnosti servera. Má tiež aktívny zákaznícky servis s bezplatnými službami Live chat podpora, ktorá zodpovedá výkonu.

súvisiace: ExpressVPN je na a 36% zľavový predaj na obmedzený čas. Môžete chytiť Predplatné na 1 rok tak nízko ako 8,32 dolárov mesačne s 30-dňové vrátenie peňazí záruka.

ExpressVPN je tradičná služba VPN, ale viac sa zameriava na poskytovanie lepšej používateľskej skúsenosti. Napríklad má jednoduchý a ľahko použiteľný softvérový klient so vstavanými funkciami Prepínač internetového zabíjania, test rýchlosti, a Inteligentné umiestnenie ktorý vyberie najlepší možný server v závislosti od vášho pripojenia. Ak je vaša práca viac závislá od siete typu Point-to-Site (zvyčajne sa používa v systéme Windows Azure), potom má ExpressVPN podporu pre SSTP bezpečnostný protokol.

najlepšia služba vpn

PUREVPN | 3. pozícia | Zoznam najlepších služieb VPN 2017

„PureVPN bol vytvorený s jediným motívom zachovania vášho online súkromia neporušeného a ponúknutia absolútnej slobody internetu.“ - PureVPN

Spoločnosť sa viac zameriava na „inovácie“ a má jedny z najlepších inovatívnych funkcií v priemysle. Servery zabezpečené pomocou protokolu SSL sú optimalizované nielen pre Streaming a P2P ale tiež chránené Anti-DDoS (platené) a NAT firewall (platená) záruka.

PureVPN má špeciálny Rozdelené tunelovanie funkcia, ktorá vám poskytuje výhodu viacúčelových úloh rozdelením internetového prenosu na ‘šifrovaný‘ a ‘nešifrovaný‘ prenos.

súvisiace: PureVPN je zapnutý 78% Nový rok predaj ako časovo obmedzená ponuka. Môžete chytiť Predplatné na 2 roky v cene 1 tak nízko ako 2,45 dolárov mesačne s 7denné vrátenie peňazí záruka.

Ak ste používateľom operačného systému Windows, potom Virtuálny smerovač Táto funkcia umožňuje previesť prenosný počítač alebo stolný počítač na virtuálny smerovač a použiť ho na pripojenie až 10 viac zariadení. Softvérový klient má Prepínač internetového zabíjania automatická Inteligentný výber účelu funkciou, stačí kliknúť na tlačidlo, t. j. streamovanie, zabezpečenie, surfovanie atď., aby vám poskytli prispôsobené prostredie.

najlepšie služby vpred

PIA VPN | 4. pozícia | Zoznam najlepších služieb VPN 2017

„Sme radi, že naša aplikácia vrstiev ochrany súkromia a bezpečnosti je tým najefektívnejším riešením problémov, ktorým dnes ľudia čelia. Naším riešením v oblasti ochrany súkromia a bezpečnosti je poskytnúť bezpečný tunel VPN so super silným šifrovaním. “- PIA

Súkromný prístup na internet je lídrom v tradičných službách VPN. Má zabezpečené servery SSL optimalizované pre streaming a P2P Zdieľanie súborov. Ak ste príležitostný užívateľ VPN, PIA VPN má najatraktívnejšie cenové plány na trhu.

súvisiace: Súkromný prístup na internet je zapnutý 52% zľava predaj na obmedzenú dobu. Môžete chytiť Predplatné na 1 rok tak nízko ako 3,33 dolárov mesačne s 7denné vrátenie peňazí záruka. 

Softvérový klient je jednoduchý a ľahko použiteľný a má zabudovanú funkciu Prepínač internetového zabíjaniaBlokovanie reklám ktoré blokujú reklamy, malware a sledovače. Ak je vaša práca závislá od servera proxy, ponúka sa vám prístup na internet SOCKS5 zastupovanie.

najlepšie služby vpred

IVACY VPN | Piata pozícia | Zoznam najlepších služieb VPN 2017

„Na Ivacy sa vynaliezavosť vynára počas celého cyklu vývoja produktov. Veríme v úplnú online slobodu a neprekonateľnú bezpečnosť našich používateľov. “- Ivacy VPN

Ivacy je druhá najinovačnejšia spoločnosť v odvetví VPN. Nielen spoločnosť je pre ňu ťažiskom trakcie väčšina prijateľné ceny, ale aj vďaka svojim inovatívnym funkciám.

Ivacy VPN ponúka a inteligentný DNS add-on, aby sa zabránilo úniku DNS a smerovanie všetkého vášho internetového prenosu prostredníctvom vyhradených serverov DNS. Jeho softvérový klient sa ľahko používa a je ľahko funkčný Prepínač internetového zabíjaniaRozdelené tunelovanie aby ste rozdelili váš internetový prenos na „nešifrovaný“ a „šifrovaný“, čo vám umožní vykonávať viac úloh.

súvisiace: Ivacy VPN je zapnutá 86% Zima predaj ako časovo obmedzená ponuka. Môžete chytiť Predplatné na 2 roky v cene 1 tak nízko ako 1,66 dolárov mesačne s 7denné vrátenie peňazí záruka

Servery sú zabezpečené SSL technológie, IPv6 ochrana a optimalizované pre streaming a P2P zdieľanie súborov, ktoré vám pomôžu obísť väčšinu regionálnych obmedzení webových stránok.

Ktoré kľúčové faktory zabezpečujú spoľahlivosť služby VPN?

