Odblokuj strony internetowe w Chrome szybko i łatwo 2019

[ware_item id=33][/ware_item]

Ustalenia autora: Ten artykuł został opracowany specjalnie dla wielu osób, które mają trudności z odblokowaniem witryn lub witryn internetowych w Chrome. Aby zaspokoić potrzeby naszych czytelników, stworzyliśmy obszerne i szczegółowe informacje, z łatwymi krokami do naśladowania. VPN dla oszczędności czasu, takiego jak NordPVN, jest najlepszym sposobem na odblokowanie strony.


Jednak osoby korzystające z Chrome nie mogły odpowiednio zabezpieczyć przeglądania Internetu za pomocą tych alternatywnych technik ustawiania. Twoja historia przeglądania może być śledzona na jeden lub inny ukryty sposób, którego zwykły użytkownik Internetu nie mógł zrozumieć.

Prawie wszystkie metody odblokowywania stron internetowych w Chrome są takie, które nie ograniczają ukierunkowanych reklam, co oznacza, że ​​marketerzy nadal cię śledzą.

Ponadto, korzystając z tych rozwiązań, możesz odblokować ograniczoną liczbę stron internetowych, a także możesz zostać złapany. Na przykład bezpłatne usługi VPN, takie jak Zenmate i Hola, są popularne wśród użytkowników Internetu, ale podobnie jak inni, biorą również udział w sprzedaży przepustowości użytkownika.

Fredrick Brennan, operator 8-kanałowej tablicy ogłoszeń, twierdzi;

„Gdy użytkownik instaluje Hola, staje się punktem końcowym VPN, a inni użytkownicy sieci Hola mogą wyjść przez jego połączenie internetowe i przejąć jego adres IP. To sprawia, że ​​jest bezpłatny: Hola nie płaci za przepustowość, z której w ogóle korzysta VPN, i nie ma możliwości rezygnacji przez użytkownika, ”

Chociaż mogą one stanowić przełom w przypadku niektórych stron internetowych, jednak większość istotnych treści i żądanych rzeczy, takich jak HULU, Netflix i inne, są niedostępne lub skomplikowane w dostępie za ich pomocą.

Dlatego powinieneś znaleźć rozwiązanie, które jest nieskomplikowane, łatwe w użyciu i wystarczająco przejrzyste, abyś je zrozumiał.

Odblokuj strony internetowe za pomocą usługi VPN

RankProviderPriceCoupons
1 NordVPN: 2,99 - miesiąc 78% TANIEJ
2) ExpressVPN: 8,33 - miesiąc 35% ZNIŻKI
3) CyberGhost Pro: 2,90 - miesiąc 73% ZNIŻKI
4 PureVPN: 2,95 - miesiąc 65% ZNIŻKI
5 Prywatny dostęp do Internetu: 3,33 - miesiąc 12% ZNIŻKI

Tak solidnym rozwiązaniem dla Twojej prywatności może być wirtualna sieć prywatna (VPN), która zapewnia dostęp do prawie wszystkich stron internetowych, w tym ulubionych rzeczy, takich jak Netflix, Hulu, Amazon i inne.

Ponadto twoja tożsamość online jest anonimowa poprzez ukrywanie adresu IP i szyfrowanie danych klasy wojskowej. Jednak ze względu na rosnące zapotrzebowanie na usługi VPN ludzie mogą je teraz uzyskać, zwiększając zaledwie kilka dolarów miesięcznie.

Byłoby więc inteligentnym krokiem mieć VPN dla wszystkich problemów zamiast wykonywać różne działania dla różnych celów.

5 Najlepsza sieć VPN do odblokowania witryny w Chrome

Oto niektóre z najlepszych sieci VPN do odblokowywania witryn w Google Chrome.

(1) - NordVPN (Lokalizacja - Panama)

nordvpn dla chrome - odblokuj strony internetowe

Za I przeciw
Ścisła polityka zerowego dziennika Brak bezpłatnego okresu próbnego
Łatwe ustawienie
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Automatyczny przełącznik zabijania

NordVPN to idealny wybór do odblokowania stron internetowych w Chrome. Jest to usługa VPN, która zapewnia łatwy dostęp do większości treści globalnych dzięki swoim usługom w ponad 57 krajach.

Funkcje, takie jak automatyczny przełącznik zabijania, są przydatne dla tych, którzy przesyłają strumieniowo ciężkie treści, takie jak gry online i streaming. Czasami strona się zawiesza, co może być denerwujące. Jednak automatyczny przełącznik zabijania rozwiązuje ten problem.

