Ominięcie przepustowości ISP szybko i trwale

[ware_item id=33][/ware_item]

Ostatnia aktualizacja 15 listopada 2019 r


Obsesja na punkcie pobierania torrentów, streamingu Netflix lub streamingu online innych kanałów zmusza ISP do ograniczenia przepustowości. Nazywa się to również „ograniczaniem przepustowości” lub „ograniczaniem Internetu”.

ISP wie o tobie wszystko:
• Twój cel podróży
• Adres użytkownika
• Adres IP
• Dzienniki odwiedzin stron użytkownika
• Typy pakietów danych
• Rodzaje komunikacji
• Oś czasu prędkości codziennie

A teraz, dzięki prezesowi FCC Ajit Pai, wycofano ustawę Net Neutrality, teraz mogą sprzedawać twoje logi i informacje agencji reklamowej, aby dobrze Cię śledzić �� poprzez reklamy oczywiście!

Dlaczego dławią?
Ograniczenie może być także przyczyną wielu innych powodów. Ale znaczące jest; kiedy odkryją tego użytkownika; Przyczyną tego jest przede wszystkim przesyłanie strumieniowe wysokiej jakości filmów lub pobieranie ton Torrentów.

Czy VPN będzie z tym współpracować??
Gdy ludzie rozmawiają na Reddit, szczególnie na temat problemów, a także komunikują sobie rozwiązanie.

Testowałem z NordVPN i znalazłem całkiem przyzwoite wyniki. Ma to również sens, jeśli ISP widzi zaszyfrowany ruch, w jaki sposób dowiedzą się, co to było.

W ten sposób VPN pomaga pozbyć się filtrowania ISP.

Przejdźmy głęboko do tego tematu.

Współczynnik dławienia ISP - USA, Wielka Brytania i inne kraje

Nie jest konieczne, aby problem z prędkością zawsze ograniczał przepustowość.

Istnieje jednak szersza szansa, że ​​Twój dostawca usług internetowych ograniczy prędkość Internetu, w takim przypadku musisz znać sposoby obejścia tego ograniczenia.

Według ocen M-Lab, które przeprowadzono między grudniem 2012 r. A grudniem 2013 r. Na co najmniej 100 połączeniach, wskaźniki dławienia w różnych krajach były;

Ograniczanie w USA (14%), UK (28%), Polska (35%), Singapur (53%), Korea Południowa (74%), i Malezja (61%).

Teraz, gdy nowy zestaw przepisów FCC jest w porządku, 2019 najprawdopodobniej przyniesie ekstremalne ograniczenie przepustowości usługodawców internetowych podczas przeglądania bez barier prawnych.

Co to jest „ograniczanie przepustowości”

Ograniczanie przepustowości jest terminem używanym do określenia zmniejszonej prędkości Internetu, gdy dostawca Internetu zmienia ją na różne sposoby.

Wydajność Internetu opiera się na zużyciu przepustowości, a gdy ktoś próbuje rzeczy takich jak torrentowanie i pobieranie treści strumieniowych, twój dostawca usług internetowych spowalnia prędkość Internetu. Dzięki temu możesz doświadczyć przestarzałego Internetu o ograniczonej prędkości i pobieraniu treści przez dłuższy czas.

Dostawcy usług internetowych często mają swobodę zmniejszania limitów przepustowości w niektórych regionach, a czasem kierują reklamy do poszczególnych użytkowników z różnych przyczyn.

Jednak przepisy, takie jak nowe przepisy FCC dotyczące łączności szerokopasmowej, zwiększyły siłę dostawców Internetu. Większość osób martwi się, że ich dostawcy usług internetowych mogą uzyskać dostęp do swoich działań internetowych i monitorować je, a także mogą udostępniać swoje dane osobowe osobom trzecim.

Dlatego twoja historia przeglądania jest ujawniana, gdy twój dostawca usług internetowych przejmie nad nią kontrolę. Na szczęście ukrywanie historii przeglądania przed usługodawcą internetowym może okazać się skutecznym rozwiązaniem pozwalającym uniknąć szans na ograniczenie przepustowości usługodawcy internetowego.

