Najlepšie VPN zadarmo pre váš Firefox, Chrome, Safari 2019

[ware_item id=33][/ware_item]

Posledná aktualizácia 14. júla 2019


Typická služba VPN je tá, ktorá vám poskytuje pokročilejšie funkcie a lepšie šifrovacie protokoly. Pre svojich zákazníkov majú tiež obrovské možnosti; ich nastavenie a správa sú však trochu zložitejšie, najmä pre tých, ktorí v technológii VPN začínajú.

Na druhej strane, rozšírenie VPN je väčšinou bezplatná služba, ktorú ponúkajú prehliadače. Zatiaľ čo najčastejšie je bezplatné rozšírenie VPN ľahko nastaviteľné a pripája sa v čase použitia. Populárne prehliadače ako Chrome, Firefox a Opera tiež svojim používateľom väčšinou poskytujú prístupové tlačidlo k rozšíreniu, ktoré poskytuje riešenie jedným dotykom na otvorenie VPN.

Plnohodnotné siete VPN sú skvelým riešením pre tých, ktorí hľadajú trvalé riešenie všetkých svojich problémov s ochranou súkromia vrátane streamovania obmedzeného obsahu, torrentovania a zdieľania súborov P2P a ďalších túžob, ktoré si vyžadujú obrovské obmedzenia sťahovania. Bezplatné rozšírenie VPN je však ľahkou alternatívou pre bežné použitie a spotrebuje menej miesta bez ovplyvnenia rýchlosti siete.

Aby sme vyhoveli našim čitateľom a poskytli im jednoduché riešenie, vybrali sme niektoré z najpopulárnejších bezplatných rozšírení VPN, ktoré sú k dispozícii pre prehliadače Chrome, Firefox a Opera. Poskytnutie prečítania vám môže poskytnúť lepší prehľad o nich a pomôže vám pri úvahách.

Najlepšie bezplatné rozšírenie VPN pre váš FireFox:

Tu sú najlepšie najlepšie rozšírenia VPN, ktoré získate zadarmo a inštalujete do prehliadača Firefox.

1 - Zenmate - Zabezpečenie a ochrana osobných údajov VPN

Najlepšie VPN zadarmo pre váš Firefox, Chrome, Safari 2019

 • Neobmedzené množstvo dát s bezplatnou službou VPN
 • Žiadne zásady denníka
 • Podporované vo Windows, OSX, Android a iOS

Zenmate je populárne rozšírenie VPN, podľa ktorého prešlo obrovským medzníkom 41 miliónov používateľov. Je to bezplatná služba VPN so sídlom v Nemecku a je účinná so všetkými obľúbenými prehliadačmi, ako sú Chrome, Firefox a Opera.

Najväčšou výhodou používateľov Zenmate je, že nemusia čeliť frustrujúcim dátovým limitom, ktoré väčšina bezplatných sietí VPN vlastní. Užívateľ, aj keď je pripojený k tomuto rozšíreniu VPN, má tiež používateľsky prívetivú a priamu službu. Zenmate VPN vám umožňuje prístup k blokovaným webom a obsahu, pre ktoré poskytujú prepínače polohy.

S bezplatnou službou VPN sú však k dispozícii iba štyri umiestnenia na serveri a počas prehliadania môžete čeliť rušivým reklamám. Keďže prechod na prémiovú službu by vás mohol posunúť k oveľa lepšiemu zážitku s pokrokom v každej funkcii.

Stiahnuť ▼: Zenmate ako rozšírenie pre prehliadač Chrome, doplnok Firefox a Opera.

2 - DotVPN - lepšie ako VPN

Najlepšie VPN zadarmo pre váš Firefox, Chrome, Safari 2019

 • Jednoduché použitie
 • Integrovaný firewall blokuje všetky prichádzajúce pripojenia k vášmu zariadeniu
 • Neobmedzená rýchlosť a šírka pásma

DotVPN je bezplatné rozšírenie VPN s množstvom funkcií vrátane nároku poskytovateľa, že je schopný „odblokovať celý internet“. Je to jedna z najjednoduchších sietí VPN, ktorá sa používa, t. J. Jednoducho ju môžete zapnúť jediným kliknutím.

Používateľom siete DotVPN sa poskytuje šifrovanie 4096 bitovým kľúčom, ktoré je dvakrát väčšie ako štandard pre bankovníctvo. Pri väčšine bezplatných rozšírení VPN je pridaných niekoľko funkcií, ktoré sú nezvyčajné. Napríklad DotVPN chráni vaše údaje pomocou ochrany brány firewall spolu s blokovaním reklamy, sledovania a analýzy. Poskytujú sa vám aj štatistické údaje o počte reklám, sledovačov, sieťových útokov a analýz blokovaných za posledný týždeň.