Pri výbere služby VPN by ste sa mali zamerať na rôzne kľúčové faktory.

1. Zásady nulového záznamu

Existuje mnoho bezplatných služieb VPN, ktoré zaznamenávajú vaše internetové aktivity a umožňujú tretím stranám, ako sú inzerenti a vládne dozorné agentúry, prístup k vašim citlivým informáciám. Alebo niektoré platené VPN so sídlom v štáte sledovania, ako sú napríklad Spojené štáty americké, sa môžu riadiť týmito pravidlami.

Spoľahlivá služba VPN by sa mala prísne riadiť zásadami Zero-Log, čo znamená, že ich servery VPN nemajú povolené protokolovať žiadne webové aktivity (napr. Časové pečiatky, adresy URL, súbory cookie atď.). Je v poriadku, ak služba používa niektoré neosobné protokoly pripojenia pre načasovanie používania dát a načasovanie pripojenia na udržanie ich služieb.

2. Spôsob platby bitcoinmi

Vždy, keď uskutočňujete online finančnú transakciu, vaše údaje sa uložia do firemnej databázy, ktorú môžete kedykoľvek zistiť. Bitcoin je anonymný spôsob platby, ktorý umožňuje ľuďom bezpečne a anonymne vykonávať svoje online transakcie. Tu je návod, ako kúpiť bitcoíny.

Vyhnúť sa ukladaniu citlivých informácií do svojej databázy; spoľahlivá služba VPN by mala ponúkať spôsob platby bitcoinmi, aby informácie jeho používateľa zostali anonymné a nevysledovateľné. Nielen bitcoín by vám pomohol kúpiť anonymne VPN, ale aj pomoc s inými online nákupmi.

3. Rozšírené servery VPN s neobmedzenou šírkou pásma & rýchlosť

Niektoré služby a webové stránky sú rozdelené do geografických polôh a aktívne blokujú servery VPN, aby zabránili obchádzaniu týchto geografických obmedzení používateľom internetu. Spoľahlivé služby VPN by mali mať rozšírené servery VPN v lokalitách PRIME, aby nielen obchádzali regionálne obmedzenia, ale tiež aby spravovali obývaný prenos používateľov internetu..

často kladené otázky

Otázka - Čo je to virtuálna súkromná sieť alebo VPN?

Virtuálna súkromná sieť je technológia, ktorá spája dva vzdialené počítače cez web pomocou súkromného pripojenia. Toto súkromné ​​pripojenie sa niekedy označuje ako - tunel - šifrované pomocou niekoľkých šifrovacích algoritmov.

Táto technológia pochádza z podnikového prostredia, kde sa klienti (zamestnanci) pripájajú k hostiteľovi (podniková sieť) a pracujú zo vzdialených miest. Pretože pripojenie poskytuje súkromie na webe, mnoho komerčných služieb VPN poskytuje servery VPN, ktoré zákazníkom umožňujú prístup na internet súkromne.

Otázka - Ako VPN zabezpečuje moje údaje?

Ak si predplatíte službu VPN, získate softvérového klienta, ktorý uľahčuje bezpečné a súkromné ​​spojenie medzi vami a vzdialenými servermi VPN roztrúsenými po celom svete. Dáta prenášané medzi vami a serverom sú potom šifrované pomocou rôznych šifrovacích algoritmov a protokolov.

Otázka - Je VPN legálne?

Áno. Používanie siete VPN je legálne, pretože táto technológia poskytuje zabezpečenie podnikovej siete a chráni vaše údaje pred poškodením.

Otázka - Zabraňuje sieť VPN poskytovateľom internetových služieb sledovať moje údaje?

Áno. Pretože VPN šifruje vaše dáta pomocou šifrovacích algoritmov, ako je 256-bitový AES, váš poskytovateľ internetových služieb nemôže sledovať vaše internetové údaje.

Otázka - Zabraňuje sieť VPN necielenému hromadnému sledovaniu vlády?

Áno. Z tých istých dôvodov, ktoré sú opísané vyššie, VPN tunel šifruje celú vašu internetovú reláciu zo zariadenia na server VPN.

Q - Je v poriadku dôverovať poskytovateľovi služieb VPN?

Poskytovateľ sa líši podľa poskytovateľa. Niektorí poskytovatelia VPN majú transparentné zásady ochrany osobných údajov o tom, čo budú zhromažďovať a čo nie, zatiaľ čo iní poskytovatelia majú temné pravidlá a nejasné vyhlásenia o tom, čo budú zhromažďovať. Je preto vašou zodpovednosťou, aby ste si prečítali zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky všetkých poskytovateľov služieb založených na predplatnom.

Otázka - Môžem používať sieť VPN na streamovanie blokovaných kanálov?

Áno. Sieť VPN môžete použiť nielen na prístup k blokovaným webovým serverom, ale tiež na streamovanie obsahu blokovaných streamovacích služieb, ako sú Netflix a Hulu. Môžete postupovať podľa nášho sprievodcu Best VPN for Streaming.

Záverečné myšlienky

Tieto spoľahlivé a najlepšie VPN služby sme vybrali po preskúmaní ich Zásad ochrany osobných údajov a Zmluvných podmienok a prieskumu svojich zákazníkov online. Aj keď je potrebné nainštalovať antivírusový program na zabezpečenie vášho systému, je tiež potrebné zvoliť spoľahlivú službu VPN na zabezpečenie vašej online identity a internetových údajov. Tu uvedené služby VPN sú prísne v súlade so zásadami Zero-Log a ponúkajú najlepšie možné funkcie.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me