Musisz zadać sobie pytanie, czy ja też jestem dławiony?

Aby poradzić sobie z takimi obawami, usługa VPN byłaby najlepszym i najprostszym rozwiązaniem w celu zabezpieczenia Twojej prywatności.

Podczas korzystania z usługi VPN Twój dostawca usług internetowych nie może ustalić, na przykład, treści, które przeglądasz, kiedy przeglądasz takie witryny i ile czasu tam spędzasz. Dlatego nie mogli ograniczyć przepustowości, oceniając ciężkie treści przesyłane strumieniowo.

Co to jest Comcast Throttling?

Popularny dostawca Internetu Comcast zrzekł się obietnicy neutralności sieci, gdy tylko FCC ogłosiło jej uchylenie.

Pomimo tego wyraźnego instynktu wobec zamiarów Comcast, ogromna lista skarg dodatkowo potwierdza oskarżenie o ograniczenie prędkości od ich końca.

Zobowiązanie Comcast oświadczyło, że strony internetowe lub inne aplikacje internetowe nie będą pobierane w zamian za priorytetowe korzyści. Zobowiązanie Comcast rozpoczęto w 2014 r., W którym wspomniano, że „Comcast nie traktuje priorytetowo ruchu internetowego ani nie tworzy płatnych szybkich pasów ruchu.

„Jednak po trzech latach, 26 kwietnia 2017 r., Został usunięty.

Jednak rzecznik firmy nieustannie nalega, aby Comcast „nie planował” wprowadzenia płatnej praktyki ustalania priorytetów.

Natomiast obiecywanie czegoś na podstawie pisemnej umowy i stwierdzenie, że nie ma aktualnych planów, to dwie różne sytuacje.

Co więcej, zasady neutralności sieci w erze demokratycznej pozwoliły dostawcom usług internetowych na wprowadzenie zerowej oceny, ale z pewnymi wyjątkami.

Ale teraz po uchyleniu neutralności sieci wszystkie sposoby zerowej oceny są legalne, dlatego Comcast byłby również w stanie obciążyć dostawców internetowych opłatami za zwolnienia z ograniczeń danych bez żadnych ograniczeń prawnych.

Tak było w ostatnich dyskusjach na portalach społecznościowych, takich jak Reddit. Użytkownicy Comcast narzekali na niskie prędkości podczas torrentowania i wykonywania innych spraw online.

Ograniczanie ISP podczas torrentowania

Torrenting to proces, który wymaga dużej prędkości, ponieważ większość plików torrent składa się z ogromnych danych i można je było pobierać tylko z dużą prędkością.

Z drugiej strony ważne jest, aby wiedzieć, że regularne stawianie czoła niskiej prędkości podczas torrentowania może być wynikiem ograniczania przepustowości ISP.

Istnieją pewne powody, dla których dostawca usług internetowych może zmniejszyć prędkość podczas torrentowania.

 • Obciążenie lokalnych serwerów sieciowych zwiększa się podczas pobierania plików torrent lub udostępniania plików P2P.
 • W niektórych regionach istnieje ograniczenie torrentów i dlatego możesz napotkać ograniczenia przepustowości lub prędkości.

Twój dostawca usług internetowych ogranicza ruch Torrenting z pewnych powodów prawnych, ale może on zamiar zginąć z serwerów sieciowych. Na szczęście istnieje sposób na uniknięcie ograniczania przepustowości ISP podczas torrentowania.

Problem występuje, gdy dostawca usług internetowych rozpoznaje twoją tożsamość poprzez śledzenie twojego adresu IP, dlatego najlepszym sposobem jest szyfrowanie danych i niejasny adres IP podczas torrentowania.

VPN do tego celu jest najlepszą opcją, jaką możesz mieć. Skuteczna sieć VPN może uchronić Cię przed ujawnieniem tożsamości, a także chroni cię przed zagrożeniami cybernetycznymi podczas torrentowania.