DotVPN je efektívne rozšírenie VPN; Pri odblokovaní určitých webových stránok však môžete mať problémy. Bezplatná verzia vám tiež neumožňuje zvoliť si umiestnenie servera podľa vášho výberu. Namiesto toho vám priradia najrýchlejší server, ako ho automaticky zmení.

Stiahnuť ▼ Rozšírenie DotVPN Chrome, doplnok Firefox a opera.

3 - Hola VPN - neobmedzená VPN zadarmo

Najlepšie VPN zadarmo pre váš Firefox, Chrome, Safari 2019

 • Prístup k blokovaným webovým stránkam
 • Ad-free

Hola VPN získala obrovskú pozornosť zo strany sietí a podľa webovej stránky dosiahla 10 miliónov stiahnutí. Hola VPN je úplne iný druh služby VPN, ktorá prenáša prenos cez svojich používateľov namiesto serverovej siete.

Prostredníctvom Hola VPN môžete odblokovať webové stránky alebo cenzurovaný obsah vo vašej krajine, spoločnosti alebo škole pomocou úplne bezplatných služieb. S touto bezplatnou sieťou VPN nie je potrebné kvôli rozšíreniu funkčnosti sťahovať ďalšie rozšírenie ani službu. Ide o úplne bezplatnú službu VPN bez obmedzení šírky pásma. Má však určité problémy s ochranou súkromia, ale je to dobré na komerčné účely.

Môžeš Stiahnuť ▼ Rozšírenie Hola VPN Chrome, doplnok Firefox a doplnok Opera.

4 - Surfeasy VPN - Zabezpečenie, ochrana osobných údajov, odblokovanie

Najlepšie VPN zadarmo pre váš Firefox, Chrome, Safari 2019

 • Maska vašej IP adresy
 • Jednoduché použitie
 • Chráni vašu bezpečnosť na hotspotoch Wi-Fi

SurfEasy VPN je kanadská spoločnosť VPN a softvérová spoločnosť Opera. Táto VPN na rozdiel od iných bezplatných služieb VPN požaduje pre svojich zákazníkov jasnú politiku bez prihlásenia a umožňuje vám anonymné prehliadanie webu. SurfEasy VPN má svoje servery v 13 krajinách, ktoré poskytujú primerané množstvo obsahu prehliadania z celého sveta.

Avšak pre neobmedzené predplatné a pokročilejšie funkcie musia používatelia prejsť na neobmedzené poistné. Používatelia s väčšou šírkou pásma ju môžu zdieľať so svojimi priateľmi a pridaním ďalších zariadení do svojho účtu.

Podľa tejto webovej stránky dosiahla spoločnosť SurfEasy VPN viac ako 14 miliónov stiahnutí z celého sveta.

Stiahnuť ▼ Tu môžete získať rozšírenie SurfEasy VPN Chrome, doplnok Firefox a Opera.

5 - VPN VPN Browsec - bezplatná a neobmedzená VPN

Najlepšie VPN zadarmo pre váš Firefox, Chrome, Safari 2019

 • Jednoduché kliknutie jednoduché pripojenie
 • Rýchlosť pripojenia až 100 Mbit / s
 • Šifruje prenos

VPN Browsec VPN je populárne bezplatné rozšírenie VPN, ktoré tvrdí, že mu dôveruje viac ako 2 milióny zákazníkov na celom svete. Umožňuje vám prístup k zablokovanému obsahu prostredníctvom zmeny adresy IP. Je ľahko použiteľné a ľahko spravovateľné rozšírenie VPN, ktoré ponúka štyri virtuálne umiestnenia vrátane Spojeného kráľovstva, Spojených štátov, Singapuru a Holandska..

Nezvyčajnou výhodou, ktorú väčšina bezplatných sietí VPN neposkytuje, sú neobmedzené údaje, ktoré ponúka sieť Browsec VPN..

Tu je podrobnejší prehľad Browsec & alternatívy

Môžeš Stiahnuť ▼ Rozšírenie VPN prehliadača Browsec zdarma pre prehliadače Chrome, Firefox a Opera tu.

Vylepšite svoje skúsenosti s prehliadaním pomocou rozšírenia VPN

Boli to niektoré z najlepších rozšírení VPN, ktoré získali nesmierne pozitívnu odozvu od používateľov z celého sveta. Tí, ktorí sú ochotní mať VPN ako kompletné riešenie ich súkromia, si však musia namiesto najlepších služieb súčasného bezplatného rozšírenia VPN vyskúšať najlepších poskytovateľov VPN..

Dôvodom je, že rozšírenie VPN funguje viac-menej rovnako a má nejasné zásady ochrany osobných údajov, ktoré by mohli ovplyvniť používateľov internetu, ktorí hľadajú trvalé a efektívne riešenie ochrany osobných údajov..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me