Nejlepší VPN služby 2017 – záležitost bezpečnosti a spolehlivosti

[ware_item id=33][/ware_item]

Pokud jde o bezpečnostní nástroje, klíčovým faktorem je bezpečnost a spolehlivost, protože těmto nástrojům svěřujete citlivé informace. Virtuální privátní síť je jedním z těch bezpečnostních nástrojů, které zajišťují online identitu a internetová data přes web. Před několika dny jsme publikovali článek Proč je VPN nezbytná pro Torrenting? Což bylo dobře přijato a naši uživatelé se zeptali, kteří z nich jsou nejlepší služby VPN, protože se obávají svých osobních údajů.


Vzhledem k tomu, že v tomto odvětví je k dispozici mnoho služeb VPN; to vyvolává otázku spolehlivosti a bezpečnosti mezi společnostmi. V tomto článku si probereme, které služby VPN jsou požadovány, klíčové faktory, díky nimž je služba VPN spolehlivá, a vysvětlíme funkce nejlepších služeb VPN.

Seznam nejlepších srovnání služeb VPN 2017

 nejlepší služby vpnexpressvpnlogoPureVPNPIA VPNIvacy VPN
Umístění Panama Britské Panenské ostrovy Hongkong Spojené státy Hongkong
Šifrování 2048bitový protokol SSL 256bitový AES 256bitový AES 256bitový AES 256bitový AES
Protokoly zabezpečení PPTP, L2TP, IPSec, OpenVPN, IKEv2 PPTP, L2TP, IPSec, SSTP, OpenVPN PPTP, L2TP, IPSec, OpenVPN, IKEv2, SSTP PPTP, L2TP, IPSec, OpenVPN PPTP, L2TP, IPSec, OpenVPN, IKEv2 (iOS), SSTP
Umístění serveru 57 87 141 24 50
Šířka pásma & Rychlost Neomezený Neomezený Neomezený Neomezený Neomezený
Podpora OS Windows, Mac, Linux, Android, iOS, Routery Windows, Mac, Linux, Android, iOS, Routery Windows, Mac, Linux, Android, iOS, Routery Windows, Mac, Linux, Android, iOS, Routery Windows, Mac, Linux, Android, iOS, Routery
Více přihlášení 6 zařízení 3 zařízení 5 zařízení 5 zařízení 5 zařízení
Zásady nulového protokolu Žádné protokoly Žádné protokoly Žádné protokoly Žádné protokoly Žádné protokoly
webová stránka Navštivte poskytovatele Navštivte poskytovatele Navštivte poskytovatele Navštivte poskytovatele Navštivte poskytovatele
Nabídky v nabídce 72% SLEVA Zimní výprodej 36% SLEVA Prodej 78% SLEVA Zimní výprodej 52% SLEVA Prodej 86% SLEVA Zimní výprodej
Cena

3,29 $ / měsíc

8,32 $ / měsíc

2,45 $ / měsíc

3,33 $ / měsíc

1,66 $ / měsíc

Podpora bitcoinů Ano Ano Ano Ano Ano
Záruka vrácení peněz 30 dní 30 dní 7 dní 7 dní 7 dní


Příbuzný:
Nejlepší VPN pro Torrenting a P2P sdílení souborů 2017

Exkluzivní funkce, díky nimž je služba VPN nejlepší

Každá služba VPN v oboru nabízí dvě základní funkce, tj. Šifrování a maskování IP. To, co odděluje nejlepší službu VPN od ostatních, jsou exkluzivní funkce, které nabízí. Uvádíme některé exkluzivní funkce těchto spolehlivých služeb VPN.

nejlepší služby vpn

NORDVPN | Editor's Choice | Seznam nejlepších služeb VPN 2017

„Název NordVPN byl inspirován skandinávskými ideály, které znamenají důvěru, důvěru, svobodu a inovace. Odráží to, jak si ceníme svobody našich zákazníků, jak se snažíme být inovativní s naší technologií a jak pracujeme. “- NordVPN

Společnost se více zaměřuje na „Zabezpečení“ a má některé z nejlepších funkcí, které může bezpečnostní nástroj mít. Nejenže jsou optimalizované servery SSL Streamování a P2P ale také chráněné Anti-DDoS bezpečnostní.