Kolejną zaletą korzystania z VPN podczas torrentowania jest to, że zapewnia odpowiednią prędkość pobierania ciężkich plików.

Istnieje kilka sprawdzonych najlepszych sieci VPN do torrentowania, które mają zadowalającą wydajność podczas torrentowania, ale ExpressVPN ma przewagę ze względu na błyskawiczną szybkość.

Jak VPN omija ograniczanie ISP

VPN pomaga szyfrować dane, uniemożliwiając dostęp do nich usługodawcom internetowym. Jednak VPN wykorzystujący bezpieczne protokoły tunelowania, takie jak UDP, L2TP, TCP i algorytm szyfrowania, sprawia, że ​​Twoje dane wydają się niewrażliwe na wścibskiego dostawcę usług internetowych.

Powiązany artykuł:Co widzi Twój dostawca usług internetowych podczas korzystania z VPN?

Gdy korzystasz z usługi VPN w celu uniknięcia limitu przepustowości usługodawców internetowych, ruch internetowy trafia na serwer, na którym jego prawdziwy adres IP jest maskowany przez inny. Ponadto twoja prawdziwa lokalizacja pozostaje ukryta przed ISP, a także wszystkimi podmiotami w Internecie.

Zmiana sieci VPN powoduje, że twoja tożsamość i lokalizacja stają się anonimowe dla dostawców usług internetowych.

Omijaj ograniczanie przepustowości ISP z urządzeń

Ogromnie doświadczone i zwiększone problemy z prędkością internetu spowodowały irytację wśród użytkowników Internetu i desperację, by ominąć ograniczanie przepustowości usług internetowych.

Analizując takie zapytania, odfiltrowaliśmy różne sposoby zapobiegania dławieniu przez ISP.

Jednak wszystkie z nich są wyspecjalizowane dla jednego urządzenia i nie są również absolutnie oryginalne, aby zapewnić pełne przeżycie od ograniczania prędkości.

Ale VPN ma pewne zalety w porównaniu z innymi praktykami;

 • Dzięki VPN możesz łatwo rozwiązać problemy z ograniczaniem prędkości na każdym urządzeniu zamiast wdrażania indywidualnych rozwiązań dla każdego urządzenia.
 • W przeciwieństwie do skomplikowanego przewodnika, VPN jest łatwy w konfiguracji, łatwy w użyciu i jest kompatybilny z każdym urządzeniem który oferuje również jednoczesne połączenia z więcej niż jednym systemem.
 • Zapewnia ci szeroki zakres treści przesyłanych strumieniowo w tym popularne kanały, takie jak Netflix, Hulu, HBO i inne, które są ograniczone w wielu regionach.
 • W innych rozwiązaniach możesz ponownie stać się ofiarą ograniczania przepustowości ISP, jednak VPN jest stałym rozwiązaniem, które możesz mieć.

Istnieje kilka najlepszych usług VPN, dzięki którym możesz cieszyć się nieprzerwanym przeglądaniem Internetu. Sieci VPN zapobiegają ograniczaniu prędkości przez dostawców usług internetowych i zakłócaniu przeglądania Internetu.

Należy jednak zachować ostrożność, wybierając opcję płatnej subskrypcji VPN i wybrać dostawcę VPN, który ma własne serwery DNS. Możesz postępować zgodnie z naszym Przewodnikiem po najlepszych usługach VPN. Ponadto istnieją pewne niezawodne sieci VPN z odpowiednim okresem próbnym, dzięki czemu można je przetestować przed zainwestowaniem pieniędzy.

Artykuł, który może pomóc: 6 szybkich kontroli w celu wykrycia fałszywej usługi VPN

Czy jestem dławiony? Wykryj to poprzez test prędkości Internetu

Ograniczanie liczby dostawców usług internetowych to problem rozwiązywany przez większość użytkowników na całym świecie.

Powstaje jednak pytanie, w jakich okolicznościach byłbyś świadomy ograniczenia prędkości Internetu przez dostawcę usług internetowych? Lub na pytanie, że jestem dławiony?

