Nejbezpečnější prohlížeče 2019 | Šifrované procházení

[ware_item id=33][/ware_item]

Zjištění autora: Nedávno jsem se zabýval různými tématy souvisejícími s „bezpečným prohlížením.“ Potřebujete připojení VPN, přestože procházíte prohlížeč Tor. Což je považováno za nejdůvěryhodnější prohlížeč na světě, ale nezajistí šifrování. na rozdíl od minulosti, kdy všichni agenti FBI komunikují prostřednictvím TOR.


Nevýhody: - hrozná rychlost internetu - pomalé připojení - špatný uživatelský dojem

Tohle bude dlouhá diskuse, abych vám ušetřil čas, rozdělil jsem ji na dvě sekce.

 1. Které jsou nejlépe zabezpečené prohlížeče [seznam]
 2. Jak zabezpečit svůj běžný prohlížeč pomocí [Vylepšení]
 3. Proč potřebujete VPN se zabezpečeným prohlížečem

Proč VPN přes zabezpečený prohlížeč?

Bezpečné prohlížeče jako TOR však zakrývají vaši IP adresu a šifrují váš provoz jako VPN. Při používání zabezpečených prohlížečů se však vaše data přenášejí také na třetí stranu.

Vzhledem k tomu, VPN je jediným zdrojem, kde jsou vaše data uložena při použití virtuální privátní sítě pro šifrování a soukromí dat.

Zabezpečený prohlížeč má například službu jako VPN, která chrání jejich uživatelská data. Takto vaše historie internetu přejde k softwaru prohlížeče a serveru VPN.

Ti, kteří se rozhodnou pro VPN, jsou tedy bezpečnější a chráněni před zranitelnostmi než soukromí uživatelé prohlížeče. Nejlepší služby VPN navíc svým zákazníkům nabízejí zásadu nulového protokolování, která téměř zmizí vaši historii dat z každého místa.

Procházejte web s bezpečností a soukromí pomocí těchto 5 nejlépe zabezpečených prohlížečů a zažijte bezstarostné surfování po internetu.

Úvod do zabezpečeného prohlížeče a proč ho potřebujete

Možná používáte jeden z nejlepších prohlížečů, jako je Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera nebo Safari, které jsou efektivní při práci s nejlepšími výsledky. Nejsou však dostatečně bezpečné, aby zajistily soukromí proti zvyšujícím se kybernetickým hrozbám a přísným zákonům o snoopingu dat. Zde jsou všechny Zákony o soukromí na internetu Vysvětleno Privacysniffs.

K tomuto účelu potřebujete zabezpečený prohlížeč nebo chcete-li tento proces zjednodušit, můžete si pomocí stávajícího prohlížeče stáhnout rozšíření o ochranu osobních údajů. Rozdíl mezi anonymním prohlížečem a efektivním pravidelným nejlepším prohlížečem spočívá v tom, že zabezpečený prohlížeč je součástí vestavěného serveru proxy.

To však zajišťuje pouze historii a aktivitu procházení v prohlížeči a všechna další internetová data vašeho zařízení zůstávají vystavena a nebezpečná.

Pokud chcete zabezpečit celé své zařízení bez potíží s manipulací s novým prohlížečem nebo se stahováním přidaného rozšíření prohlížeče, můžete použít aplikaci VPN s prvotřídním šifrováním a dalšími bezpečnostními funkcemi.

Chcete-li se vyhnout všem rizikům, můžete použít legitimní službu VPN.

Zabezpečený internet se stal nejžádanější touhou jednotlivce, zejména po převrácených pravidlech ochrany osobních údajů FCC. Tato pravidla udělila IPS nespravedlivé pravomoci, které vážně ohrožovaly soukromí uživatelů internetu.

Proto bylo zaznamenáno ohromné ​​nutkání týkající se lidí, kteří hledají nástroje ochrany osobních údajů, aby měli bezpečný internet.

Někteří z těchto lidí se k nám také dostali kvůli některým dobrým doporučením. Abychom uspokojili naše čtenáře, odfiltrovali jsme několik nejlepších zabezpečených prohlížečů, které pravidelně aktualizujeme, abychom udrželi účinnost.

Při zkoumání těchto prohlížečů jsme však objevili některé obecné problémy, kterým lidé čelí. Běžní uživatelé prohlížeče jako Chrome, Firefox a Opera nepoužívají komplikace, které tyto zabezpečené prohlížeče mají.

Na druhou stranu ji musíte stáhnout jako přidaný software, který zabere více místa a RAM do vašeho systému.

