Nejlepší (zcela) bezplatné VPN služby 2018 [opraveno]

[ware_item id=33][/ware_item]

Virtuální privátní síť známá také jako VPN se stává nezbytnou a každý uživatel potřebuje v dnešním světě. VPN se používá pro několik různých účelů. Chrání vaše online aktivity nejen tak, že chrání vaši soukromou reklamu, která šifruje vaše data. Umožňuje však také změnit vaši geografickou polohu, abyste měli snadný přístup k zablokovanému obsahu z jakéhokoli koutu světa.


Placené služby VPN však poskytují mnohem lepší služby, jako je poskytování bezpečného, ​​zabezpečeného a soukromého připojení, geograficky omezený bezplatný přístup k internetu, ale všechny tyto služby stojí hodně peněz.

Ale co když některé VPN jsou zcela zdarma a nestojí vás ani jeden cent. Ano! Slyšeli jste to správně; nyní existují některé sítě VPN, které jsou zcela zdarma a nepředstavují ani závažná omezení.

Slovo „zdarma“ v bezplatných VPN obvykle uživatele inspiruje a obecně se k nim přitahují. Nemusí to však být skvělá verze, která nebude mít všechny funkce, ale uživatelé budou stále přitahováni jen proto, že nebudou muset platit peníze.

Nejčastěji existují dva kritické výpadky bezplatných sítí VPN, které nemusí stát za pár dolarů měsíčně, ušetříte výběrem placeného předplatného.

Služby VPN zdarma poskytují svým uživatelům obvykle jednoduchou a základní minimální práci. Důvod je poměrně jednoduchý, že za své služby nedostávají odměnu. Jinými slovy to také znamená, že mají k dispozici omezený počet serverů. Všichni uživatelé tedy musí sdílet několik dostupných serverů.

Navíc tato bezplatná služba VPN nepřijímá platby přímo od uživatelů, ale musí vydělávat peníze. Aby tito poskytovatelé VPN splnili tuto potřebu, často berou internetová data uživatelů a prodávají je donucovacím orgánům, inzerentům a vyšším orgánům.

Kromě toho se bezplatné VPN někdy nedrží svých smluvních podmínek a sliby, které s uživateli slíbili. Vezměme si příklad Hola VPN; poskytovatelé ve svých zásadách ochrany osobních údajů jasně uvedli, že neuchovávají žádné protokoly a je zcela bezpečné je používat. Realita je ale úplně jiná. Většina uživatelů provedla negativní hodnocení této sítě VPN a navíc porušila zásady ochrany osobních údajů prodejem osobních údajů a protokolů uživatelů třetím stranám..

Existuje mnohem více důvodů, proč se nedoporučuje používat bezplatnou službu VPN. Místo bezplatné služby si může uživatel zvolit bezplatnou zkušební službu, kterou nabízejí různí poskytovatelé VPN. Tímto způsobem by mohli zkontrolovat, jak si vedou, a pokud nejsou spokojeni, mohou také získat zpět svou částku.

5 nejlepších seznamů VPN zdarma:

Zde vám poskytujeme ty nejlepší bezplatné služby VPN, které jsou dnes k dispozici. Vybrali jsme si pět nejlepších VPN zdarma a zdůraznili jsme pro každou z nich nejlepší využití, takže se můžete rychle rozhodnout, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Zdarma VPN Omezení
VPN štítu Hotspot 500 MB denně
TunnelBear VPN 500 MB za měsíc
Hide.Me VPN Přenos dat 2 GB za měsíc
Windscribe VPN -Přenos dat 10 GB za měsíc
Skrýt. Man VPN Využití 2 GB dat měsíčně
Betternet VPN Neomezený

Štít hotspotu:

Hotspot Shield je nejlepší bezplatná VPN, která pomohla milionům lidí v době jejich potřeby. To bylo často používáno v době tureckého převratu a arabského jara. Uživatelé získají bezplatný přístup nejen k VPN, ale také jako rozšíření Chrome.

Hotspot Shield VPN nabízí uživatelům skvělou bezplatnou verzi. To vám dá 500MB využití dat za den. I když je docela pochopitelné, že to nebude stačit pro streamování nebo torrentování. Ale bude to fungovat dobře, pokud chcete odblokovat jakýkoli web nebo chcete, aby vaše data byla chráněna obvykle při používání veřejného Wi-Fi.