Dla zwykłego użytkownika Internetu ograniczanie przepustowości może być niejasnym problemem, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemu. Głównie problemy z prędkością Internetu napotyka się z powodu dużych pobrań lub podczas oglądania ciężkich treści.

Powiemy Ci o niektórych technikach i teście prędkości Internetu w celu wykrycia ograniczania przepustowości ISP.

(1) - Regularny Test prędkości Internetu

obejście przepustnicy isp

W celu ograniczenia prędkości internetu większość dostawców Internetu stawia limit przepustowości na określonym progu, a gdy go osiągniesz, prędkość połączenia spada.

Test prędkości jest techniką, za pomocą której można sprawdzić, czy Twój dostawca usług internetowych ogranicza prędkość Internetu, tak jak robi to większość dostawców usług internetowych. Do testu prędkości istnieje wiele narzędzi, takich jak speedtest.net lub testmy.net.

Większość użytkowników narzeka, że ​​gdy miesiąc się kończy, ich prędkość przeglądania maleje. Aby mieć łatwe porównanie, musisz sprawdzać prędkość Internetu co tydzień. Dzięki temu łatwo wykryjesz, kiedy twoja prędkość Internetu jest ograniczona.

Ponadto test prędkości poinformuje cię o maksymalnej przepustowości, gdy ją wykorzystasz, abyś mógł ominąć ograniczanie przepustowości.

(2) - Należy użyć testu zdrowia w Internecie

dławienie isp - sieć zdrowia

Wszelkiego rodzaju słabość Internetu lub ograniczanie dostępu do Internetu można wykryć za pomocą internetowego narzędzia do testowania kondycji. Dzięki wykorzystaniu infrastruktury i kodów z M-labs, wysyła ruch do urządzenia działającego jako punkt pomiarowy poza siecią ISP.

Tak więc można wykryć wszelkie oznaki ograniczenia między twoim dostawcą usług internetowych a punktem pomiarowym. Jeśli wykazuje między nimi rozległą sprzeczność, jest to oznaka dławienia usługodawcy internetowego.

Jeśli jednak chcesz uzyskać zgodność, powinieneś sprawdzać wyniki przez około tydzień lub dłużej, aby podjąć lepsze kroki w celu ograniczenia dławienia usług internetowych.

(3) - Użyj Glasnost do testu prędkości w Internecie

Ograniczanie ISP - monitorowanie ruchu

Wydajność różnych rodzajów ruchu internetowego można sprawdzić za pośrednictwem Glasnost. Możesz wybierać spośród aplikacji P2P (BitTorrent, eMule, Gnutella), aplikacji standardowych (e-mail, HTTP, przesyłanie SSH, Usenet) i wideo na żądanie (YouTube). Glasnost zajmuje około ośmiu minut na monitorowanie tego rodzaju ruchu poprzez sprawdzenie przepustowości między komputerem a odpowiednimi serwerami.

Dostawcy usług internetowych, którzy uzasadniają swoje funkcje, twierdzą, że ograniczanie przepustowości to „ograniczenie przeciążenia sieci” lub „zarządzanie ruchem sieciowym”. Jest to jednak tylko sposób na ich obronę. Jeśli jednak martwisz się o swoją prywatność w Internecie, możesz zapobiec ograniczaniu przepustowości Internetu przez VPN.

Obejdź ograniczanie przepustowości ISP bez VPN

Większość internautów narzeka na spowolnienie w szczytowym momencie, kiedy większość ludzi korzysta z Internetu.

Może to sprawić, że będą musieli stawić czoła niebezpieczeństwom niskiej prędkości pobierania, zerwania połączenia i opóźnień przesyłania strumieniowego.

Możesz być jednym z takich problemów, ale zamiast zmartwień powinieneś wypróbować ręczny sposób na ominięcie ograniczania prędkości ISP za pomocą tych kroków.