NordVPN má speciální TOR-over-VPN servery, které vám poskytují sílu TOR přes VPN službu pro silnou bezpečnost, takže odstraňuje potřebu Tor prohlížeče. Navíc, pokud máte pocit, že rychlost TOR je pomalá, ale přesto chcete duální zabezpečení, nabízí také další funkci VPN-over-VPN pojmenováno DoubleVPN.

Příbuzný: NordVPN je zapnutý 72% sleva na zimní výprodej jako časově omezená nabídka. Můžete chytit 2 roky předplatné v cena jednoho rok a tak nízký jako 3,29 $ měsíčně s 30denní vrácení peněz záruka.

Pokud dáváte přednost mobilitě a vaše práce je více závislá na mobilitě, můžete použít jejich nejnovější mobilní bezpečnostní protokol IKEv2 který inteligentně monitoruje chování jakékoli změny sítě a přizpůsobuje se těmto změnám bez přerušení připojení VPN. Softwarový klient má vestavěný Síťový zámek nebo Přepínač zabíjení Internetu což zastaví veškerý internetový provoz v případě, že dojde k odpojení připojení VPN, čímž zabrání úniku skutečné identity.

nejlepší služba vpn

EXPRESSVPN | 2. pozice | Seznam nejlepších služeb VPN 2017

"Vytvořili jsme ExpressVPN, protože věříme, že všichni.", bez ohledu na úroveň technických zkušeností by měl být schopen používat internet volně a bezpečně.“ - ExpressVPN

Společnost se více zaměřuje na „výkon“ a má nejvýkonnější servery zabezpečené SSL v oboru. Tato služba neustále aktualizuje a instaluje nová umístění serveru každý týden, takže její uživatelé získají 99,9% dostupnosti serveru. Má také aktivní zákaznický servis s bezplatnou službou Živý chat podpora, aby odpovídala takovému výkonu.

Příbuzný: ExpressVPN je na 36% sleva prodej na omezenou dobu. Můžete chytit 1 rok předplatné tak nízké, jak 8,32 $ měsíčně s 30denní vrácení peněz záruka.

ExpressVPN je tradiční služba VPN, ale více se zaměřuje na poskytování lepších uživatelských služeb. Například má jednoduchý a snadno použitelný softwarový klient se zabudovanými funkcemi Přepínač internetového zabíjení, test rychlosti, a Inteligentní umístění který vybere nejlepší možný server v závislosti na vašem připojení. Pokud je vaše práce více závislá na síti typu Point-to-Site (obvykle se používá v systému Windows Azure), pak ExpressVPN má podporu pro SSTP bezpečnostní protokol.

nejlepší služba vpn

PUREVPN | 3. pozice | Seznam nejlepších služeb VPN 2017

„PureVPN byl vytvořen s jediným motivem udržovat vaše soukromí v soukromí online a nabízet absolutní svobodu internetu.“ - PureVPN

Společnost se více zaměřuje na „inovace“ a má některé z nejlepších inovativních funkcí v oboru. Nejenže jsou optimalizované servery SSL Streamování a P2P ale také chráněné Anti-DDoS (zaplaceno) a NAT firewall (placené) zabezpečení.

PureVPN má speciální Split Tunneling funkce, která vám dává výhodu multi-tasking tím, že rozdělí internetový provoz na ‘šifrovaný‘ a ‘nešifrovaný‘ provoz.

Příbuzný: PureVPN je zapnutý 78% Nový rok prodej jako omezená časová nabídka. Můžete chytit Předplatné na 2 roky v ceně 1 tak nízké, jak 2,45 $ měsíčně s 7denní vrácení peněz záruka.

