Najlepsze usługi VPN 2017 – kwestia bezpieczeństwa i niezawodności

[ware_item id=33][/ware_item]

Jeśli chodzi o narzędzia bezpieczeństwa, bezpieczeństwo i niezawodność są kluczowymi czynnikami, ponieważ powierzasz je wrażliwym informacjom. Wirtualna sieć prywatna to jedno z narzędzi bezpieczeństwa, które zabezpiecza Twoją tożsamość online i dane internetowe w Internecie. Kilka dni temu opublikowaliśmy artykuł na temat Dlaczego VPN jest potrzebne do torrentowania? Co zostało dobrze przyjęte, a nasi użytkownicy zapytali, które z nich są najlepsze usługi VPN, ponieważ martwią się o swoje dane osobowe.


Ponieważ w branży dostępnych jest wiele usług VPN; rodzi pytanie o niezawodność i bezpieczeństwo wśród firm. W tym artykule omówimy, które usługi VPN są poszukiwane, kluczowe czynniki, które sprawiają, że usługa VPN jest niezawodna, i wyjaśnimy cechy najlepszych usług VPN.

Najlepsza lista porównawcza usług VPN 2017

 najlepsze usługi VPNexpressvpnlogoPureVPNPIA VPNIvacy VPN
Lokalizacja Panama Brytyjskie Wyspy Dziewicze Hongkong Stany Zjednoczone Hongkong
Szyfrowanie 2048-bitowy SSL 256-bitowy AES 256-bitowy AES 256-bitowy AES 256-bitowy AES
Protokoły bezpieczeństwa PPTP, L2TP, IPSec, OpenVPN, IKEv2 PPTP, L2TP, IPSec, SSTP, OpenVPN PPTP, L2TP, IPSec, OpenVPN, IKEv2, SSTP PPTP, L2TP, IPSec, OpenVPN PPTP, L2TP, IPSec, OpenVPN, IKEv2 (iOS), SSTP
Lokalizacje serwerów 57 87 141 24 50
Pasmo & Prędkość bez limitu bez limitu bez limitu bez limitu bez limitu
Wsparcie systemu operacyjnego Windows, Mac, Linux, Android, iOS, Routery Windows, Mac, Linux, Android, iOS, Routery Windows, Mac, Linux, Android, iOS, Routery Windows, Mac, Linux, Android, iOS, Routery Windows, Mac, Linux, Android, iOS, Routery
Wiele loginów 6 urządzeń 3 urządzenia 5 urządzeń 5 urządzeń 5 urządzeń
Polityka zerowego dziennika Brak dzienników Brak dzienników Brak dzienników Brak dzienników Brak dzienników
Stronie internetowej Odwiedź dostawcę Odwiedź dostawcę Odwiedź dostawcę Odwiedź dostawcę Odwiedź dostawcę
Oferty w ofercie 72% ZNIŻKI Zimowa wyprzedaż 36% zniżki na wyprzedaż 78% ZNIŻKI Zimowa wyprzedaż 52% zniżki na wyprzedaż 86% ZNIŻKI Zimowa wyprzedaż
Cena £

3,29 USD / mc

8,32 USD / mies

2,45 USD / mc

3,33 USD / mies

1,66 USD / mies

Wsparcie Bitcoin tak tak tak tak tak
Gwarancja zwrotu pieniędzy 30 dni 30 dni 7 dni 7 dni 7 dni


Związane z:
Najlepsza sieć VPN do torrentowania i udostępniania plików P2P 2017

Ekskluzywne funkcje, dzięki którym usługa VPN jest najlepsza

Każda usługa VPN w branży oferuje dwie podstawowe funkcje, tj. Szyfrowanie i maskowanie adresów IP. To, co odróżnia najlepszą usługę VPN od reszty, to ekskluzywne funkcje, które oferuje. Przedstawiamy niektóre z ekskluzywnych funkcji tych niezawodnych usług VPN.

najlepsze usługi VPN

NORDVPN | Wybór redaktora | Lista najlepszych usług VPN 2017

„Nazwa NordVPN została zainspirowana nordyckimi ideałami, które oznaczają zaufanie, zaufanie, wolność i innowację. Odzwierciedla to, jak cenimy wolność naszych klientów, jak staramy się być innowacyjni dzięki naszej technologii i jak pracujemy. ”- NordVPN

Firma koncentruje się bardziej na „bezpieczeństwie” i ma jedne z najlepszych funkcji, jakie może mieć narzędzie bezpieczeństwa. Serwery zabezpieczone SSL są nie tylko zoptymalizowane Streaming i P2P ale także chroniony Anti-DDoS bezpieczeństwo.

