Odblokujte webové stránky v prehliadači Chrome rýchlo a ľahko 2019

[ware_item id=33][/ware_item]

Zistenia autora: Tento článok je špeciálne navrhnutý pre mnohých, ktorí čelia problémom s odblokovaním webových stránok alebo odblokovaním webových stránok v prehliadači Chrome. Aby sme vyhoveli potrebám našich čitateľov, vytvorili sme rozsiahle a podrobné informácie s ľahkými krokmi. Najlepším spôsobom, ako odblokovať web, je ušetriť čas VPN ako NordPVN.


Ľudia používajúci prehliadač Chrome však nemohli adekvátne zabezpečiť svoje prehliadanie online pomocou týchto alternatívnych techník nastavenia. Vaša história prehliadania sa dá sledovať jedným alebo inými skrytými spôsobmi, ktoré bežný užívateľ internetu nedokáže zistiť.

Takmer všetky metódy na odblokovanie webových stránok v prehliadači Chrome sú tie, ktoré neobmedzujú cielené reklamy, čo znamená, že obchodníci vás stále sledujú..

Použitím týchto riešení tiež môžete odblokovať obmedzený počet webových stránok a hrozí vám tiež ich zachytenie. Napríklad bezplatné služby VPN, ako sú Zenmate a Hola, sú populárne medzi používateľmi internetu, ale rovnako ako ostatní sa podieľajú aj na predaji šírky pásma používateľa..

8-kanálový prevádzkovateľ nástenky Fredrick Brennan tvrdí;

„Keď užívateľ nainštaluje Holu, stáva sa koncovým bodom VPN a ostatní používatelia siete Hola môžu ukončiť svoje pripojenie na internet a prijať IP. Toto je to, čo ju robí zadarmo: Hola neplatí za šírku pásma, ktorú jej VPN vôbec používa, a neexistuje žiaden používateľ, ktorý by sa odhlásil, “

Niektoré webové stránky môžu prelomiť, väčšina podstatného obsahu a požadovaných vecí, ako sú HULU, Netflix a ďalšie, je však pomocou tohto prístupu neprístupná alebo komplikovaná..

Preto by ste mali nájsť riešenie, ktoré je nekomplikované, ľahko použiteľné a dostatočne priehľadné, aby ste mu porozumeli.

Odblokujte webové stránky pomocou služby VPN

RankProviderPriceCoupons
1 NordVPN: 2,99 - mesiac 78% ZĽAVA
2 ExpressVPN: 8.33 - mesiac 35% ZĽAVA
3 CyberGhost Pro: 2.90 - mesiac ZĽAVA 73%
4 PureVPN: 2.95 - mesiac 65% ZĽAVA
5 Súkromný prístup na internet: 3.33 - mesiac 12% ZĽAVA

Takéto robustné riešenie vášho súkromia môže byť virtuálna súkromná sieť (VPN), ktorá vám poskytuje prístup k takmer všetkým webovým stránkam vrátane obľúbených položiek, ako sú Netflix, Hulu, Amazon a ďalšie..

Vaša identita online je tiež udržiavaná anonymná prostredníctvom zakrývania adresy IP a šifrovania údajov na vojenskej úrovni. Avšak kvôli značne rastúcim požiadavkám na služby VPN sú ľudia teraz schopní získať ich iba rozšírením niekoľkých dolárov mesačne..

Preto by bolo inteligentným krokom mať VPN pre všetky problémy namiesto toho, aby ste sledovali rôzne akcie na rôzne účely.

5 najlepších VPN pre odblokovanie webových stránok v prehliadači Chrome

Tu je niekoľko najlepších VPN na odblokovanie stránok v prehliadači Google Chrome.

(1) - NordVPN (Umiestnenie - Panama)

nordvpn pre chrome - odblokovanie webových stránok

Výhody nevýhody
Prísna politika nulového denníka Žiadna bezplatná skúšobná verzia
Jednoduché nastavenie
30 dní záruka vrátenia peňazí
Automatický spínač zabíjania

NordVPN je perfektnou voľbou na odblokovanie webových stránok v prehliadači Chrome. Je to služba VPN, ktorá vám poskytuje služby ľahkého prístupu k väčšine globálneho obsahu prostredníctvom služieb vo viac ako 57 krajinách.

Funkcie, ako je prepínač automatického zabíjania, sú užitočné pre tých, ktorí prenášajú silný obsah, ako sú online hry a streamovanie obsahu. Niekedy webová stránka visí ďalej, a to by mohlo byť nepríjemné. Tento problém však vyrieši prepínač automatického zabíjania.

