Odblokování webových stránek v Chromu rychle a snadno 2019

[ware_item id=33][/ware_item]

Zjištění autora: Tento článek je speciálně vytvořen pro mnoho lidí, kteří se potýkají s problémy s odblokováním webů nebo odblokováním webů v prohlížeči Chrome. Abychom vyhověli potřebám našich čtenářů, vytvořili jsme rozsáhlé a podrobné informace, které lze snadno sledovat. Pro úsporu času je VPN jako NordPVN nejlepším způsobem odblokování webu.


Lidé používající prohlížeč Chrome však nemohli adekvátně zabezpečit své prohlížení online pomocí těchto alternativních technik nastavení. Historie prohlížení může být sledována jedním nebo jinými skrytými způsoby, které běžný uživatel internetu nedokáže zjistit.

Téměř všechny metody odblokování webových stránek v Chromu jsou metody, které neomezují cílené reklamy, které znamenají, že vás marketingové společnosti stále sledují..

Pomocí těchto řešení můžete také odblokovat omezený počet webových stránek a také jim hrozí jejich přistižení. Například bezplatné služby VPN jako Zenmate a Hola jsou mezi uživateli internetu oblíbené, ale stejně jako ostatní se podílejí na prodeji šířky pásma uživatele..

8chan operátor nástěnky Fredrick Brennan tvrdí;

„Když uživatel nainstaluje Holu, stane se koncovým bodem VPN a další uživatelé sítě Hola mohou ukončit připojení k internetu a převzít IP. Díky tomu je bezplatná: Hola neplatí za šířku pásma, kterou její VPN vůbec používá, a neexistuje žádný uživatel, který by se odhlásil, “

I když mohou určitým webovým stránkám dosáhnout průlomu, většina podstatného obsahu a poptávaného obsahu, jako jsou HULU, Netflix a další, je přístupná prostřednictvím jeho používání nebo je obtížná..

To je důvod, proč byste měli najít řešení, které je nekomplikované, snadno použitelné a dostatečně průhledné, abyste to pochopili.

Odblokujte weby pomocí služby VPN

RankProviderPriceCoupons
1 NordVPN: 2,99 - Měsíc 78% SLEVA
2 ExpressVPN: 8,33 - Měsíc 35% SLEVA
3 CyberGhost Pro: 2,90 - Měsíc 73% SLEVA
4 PureVPN: 2,95 - Měsíc 65% SLEVA
5 Soukromý přístup k internetu: 3,33 - Měsíc 12% SLEVA

Takovým robustním řešením vašeho soukromí může být virtuální privátní síť (VPN), která vám poskytuje přístup k téměř všem webům včetně oblíbených položek, jako jsou Netflix, Hulu, Amazon a další.

Vaše online identita je také udržována v anonymitě prostřednictvím zakrývání IP adresy a šifrování dat vojenské úrovně. Vzhledem k rozsáhle rostoucím požadavkům na služby VPN jsou však lidé nyní schopni je získat pouhým rozšířením několika dolarů za měsíc.

Bylo by tedy inteligentním krokem mít VPN pro všechny problémy namísto sledování různých akcí pro různé účely.

5 nejlepších VPN pro odblokování webových stránek v Chromu

Zde jsou některé z nejlepších VPN pro odblokování webů na Google Chrome.

(1) - NordVPN (Umístění - Panama)

nordvpn pro chrome - odblokování webových stránek

Pro'Con
Přísná zásada nulového protokolu Žádná zkušební verze zdarma
Snadné nastavení
30denní záruka vrácení peněz
Automatické zabíjení

NordVPN je perfektní volbou pro odblokování webových stránek v Chromu. Jedná se o službu VPN, která vám poskytuje služby snadného přístupu k většině globálního obsahu pomocí služeb ve více než 57 zemích.

Funkce jako přepínač automatického zabíjení jsou užitečné pro ty, kteří streamují těžký obsah, jako jsou online hry a streamování věcí. Někdy webová stránka visí dál, a to by mohlo být nepříjemné. Přepínač automatického zabíjení však tento problém řeší.