NordVPN ma specjalne TOR-over-VPN serwery, które dają ci moc TOR przez usługę VPN dla silnego bezpieczeństwa, dzięki czemu eliminuje potrzebę przeglądarki Tor. Co więcej, jeśli uważasz, że prędkość TOR jest niska, ale nadal chcesz podwójnego bezpieczeństwa, oferuje również inną funkcję VPN-over-VPN o imieniu DoubleVPN.

Związane z: NordVPN jest włączony 72% zniżki na wyprzedaż zimową jako oferta ograniczona czasowo. Możesz złapać 2 lata subskrypcja w cena jednego rok i tak niskie jak 3,29 USD miesięcznie z 30-dniowy zwrot pieniędzy gwarancja.

Jeśli wolisz mobilność, a Twoja praca jest bardziej zależna od urządzeń mobilnych, możesz skorzystać z ich najnowszego protokołu bezpieczeństwa mobilnego IKEv2 który inteligentnie monitoruje zachowanie każdej zmiany sieci i dostosowuje się do tych zmian bez przerywania połączenia VPN. Klient oprogramowania ma wbudowane Blokada sieci lub Internet Kill Switch co zatrzymuje cały ruch internetowy w przypadku rozłączenia połączenia VPN, zapobiegając w ten sposób wyciekowi Twojej prawdziwej tożsamości.

najlepsza usługa VPN

EXPRESSVPN | 2. pozycja | Lista najlepszych usług VPN 2017

„Stworzyliśmy ExpressVPN, ponieważ wierzymy, że wszyscy, bez względu na poziom doświadczenia technicznego powinni móc swobodnie i bezpiecznie korzystać z Internetu.” - ExpressVPN

Firma koncentruje się bardziej na „wydajności” i ma najbardziej zaawansowane serwery z zabezpieczeniem SSL w branży. Usługa co tydzień aktualizuje i instaluje nowe lokalizacje serwerów, dzięki czemu jej użytkownicy uzyskują 99,9 procent czasu przestoju serwera. Posiada również aktywną obsługę klienta z bezpłatnymi Czat na żywo wsparcie dla dopasowania takiej wydajności.

Związane z: ExpressVPN jest włączony 36% rabatu przez ograniczony czas. Możesz złapać 1 rok subskrypcji za tak niskie jak 8,32 USD miesięcznie z 30-dniowy zwrot pieniędzy gwarancja.

ExpressVPN jest tradycyjną usługą VPN, ale koncentruje się bardziej na zapewnieniu lepszego komfortu użytkowania. Na przykład ma prostego i łatwego w obsłudze klienta oprogramowania z wbudowanymi funkcjami Internet Kill Switch, Speed ​​Test, i Inteligentna lokalizacja który wybiera najlepszy możliwy serwer w zależności od połączenia. Jeśli Twoja praca jest bardziej zależna od sieci punkt-lokacja (zwykle używana w systemie Windows Azure), ExpressVPN obsługuje SSTP protokół bezpieczeństwa.

najlepsza usługa VPN

PUREVPN | 3. pozycja | Lista najlepszych usług VPN 2017

„PureVPN został stworzony wyłącznie z myślą o zachowaniu prywatności w Internecie i zapewnieniu absolutnej wolności w Internecie.” - PureVPN

Firma koncentruje się bardziej na „innowacji” i ma jedne z najlepszych innowacyjnych funkcji w branży. Serwery zabezpieczone SSL są nie tylko zoptymalizowane Streaming i P2P ale także chroniony Anti-DDoS (płatny) i Zapora NAT (płatne) bezpieczeństwo.

PureVPN ma specjalność Split Tunneling funkcja, która daje korzyści z wielozadaniowości poprzez rozdzielenie ruchu internetowego na ruch „zaszyfrowany” i „niezaszyfrowany”.

Związane z: PureVPN jest włączony 78% nowy rok sprzedaż jako oferta ograniczona czasowo. Możesz złapać 2 lata subskrypcji w cenie 1 za tak niskie jak 2,45 USD miesięcznie z 7-dniowy zwrot pieniędzy gwarancja.