Taktiež zásady šifrovania na vojenskej úrovni a protokolovania nulovej hodnoty vám poskytujú anonymitu pri odblokovaní webových stránok. Preto by ste si mohli bezstarostne prezerať stránky bez obáv z ich sledovania.

Príspevok k článku: čo to torrentuje a ako to funguje

Ich 30-dňová záruka vrátenia peňazí však vyrieši vaše obavy z plytvania peniazmi. Ich cenový plán je;

  • 1 mesiac [11,95 $ mesačne]
  • 6 mesiacov [7,00 $ mesačne - 42 USD na 6 mesiacov]
  • 12 mesiacov [5,75 $ mesačne - 69 dolárov za 12 mesiacov]

Špeciálna ponuka na dovolenku

  • 2 roky [3,29 dolárov mesačne - 79 dolárov na 2 roky] * odporúča sa *

Získajte NordVPN pre Chrome

(2) - ExpressVPN (Poloha - Britské Panenské ostrovy)

expressvpn pre webové stránky odblokované prehliadačom Chrome

Výhody nevýhody
Vysoká rýchlosť blesku Bezplatná skúšobná verzia nie je k dispozícii
Priateľský k zákazníkom
Neobmedzená šírka pásma
Silné šifrovanie

ExpressVPN je poskytovateľ VPN s najväčším pokrytím serverom, čo vám poskytuje obrovskú príležitosť na odblokovanie stránok v prehliadači Chrome. Poskytuje služby vo viac ako 95 krajinách a uľahčuje prehliadanie globálneho obsahu.

Na druhej strane má ExpressVPN softvér, ktorý umožňuje efektívne používať všetky zariadenia vrátane počítačov Mac, iOS, Android, Router, Linux atď. Je to tiež najrýchlejšia služba VPN, ktorá uspokojuje všetky vaše problémy s rýchlosťou, a vy môžete vychutnajte si streamovanie bez nepríjemných prerušení.

Pri odblokovaní obsahu ste náchylní na zachytenie, a preto je potrebné silné šifrovanie. ExpressVPN ponúka 256-bitové šifrovanie OpenVPN a má tiež prísne zásady neprihlásenia.

Majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí s tromi cenovými plánmi;

  • 1 mesiac [12,95 $ mesačne]
  • 6 mesiacov [9,99 $ mesačne - 59,95 USD účtovaných každých 6 mesiacov]
  • 12 mesiacov [8,32 $ mesačne - 99,95 dolárov účtovaných každý 1 rok] * odporúčané *

Získajte ExpressVPN pre prehliadač Chrome

(3) - PureVPN (Poloha - Hong Kong)

Puredvpn pre chrome - odblokovanie webových stránok

Výhody nevýhody
Rozdelený tunel Rýchlosť vydanie
Prísne zásady neprihlásenia
Uspokojivý výkon
Silné šifrovanie

Na odblokovanie webových stránok v prehliadači Chrome patrí PureVPN medzi preferované služby, ktoré by ste si mohli zvoliť. Poskytuje funkcie, ako napríklad rozdelené tunelovanie a virtuálny smerovač, ktoré ho odlišujú od ostatných poskytovateľov VPN.

Rozdelený tunel vám pomôže prekonať problémy s rýchlosťou tým, že vám ponúka príležitosť na distribúciu údajov, ktoré chcete šifrovať, a iného nedôležité, aby ste nezašifrovali..

Vďaka tomu by ste mohli mať v prehliadači Chrome rozsiahle skúsenosti s prehliadaním webu. Môžete mať súčasne aj päť súčasných pripojení. PureVPN tiež šifruje vaše dáta pomocou 256-bitového šifrovania a ponúka bezpečnostné protokoly - IKEv2, OpenVPN, PPTP, SSTP a L2TP / IPSec..

Ich cenový plán je;

  • 1 mesiac [10,95 dolárov mesačne]
  • 6 mesiacov [8,95 dolárov mesačne - 53,70 dolárov účtovaných každých 6 mesiacov]
  • 2 roky [2,95 $ mesačne - 70,80 dolárov účtované každé 2 roky] * odporúčané *

Získajte PureVPN pre prehliadač Chrome

(4) - Súkromný prístup na internet (Poloha - Spojené štáty)

Piavpn pre webové stránky odblokované chrómom

Výhody nevýhody
Dostupné ceny Žiadna bezplatná skúšobná verzia
Podpora P2P
Neobmedzená šírka pásma
Silné šifrovanie

Ak chcete vynikajúce služby na odblokovanie webových stránok v prehliadači Chrome za mimoriadne prijateľné ceny, potom je PIA VPN vynikajúcou voľbou. Rozsiahle pokrytie serverov 3250 servermi v takmer 25 krajinách tiež uľahčuje odblokovanie a streamovanie obsahu.