Zásady šifrování na vojenské úrovni a protokolování nulové hodnoty vám také poskytují anonymitu při odblokování webových stránek. Můžete si tedy bezstarostně prohlížet stránky, aniž byste museli být sledováni.

Související článek: co je to torrenting a jak to funguje

Jejich 30denní záruka vrácení peněz však vyřeší vaše obavy z plýtvání penězi. Jejich cenový plán je;

 • 1 měsíc [11,95 $ za měsíc]
 • 6 měsíců [7,00 $ za měsíc - 42 $ za 6 měsíců]
 • 12 měsíců [5,75 $ za měsíc - 69 $ za 12 měsíců]

Speciální sváteční nabídka

 • 2 roky [3,29 $ měsíčně - 79 $ na 2 roky] * doporučeno *

Získejte NordVPN pro Chrome

(2) - ExpressVPN (Umístění - Britské Panenské ostrovy)

expressvpn pro Chrome - odblokování webových stránek

Pro'Con
Rychlost blesku Zkušební verze zdarma není k dispozici
Přátelský k zákazníkům
Neomezená šířka pásma
Silné šifrování

ExpressVPN je poskytovatel VPN s větším pokrytím serverem, což vám poskytuje obrovskou příležitost k odblokování webů v prohlížeči Chrome. Poskytuje služby ve více než 95 zemích, což usnadňuje procházení globálního obsahu.

Na druhé straně ExpressVPN vlastní software, který zefektivňuje použití na všech zařízeních včetně Mac, iOS, Android, Router, Linux atd. Také je to nejrychlejší VPN služba, která zajišťuje všechny vaše problémy s rychlostí, a můžete užijte si streamování bez nepříjemných přerušení.

Při odblokování obsahu jste náchylní k zachycení, a proto je nutné silné šifrování. ExpressVPN nabízí 256bitové šifrování OpenVPN a má také přísnou politiku bez protokolování.

Mají 30denní záruku vrácení peněz se třemi cenovými plány;

 • 1 měsíc [12,95 $ za měsíc]
 • 6 měsíců [9,99 $ za měsíc - 59,95 $ účtováno každých 6 měsíců]
 • 12 měsíců [8,32 $ měsíčně - 99,95 $ účtováno každý 1 rok] * doporučeno *

Získejte ExpressVPN pro Chrome

(3) - PureVPN (Umístění - Hong Kong)

Puredvpn pro chrome - odblokování webových stránek

Pro'Con
Split tunel Rychlost vydání
Přísné zásady no-log
Uspokojivý výkon
Silné šifrování

K odblokování webových stránek v Chromu patří PureVPN mezi preferované služby, které byste si mohli zvolit. Poskytuje funkce, jako je split tunneling a virtuální router, které jej odlišují od ostatních poskytovatelů VPN.

Rozdělit tunel vám pomůže překonat problémy s rychlostí tím, že vám nabídne možnost distribuovat vaše data, která chcete zašifrovat, a další nedůležité nechat nešifrované.

Díky tomu můžete mít v prohlížeči Chrome robustní zážitek z prohlížení webu. Můžete mít také pět současných připojení najednou. PureVPN také šifruje vaše data pomocí 256bitového šifrování a nabízí bezpečnostní protokoly - IKEv2, OpenVPN, PPTP, SSTP a L2TP / IPSec.

Jejich cenový plán je;

 • 1 měsíc [10,95 $ za měsíc]
 • 6 měsíců [8,95 $ za měsíc - 53,70 $ účtováno každých 6 měsíců]
 • 2 roky [2,95 $ za měsíc - 70,80 $ účtováno každé 2 roky] * doporučeno *

Získejte PureVPN pro Chrome

(4) - Soukromý přístup k internetu (Umístění - Spojené státy)

Piavpn pro chrome - odblokování webových stránek

Pro'Con
Dostupné ceny Žádná zkušební verze zdarma
Podpora P2P
Neomezená šířka pásma
Silné šifrování

Pokud chcete vynikající službu pro odblokování webových stránek v prohlížeči Chrome za velmi přijatelné ceny, je PIA VPN skvělou volbou. Rozsáhlé pokrytí 3250 serverů v téměř 25 zemích také usnadňuje odblokování a streamování obsahu.