Ponadto, szyfrowanie wojskowe i zasada zerowego logowania zapewniają anonimowość podczas odblokowywania stron internetowych. Dlatego możesz cieszyć się beztroskim przeglądaniem bez obaw o śledzenie.

Zobacz artykuł: co to jest torrent i jak to działa

Jednak ich 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, która rozwiąże Twoje obawy o marnowanie pieniędzy. Ich plan cenowy jest;

 • 1 miesiąc [11,95 $ miesięcznie]
 • 6 miesięcy [7,00 $ miesięcznie - 42 $ przez 6 miesięcy]
 • 12 miesięcy [5,75 USD miesięcznie - 69 USD za 12 miesięcy]

Specjalna oferta wakacyjna

 • 2 lata [3,29 USD miesięcznie - 79 USD przez 2 lata] * zalecane *

Uzyskaj NordVPN na Chrome

(2) - ExpressVPN (Lokalizacja - Brytyjskie Wyspy Dziewicze)

expressvpn dla chrome - odblokuj strony internetowe

Za I przeciw
Błyskawiczna prędkość Bezpłatny okres próbny niedostępny
Przyjazne dla klienta
Nieograniczona przepustowość
Silne szyfrowanie

ExpressVPN to dostawca VPN z większością serwerów, który daje solidną możliwość odblokowania stron w Chrome. Zapewnia usługi w ponad 95 krajach, ułatwiając przeglądanie treści globalnych.

Z drugiej strony ExpressVPN posiada oprogramowanie, które sprawia, że ​​jest wydajne w użyciu na wszystkich urządzeniach, w tym Mac, iOS, Android, Router, Linux itp. Ponadto jest to najszybsza usługa VPN, która zaspokaja wszystkie problemy z prędkością, i możesz ciesz się streamingiem bez irytujących przerw.

Odblokowując zawartość, możesz zostać złapany, dlatego bardzo potrzebne jest silne szyfrowanie. ExpressVPN oferuje 256-bitowe szyfrowanie OpenVPN, a także ma ścisłe zasady braku logowania.

Mają 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy z trzema planami cenowymi;

 • 1 miesiąc [12,95 $ miesięcznie]
 • 6 miesięcy [9,99 $ miesięcznie - 59,95 $ rozliczane co 6 miesięcy]
 • 12 miesięcy [8,32 $ miesięcznie - 99,95 $ rozliczane co rok] * zalecane *

Uzyskaj ExpressVPN na Chrome

(3) - PureVPN (Lokalizacja - Hongkong)

Puredvpn dla chrome - odblokuj strony internetowe

Za I przeciw
Split tunel Problem prędkości
Surowe zasady braku logów
Zadowalający występ
Silne szyfrowanie

Aby odblokować witryny w Chrome, PureVPN jest również jedną z preferowanych usług, które możesz wybrać. Zapewnia takie funkcje, jak dzielone tunelowanie i router wirtualny, które odróżniają go od innych dostawców VPN.

Podział tunelu pomaga przezwyciężyć problemy z prędkością, oferując możliwość dystrybucji danych, które chcesz zaszyfrować, i drugiego nieistotnego pozostawienia niezaszyfrowanego.

Dzięki temu możesz cieszyć się przeglądaniem stron w Chrome. Ponadto możesz mieć jednocześnie pięć połączeń jednocześnie. PureVPN szyfruje również dane za pomocą 256-bitowego szyfrowania i oferuje protokoły bezpieczeństwa - IKEv2, OpenVPN, PPTP, SSTP i L2TP / IPSec.

Ich plan cenowy jest;

 • 1 miesiąc [10,95 $ miesięcznie]
 • 6 miesięcy [8,95 $ miesięcznie - 53,70 $ rozliczane co 6 miesięcy]
 • 2 lata [2,95 $ miesięcznie - 70,80 $ rozliczane co 2 lata] * zalecane *

Uzyskaj PureVPN na Chrome

(4) - Prywatny dostęp do Internetu (Lokalizacja - Stany Zjednoczone)

Piavpn dla chrome - odblokuj strony internetowe

Za I przeciw
Przystępne ceny Brak bezpłatnego okresu próbnego
Wsparcie P2P
Nieograniczona przepustowość
Silne szyfrowanie

Jeśli chcesz mieć doskonałą usługę odblokowywania stron internetowych w Chrome przy wyjątkowo przystępnych cenach, PIA VPN jest doskonałym wyborem. Ponadto duży zasięg 3250 serwerów w prawie 25 krajach ułatwia odblokowywanie i przesyłanie strumieniowe treści.