V porovnaní s VPN, o ktorých sa hovorí vyššie, má však trochu pomalú rýchlosť, stále je však použiteľná. Nastaviť túto službu VPN na vašom zariadení pomocou predinštalovaného škodlivého softvéru a blokovania reklám je veľmi jednoduché, aby vám poskytoval nepretržité služby..

Poskytujú 7-dňovú záruku vrátenia peňazí s cenovými plánmi;

  • 1 mesiac [6,95 dolárov mesačne]
  • 6 mesiacov [5,99 $ mesačne - 35,95 $ účtovaných každých 6 mesiacov]
  • 1 rok [3,33 $ mesačne - 39,95 dolárov účtovaných každý 1 rok] * odporúčané *

Získajte PIAVPN pre prehliadač Chrome

(5) - IvacyVPN (Poloha - Singapur)

Odblokujte webové stránky v prehliadači Chrome rýchlo a ľahko 2019

Výhody nevýhody
Lacný cenový plán Vrátenie platby za obmedzených podmienok
Nadpriemerný výkon
Neobmedzená šírka pásma

IvacyVPN je naša posledná voľba odporúčania na odblokovanie webových stránok v prehliadači Chrome. Ich zásady zaznamenávania nulovej hodnoty vám pomáhajú zostať v anonymite pri odblokovaní obmedzeného obsahu.

Ak chcete dobre fungujúcu VPN s lacným cenovým plánom, potom by IvacyVPN mohla byť originálnou voľbou. Má dobrý výkon na pracovnej ploche; na mobilných zariadeniach to však nie je príliš efektívne.

Ich cenový plán s podmienenou 7-dňovou zárukou vrátenia peňazí je;

  • 1 mesiac [8,10 $ mesačne]
  • 6 mesiacov [5,40 $ mesačne - 32,40 dolárov účtovaných každých 6 mesiacov]
  • 2 roky [1,83 $ mesačne (po kupóne) - 44,10 dolárov účtované každé 2 roky] * odporúčané *

Získajte prehľad o prehliadači Chrome

6 účinných techník na odblokovanie webových stránok v prehliadači Chrome

Tieto techniky odblokovania webových stránok v prehliadači Chrome sú techniky, ktoré by mohli byť produktívne v škole, v kancelárii alebo na inom mieste, kde potrebujete okamžitý prístup k zabezpečenému webu..

1 - Použite VPN pre neobmedzený prístup

Chceš najlepšie riešenie problému blokovaných webov; potom je najlepšie vyriešiť váš problém služba VPN. Pri pokuse o odblokovanie webových stránok v prehliadači Chrome môže sieť VPN uspokojiť vaše potreby a poskytne vám najlepší bezpečnostný protokol.

Sieť VPN zmení vašu skutočnú adresu IP na falošnú, ktorá vám poskytne falošnú totožnosť a počas prehliadania zostanete anonymní. Prostredníctvom služby, ako je VPN, si tiež môžete prezerať obsah a webové stránky takmer každého regiónu bez problémov s rýchlosťou.

Z tohto dôvodu musíte vybrať službu VPN, ktorá je autentická a dôveryhodná medzi používateľmi. Zvýšený záujem ľudí o VPN v poslednej dobe dal šancu mnohým podvodníkom oklamať používateľov internetu poskytovaním falošných služieb VPN. Pri výbere siete VPN by ste mali vždy zvážiť služby VPN, ako sú ExpressVPN a PureVPN.

Takéto VPN by mohli byť najlepšie, pretože:

  • Majú rozsiahle pokrytie serverom, čo vám poskytuje väčšie možnosti odblokovania webových stránok na mnohých miestach servera.
  • Vysoká rýchlosť a neobmedzená šírka pásma vám poskytujú vynikajúci zážitok z prehliadania bez akýchkoľvek obmedzení rýchlosti.
  • Majú prísne zásady bez prihlásenia, ktoré vás udržujú v anonymite pri odblokovaní obsahu.
  • Šifrovanie pomocou 256-bitového protokolu AES a otvoreného bezpečnostného protokolu VPN posúva vaše súkromie a bezpečnosť na oveľa vyššiu úroveň.
  • Pridali bezpečnostné funkcie, ako napríklad rozdelený tunel a Tor-over-VPN, ktoré vám poskytujú mimoriadne vylepšený a nepriepustný bezpečnostný protokol..