Ve srovnání s výše uvedenými VPN však má trochu pomalou rychlost, ale přesto je použitelný. Nastavit tuto službu VPN ve vašem zařízení pomocí předinstalovaného škodlivého softwaru a blokování reklam je velmi snadné, abyste mohli poskytovat nepřetržité služby..

Nabízejí 7denní záruku vrácení peněz s cenovými plány;

 • 1 měsíc [6,95 $ za měsíc]
 • 6 měsíců [5,99 $ za měsíc - 35,95 $ účtováno každých 6 měsíců]
 • 1 rok [3,33 $ měsíčně - 39,95 $ účtováno každý 1 rok] * doporučeno *

Získejte PIAVPN pro Chrome

(5) - IvacyVPN (Umístění - Singapur)

Odblokování webových stránek v Chromu rychle a snadno 2019

Pro'Con
Levný cenový plán Vrácení peněz za omezených podmínek
Nadprůměrný výkon
Neomezená šířka pásma

IvacyVPN je naše poslední volba doporučení k odblokování webů v Chromu. Jejich zásady nulování protokolování vám pomohou zůstat anonymní a zároveň odblokovat omezený obsah.

Pokud chcete dobře fungující VPN s levným cenovým plánem, pak by IvacyVPN mohl být originální výběr. Má dobrý výkon na ploše; na mobilních zařízeních však není moc efektivní.

Jejich cenový plán s podmíněnou 7denní zárukou vrácení peněz je;

 • 1 měsíc [8,10 $ za měsíc]
 • 6 měsíců [5,40 $ měsíčně - 32,40 $ účtováno každých 6 měsíců]
 • 2 roky [1,83 $ měsíčně (po kupónu) - 44,10 $ účtováno každé 2 roky] * doporučeno *

Získejte Ivacy For Chrome

6 účinných technik pro odblokování webových stránek v Chromu

Tyto techniky pro odblokování webových stránek v Chromu jsou ty, které by mohly být produktivní ve škole, kanceláři nebo na jiném místě, kde potřebujete okamžitý přístup k zabezpečenému webu.

1 - Používejte VPN pro neomezený přístup

Chcete nejlepší řešení vašeho problému blokovaných webů; pak je nejlepší řešení problému vyřešit pomocí služby VPN. Při pokusu o odblokování webových stránek v chrome může VPN efektivně vyhovět vašim potřebám a poskytne vám nejlepší bezpečnostní protokol.

VPN změní vaši skutečnou IP adresu na falešnou, která vám poskytne falešnou identitu, a během prohlížení zůstanete anonymní. Prostřednictvím služby, jako je VPN, můžete také prohlížet obsah a webové stránky téměř každého regionu bez problémů s rychlostí.

Z tohoto důvodu musíte vybrat službu VPN, která je mezi uživateli autentická a seriózní. Zvýšený zájem lidí o VPN v nedávné době dal šanci mnoha podvodníkům klamat uživatele internetu nabízením falešných služeb VPN. Při výběru sítě VPN byste měli vždy zvážit služby VPN, jako jsou ExpressVPN a PureVPN.

VPN jako jsou tyto by mohly být nejlepší, protože:

 • Mají rozsáhlé pokrytí serverem, což vám poskytuje větší možnosti odblokování webových stránek na mnoha místech serveru.
 • Vysoká rychlost a neomezená šířka pásma vám poskytují vynikající zážitek z prohlížení bez omezení rychlosti.
 • Mají přísné zásady bez protokolování, které vás udržují v anonymitě při odblokování obsahu.
 • Šifrování pomocí 256bitového protokolu AES a otevřeného protokolu zabezpečení VPN zvyšuje vaše soukromí a zabezpečení na mnohem vyšší úroveň.
 • Mají přidané bezpečnostní funkce, jako je split tunel a Tor-over-VPN, které vám poskytují mimořádně vylepšený a nepropustný bezpečnostní protokol.