 • Kliknij menu startowe w systemie Microsoft Windows.
 • Następnie w pasku wyszukiwania wyszukaj Biegać. I kliknij przedstawioną opcję.
 • Teraz w wyskakującym oknie uruchamiania wpisz MSC.
 • Zobaczysz okno o nazwie „Edytor lokalnych zasad grupy”. Tutaj kliknij Konfiguracja komputera> Szablony administracyjne> Sieć> Harmonogram pakietów QoS> Ogranicz rezerwowalną przepustowość.
 • Następnie zostanie wyświetlone okno Limit rezerwowanej przepustowości. Teraz kliknij „Limit przepustowości%, wpisz 0 a następnie naciśnij OK.
 • Następnie wróć do menu Start i naciśnij opcję Panel sterowania z listy opcji po prawej stronie.
 • Teraz kliknij Sieć i Internet> Centrum sieci i udostępniania> Zmień ustawienia adaptera (po lewej stronie)
 • Kliknij lewym przyciskiem myszy na Połączenie lokalne i wybierz nieruchomości na dnie.
 • Tutaj musisz zaznaczyć, aby zaznaczyć opcję „Protokół internetowy w wersji 4 (TCP / IPv4)’.
 • Teraz naciśnij kartę Ogólne i zmień ustawienia serwera DNS jako;

Preferowany serwer DNS: 8.8.8.8

Alternatywny serwer DNS: 8.8.4.4

Kliknij Ok i zamknij wszystkie otwarte okna. Wreszcie możesz uzyskać względnie większą prędkość przeglądania, uzyskując dostęp do przeglądarki.

Ale podczas intensywnego pobierania i przesyłania strumieniowego możesz doświadczyć podobnej prędkości, jeśli nie masz połączenia z VPN.

Ominięcie ograniczenia danych dostawcy usług internetowych za pomocą VPN?

Limit danych to ograniczenie przepustowości wdrażane lub przypisywane przez dostawców ISP miesięcznie dla twojego pakietu danych.

Jeśli odczuwasz powolną łączność i połączenie podczas przeglądania lub pobierania online, przyczyną może być koniec limitu przepustowości.

Niektórzy usługodawcy internetowi odprężają się, gdy limit danych się skończy, nie będą odcinać połączenia, ale zmniejszają szybkość połączenia, aby zwrócić na siebie uwagę, co również dotyczyło ograniczania przepustowości dostawcy usług internetowych.

Z drugiej strony, jeśli mówimy o VPN, to w rzeczywistości nie ma to nic wspólnego z przepustowością. VPN właśnie przeniósł twoje dane zaszyfrowane zaszyfrowanymi tunelami, wykorzysta przepustowość.

Korzystając z VPN, twój dostawca usług internetowych może zobaczyć twój ruch, ale nie może zobaczyć, co to jest, z powodu szyfrowania.

Jak uniknąć ograniczania przepustowości dostawcy Internetu na Androidzie

Android natychmiast przychodzi nam do głowy, gdy myślimy o najczęściej używanym smartfonie na całym świecie. Jest to najbardziej wykonalne i wydajne w użyciu, niezależnie od rodzaju użytkownika korzystającego z podstawowego systemu operacyjnego Smartphone.

Powiązany artykuł:najlepsza aplikacja VPN na Androida

Jednak użytkownicy Androida mają również do czynienia z ograniczeniem dostępu do Internetu po przekroczeniu limitu danych. Z powodu takiego zachowania dostawców Internetu klienci muszą stawić czoła przerwanemu pobieraniu i niskiej prędkości Internetu. VPN może pomóc użytkownikom Androida uniknąć takich problemów z ograniczaniem przepustowości przez dostawców usług internetowych.

Oto kilka kroków, które użytkownik Androida może wykonać, aby cieszyć się najszybszym pobieraniem filmów, graniem w gry i wieloma innymi rzeczami przesyłanymi strumieniowo.

 1. Wybierz najlepszą usługę VPN podaną powyżej
 2. Załóż konto na oficjalnej stronie wybranej VPN
 3. Pobierz aplikację na swój telefon z Androidem
 4. Aby się zalogować, VPN, uzyskaj do niego dostęp i dodaj swoje dane uwierzytelniające
 5. Wybierz odpowiedni serwer po udanym zalogowaniu.