2 - Na paneli s adresou URL prehliadača Chrome skonvertujte HTTP na HTTPS

Toto je prvý a najpriamejší spôsob, ako sa nemôžete pripojiť na webovú stránku kvôli blokáde. Keď sa webová stránka nepripojí, môžete ju mnohokrát sprístupniť týmto najjednoduchším spôsobom zmeny protokolu HTTP na HTTPS na paneli s adresou Chrome..

Môže to spôsobiť zmätok v softvérovom programe, ktorý obmedzuje prístup na webovú stránku. Toto riešenie je však iba prvým krokom na overenie, či by mohlo fungovať alebo nie odblokovať webové stránky v prehliadači Chrome.

3 - Zoznam webových stránok s obmedzeným prístupom v prehliadači Chrome, ktoré sú obmedzené

Mnohokrát ste presmerovaní na webovú stránku, ale nie preto, že je blokovaná vo vašej oblasti, ale z dôvodu, že bola obmedzená na konkrétne zariadenie, na ktorom používate prehliadač Chrome. Ak chcete tento problém vyriešiť, môžete sa rozhodnúť pre odblokovanie webových stránok v prehliadači Chrome zo zoznamu zakázaných stránok. Nasledujú jednoduché kroky, ktoré by ste mohli podniknúť, aby ste prešli cestou blokád.

  • Prejdite do prehliadača Chrome a v pravom rohu kliknite na tlačidlo ponuky s tromi riadkami alebo bodkami.
  • Teraz zo zoznamu vyberte možnosť „Nastavenia“.
  • Posuňte zobrazenie nadol a stlačte odkaz Zobraziť rozšírené nastavenia v dolnej časti.
  • Potom v sekcii siete kliknite na možnosť „Zmeniť nastavenia proxy“.
  • Vyberte kartu „Zabezpečenie“ a potom vyberte ikonu „Servery s obmedzeným prístupom“.
  • Potom kliknutím na tlačidlo „Webové stránky“ otvorte okno s obmedzenými webmi.
  • Nakoniec vyberte blokovaný web zo zoznamu a potom kliknutím na tlačidlo „Odstrániť“ daný web odblokujte.
  • Teraz zatvorte okno s obmedzenými webmi kliknutím na možnosť „Zatvoriť“ uvedenou nižšie a potom stlačením tlačidla „Ok“ zatvorte okno s vlastnosťami internetu..

Či už ide o kanceláriu, domov alebo školu, pomocou tejto metódy by ste mohli odomknúť webové stránky na prehliadači Chrome za pár minút.

4 - Na odblokovanie stránok použite rozšírenia Google Chrome

Keď sa viackrát dostanete na web, odpojená stránka s chybou vám ukáže, že „Táto webová stránka sa nezobrazí“. Je to z dôvodu blokády umiestnenej na webových stránkach vo vašom mieste alebo v mieste, kde ju spájate.

Spôsob, ako odblokovať takúto webovú stránku, je použiť chrómové rozšírenie, ako je Zenmate. Toto sú jednoduché kroky, ktoré môžete vykonať, aby toto rozšírenie fungovalo.

Tu je výukový program YouTube:

  1. Otvorte novú kartu v prehliadači Chrome a kliknite na prispôsobené a ovládacie tlačidlo.
  2. Teraz odtiaľ vyberte možnosť „Viac nástrojov“.
  3. Potom kliknite na zobrazenú možnosť „Rozšírenie“ v zozname.
  4. Posuňte zobrazenie nadol a stlačte tlačidlo „Získať ďalšie rozšírenie“.
  5. Zobrazí sa panel internetového obchodu Chrome, choďte tam a napíšte Zenmate.
  6. Vyberte zabezpečenie Zenmate, ochranu súkromia a odblokujte VPN.
  7. Teraz kliknite na možnosť „Pridať do prehliadača Chrome“.
  8. V rozbaľovacích možnostiach vyberte možnosť „Pridať rozšírenie“.
  9. Teraz zadajte svoje e-mailové ID a heslo.
  10. Stlačte dole možnosť „Bezplatne sa zaregistrovať“.
  11. V pravom rohu stránky vyberte možnosť „Zenmate icon“.
  12. Potom vyberte svoje skutočné miesto, odkiaľ prehľadávate web.
  13. Potom vyberte „Ok“ a odblokujte web v prehliadači Chrome.

Teraz ste všetci pripravení znova načítať webovú stránku, ktorá bola zablokovaná a predtým vyložená. Niektoré webové stránky sú však nepriechodné aj prostredníctvom systému Zenmate. Toto rozšírenie prehliadača nie je úplným riešením ochrany osobných údajov ani pri odblokovaní webových stránok.