Pokud jste uživatelem operačního systému Windows, pak Virtuální směrovač Funkce umožňuje převést váš notebook nebo stolní počítač na virtuální router a použít jej k připojení až 10 více zařízení. Softwarový klient má Přepínač zabíjení Internetu automatické Inteligentní výběr účelu funkce, pouhým kliknutím na tlačítko tj. Streamování, Zabezpečení, Surfování atd., aby vám poskytly personalizovaný zážitek.

nejlepší služby vpn

PIA VPN | 4. pozice | Seznam nejlepších služeb VPN 2017

„Rádi bychom věřili, že naše aplikace vrstev ochrany soukromí a zabezpečení je nejúčinnějším řešením problémů, kterým dnes uživatelé čelí. Naším řešením v oblasti ochrany osobních údajů a zabezpečení je poskytovat zabezpečený tunel VPN se super silným šifrováním. “- PIA

Soukromý přístup na internet je lídrem v tradičních službách VPN. Má zabezpečené servery SSL optimalizované pro streamování a P2P Sdílení souborů. Pokud jste příležitostným uživatelem VPN, pak PIA VPN má nejatraktivnější cenové plány na trhu.

Příbuzný: Soukromý přístup k internetu je zapnutý 52% sleva prodej na omezenou dobu. Můžete chytit 1 rok předplatné tak nízké, jak 3,33 $ měsíčně s 7denní vrácení peněz záruka. 

Softwarový klient je jednoduchý a snadno použitelný a má vestavěné Přepínač zabíjení InternetuBlokovač reklam který blokuje reklamy, malware a sledovače. Pokud je vaše práce závislá na proxy, nabízí Private Internet Access Ponožky5 proxy.

nejlepší služby vpn

IVACY VPN | 5. pozice | Seznam nejlepších služeb VPN 2017

„V Ivacy se vynalézavost vynoří během celého cyklu vývoje produktu. Věříme v úplnou online svobodu a nepřekonatelnou bezpečnost našich uživatelů. “- Ivacy VPN

Ivacy je druhou nejvíce „inovací“ společností v odvětví VPN. Nejen společnost je kvůli svému trakčnímu centru většina přijatelné ceny, ale také díky svým inovativním funkcím.

Ivacy VPN nabízí inteligentní DNS doplněk, který zabrání úniku DNS a směruje veškerý internetový provoz prostřednictvím vyhrazených serverů DNS. Jeho softwarový klient je snadno použitelný a jednoduchý s funkčností Přepínač zabíjení InternetuSplit Tunneling oddělit svůj internetový provoz na „nešifrovaný“ a „šifrovaný“, což vám umožní provádět více úkolů.

Příbuzný: Ivacy VPN je zapnutá 86% zima prodej jako omezená časová nabídka. Můžete chytit Předplatné na 2 roky v ceně 1 tak nízké, jak 1,66 $ měsíčně s 7denní vrácení peněz záruka

Servery jsou zabezpečeny SSL technologie, IPv6 ochrana a optimalizováno pro streamování a P2P sdílení souborů, které vám pomohou obejít většinu regionálních omezení webových stránek.

Které klíčové faktory zajišťují spolehlivost služby VPN?

Při výběru služby VPN byste se měli zaměřit na různé klíčové faktory.

1. Zásady nulového záznamu

Existuje mnoho bezplatných služeb VPN, které zaznamenávají vaše internetové aktivity a umožňují třetím stranám, jako jsou inzerenti a vládní dozorové agentury, přístup k vašim citlivým informacím. Nebo některé placené VPN založené ve stavu dozoru, jako jsou Spojené státy, se mohou řídit pravidly.

Spolehlivá služba VPN by měla přísně dodržovat zásady Zero-Log, což znamená, že jejich servery VPN nemají povoleno protokolovat žádnou webovou aktivitu (např. Časová razítka, adresy URL, soubory cookie atd.). Je v pořádku, pokud služba používá některé neosobní protokoly připojení pro využití dat a načasování připojení k udržení jejich služeb.