Wreszcie, gdy zakończysz pomyślnie subskrypcja VPN, sprawdź prędkość przeglądania na Androidzie, która byłaby zdecydowanie szybsza niż wcześniej.

Jak ominąć ograniczanie przepustowości na T-mobile

Jedna z najlepszych nazwisk w branży telekomunikacyjnej, T-mobile zapewnia swoim użytkownikom świetny plan pakietów i wydajne funkcje. Jednak dzięki tym funkcjom wadą, z którą borykają się użytkownicy T-mobile, jest przekroczenie limitu danych i spowolnienie. Aby przezwyciężyć tę irytację związaną z prędkością podczas oglądania filmów, musisz wykonać te czynności, które są naprawdę pomocne.

Kroki, aby uniknąć dławienia T-mobile to:

 1. Dostęp do menu na telefonie lub tablecie z Androidem
 2. Przejdź do ustawień>Bezprzewodowy & Sieć
 3. Kliknij Sieci mobilne
 4. Następnie kliknij Nazwy punktów dostępu i wybierz T-Mobile APN
 5. Przewiń w dół, aż zobaczysz Typ APN. Stuknij w typ APN, aby go edytować i po prostu dodaj "bury" na końcu, jak pokazano poniżej.

Po wykonaniu tych kroków po prostu wróć, uruchom ponownie telefon i uruchom go ponownie. Teraz możesz cieszyć się dużą prędkością pobierania i przeglądania bez martwienia się o limit danych.

Jak ograniczyć dławienie iPhone'a

Mówiąc o iPhonie, jest to najpopularniejszy i przyciągający uwagę smartfon na świecie. Jego niezwykłe funkcje, niesamowity design i solidna konfiguracja sprzętowa odróżniają go od innych.

Jednak iPhone nie zapewnia również żadnych środków ostrożności ani funkcji zapobiegających ograniczaniu dostępu do Internetu przez dostawcę usług internetowych. Ponadto użytkownicy iPhone'a narzekają na niską prędkość podczas pobierania i przesyłania strumieniowego prawdopodobnie z powodu dławienia dostawców Internetu.

Aby napotkać ten problem i cieszyć się szybkim Internetem, użytkownicy iPhone'a powinni korzystać z renomowanej sieci VPN podanej powyżej.

Oto kilka prostych kroków, które użytkownik iPhone może wykonać, aby uniknąć dławienia usługodawcy internetowego.

 1. Uzyskaj jedną z najlepszych usług VPN dla iPhone'a
 2. Na stronie dostawcy VPN załóż konto
 3. na swoim urządzeniu pobierz i zainstaluj wybraną sieć VPN
 4. Uruchom VPN po jego pomyślnym zainstalowaniu i wybierz serwer VPN z dowolnego kraju zamorskiego.
 5. Na koniec sprawdź prędkość po wykonaniu tych kroków, aby zapewnić lepszą obsługę.

Teraz, po wykonaniu wszystkich tych kroków, będziesz mieć nadzieję, że będziesz mógł cieszyć się znacznie lepszą prędkością przeglądania i pobierania.

Jak obejść funkcję ograniczania przepustowości ISP w systemie Windows

Ominięcie przepustowości ISP szybko i trwale

Użytkownicy smartfonów borykają się z problemami z szybkością Internetu, wiele osób korzystających z laptopów i komputerów narzeka na opóźnione pobieranie i niską prędkość Internetu. Najbardziej wcześniejszym krokiem dla użytkowników jest przeprowadzenie testu prędkości Internetu po wyłączeniu wszystkich aplikacji w tle.

Powiązany artykuł: najlepsze oprogramowanie VPN dla Windows 10 i więcej..

Jednak szybkość, której byli świadkami, byłaby zdecydowanie wolniejsza, gdy pomyślnie pobiorą i zaczną korzystać z jednej z renomowanych sieci VPN podanych powyżej.