Ma jednak nieco wolniejszą prędkość w porównaniu do omówionych powyżej sieci VPN, ale nadal jest użyteczny. Bardzo łatwo jest skonfigurować tę usługę VPN na swoim urządzeniu z zainstalowanym złośliwym oprogramowaniem i blokowaniem reklam, aby zapewnić nieprzerwane usługi.

Oferują 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy wraz z planami cenowymi;

 • 1 miesiąc [6,95 $ miesięcznie]
 • 6 miesięcy [5,99 $ miesięcznie - 35,95 $ rozliczane co 6 miesięcy]
 • 1 rok [3,33 USD miesięcznie - 39,95 USD rozliczane co rok] * zalecane *

Uzyskaj PIAVPN na Chrome

(5) - IvacyVPN (Lokalizacja - Singapur)

Odblokuj strony internetowe w Chrome szybko i łatwo 2019

Za I przeciw
Tani plan cenowy Zwrot kosztów na ograniczonych warunkach
Ponadprzeciętna wydajność
Nieograniczona przepustowość

IvacyVPN to nasz ostatni wybór rekomendacji do odblokowania stron internetowych w Chrome. Ich zasada zerowego logowania pomaga zachować anonimowość podczas odblokowywania ograniczonej zawartości.

Jeśli chcesz dobrze działającej sieci VPN z tanim planem cenowym, IvacyVPN może być oryginalnym wyborem. Ma dobrą wydajność na pulpicie; jednak nie jest zbyt wydajny na urządzeniach mobilnych.

Ich plan cenowy z uwarunkowaną 7-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy to:

 • 1 miesiąc [8,10 $ miesięcznie]
 • 6 miesięcy [5,40 $ miesięcznie - 32,40 $ rozliczane co 6 miesięcy]
 • 2 lata [1,83 $ miesięcznie (po kuponie) - 44,10 $ rozliczane co 2 lata] * zalecane *

Kup Ivacy na Chrome

6 skutecznych technik odblokowywania stron internetowych w Chrome

Te techniki odblokowywania witryn w Chrome to takie, które mogą być wydajne w szkole, biurze lub w innym miejscu, w którym potrzebujesz natychmiastowego dostępu do zabezpieczonej witryny.

1 - Użyj VPN do nieograniczonego dostępu z ograniczeniami

Potrzebujesz najlepszego rozwiązania problemu zablokowanych witryn; to usługa VPN najlepiej jest rozwiązać problem. Podczas próby odblokowania stron internetowych na chrome VPN może skutecznie zaspokoić twoje potrzeby i zapewni ci najlepszy protokół bezpieczeństwa.

VPN zmienia twój prawdziwy adres IP na fałszywy, co daje fałszywą tożsamość i pozostajesz anonimowy podczas przeglądania. Ponadto za pośrednictwem usługi takiej jak VPN możesz przeglądać zawartość i strony internetowe niemal każdego regionu bez żadnych problemów z prędkością.

Jednak w tym celu musisz wybrać usługę VPN, która jest autentyczna i cieszy się renomą wśród użytkowników. Ostatnio rosnące zainteresowanie ludzi VPNem dało szansę wielu oszustom oszukiwania użytkowników Internetu poprzez oferowanie fałszywych usług VPN. Wybierając VPN, należy zawsze brać pod uwagę usługi VPN, takie jak ExpressVPN i PureVPN.

Takie sieci VPN mogą być najlepsze, ponieważ:

 • Mają szeroki zasięg serwerów, co zapewnia większe opcje odblokowywania stron internetowych w wielu lokalizacjach serwerów.
 • Szybka prędkość i nieograniczona przepustowość zapewniają doskonałe wrażenia podczas przeglądania bez ograniczania prędkości.
 • Mają surowe zasady braku dziennika, które zapewniają anonimowość podczas odblokowywania zawartości.
 • Szyfrowanie za pomocą 256-bitowego AES i otwartego protokołu bezpieczeństwa VPN przenosi Twoją prywatność i bezpieczeństwo na znacznie wyższy poziom.
 • Dodali funkcje bezpieczeństwa, takie jak podzielony tunel i Tor-over-VPN, co zapewnia wyjątkowo wzmocniony i nieprzepuszczalny protokół bezpieczeństwa.