Místo stahování a instalace jiného anonymního prohlížeče můžete jednoduše nainstalovat software virtuální privátní sítě (VPN).

Poskytuje vám nejen bezpečnost při procházení, ale také šifruje váš provoz, což vás téměř nevypovídá pro poskytovatele internetových služeb, vládu ani propadající oči..

Nálezy: Používání zabezpečených prohlížečů ke skrytí a zabezpečení historie prohlížení je pro běžné uživatele opravdu frustrující, proto byste místo hledání bezpečných prohlížečů měli hledat anonymní nástroje jako VPN (Virtual Private Network) pro zabezpečení celé sítě..

CEO Finn Joe

6 Nejbezpečnější prohlížeč 2019

(1) - TOR BROWSER | Šifrovaný prohlížeč

Pokud jde o soukromí a anonymitu, Tor se osvědčil jako hlavní liga nejlépe zabezpečených prohlížečů.

Síť Tor poskytuje anonymní komunikaci. Jeho cílem je chránit soukromí uživatele a citlivé informace před kybernetickým zločincem, zvědavým na to, aby se s takovými věcmi hádali.

Tor byl vyvinut ve spolupráci s U.S Navy pouze za účelem anonymního prohlížení webu.

Jak Tor prohlížeč tunel vaše data pomocí šifrování

Analýza přenosu dat je nejžádanější výzbroj v hackerském arzenálu. Může pomoci hackerovi získat přístup k vašim nejcitlivějším informacím.

Základní šifrovací techniky neposkytují zabezpečení proti kontrole provozu. Užitečné zatížení je skutečná data, která jsou šifrována. Zatímco záhlaví, tj. Informace včetně zdroje, velikosti atd., Které pomáhají datům dostat se na místo určení, je od šifrování osvobozeno.

Tor jako nejlepší webový prohlížeč podle našeho názoru zabraňuje neoprávněnému sledování pomocí vestavěných „skrytých“ přenosových serverů. Odesílá váš datový přenos prostřednictvím těchto přenosových serverů, což splňuje účel labyrintů.

Také data jsou pro nosní kapesníky vyčíslitelná, aby určili původ a cíl provozu.

Jaké jsou jeho funkce prohlížeče?

Prohlížeč Tor umožňuje přístup k síti Tor. Funguje ve spojení s U.S Navy a dalšími donucovacími organizacemi pro shromažďování zpravodajských informací a navštěvování webových stránek, aniž by v protokolu webu zanechal stopy vládních IP adres..

Tor je přenosná aplikace, což znamená, že ji lze nainstalovat na libovolné vyměnitelné úložné zařízení (jako je USB). Službu tedy lze použít na jakémkoli počítači, na kterém pracujete, bez ohledu na umístění.

Tor je pokročilý prohlížeč ochrany osobních údajů, který má snadno použitelný posuvník na rozdíl od běžného doplňku NoScript, který je standardně zahrnut. Uživatelé prohlížeče Firefox prohlížeč okamžitě rozpoznají s několika evidentními změnami.

Nevýhody, kterým můžete čelit při používání TOR

Hlavní nevýhodou je rychlost. Protože váš datový provoz musí projít labyrintem před dosažením cíle, bude ovlivněn váš výkon při prohlížení. Pokud je připojení k internetu špatné; Tor by se mohl stát nepříjemným. Pokud je však připojení dobré; může to být nejjednodušší prohlížeč.
Dalším problémem je, že Tor nezajišťuje anonymitu. Pokud používáte Tor na veřejných Wi-Fi, musíte se ujistit, že používáte VPN aplikace pro zvýšení vaší bezpečnosti.

Tento prohlížeč je k dispozici na Windows, Mac a Linux.

(2) - EPIC BROWSER

Prohlížeč Epic okamžitě zakáže mnoho pasáží, které by mohly ohrozit prohlížení webu a posílit vaši bezpečnost.

nejlépe zabezpečené prohlížeče

Jako jeden z nejlépe zabezpečených prohlížečů má vestavěný proxy server, který vám pomůže stát se anonymním a skrýt vaši polohu. Používá aktivní Nesledovat a vyjme stopy, jakmile ukončíte relaci procházení.

Tento prohlížeč je k dispozici pro Windows a Mac.