Niektóre inne wskazówki mogą być również pomocne w omijaniu ograniczania przepustowości dostawcy usług internetowych i zwiększania szybkości przeglądania.

 1. Użytkownicy korzystający z Chrome mogą łatwo zmniejszyć zużycie danych, włączając kompresję danych. Pod tym względem można podążać za pewnymi krokami;
 2. Iść do Ustawienia
 3. Kliknij Zarządzanie pasmem
 4. Następnie kliknij Ogranicz wykorzystanie danych i znak włączyć kompresję
 5. Problemu dławienia można łatwo uniknąć w innych przeglądarkach, takich jak Opera i Safari, poprzez tryby oszczędzania danych, które również zmniejszają zużycie danych.

Artykuł: Najlepsza bezpieczna przeglądarka - 5 najlepszych wyborów

Unikaj peeringu, który mógłby spowodować ograniczenie przepustowości usługodawców internetowych

Czasami peering wydaje się korzystny, ponieważ pomaga uniknąć zatłoczenia. Peering to sposób, w jaki dwóch połączonych dostawców usług internetowych wymienia ruch sieciowy. Jednak ten proces komunikacji równorzędnej czasami powoduje konflikty między dostawcami usług internetowych a wskaźnikiem ruchu.

Może to powodować niską prędkość podczas przesyłania strumieniowego ciężkich usług, takich jak Netflix lub HBO. Dzieje się tak, gdy jeden dostawca zapewnia większy limit przepustowości, a drugi oferuje zmniejszoną przepustowość.

Podczas gdy, aby uniknąć tego problemu, VPN skutecznie ci pomoże i może zabić dławienie ISP spowodowane przez peering. VPN przekazuje Twoje dane przez serwer VPN, a nie do żadnego innego dostawcy Internetu. Dzięki temu procesowi ruch pozostaje niezidentyfikowany, a także można zmniejszyć ograniczenie przepustowości.

Korzystanie z VPN z pewnością zapewni znacznie lepszą i szybszą prędkość przeglądania.

Jak unikać torrentów & Ograniczanie usług internetowych ISP

Popularne usługi, takie jak Netflix, BBC iPlayer, HBO NOW lub Hulu, a treści torrentowe używane przez użytkownika są monitorowane przez dostawców usług internetowych. A gdy dostawcy Internetu zauważą, że często korzystają z tych usług, ograniczają przepustowość użytkownika, co powoduje niską prędkość.

Jednak usługi takie jak torrent i intensywne przesyłanie strumieniowe online wymagają dużej prędkości i zwiększonej przepustowości w celu płynnego działania i pobierania. Jednak dostawca Internetu twierdzi, że jego dławienie jest działaniem zmniejszającym zatory. Ale faktyczną przyczyną jest to, że po osiągnięciu progu ustalonego przez dostawcę usług internetowych otrzymają powiadomienie o ilości zużytych danych.

Ale jeśli chcesz łatwego rozwiązania, aby uniknąć dławienia dostawcy Internetu podczas parowania i korzystania z torrenta, VPN byłby doskonałym wyborem. Dzięki torrentowi VPN twoja prędkość Internetu zostałaby zmodyfikowana, a twój ruch przechodzi przez nie zakłóconą ścieżkę.

Dlaczego ograniczanie przepustowości jest uważane za niewłaściwy krok

Zasada neutralności sieci, jeśli jest tak ważna na świecie niż ograniczanie dostępu do Internetu przez ISP, byłaby z pewnością uważana za złą praktykę. Reguły neutralności sieci zniechęcają dostawców Internetu, którzy nie dają wszystkim równych szans. Zgodnie z tymi zasadami nie powinno być różnicy w cenach, ilości danych i dostępie do każdej strony internetowej. Jednak nowa propozycja zasad neutralności sieci może całkowicie odwrócić te zamówienia, co jest nieco niepokojące.

