Najlepsze (Całkowicie) bezpłatne usługi VPN 2018 [Naprawiono]

[ware_item id=33][/ware_item]

Wirtualna sieć prywatna znana również jako VPN staje się niezbędna i każdy użytkownik potrzebuje w dzisiejszym świecie. VPN jest wykorzystywany do kilku różnych celów. Nie tylko zapewnia bezpieczeństwo Twojej działalności online, chroniąc Twoje reklamy prywatności szyfrujące Twoje dane. Umożliwia to także zmianę położenia geograficznego, dzięki czemu można łatwo uzyskać dostęp do zablokowanych treści z dowolnego zakątka świata.


Jednak płatne usługi VPN zapewniają znacznie lepsze usługi, takie jak zapewnianie bezpiecznego, chronionego i prywatnego połączenia, ograniczony geograficznie bezpłatny dostęp do Internetu, ale wszystkie te usługi kosztują dużo pieniędzy.

Ale co, jeśli niektóre sieci VPN są całkowicie bezpłatne i nie kosztują ani grosza. Tak! Dobrze słyszeliście; teraz istnieją pewne sieci VPN, które są całkowicie bezpłatne i nie stanowią poważnych ograniczeń.

Słowo „bezpłatny” w darmowych sieciach VPN zwykle inspiruje użytkowników i na ogół są do nich przyciągani. Jednak może to nie być świetna wersja, która również nie będzie wyposażona we wszystkie funkcje, ale użytkownicy nadal będą przyciągani tylko dlatego, że nie będą musieli płacić.

Najczęściej występują dwa krytyczne awarie bezpłatnych VPN, które mogą nie być warte kilku dolarów miesięcznie, które zaoszczędzisz, wybierając płatną subskrypcję.

Bezpłatne usługi VPN zazwyczaj wykonują proste i podstawowe minimum pracy dla swoich użytkowników. Powód jest dość prosty, że nie otrzymują zapłaty za swoje usługi. Innymi słowy, oznacza to również, że mają ograniczoną liczbę dostępnych serwerów. Dlatego wszyscy ich użytkownicy muszą udostępnić kilka dostępnych serwerów.

Co więcej, ta bezpłatna usługa VPN nie pobiera bezpośrednio opłat od użytkowników, ale muszą zarabiać. Aby zaspokoić tę potrzebę, ci dostawcy VPN często zabierają dane internetowe użytkowników i sprzedają je organom ścigania, reklamodawcom i wyższym organom.

Ponadto bezpłatne sieci VPN czasami nie przestrzegają warunków i obietnic złożonych przez użytkowników. Weźmy przykład Hola VPN; dostawcy w swojej polityce prywatności wyraźnie stwierdzili, że nie przechowują żadnych dzienników i korzystanie z nich jest całkowicie bezpieczne. Ale rzeczywistość jest zupełnie inna. Większość użytkowników negatywnie oceniła tę sieć VPN, a ponadto naruszyła ona swoją politykę prywatności, sprzedając dane osobowe użytkowników i dzienniki stronom trzecim.

Istnieje wiele innych powodów, dla których nie zaleca się korzystania z bezpłatnej usługi VPN. Zamiast bezpłatnej usługi użytkownik może wybrać bezpłatną usługę próbną oferowaną przez różnych dostawców VPN. W ten sposób będą mogli sprawdzić swoje wyniki, a jeśli nie będą usatysfakcjonowani, mogą również odzyskać swoją kwotę.

5 najlepszych darmowych list VPN:

Tutaj zapewniamy najlepsze bezpłatne usługi VPN, które są dziś dostępne. Wymieniliśmy pięć najlepszych darmowych sieci VPN i podkreśliliśmy najlepsze wykorzystanie każdego z nich, abyś mógł szybko zdecydować, który najlepiej pasuje do twoich potrzeb.

Darmowa sieć VPN Ograniczenia
Hotspot Shield VPN 500 MB dziennie
TunnelBear VPN 500 MB na miesiąc
Hide.Me VPN Transfer 2 GB danych miesięcznie
Windscribe VPN -10 GB transferu danych miesięcznie
Ukryć. Man VPN Zużycie danych 2 GB miesięcznie
Betternet VPN Bezgraniczny

Hotspot Shield:

Hotspot Shield to najlepszy darmowy VPN, który pomógł milionom ludzi w potrzebie. Był często używany podczas zamachu stanu w Turcji i arabskiej wiosny. Użytkownicy otrzymują bezpłatny dostęp nie tylko do VPN, ale także jako rozszerzenie Chrome.

Hotspot Shield VPN oferuje użytkownikom fantastyczną bezpłatną wersję. Daje to 500 MB zużycia danych dziennie. Jest jednak całkiem zrozumiałe, że nie wystarczy do przesyłania strumieniowego lub torrentowania. Ale będzie działać idealnie, jeśli chcesz odblokować dowolną stronę internetową lub chcesz chronić swoje dane zwykle podczas korzystania z publicznej sieci Wi-Fi.