(3) - SRWare IRON BROWSER

Je to webový prohlížeč založený na Chromu, a proto se mnoho vizuálů na obrazovce jeví jako identické. Udržuje vaše data v bezpečí pomocí obvyklých metod zabezpečení. Hlavním rozdílem mezi Chrome a SRWare je ochrana dat. To je důvod, proč je to jeden z nejlépe zabezpečených prohlížečů. SRWare vylučuje použití ID spolu s dalšími obavami týkajícími se ochrany soukromí Chrome, jako jsou návrhy vyhledávání.

nejlépe zabezpečené prohlížeče

Tento prohlížeč je k dispozici na Windows, Mac, Linux a Android.

(4) - COMODO DRAGON BROWSER

Comodo Dragon Browser je jeden z nejlepších zabezpečených prohlížečů, ale stále není pro Tor Browser opět vhodný, ale díky jeho specializovaným aktivům je procházení webu mnohem bezpečnější. Poskytuje kontrolu malwaru na místě, zabezpečené ověřování DNS, SSL a domény a blokuje veškeré sledování, soubory cookie a webové špiony. Je to také webový prohlížeč založený na Chromu, jako je SRWare. Nebude to tedy úplně jiné dobrodružství, ale spíše bezpečnější.

nejlépe zabezpečené prohlížeče

Tento prohlížeč je k dispozici na Windows, Mac a Linux.

(5) - AVIRA SCOUT

Mezi nejlépe zabezpečené prohlížeče je Avira Scout specializovaný webový prohlížeč Chromium. Avira Scout se zaměřuje na bezpečnost a soukromí. Shromažďuje různé bezpečnostní doplňky třetích stran v prohlížeči.

nejlépe zabezpečené prohlížeče

Je to bezpochyby jeden z nejlepších zabezpečených prohlížečů díky svým výjimečným funkcím, které zahrnují bezpečné procházení Avira (blokuje napadené phishingové weby), bezpečné vyhledávání pomocí Avira, zabezpečené Wi-Fi implementující HTTPS (založené na HTTPS všude), když se připojujete pomocí nezabezpečeného Wi-Fi, a schopnost sledování.

Tento prohlížeč je k dispozici na Windows, Mac a Linux.

(6) Dooble Secure Browser:

Dooble je další zabezpečená možnost, pokud hledáte bezpečné a anonymní prohlížení. Hlavní operační systémy jako Windows, Mac OS X & Linux podporuje prohlížeč Dooble.

dooble zabezpečený prohlížeč pro ochranu soukromí

Je obtížné používat zabezpečený prohlížeč Dooble kvůli jeho infrastruktuře a zabezpečené verzi. K dispozici jsou dva režimy, ve výchozím nastavení je nastavena na zabezpečenou verzi. Nezabezpečená verze Dooble deaktivuje váš JavaScript a přehrávač Flash, což činí zážitek uživatele opravdu frustrujícím, ale bezpečnějším a šifrovaným.

Málo základních funkcí je podobné HTTPS Všude, jako by donutily HTTP server požádat o verzi HTTPS, aby vrátily zašifrovanou verzi webu. Blokuje také iFrames a relaci cookies třetích stran.

S Dooble přichází několik zajímavých možností, vaše historie prohlížení a záložky budou převedeny do nečitelné textové formy, což znamená, šifry text, a tak šifrují všechny preference.

(7) Statečný prohlížeč

Statečný prohlížeč je otevřený zdroj, který má alternativy pro Safari a Chrome. Je to prohlížeč založený na Chromiu namísto Firefoxu. Statečný prohlížeč je relativně nový prohlížeč ochrany osobních údajů, ale má některé účinné funkce, které soutěží o další nejlépe zabezpečené prohlížeče v tomto seznamu.

Nejbezpečnější prohlížeče 2019 | Šifrované procházení

Má vestavěný blokovač reklam, ochranu sledování, blokování skriptů a HTTPS všude. Přesto také poskytují ochranu proti úniku WebRTC, což je hlavní nedostatek ve většině populárních prohlížečů, jako jsou Chome, Opera, Firefox a další..

Poskytuje funkci anti-fingerprintingu na jedno kliknutí a je lehkým prohlížečem. Tento prohlížeč tedy opravdu funguje dobře jako prohlížeč ochrany osobních údajů pro Android, ale nevýhodou pro prohlížeče Brave je to, že jeho desktopové rozhraní je trochu pomalé. Sdělení z diskuse Jaký je konsenzus v Brave Browser?.

Jak zajistit pravidelný prohlížeč

Místo prohledávání jiného nejbezpečnějšího prohlížeče můžete předcházet a eliminovat bezpečnostní hrozby přidáním další vrstvy ochrany do vašeho prohlížeče.

Tyto doplňky a rozšíření vytvoří váš Firefox & Chrome je bezpečnější právě tak, jak vaše data zabezpečují nejbezpečnější prohlížeče.