2. Způsob platby bitcoinů

Kdykoli provedete online finanční transakci, vaše údaje jsou uloženy v databázi společnosti, kterou lze kdykoli zpětně vysledovat. Bitcoin je anonymní způsob platby, který lidem umožňuje provádět své online transakce bezpečně a anonymně. Zde je průvodce, jak nakupovat bitcoiny.

Vyhnout se ukládání citlivých informací do jejich databáze; spolehlivá služba VPN by měla nabízet způsob platby bitcoiny, aby informace o uživateli zůstaly anonymní a nevysledovatelné. Nejen bitcoin vám pomůže koupit anonymně VPN, ale také pomůže s dalšími online nákupy.

3. Rozsáhlé servery VPN s neomezenou šířkou pásma & Rychlost

Některé služby a webové stránky jsou rozděleny do geografických umístění a omezují uživatelům internetu obcházení těchto geografických omezení aktivním blokováním serverů VPN. Spolehlivé služby VPN by měly mít rozšířené servery VPN v umístěních PRIME, aby nejen obcházely regionální omezení, ale také spravovaly obydlený provoz uživatelů internetu..

Často kladené otázky

Otázka - Co je virtuální privátní síť nebo VPN?

Virtuální privátní síť je technologie, která spojuje dva vzdálené počítače přes web pomocí soukromého připojení. Toto soukromé připojení je někdy označováno jako - Tunnel - to je šifrováno pomocí několika šifrovacích algoritmů.

Technologie pocházela z podnikového prostředí, kde se klienti (zaměstnanci) připojují k hostiteli (podniková síť) a pracují ze vzdálených míst. Protože připojení poskytuje soukromí na webu, poskytuje mnoho komerčních služeb VPN servery VPN, které zákazníkům umožňují přístup k internetu soukromě.

Otázka - Jak VPN chrání moje data?

Pokud se přihlásíte k odběru služby VPN, získáte softwarového klienta, který umožňuje bezpečné a soukromé spojení mezi vámi a vzdálenými servery VPN rozptýlenými po celém světě. Data přenášená mezi vámi a serverem jsou pak šifrována pomocí různých šifrovacích algoritmů a protokolů.

Otázka - Je VPN legální?

Ano. Použití VPN je legální, protože technologie poskytuje zabezpečení podnikové sítě a chrání vaše data před poškozením.

Otázka - brání VPN poskytovatelům internetových služeb v monitorování mých dat?

Ano. Protože VPN šifruje vaše data pomocí šifrovacích algoritmů, jako je 256bitový AES, váš poskytovatel internetových služeb nemůže sledovat vaše internetová data.

Otázka - Zabraňuje VPN zabránit necílenému hromadnému dohledu vlády?

Ano. Ze stejných důvodů popsaných výše šifruje VPN tunel celou vaši internetovou relaci ze zařízení na server VPN.

Otázka - Je důvěryhodné poskytovateli služeb VPN?

U jednotlivých poskytovatelů se liší. Někteří poskytovatelé VPN mají transparentní zásady ochrany osobních údajů o tom, co budou shromažďovat a co ne, zatímco někteří poskytovatelé mají temné zásady a nejasná prohlášení o tom, co budou shromažďovat. Je tedy vaší odpovědností, abyste si přečetli zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky všech poskytovatelů služeb založených na předplatném.

Otázka - Mohu použít VPN pro streamování blokovaných kanálů?

Ano. Síť VPN můžete použít nejen k přístupu k blokovaným webovým serverům, ale také k streamování obsahu blokovaných streamovacích služeb, jako jsou Netflix a Hulu. Můžete postupovat podle našeho průvodce Nejlepší VPN pro streamování.

Závěrečné myšlenky

Vybrali jsme si tyto spolehlivé a nejlepší služby VPN po kontrole jejich Zásad ochrany osobních údajů a Smluvních podmínek a průzkumu jejich zákazníků online. I když je pro zabezpečení vašeho systému nutné nainstalovat Antivirus, je také nutné zvolit spolehlivou službu VPN pro zabezpečení vaší online identity a internetových dat. Zde uvedené služby VPN striktně dodržují zásady Zero-Log a nabízejí nejlepší možné funkce.