Jeśli jesteś użytkownikiem systemu operacyjnego Windows, to Wirtualny router funkcja pozwala na konwersję laptopa lub komputera stacjonarnego na router wirtualny i użycie go do podłączenia 10 więcej urządzeń. Klient oprogramowania ma Internet Kill Switch automatyczny Inteligentny wybór celu funkcję, wystarczy jedno kliknięcie przycisku, tj. strumieniowanie, bezpieczeństwo, surfowanie itp., aby zapewnić spersonalizowane wrażenia.

najlepsze usługi VPN

PIA VPN | 4. pozycja | Lista najlepszych usług VPN 2017

„Lubimy wierzyć, że nasze zastosowanie warstw prywatności i bezpieczeństwa jest najskuteczniejszym rozwiązaniem problemów, z którymi borykają się dziś użytkownicy. Nasze rozwiązanie w zakresie prywatności i bezpieczeństwa polega na zapewnieniu bezpiecznego tunelu VPN z super silnym szyfrowaniem. ”- PIA

Prywatny dostęp do Internetu jest liderem tradycyjnych usług VPN. Ma zoptymalizowane serwery zabezpieczone SSL streaming i P2P udostępnianie plików. Jeśli jesteś okazjonalnym użytkownikiem VPN, PIA VPN ma najbardziej atrakcyjne plany cenowe na rynku.

Związane z: Prywatny dostęp do Internetu jest włączony 52% zniżki sprzedaż przez ograniczony czas. Możesz złapać 1 rok subskrypcji za tak niskie jak 3,33 USD miesięcznie z 7-dniowy zwrot pieniędzy gwarancja. 

Klient oprogramowania jest prosty i łatwy w użyciu i ma wbudowane Internet Kill Switch i an Blokowanie reklam który blokuje reklamy, złośliwe oprogramowanie i moduły śledzące. Jeśli Twoja praca jest zależna od serwera proxy, oferuje prywatny dostęp do Internetu Skarpetki 5 pełnomocnik.

najlepsze usługi VPN

IVACY VPN | 5. pozycja | Lista najlepszych usług VPN 2017

„W Ivacy pomysłowość tkwi w całym cyklu rozwoju produktu. Wierzymy w całkowitą swobodę online i nieprzeniknione bezpieczeństwo naszych użytkowników. ”- Ivacy VPN

Ivacy to druga pod względem „innowacji” firma w branży VPN. Nie tylko firma jest centrum trakcji ze względu na swoje większość przystępne ceny, ale także dzięki innowacyjnym funkcjom.

Ivacy VPN oferuje inteligentny DNS dodatek zapobiegający wyciekom DNS i kierujący cały ruch internetowy przez dedykowane serwery DNS. Jego oprogramowanie klienckie jest łatwe w obsłudze i proste z funkcjonalnością Internet Kill SwitchSplit Tunneling aby rozdzielić ruch internetowy na „niezaszyfrowane” i „zaszyfrowane”, aby umożliwić wielozadaniowość.

Związane z: Ivacy VPN jest włączony 86% Zima sprzedaż jako oferta ograniczona czasowo. Możesz złapać 2 lata subskrypcji w cenie 1 za tak niskie jak 1,66 USD na miesiąc z 7-dniowy zwrot pieniędzy gwarancja

Serwery są zabezpieczone SSL technologia, IPv6 ochrona i zoptymalizowana dla streaming i P2P udostępnianie plików, które pomagają ominąć większość regionalnych ograniczeń stron internetowych.

Jakie kluczowe czynniki sprawiają, że usługa VPN jest niezawodna?

Istnieje wiele kluczowych czynników, na których powinieneś się skupić, wybierając usługę VPN.

1. Polityka zerowego dziennika

Istnieje wiele bezpłatnych usług VPN, które rejestrują Twoją aktywność w Internecie i umożliwiają stronom trzecim, takim jak reklamodawcy i rządowe agencje nadzoru, dostęp do twoich poufnych informacji. Lub niektóre płatne sieci VPN oparte na stanie nadzoru, takie jak Stany Zjednoczone, mogą przestrzegać zasad.

Niezawodna usługa VPN powinna ściśle przestrzegać zasad zerowego dziennika, co oznacza, że ​​ich serwery VPN nie mogą rejestrować żadnej aktywności internetowej (np. Znaczników czasu, adresów URL, plików cookie itp.). Jeśli usługa korzysta z niektórych bezosobowych dzienników połączeń wykorzystanie danych i czasy połączeń w celu utrzymania ich usług.