Související článek: Anonymní prohlížení: 4 nejlepší řešení pro úplné soukromé prohlížení

Badger:

Všimli jste si někdy, že když navštívíte některé „weby elektronického obchodu“ a vyhledáte nebo navštívíte některé konkrétní produkty a opustíte web, uvidíte vyskakovací reklamy na tyto produkty na všech ostatních webech, jako je Facebook, který poté navštívíte?

Tomu se říká sledování třetích stran. Sledování třetích stran sleduje vaše aktivity zezadu a Badger Badger zabraňuje tomuto typu sledování jejich blokováním.

Ochrana osobních údajů Jezevec jednoduše blokuje skripty s pokyny k vykreslení stránky. Blokuje také všechny příchozí skripty webů, které mají v úmyslu shromažďovat informace z vašeho prohlížeče.

Pokud mluvíme o Google Analytics, protože služba GA také získává informace od konce uživatele, Badger Privacy ve výchozím nastavení neblokuje skripty GA. Pokud potřebujete blokovat GA, musíte nainstalovat další rozšíření, o kterém pojednáme níže.

 • Rozšíření pro FireFox:
 • Pro Chrome:
 • Opera Opera:
 • Stažení rozšíření pro Safari:

Původ UBlock:

Toto je další skvělé rozšíření nebo doplněk pro Firefox, který je k dispozici také pro Chrome, Safari a Opera. UBlock Origin je opravdu mocný nástroj kvůli seznamu filtrů, které dostali. Je to projekt s otevřeným zdrojovým kódem a překvapením je, že na to neočekávají dar. Jak říkají;

"Volný, uvolnit. Otevřený zdroj. Pro uživatele podle uživatelů. Nebyly vyhledávány žádné dary. Bez přednastavených seznamů filtrů není toto rozšíření nic. Pokud tedy opravdu chcete něco přispět, přemýšlejte o lidech, kteří tvrdě pracují na tom, aby udržovali seznamy filtrů, které používáte, které byly zdarma k dispozici všem. “

Jeho základní funkcí je, že toto rozšíření nejen blokuje reklamu, ale také ochrání váš systém před malwarem.

AutoDelete souborů cookie:

Tím získáte v prohlížeči další vrstvu zabezpečení tím, že získáte kontrolu nad zpracováním souborů cookie. Pomocí tohoto obslužného programu pro soubory cookie můžete seznamy povolit a přidat na seznam povolených greylistů, takže při každém zavření karty soubory cookie automaticky odstraní.

Nepoužitý soubor cookie se odstraní vždy, když opustíte kartu nebo zavřete prohlížeč, což zabraňuje špionážní činnosti za vaším prohlížením pomocí souborů cookie.

 • Rozšíření pro Chrome
 • Získat toto rozšíření pro FireFox
 • Pro operu

HTTPS všude

Toto je skvělé rozšíření vyvinuté a udržované příznivci a vývojáři EFF, je zdarma k použití a poskytuje vám velkou bezpečnost a zvyšuje uživatelský komfort.

Protokoly HTTP Everywhere jsou navrženy tak, aby vykreslovaly jedinou zabezpečenou verzi webu, v níž rozšíření vynutí veškerý požadavek HTTP na verzi HTTP. Například, pokud si přejete otevřít http://www.abc.com, bude tento požadavek důrazně zpracovat přidáním odkazu HTTPS, otevřete se odkudkoli.

Jediným účelem je zajistit, abyste navštívili šifrovanou stránku webu. Existují tisíce webů, které mají platný certifikát SSL, ale nepřesměrovávají verzi HTTPS, takže v takovém případě vás HTTPS Everywhere přesměruje nejprve na tuto stránku, která je šifrovaná.

Účelem rozšíření je zabránit malwaru v návštěvě důvěryhodných webů.

 • Rozšíření FireFox
 • Chrome rozšíření
 • Opera rozšíření
 • Rozšíření pro Safari
 • Rozšíření pro Android

ZÁVĚR

Kromě těchto nejlépe zabezpečených prohlížečů si můžete vybrat z mnoha dalších, jako je Dooble, Opera, Yandex atd. Ale při kontrole výkonu nejlepších prohlížečů s největšími výhodami a efektivním soukromí jsme je uvedli odpovídajícím způsobem.

Pro majitele podniků je zásadní rozvíjet vztahy se svými zákazníky založené výhradně na důvěře. Proto při výběru nejlépe zabezpečeného prohlížeče musíte zajistit, aby vaše prohlížení webu nebylo nijak ohroženo.