2 - Na pasku URL Chrome przekonwertuj HTTP na HTTPS

Jest to pierwszy i najprostszy sposób, jeśli nie możesz połączyć się z witryną z powodu blokady. Wiele razy, gdy strona się nie łączy, możesz udostępnić ją w ten najprostszy sposób, zmieniając HTTP na HTTPS na pasku URL Chrome.

Może to powodować zamieszanie w programie ograniczającym dostęp do strony internetowej. To rozwiązanie jest jednak tylko pierwszym krokiem do sprawdzenia, czy może działać, czy nie, aby odblokować strony internetowe w Chrome.

3 - Lista witryn z ograniczeniami Odblokuj witryny w Chrome

Wiele razy następuje przekierowanie do strony internetowej, ale nie dlatego, że jest ona zablokowana w Twojej lokalizacji, ale dlatego, że została ograniczona na tym konkretnym urządzeniu, na którym używasz chrome. Aby rozwiązać ten problem, możesz odblokować witryny w przeglądarce Chrome z listy witryn z ograniczeniami. Poniżej znajdują się proste kroki, które możesz wykonać, aby przejść przez blokady.

 • Przejdź do przeglądarki Chrome i kliknij przycisk menu w prawym rogu pokazany z trzema liniami lub kropkami.
 • Teraz wybierz opcję „Ustawienia” z listy.
 • Przewiń w dół i naciśnij link „Pokaż ustawienia zaawansowane” u dołu.
 • Następnie kliknij opcję „Zmień ustawienia proxy” w sekcji sieci.
 • Wybierz kartę „Bezpieczeństwo”, a następnie ikonę „Witryny z ograniczeniami”.
 • Następnie kliknij przycisk „Witryny”, aby otworzyć okno witryn z ograniczeniami.
 • Na koniec wybierz zablokowaną witrynę z listy, a następnie kliknij przycisk „usuń”, aby odblokować tę konkretną witrynę.
 • Teraz zamknij okno witryn z ograniczeniami, klikając opcję „Zamknij” podaną poniżej, a następnie naciśnij „OK”, aby zamknąć okno właściwości Internetu.

Niezależnie od tego, czy jest to biuro, dom czy szkoła, dzięki tej metodzie możesz odblokować stronę internetową na chrome w ciągu kilku minut.

4 - Użyj rozszerzeń Google Chrome, aby odblokować witryny

Wiele razy, gdy uzyskujesz dostęp do witryny, odłączona strona z błędem pokazuje, że „Ta strona internetowa nie będzie wyświetlana”. Wynika to z blokady umieszczonej na stronie internetowej w Twojej lokalizacji lub w miejscu, w którym ją łączysz.

Sposobem na odblokowanie takiej strony jest użycie rozszerzenia chrome, takiego jak Zenmate. Oto proste kroki, które możesz wykonać, aby uruchomić to rozszerzenie.

Oto samouczek YouTube:

 1. Otwórz nową kartę w przeglądarce Chrome i kliknij przycisk dostosowywania i sterowania.
 2. Teraz wybierz „Więcej narzędzi” stamtąd.
 3. Następnie kliknij wyświetloną opcję „Rozszerzenie” na liście.
 4. Przewiń w dół i naciśnij „Uzyskaj więcej rozszerzeń”.
 5. Pojawi się pasek sklepu internetowego Chrome, przejdź tam i wpisz Zenmate.
 6. Wybierz bezpieczeństwo, prywatność i odblokuj Zenmate.
 7. Teraz kliknij „Dodaj do opcji Chrome”.
 8. Z wyskakujących opcji wybierz „Dodaj rozszerzenie”.
 9. Teraz wprowadź swój identyfikator e-mail i hasło.
 10. Naciśnij opcję „Zarejestruj się za darmo” podaną poniżej.
 11. W prawym rogu strony wybierz „ikonę Zenmate”.
 12. Następnie wybierz swoją prawdziwą lokalizację, z której przeglądasz witrynę.
 13. Następnie wybierz „OK”, aby odblokować witrynę na Chrome.

Teraz wszystko jest gotowe do ponownego załadowania strony internetowej, która została zablokowana i poprzednio wyładowana. Jednak niektóre strony internetowe są nieprzejezdne również przez Zenmate. To rozszerzenie przeglądarki nie jest kompletnym rozwiązaniem do ochrony prywatności również podczas odblokowywania stron internetowych.