Darmowa wersja Hotspot Shield pozwoli ci połączyć się tylko z jednym urządzeniem. Co więcej, możesz także użyć jednego serwera w USA. W ten sposób nie będziesz mieć dostępu do serwisów Netflix, Hulu ani niektórych innych witryn do przesyłania strumieniowego. Nadal możesz jednak uzyskać dostęp do YouTube, Facebooka lub niektórych innych serwisów społecznościowych, które mogą być zablokowane w twoim regionie. Jest także kompatybilny ze wszystkimi głównymi systemami operacyjnymi.

Plusy:

 • Zapewnia niezawodne szyfrowanie danych.
 • Użytkownicy mogą uzyskać łatwy dostęp do zablokowanych treści.
 • Obsługuje wiadomości e-mail.

Cons:

 • Można podłączyć tylko do jednego urządzenia.
 • Jest ograniczony do 500 MB dziennie.
 • Pochodzi z reklamami.

https: //www.hotspot-shield

TunnelBear:

Darmowa wersja VPN TunnelBear to idealny wybór dla początkujących. Jest to najbardziej przyjazna dla użytkownika sieć VPN. Jednak użytkownicy ograniczają się do 500 MB danych na miesiąc. Jeśli użytkownik tweetuje o firmie, może uzyskać dodatkowe 1 GB danych każdego miesiąca.

Sieć VPN została niedawno zakupiona przez McAfee i ma teraz dodatkowe dodatkowe zasoby, które pochodzą od znaczącej organizacji, która kontynuuje opracowywanie aktualizacji bezpieczeństwa i prywatności swojej sieci VPN. Jest bezpieczny w użyciu i całkowicie bezpieczny, aby odblokować wszelkie wiadomości. Ponadto nie przechowuje danych osobowych użytkowników ani rekordów przeglądania.

Plusy:

 • Brak wyskakujących reklam.
 • Zapewnia przyjazny dla użytkownika
 • Brak rejestrowania adresu IP i danych.

Cons:

 • Oferuje bardzo niewiele zaawansowanych ustawień.
 • Zapewnia ograniczony dostęp do serwerów.
 • Nie działa dobrze z Netflix.
 • Jest ograniczony do 500 MB na miesiąc.

https://www.tunnelbear.com/

Ukryć. Mnie:

The Hide. Me to malezyjska sieć VPN, która zapewnia doskonałą bezpłatną usługę. Użytkownicy są ograniczeni tylko do lokalizacji serwerów, tj. Kanady, Singapuru i Holandii, i mogą korzystać z 2 GB danych na miesiąc bezpłatnego użytkowania przy prędkości do 80 Mb / s.

Ze względu na brak lokalizacji serwerów ta sieć VPN nie nadaje się do odblokowywania treści na całym świecie. Jeśli szukasz serwerów w Stanach Zjednoczonych lub Wielkiej Brytanii, wybierz Ukryj. Ja nie jest dobrym wyborem. Jednak ukryj. Ja ma solidną politykę prywatności, która zapewnia niezawodne szyfrowanie, aby Twoje dane były bezpieczne.

Plusy:

 • Jest również wolny od reklam i logowania.
 • Zapewnia pełną obsługę klienta.
 • Zapewnia przyzwoitą prędkość połączenia.

Cons:

 • Nie ma dostępu do Open VPN.
 • Jest ograniczony tylko do trzech serwerów i nie ma dostępnego serwera w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Australii.
 • Limit 2 GB nie wystarcza do różnych działań, takich jak streaming, torrent i inne ciężkie działania.

https://hide.me

Windscribe:

W porównaniu z innymi darmowymi VPNami, Windscribe VPN jest najlepszą opcją do wypróbowania. Darmowy VPN Windscribe pozwala na wykorzystanie danych -10 GB miesięcznie. Ponadto utrzymuje zero dzienników, zapewnia silne szyfrowanie, co czyni go idealnym dla prywatności i bezpieczeństwa.

Darmowa VPN Windscribe jest dostępna na nieograniczonej liczbie urządzeń. Ma 11 lokalizacji serwerów do wyboru. Oprócz tego możesz również uzyskać dostęp do ich zapory i funkcji blokowania reklam. Wszystkie te funkcje sprawiają, że Windscribe jest wyjątkową siecią VPN wszechczasów.

Plusy:

 • Zapewnia doskonałą szybką prędkość.
 • Daje dostęp do ich serwerów w ponad dziesięciu
 • Nie prowadzi dzienników.

Cons:

 • Przesyłanie danych jest ograniczone.
 • Nie możesz uzyskać dostępu do wszystkich serwerów.

https://windscribe.com/

HideMan VPN:

Hide Man VPN to kolejny doskonały darmowy VPN. Użytkownik może korzystać z czterech godzin bezpłatnego dostępu w tygodniu. Jest to londyńska sieć VPN, która ogranicza swoją przepustowość do 2 GB zużycia danych na miesiąc.

Plusy:

 • Jest bezpłatny przez cztery godziny w tygodniu.
 • Zapewnia solidne szyfrowanie.
 • Ma intuicyjne i wieloplatformowe oprogramowanie.