Či už ide o kanceláriu, domácnosť alebo školu, pomocou tejto metódy by ste mohli odblokovať webovú stránku na prehliadači Chrome za pár minút.

5 - Používajte prehliadač Chrome Proxy

Nastavenie prehliadača Chrome proxy vám môže tiež pomôcť odblokovať webové stránky v prehliadači Chrome. Existuje jednoduchý spôsob, ako ho v prehliadači Chrome povoliť. Postupujte podľa týchto jednoduchých krokov;

  • Najprv prejdite do ponuky Chrome
  • Z uvedených možností vyberte položku „settings“.
  • Posuňte zobrazenie do dolnej časti stránky a stlačte odkaz Zobraziť rozšírené nastavenia..

Odblokujte stránky v prehliadači Chrome - prvý krok

  • V sekcii siete vyberte možnosť „Zmeniť nastavenia servera proxy“.

Odblokujte stránky v prehliadači Chrome - 2 kroky

  • Teraz vyberte kartu „Pripojenia“ a odtiaľ kliknite na tlačidlo „Nastavenia LAN“.

Odblokujte stránky v prehliadači Chrome - 3 kroky

  • V nastaveniach LAN zrušte začiarknutie časti „Automatické zisťovanie nastavení“ a potom v časti proxy server kliknite na políčko so sekciou „Použiť proxy server pre svoju LAN ...“ “.
  • V časti „Adresa“ zadajte do poľa Port IP adresu vášho proxy servera a číslo portu proxy servera. IP adresu a číslo portu vášho proxy servera dostanete v samostatnej e-maile.

Odblokujte stránky na Chrome - 4 kroky

  • Nakoniec stlačením tlačidla „Ok“ zatvorte kartu Nastavenia oblasti LAN a potom znova kliknutím na tlačidlo „Ok“ uložte nastavenia servera proxy..

Keď teraz otvoríte blokovanú webovú stránku, budete ju surfovať pomocou pripojenia proxy. Keď však prvýkrát pripojíte webovú stránku, v závislosti od nastavení overenia vášho účtu sa zobrazí otázka o povereniach, ktoré ste dostali v e-maile..

Používanie servera proxy však môže spomaliť rýchlosť prehliadania internetu, čo môže spôsobiť, že načítanie webových stránok a ďalších vecí bude trvať dlho. Ak ste pripravení robiť kompromisy týkajúce sa rýchlosti odblokovania webových stránok v prehliadači Chrome, lepšou voľbou by bol iba server proxy.

Zatiaľ čo na deaktiváciu proxy služby musíte zopakovať vyššie uvedené kroky, ale zrušte začiarknutie možnosti „používať proxy server pre vašu LAN“ a potom znova začiarknite políčko „Automaticky zistiť nastavenia“ v nastaveniach LAN.

6 - Použite TOR

Odblokujte webové stránky v prehliadači Chrome rýchlo a ľahko 2019

Ak hľadáte spôsob, ako odblokovať webové stránky v prehliadači Chrome, môže byť efekt TOR skutočne efektívny a ukázalo sa, že je užitočným riešením. Tor je sieť viacerých uzlov, ktoré zabraňujú skramblovaniu údajov, čo je internetový prehliadač určený na šifrovanie vojensky citlivých a dôverných komunikácií..

Tor by mohol odblokovať stránky a zabezpečiť údaje zo sledovania. Nevýhodou, ktorej musia používatelia internetu čeliť pri práci s TOR, je však nízka rýchlosť prehliadania.

Tiež kvôli jeho zvýšenému používaniu ho používajú mnohí podvodníci a počítačoví zločinci, a to je to, čo by vás mohlo tiež chytiť. Je to riskantný spôsob, pretože pri poskytovaní úplnej anonymity to nie je príliš efektívne.

záver: Mnoho vecí a webových stránok na internete je obmedzených a nedostupných. To vytvára nepríjemnosti a nezostane vám žiadna iná možnosť, ako prestať. Existuje mnoho užitočných spôsobov a techník na odblokovanie webových stránok v prehliadači Chrome.

Na vyriešenie problému sme vám prostredníctvom týchto článkov povedali veľa možností, ktoré by mohli byť úspešnou cestou k týmto blokovaným webom.

Ale všetky z nich nie sú stopercentným liekom na váš problém, pretože mnohé z nich spôsobujú problémy s rýchlosťou a niektoré z nich majú problémy s bezpečnosťou. Iba služba VPN je tá, ktorá uspokojuje všetky vaše problémy bez akýchkoľvek nevýhod.

Z tohto dôvodu musíte vybrať aj najlepšie služby VPN, ktoré sú medzi používateľmi obľúbené.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me