2 - Na panelu Adresa URL Chrome převeďte HTTP na HTTPS

Toto je první a nejjednodušší způsob, pokud se kvůli blokádě nemůžete připojit k webu. Když se webová stránka nepřipojí, můžete ji mnohokrát zpřístupnit tímto nejjednodušším způsobem, jak změnit HTTP na HTTPS na liště URL v prohlížeči Chrome.

To by mohlo vést k nejasnostem softwarového programu, který omezuje přístup na web. Toto řešení je však pouze počátečním krokem k ověření, zda by mohlo fungovat či nikoli k odblokování webů v Chromu.

3 - Seznam webů s omezeným přístupem v Chromu odblokován

Mnohokrát jste přesměrováni na web, ale ne proto, že je blokován ve vaší poloze, ale z důvodu, že byl omezen na konkrétní zařízení, na kterém používáte Chrome. Chcete-li tento problém vyřešit, můžete zvolit odblokování webů v prohlížeči Chrome ze seznamu omezených webů. Níže jsou uvedeny jednoduché kroky, které byste mohli provést, abyste udělali cestu přes blokády.

 • Přejděte do prohlížeče Chrome a klikněte na tlačítko nabídky v pravém rohu zobrazeném se třemi řádky nebo tečkami.
 • Nyní vyberte ze seznamu možnost „Nastavení“.
 • Přejděte dolů a stiskněte odkaz „Zobrazit pokročilá nastavení“ dole.
 • Poté klikněte na možnost „Změnit nastavení proxy“ v části sítě.
 • Vyberte kartu „Zabezpečení“ a poté ikonu „Omezené weby“.
 • Poté klikněte na tlačítko „Weby“ a otevřete okno s omezenými weby.
 • Nakonec vyberte blokovaný web ze seznamu a poté kliknutím na tlačítko „odebrat“ daný web odblokujte.
 • Nyní zavřete okno s omezenými weby kliknutím na možnost „Zavřít“ uvedenou níže a poté stisknutím tlačítka „Ok“ zavřete okno vlastností internetu..

Ať už se jedná o kancelář, domov nebo školu, pomocí této metody můžete odemknout web na chrome během několika minut.

4 - K odblokování webů použijte rozšíření Google Chrome

Když na web přejdete často, odpojená stránka s chybou vám ukáže, že „Tato webová stránka nebude zobrazena“. Důvodem je blokáda umístěná na webových stránkách ve vašem místě nebo místo, kde je připojujete.

Způsob, jak odblokovat takový web, je použít rozšíření chrome, jako je Zenmate. Toto jsou jednoduché kroky, které byste mohli provést, aby toto rozšíření fungovalo.

Zde je výukový program YouTube:

 1. Otevřete novou kartu v prohlížeči Chrome a klikněte na tlačítko přizpůsobené a ovládací.
 2. Nyní vyberte „Další nástroje“.
 3. Poté klikněte na zobrazenou možnost „Rozšíření“ v seznamu.
 4. Přejděte dolů a stiskněte tlačítko „Získat další rozšíření“.
 5. Objeví se lišta internetového obchodu Chrome, jděte tam a napište Zenmate.
 6. Vyberte zabezpečení Zenmate, soukromí a odblokování VPN.
 7. Nyní klikněte na možnost Přidat do prohlížeče Chrome..
 8. V rozbalovací nabídce vyberte možnost „Přidat rozšíření“.
 9. Nyní zadejte své e-mailové ID a heslo.
 10. Stiskněte níže možnost „Zaregistrujte se zdarma“.
 11. V pravém rohu stránky vyberte „Ikona Zenmate“.
 12. Poté vyberte své skutečné místo, odkud procházíte web.
 13. Poté vyberte možnost „Ok“ a odblokujte web na chrome.

Nyní jste připraveni znovu načíst webovou stránku, která byla zablokována a dříve uvolněna. Některé webové stránky jsou však neprůchodné také pomocí Zenmate. Toto rozšíření prohlížeče není úplným řešením ochrany osobních údajů také při odblokování webových stránek.