2. Metoda płatności Bitcoin

Za każdym razem, gdy przeprowadzasz transakcję finansową online, Twoje dane są przechowywane w bazie danych firmy, którą można w dowolnym momencie odnaleźć. Bitcoin to anonimowa metoda płatności, która pozwala ludziom bezpiecznie i anonimowo przeprowadzać transakcje online. Oto przewodnik na temat zakupu bitcoinów.

Aby uniknąć przechowywania poufnych informacji w swojej bazie danych; niezawodna usługa VPN powinna oferować metodę płatności Bitcoin, aby zachować anonimowość i niewykrywalność informacji użytkownika. Nie tylko Bitcoin pomoże ci anonimowo kupić VPN, ale także pomoże w innych zakupach online.

3. Rozpowszechnione serwery VPN z nieograniczoną przepustowością & Prędkość

Niektóre usługi i witryny są podzielone na lokalizacje geograficzne i uniemożliwiają użytkownikom Internetu omijanie tych ograniczeń geograficznych poprzez aktywne blokowanie serwerów VPN. Niezawodne usługi VPN powinny mieć szeroko rozpowszechnione serwery VPN w lokalizacjach PRIME, aby nie tylko ominąć regionalne ograniczenia, ale także zarządzać zaludnionym ruchem użytkowników Internetu.

Często Zadawane Pytania

P - Co to jest wirtualna sieć prywatna lub VPN?

Wirtualna sieć prywatna to technologia, która łączy dwa zdalne komputery przez Internet za pomocą połączenia prywatnego. To prywatne połączenie jest czasem określane jako - Tunel - które jest szyfrowane za pomocą kilku algorytmów szyfrujących.

Technologia pochodzi ze środowiska korporacyjnego, w którym klienci (pracownicy) łączą się z hostem (siecią korporacyjną), aby pracować ze zdalnych lokalizacji. Ponieważ połączenie zapewnia prywatność w Internecie, wiele komercyjnych usług VPN zapewnia serwery VPN, aby umożliwić klientom prywatny dostęp do Internetu.

P: W jaki sposób VPN zabezpiecza moje dane?

Subskrybując usługę VPN, zapewnia ona klientowi oprogramowania, który umożliwia bezpieczne i prywatne połączenie między tobą a zdalnymi serwerami VPN rozproszonymi po całym świecie. Dane przesyłane między tobą a serwerem są następnie szyfrowane przy użyciu różnych algorytmów i protokołów szyfrowania.

P - Czy VPN jest legalny??

Tak. Korzystanie z VPN jest legalne, ponieważ technologia zapewnia bezpieczeństwo sieci korporacyjnej i chroni dane przed uszkodzeniem.

P - Czy VPN uniemożliwia ISP monitorowanie moich danych?

Tak. Ponieważ VPN szyfruje dane za pomocą algorytmów szyfrujących, takich jak 256-bitowy AES, dostawca usług internetowych nie może monitorować danych internetowych.

P - Czy VPN zapobiega masowej inwigilacji rządowej bez celu?

Tak. Z tych samych powodów, które opisano powyżej, VPN Tunnel szyfruje całą sesję internetową od urządzenia do serwera VPN.

P - Czy można zaufać dostawcy usług VPN??

Różni się w zależności od dostawcy. Niektórzy dostawcy VPN mają przejrzyste zasady prywatności dotyczące tego, co będą gromadzić, a co nie, podczas gdy niektórzy dostawcy mają podejrzane zasady i niejednoznaczne oświadczenia o tym, co będą gromadzić. Twoim obowiązkiem jest zatem zapoznać się z polityką prywatności i warunkami świadczenia usług wszystkich dostawców usług opartych na subskrypcji.

P - Czy mogę używać VPN do przesyłania strumieniowego zablokowanych kanałów??

Tak. Możesz używać VPN nie tylko do uzyskiwania dostępu do stron blokowanych geograficznie, ale także do przesyłania strumieniowego treści zablokowanych usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix i Hulu. Możesz postępować zgodnie z naszym przewodnikiem na temat najlepszej sieci VPN do przesyłania strumieniowego.

Końcowe przemyślenia

Wybraliśmy te niezawodne i najlepsze usługi VPN po zapoznaniu się z ich polityką prywatności i warunkami świadczenia usług oraz ankietą dotyczącą ich klientów online. Chociaż konieczne jest zainstalowanie programu antywirusowego w celu zabezpieczenia systemu, konieczne jest również wybranie niezawodnej usługi VPN do zabezpieczenia tożsamości online i danych internetowych. Wymienione tutaj usługi VPN są ściśle zgodne z zasadami Zero-Log i oferują najlepsze możliwe funkcje.