Bezplatná verze Hotspot Shield vám umožní připojit se pouze k jednomu zařízení. Navíc můžete také použít jeden server v USA. Tímto způsobem nebudete mít přístup k Netflixu, Hulu nebo jiným webovým serverům. Stále však máte přístup na YouTube, Facebook nebo na jiné weby sociálních médií, které mohou být ve vaší oblasti blokovány. Je také kompatibilní se všemi primárními operačními systémy.

Profesionálové:

 • Poskytuje spolehlivé šifrování dat.
 • Uživatelé mohou získat snadný přístup k blokovanému obsahu.
 • Podporuje e-maily.

Nevýhody:

 • Může se připojit pouze k jednomu zařízení.
 • Je omezena na 500 MB denně.
 • Dodává se s reklamami.

https: //www.hotspot-shield

TunnelBear:

Bezplatná verze VPN TunnelBear je ideální volbou pro začátečníky. Jedná se o nejvíce uživatelsky přívětivou VPN. Uživatelé jsou však omezeni na využití dat 500 MB měsíčně. Pokud si uživatel o společnosti udělá tweety, může každý měsíc získat další 1 GB dat.

VPN nedávno koupil McAfee a má nyní další další zdroje, které přicházejí s významnou organizací pokračovat ve vývoji zabezpečení a ochrany soukromí na jejich VPN. Odblokování všech zpráv je bezpečné a dokonale bezpečné. Rovněž neuchovává osobní údaje uživatelů a záznamy procházení.

Profesionálové:

 • Nejsou žádné vyskakovací reklamy.
 • Poskytuje uživatelsky přívětivé
 • Neexistuje protokolování IP a dat.

Nevýhody:

 • Nabízí velmi málo pokročilých nastavení.
 • Poskytuje omezený přístup k serverům.
 • S Netflixem to nefunguje dobře.
 • Je omezena na 500 MB za měsíc.

https://www.tunnelbear.com/

Skrýt. Mě:

Skrýt. Já je malajská VPN, která poskytuje skvělé služby zdarma. Uživatelé jsou omezeni pouze na umístění na serverech, tj. V Kanadě, Singapuru a Nizozemsku, a mohou používat 2 GB dat měsíčně zdarma k použití až do 80 Mb / s..

Vzhledem k nedostatku umístění serveru není tato VPN vhodná pro odblokování obsahu na celém světě. Pokud hledáte servery v USA nebo Velké Británii, pak Skrýt. Já není dobrá volba. Skrýt. Já mám pevné zásady ochrany osobních údajů, které poskytují robustní šifrování, aby vaše data zůstala v bezpečí.

Profesionálové:

 • Je také bez reklam a protokolování.
 • Poskytuje plnou zákaznickou podporu.
 • Nabízí slušnou rychlost připojení.

Nevýhody:

 • Neexistuje žádný přístup k Open VPN.
 • Je omezena pouze na tři servery a v USA, Velké Británii a Austrálii není k dispozici žádný server.
 • Limit 2 GB nestačí pro různé činnosti, jako je streamování, torrentování a další těžké činnosti.

https://hide.me

Windscribe:

Ve srovnání s jinými bezplatnými VPN je Windscribe VPN tou nejlepší volbou pro vyzkoušení. Bezdrátová síť Windscribe umožňuje využití dat až 10 GB za měsíc. Navíc udržuje nulové záznamy, poskytuje silné šifrování, díky čemuž je ideální pro ochranu soukromí a zabezpečení.

Bezdrátová síť Windscribe je k dispozici na neomezeném počtu zařízení. Má 11 umístění serveru na výběr. Kromě toho můžete přistupovat také k funkcím blokování brány firewall a reklam. Všechny tyto funkce dělají Windscribe vynikající VPN všech dob.

Profesionálové:

 • Poskytuje vynikající vysokou rychlost.
 • Poskytuje přístup k jejich serverům ve více než deseti
 • Nezachovává protokoly.

Nevýhody:

 • Přenos dat je omezen.
 • Nelze získat přístup ke všem serverům.

https://windscribe.com/

HideMan VPN:

Hide Man VPN je další vynikající bezplatná VPN. Uživatel má přístup na čtyři hodiny bezplatného přístupu týdně. Je to londýnská VPN, která omezuje svou šířku pásma na 2 GB využití dat za měsíc.

Profesionálové:

 • Každý týden je zdarma po dobu čtyř hodin.
 • Poskytuje spolehlivé šifrování.
 • Má intuitivní a multiplatformový software.