Cons:

 • Darmowa wersja jest minimalna.
 • Wycieka z DNS.
 • Dzienniki użytkowników są przenoszone i często są przechowywane przez 14 dni.

https://www.hideman.net/

Betternet:

Betternet VPN jest bezpłatny na zawsze. Bezpłatna sieć VPN to kompletna bezpłatna platforma wieloplatformowa, która umożliwia użytkownikom anonimowe łączenie się z Internetem. VPN jest wykorzystywany z różnych powodów, takich jak przekazywanie ograniczeń geograficznych i unikanie śledzenia. Podobnie jak wiele usług VPN, które mają roczną opłatę, Betternet Free VPN nie ma rocznych kosztów.

Jest to aplikacja, która jednym kliknięciem łączy się z VPN i umożliwia dostęp w razie potrzeby. Nie ma potrzeby rejestracji reklamy, nie ma też ograniczeń danych. Wszystkie te funkcje zapewniają sporadyczne reklamy, a nawet promowana wersja premium, która jest dość łatwa do zarządzania i dyskretna.

Jeśli szukasz czegoś okazji, skorzystaj z darmowego VPN Betternet, aby cieszyć się doskonałym doświadczeniem.

Plusy:

 • Nie ma limitów danych.
 • To jest darmowe.
 • Nie ogranicza danych.

Cons:

 • Jest znacznie wolniejszy niż wersje płatne.

https://www.betternet.co/

Istnieją różne przyzwoite opcje, jeśli chodzi o bezpłatne VPN. Jednak bezpłatne sieci VPN nie działają bez ich ryzyka i wad. Jeśli jesteś usatysfakcjonowany i jeśli to Ci odpowiada, to i tak. Pobierz i ciesz się wrażeniami. Ale jeśli martwisz się ryzykiem związanym z darmowymi VPNami, możesz także wypróbować najlepsze VPN z opcjami bezpłatnych prób.

Najlepsze bezpłatne VPN dla iPhone'a:  

Korzystanie z VPN stopniowo spowalnia prędkość Internetu, dzięki której można uzyskać dostęp do Internetu, ale nadal zaleca się korzystanie z usługi VPN. Dobrze jest korzystać z usługi VPN, zwłaszcza jeśli surfujesz w sieci publicznej. Usługi VPN pozwalają również na dostęp do witryn z ograniczeniami geograficznymi, do których w przeciwnym razie nie można uzyskać dostępu.

Wszyscy użytkownicy iPhone'a powinni również przejść na VPN. iPhone'y, kiedy zostały wprowadzone na rynek, były znane z nienaruszonego bezpieczeństwa, ale z czasem iPhone'y napotkały szereg problemów związanych z prywatnością i cyberbezpieczeństwem. Ponadto FBI zhakowało iPhone'a terrorysty i przestępcy, którego Apple odmawia odblokowania.

W takich okolicznościach wszyscy użytkownicy iPhone'a skłaniają się ku VPN, aby zwiększyć bezpieczeństwo i ochronę. Zaszyfrowali wszystkie rodzaje danych przychodzących i wychodzących z ich urządzeń. W rezultacie zabezpieczyli się przed rządową inwigilacją, cyberprzestępcami i prywatnością dostawców usług internetowych.

Użytkownicy iPhone'a zyskują wiele korzyści dzięki VPN. Mogą z łatwością odblokować kilka stron internetowych, mogą przekroczyć ograniczenia geograficzne, poprawić jakość grania online, a także przesyłać strumieniowo do zablokowanych filmów i treści oraz wiele innych.

Oto kilka najlepszych darmowych sieci VPN, które użytkownik iPhone może wypróbować.

 

Darmowa sieć VPN

 

Ograniczenia

 

Skąd wziąć?

TunnelBear

500 MB na miesiąc

https://www.tunnelbear.com/apps/ios

VPN przez SurfEasy

250 MB

https://www.surfeasy.com/en/

VPN w kontakcie

bez limitu

https://www.vpnintouch.com/

Hotspot Shield

500 MB dziennie

https://www.hotspotshield.com/vpn/vpn-for-iphone/

Betternet

bez limitu

https://www.betternet.co/iphone-vpn/

Najlepsze bezpłatne VPN dla telefonów z systemem Android:

Podobnie jak najlepsze bezpłatne VPN dla iPhone'ów, w ten sam sposób istnieje kilka usług VPN, które są dostępne w sklepie Google Play dla użytkowników Androida i na pewno możesz się pomylić, co jest właściwym wyborem. Jeśli przechodzisz również przez tę samą sytuację, nie martw się, że zapewniamy najlepsze bezpłatne usługi VPN dla użytkowników Androida, które z pewnością Ci pomogą.

 

 

Darmowe VPN

 

Ograniczenia

 

Skąd wziąć?

TunnelBear

500 MB na miesiąc

https://www.tunnelbear.com/

Finch VPN

3 GB na miesiąc

https://www.finchvpn.com

Proton VPN

Nieograniczone przeglądanie

https://free.protonvpn.com/

Super VPN

bez limitu

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jrzheng.supervpnfree

Dotknij VPN

bez limitu

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.northghost.touchvpn