Ať už se jedná o kancelář, domov nebo školu, pomocí této metody můžete web v chrome odblokovat během několika minut.

5 - Používejte prohlížeč Chrome Proxy

Nastavení chrome proxy může také pomoci odblokovat weby v Chromu. Existuje jednoduchý způsob, jak jej v prohlížeči Chrome povolit. Postupujte podle těchto jednoduchých kroků;

 • Nejprve přejděte do nabídky Chrome
 • Vyberte „nastavení“ z uvedených možností.
 • Přejděte na konec stránky a stiskněte odkaz „Zobrazit pokročilá nastavení“.

Odblokování webů v Chromu - první krok

 • V části sítě vyberte možnost „Změnit nastavení serveru proxy“.

Odblokujte weby v Chromu - 2 kroky

 • Nyní vyberte kartu „Připojení“ a odtud klikněte na tlačítko „Nastavení LAN“.

Odblokujte weby v Chromu - 3 kroky

 • V nastavení LAN zrušte zaškrtnutí políčka „Nastavení automatické detekce“ a poté v sekci proxy server klikněte na políčko s částí „Použít proxy server pro vaši LAN…“.
 • V části Adresa zadejte do pole Port IP adresu vašeho proxy serveru a číslo portu proxy serveru. IP adresu a číslo portu vašeho proxy serveru obdržíte v samostatném e-mailu.

Odblokujte weby na Chrome - 4 kroky

 • Nakonec stisknutím tlačítka „OK“ zavřete kartu Nastavení oblasti LAN a poté znovu klepnutím na tlačítko „OK“ uložte nastavení serveru proxy.

Nyní, když otevřete blokovaný web, budete jej procházet pomocí připojení proxy. Když však poprvé připojíte webovou stránku, v závislosti na nastavení ověření vašeho účtu budete dotázáni na pověření, která jste obdrželi v e-mailu..

Použití serveru proxy však může zpomalit rychlost prohlížení internetu, což může způsobit, že se webové stránky a další věci načítají dlouho. Pokud jste připraveni ohrozit rychlost odblokování webových stránek v prohlížeči Chrome, lepší volbou by byl pouze server proxy.

Vzhledem k tomu, že chcete zakázat službu proxy, musíte výše uvedené kroky zopakovat, ale zrušte zaškrtnutí možnosti „použít server proxy pro vaši síť LAN“ a poté znovu zaškrtněte políčko „Automaticky zjistit nastavení“ v nastavení sítě LAN.

6 - Použijte TOR

Odblokování webových stránek v Chromu rychle a snadno 2019

Pokud hledáte způsob, jak odblokovat webové stránky v Chromu, může být TOR skutečně efektivní a ukázalo se, že je užitečným řešením. Tor je síť několika uzlů, které zabraňují skramblování dat, což je internetový prohlížeč určený k šifrování vojenské a důvěrné komunikace.

Tor by mohl odblokovat weby a zajistit sledování dat. Nevýhodou, které musí uživatelé internetu při práci s TOR čelit, je však pomalá rychlost prohlížení.

Také kvůli jeho častějšímu používání ho používá mnoho podvodníků a zločinců a to je to, co vás může zajmout. Jedná se o riskantní způsob, protože při poskytování úplné anonymity není příliš efektivní.

Závěr: Mnoho věcí a webových stránek na internetu je omezeno a jsou nepřístupné. To vytváří nepříjemnost a nezbývá vám nic jiného než přestat. Existuje mnoho užitečných způsobů a technik pro odblokování webů v Chromu.

K překonání problému jsme vám prostřednictvím těchto článků řekli mnoho možností, které by mohly být úspěšnou cestou k těmto blokovaným webům.

Ale všechny z nich nejsou stoprocentním řešením vašeho problému, protože mnoho z nich způsobuje problémy s rychlostí a některé z nich zabraňují problémům se zabezpečením. Pouze služba VPN je ta, která řeší všechny vaše problémy bez jakýchkoli nevýhod.

K tomu však musíte vybrat nejlepší služby VPN, které jsou mezi uživateli oblíbené.