Nevýhody:

 • Bezplatná verze je minimální.
 • To prosakuje DNS.
 • Protokoly uživatelů jsou přenášeny a často se uchovávají po dobu 14 dní.

https://www.hideman.net/

Betternet:

Betternet VPN je navždy zdarma. Bezplatná síť VPN je kompletní bezplatná platforma, která uživatelům umožňuje anonymní připojení k internetu. VPN se používá z různých důvodů, jako je předávání geografických omezení a vyhýbání se sledování. Stejně jako mnoho služeb VPN, které mají roční poplatek, nemá VPN Betternet zdarma roční náklady.

Je to aplikace, která se jediným kliknutím připojí k VPN a v případě potřeby umožní přístup. Není třeba registrace a také neexistují žádná omezení dat. Všechny tyto funkce jsou poskytovány příležitostnými reklamami a dokonce i propagovanou prémiovou verzí, která je docela zvládnutelná a diskrétní.

Pokud hledáte něco pro příležitost, pak použijte Betternet VPN zdarma a užijte si perfektní zážitek.

Profesionálové:

 • Neexistují žádné datové limity.
 • Je to zdarma.
 • Neomezuje data.

Nevýhody:

 • Je to mnohem pomalejší než placené verze.

https://www.betternet.co/

Pokud jde o bezplatné VPN, existují různé slušné možnosti. Bezdrátové sítě VPN však nefungují bez jejich rizik a nevýhod. Pokud jste spokojeni a pokud to pro vás funguje, tak s tím. Stáhněte si a užijte si své zkušenosti. Pokud se však obáváte rizik bezplatných sítí VPN, můžete také vyzkoušet nejlepší VPN s volbami zdarma.

Nejlepší bezplatné VPN pro iPhone:  

Používání VPN postupně zpomaluje internetovou rychlost, kterou máte přístup k webu, ale stále se doporučuje používat službu VPN. Je dobré používat službu VPN, zejména pokud surfujete po veřejné síti. Služby VPN také umožňují přístup na geograficky omezené weby, na které jinak nemáte přístup.

Všichni uživatelé iPhone by také měli přejít na VPN. Když iPhone byl poprvé uveden na trh, byl známý svou neporušenou bezpečností, ale v době, kdy iPhone čelil několika problémům s ochranou osobních údajů a kybernetickou bezpečností. FBI také hackla teroristický a kriminální iPhone, který Apple odmítá odemknout.

Za těchto okolností mají všichni uživatelé iPhone rychlý přístup k VPN pro lepší bezpečnost a ochranu. Zašifrovali všechny typy příchozího a odchozího datového provozu ze svých zařízení. Výsledkem je, že se zabezpečili před vládním dohledem, kybernetickými zločinci a otázkami ochrany soukromí ISP.

Uživatelé iPhone získávají díky VPN VPN řadu výhod. Mohou snadno odblokovat několik webů, mohou překonat geografická omezení, zlepšit své zážitky z hraní online a mohou streamovat blokovaná videa a obsah a mnoho dalších.

Zde jsou některé nejlepší bezplatné VPN, které si může iPhone vyzkoušet.

 

Zdarma VPN

 

Omezení

 

Odkud se dostanete?

TunnelBear

500 MB za měsíc

https://www.tunnelbear.com/apps/ios

VPN od SurfEasy

250 MB

https://www.surfeasy.com/cs/

VPN v kontaktu

Neomezený

https://www.vpnintouch.com/

Štít hotspotu

500 MB denně

https://www.hotspotshield.com/vpn/vpn-for-iphone/

Betternet

Neomezený

https://www.betternet.co/iphone-vpn/

Nejlepší bezplatné VPN pro telefony Android:

Stejně jako nejlepší bezplatné VPN pro iPhony existuje v obchodě Google Play pro uživatele Androidu několik služeb VPN, které si můžete určitě vybrat, což je správná volba. Pokud také procházíte stejnou situací, nebojte se, poskytujeme vám ty nejlepší bezplatné služby VPN pro uživatele systému Android, které vám určitě pomohou.

 

 

Zdarma VPN

 

Omezení

 

Odkud se dostanete?

TunnelBear

500 MB za měsíc

https://www.tunnelbear.com/

Finch VPN

3 GB za měsíc

https://www.finchvpn.com

Proton VPN

Neomezené prohlížení

https://free.protonvpn.com/

Super VPN

Neomezený

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jrzheng.supervpnfree

Klepněte na VPN

Neomezený

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.northghost.touchvpn