Niezależnie od tego, czy jest to biuro, dom czy szkoła, dzięki tej metodzie możesz odblokować stronę internetową na chrome w ciągu kilku minut.

5 - Użyj Chrome Proxy

Skonfigurowanie Chrome proxy może również pomóc w odblokowaniu stron internetowych w Chrome. Istnieje prosty sposób, aby włączyć tę funkcję w przeglądarce Chrome. Wystarczy wykonać następujące proste kroki;

 • Przede wszystkim przejdź do menu Chrome
 • Wybierz „Ustawienia” z wyświetlonych opcji.
 • Przewiń na dół strony i kliknij link „Pokaż ustawienia zaawansowane”.

Odblokuj witryny na Chrome - pierwszy krok

 • W sekcji sieci wybierz opcję „Zmień ustawienia proxy”.

Odblokuj witryny na chrome - 2 kroki

 • Teraz wybierz kartę „Połączenia”, a następnie kliknij przycisk „Ustawienia sieci LAN”.

Odblokuj witryny na Chrome - 3 kroki

 • W ustawieniach sieci LAN usuń zaznaczenie sekcji „Ustawienia automatycznego wykrywania”, a następnie w sekcji serwera proxy kliknij pole z napisem „Użyj serwera proxy do sieci LAN…”.
 • W sekcji „Adres” wpisz adres IP serwera proxy i numer portu serwera proxy w polu Port. Adres IP i numer portu serwera proxy otrzymasz w osobnym e-mailu.

Odblokuj strony na chrome - 4 kroki

 • Na koniec naciśnij przycisk „OK”, aby zamknąć kartę ustawień obszaru LAN, a następnie ponownie kliknij „OK”, aby zapisać ustawienia proxy.

Teraz, gdy otworzysz zablokowaną stronę internetową, będziesz przeglądać ją za pomocą połączeń proxy. Ale gdy po raz pierwszy połączysz się ze stroną internetową, w zależności od ustawień uwierzytelniania konta, zostaniesz zapytany o poświadczenia, które otrzymałeś w wiadomości e-mail.

Korzystanie z serwera proxy może jednak spowolnić przeglądanie Internetu, co może spowodować, że strony internetowe i inne rzeczy będą się długo ładować. Jeśli jesteś gotowy na kompromis w sprawie szybkości odblokowywania stron internetowych na chrome, lepszym wyborem byłby tylko serwer proxy.

Aby wyłączyć usługę proxy, musisz powtórzyć powyższe kroki, ale odznacz opcję „użyj serwera proxy dla swojej sieci LAN”, a następnie ponownie zaznacz „Automatycznie wykryj ustawienia” w ustawieniach LAN.

6 - Użyj TOR

Odblokuj strony internetowe w Chrome szybko i łatwo 2019

Jeśli szukasz sposobu na odblokowanie stron internetowych w Chrome, TOR może być naprawdę skuteczny i może okazać się pomocnym rozwiązaniem. Tor to sieć wielu węzłów, aby zapobiec szyfrowaniu danych, czyli przeglądarka internetowa zaprojektowana do szyfrowania poufnej i militarnej komunikacji wojskowej.

Tor może odblokować witryny i zabezpieczyć dane przed śledzeniem. Jednak minusem, z którym użytkownicy Internetu muszą się zmierzyć podczas pracy z TOR, jest niska prędkość przeglądania.

Ponadto, ze względu na zwiększone użycie, wielu oszustów i cyberprzestępców korzysta z niego, i to może sprawić, że również zostaniesz złapany. Jest to ryzykowny sposób, ponieważ nie zapewnia dużej skuteczności w zapewnianiu pełnej anonimowości.

Wniosek: Wiele rzeczy i stron internetowych jest ograniczonych i niedostępnych. Powoduje to irytację i nie pozostaje ci nic innego, jak zrezygnować. Istnieje jednak wiele przydatnych sposobów i technik odblokowywania witryn w Chrome.

Aby rozwiązać ten problem, w tych artykułach przedstawiliśmy wiele opcji, które mogą z powodzeniem dotrzeć do zablokowanych witryn.

Ale wszystkie z nich nie są stuprocentowym lekarstwem na twój problem, ponieważ wiele z nich powoduje problemy z szybkością, a niektóre mają problemy z bezpieczeństwem. Tylko usługa VPN jest tą, która zaspokaja wszystkie twoje problemy bez żadnych wad.

Ale w tym celu musisz również wybrać najlepsze usługi VPN, które są popularne wśród użytkowników.