Ograniczanie prędkości użytkowników przez dostawców usług internetowych jest wyraźnym zaprzeczeniem zaimplementowanych zasad neutralności sieci. To sprawia, że ​​użytkownicy myślą o obejściu ograniczania przepustowości dostawcy usług internetowych, ponieważ otrzymują więcej mocy do kontrolowania prędkości przeglądania. Aby napotkać ten problem, wielu użytkowników wybiera technologię VPN.

Ponadto taktyka stosowana przez dostawców usług internetowych w celu degradacji innych usług przesyłania strumieniowego polega na tym, że oferują użytkownikom własne treści przesyłane strumieniowo. Aby uniknąć dławienia treści, Netflix zapłacił pieniądze wielu dostawcom Internetu. Jeśli więc chcesz uniknąć irytujących spadków prędkości, VPN jest odpowiednią opcją, aby mieć płynne przesyłanie strumieniowe.

Problemy, z którymi użytkownicy muszą się zmagać w wyniku ograniczenia przepustowości usługodawcy internetowego

Z powodu ograniczania liczby dostawców usług internetowych użytkownicy napotykają wiele problemów, które ich frustrują i budzą wśród nich niepokój. Monitorowaliśmy i analizowaliśmy zapytania, na które użytkownicy w większości narzekają. Aby sprostać tak irytującym problemom, zasugerowaliśmy rozwiązania, które pomogłyby uniknąć dławienia usług internetowych.

Oto niektóre najczęściej zgłaszane problemy, z którymi borykają się internauci;

W obliczu ograniczania przepustowości podczas korzystania z sieci publicznych

Sieć publiczna obejmuje połączenie internetowe dostępne w kawiarniach, instytutach edukacyjnych, rynkach, restauracjach, lotniskach i innych miejscach publicznych. W takich miejscach przepustowość jest ograniczona do usunięcia obciążenia z serwerów.

W tym celu zalecamy sprawdzenie, czy inne osoby w tym miejscu stoją przed takim problemem, czy nie. Jeśli nie, musisz wyczyścić przeglądarkę w sposób opisany powyżej. Ale jeśli inni również borykają się z takim problemem, najprawdopodobniej twoje połączenie jest dławione.

Aby uniknąć takiego problemu, najskuteczniejszym sposobem jest użycie sieci VPN, która zwiększyłaby Twoją prędkość, a także uratowała twoje dane przed włamaniem przez publiczną sieć Wi-Fi.

Niska prędkość podczas korzystania z Xbox Live & Gry internetowe

Podczas grania w gry online i korzystania z Xbox użytkownik stale pobiera dane iw takiej sytuacji dostawca usług internetowych zazwyczaj ogranicza prędkość Internetu. Podczas gry online pojawiają się również problemy z pikami ping i opóźnieniami.

Twoja aktywność w Internecie i dane powinny być zaszyfrowane, aby mogły pozostać niedostępne dla hakerów i dostawców usług internetowych oraz aby uniknąć takich problemów z pikami ping, problemami z opóźnieniem i atakami DDOS. W związku z tym VPN byłby najlepszym rozwiązaniem do szyfrowania wszystkich danych. Możesz także cieszyć się grami online, życiem Xbox i wiele więcej.

Ale tutaj sugerujemy użytkownikom wybranie VPN o szerokim zasięgu serwerów, abyś mógł cieszyć się grą online bez opóźnień.

Wniosek

Sieć użytkownika dławiąca ISP to czynność, której prawie każdy użytkownik Internetu odmawia. Jest to również rzecz, która powoduje irytację i frustrację wśród użytkowników. Jednak, aby ominąć ograniczanie przepustowości dostawcy usług internetowych, VPN byłby pomocny dla użytkowników.

Aby mieć lepszą usługę VPN, powinieneś wybrać renomowaną i popularną sieć VPN, która jest skuteczna w obsłudze klienta. Wyżej wymienione najlepsze usługi VPN to te, z których możesz wybrać, aby mieć doskonałą jakość przeglądania Internetu. Te usługi VPN to te, które utrzymują wysoki poziom prywatności i bezpieczeństwa protokołu klienta.