Peerblock Alternative dla anonimowego torrentowania

[ware_item id=33][/ware_item]

Ostatnia aktualizacja 12 września 2019 r


Uwaga: 85% osób korzysta z PeerBlock do anonimowego pobierania Torrentów, ale teraz jest to stara szkoła. Teraz woleli używać VPN do torrentowania. dlaczego?

 • Jest lepszy w prędkości
 • Jest super zaszyfrowany
 • Zapewni to serwery zoptymalizowane pod kątem p2p
 • zapewnić bezpieczeństwo podczas pobierania torrentów
 • Wyłącznik awaryjny
 • Ochrona przed wyciekiem DNS

NordVPN jest najlepszym dostawcą usług VPN i może być wykorzystywany jako alternatywa PeerBlock.

Zacznijmy temat ...

Zanim przejdziemy do szczegółów Alternatywy Peerblock, ważne jest, aby wiedzieć więcej o jak działa Peerblock, co to jest problem z tym? Dlaczego ludzie przechodzą na alternatywne rozwiązania blokowe?? I co wyróżniającymi się funkcjami są programy takie jak Peerblock?

Ale są większe szanse, że jesteś użytkownikiem Peerblocka i znasz wszystkie te rzeczy. Dlatego artykuł jest podzielony na dwie części.

 • Alternatywy Peerblock - 7 najlepszych wyborów
 • Szczegółowe informacje na temat Peerblocka - w tym działanie Peerblocka, dlaczego ludzie przełączają się na alternatywne rozwiązania Peerblock, oraz wady.

Najlepsza alternatywa PeerBlock w 2019 roku

Oto niektóre z najlepiej polecanych alternatyw Peerblock, które musisz raz wypróbować:

1 - NordVPN Jako alternatywa dla PeerBlock:

NordVPN to kolejna najlepsza usługa VPN, która może zaspokoić wszystkie potrzeby związane z torrentami. Ich przełącznik zabijania, zdolność szyfrowania i podwójne funkcje VPN sprawiły, że jest to niezwykle poszukiwana usługa VPN.

Dzięki zasłanianiu adresu IP nie tylko jesteś chroniony podczas torrentowania, ale także przez cały czas spędzany w Internecie. NordVPN ma dodatkowe funkcje zapewniające prywatność, a także funkcje, które mogą sprawić, że torrentowanie będzie całkowicie wolne od ryzyka.

Warto rozważyć funkcje NordVPN to;

 • Podwójna sieć VPN
 • CyberSec (blokuje złośliwe strony, kontrolę botnetów i natrętne reklamy).
 • Serwery zoptymalizowane pod kątem P2P (nieograniczona przepustowość i prędkość)

Uzyskaj NordVPN

2 - ExpressVPN:

Chociaż omawiamy Express VPN jako alternatywę Peerblock, jego funkcje są nieporównywalne z Peerblock. Otrzymujesz anonimowość, prywatność i szyfrowanie w tym samym czasie.

Trochę przyjazne dla torrentów i dodatkowe funkcje z ExpressVPN czyni to najlepszą alternatywą Peerblock. Te cechy to;

 • Wyłącznik awaryjny
 • Serwery zoptymalizowane pod kątem P2P (nieograniczona przepustowość i prędkość)
 • Brak wycieku Torrent IP
 • Ochrona przed wyciekiem DNS

ExpressVPN jest bardzo dobrze znany ze swojej zdolności do pracy i może zapewniać niesamowite usługi. Jest bardzo łatwy w użyciu, zapewnia dobre aplikacje, a obsługa klienta jest bardzo dobra.

Odblokowanie strony, dostęp do amerykańskiej biblioteki Netflix i szyfrowanie na poziomie wojskowym to dodatkowe korzyści dla tych, którzy szukają tylko alternatywy Peerblock.

Uzyskaj ExpressVPN

3 - PureVPN:

PureVPN jest popularnym wyborem VPN ze względu na wydajność i przystępność cenową w tym samym czasie. Ludzie wolą płacić tak małą kwotę, aby mogli uzyskać funkcje Peerblock z długą listą funkcji VPN.

PureVPN oferuje niesamowite funkcje. Funkcje te obejmują jednoczesne logowanie dla więcej niż jednego użytkownika, liczne protokoły tunelowania oraz zerowe zasady rejestrowania danych. To czyni go jednym z najbardziej poszukiwanych i niedrogich użytkowników VPN.

4 - Peer Guardian:

W przeciwieństwie do Peerblock, PeerGuardian to najlepsza zapora sieciowa związana z prywatnością, która składa się z ogromnej listy blokad, dzięki której wykrywa mnóstwo niebezpiecznych i ryzykownych adresów IP oraz zapewnia bezpieczeństwo..

Działa po prostu, blokując cały podany adres IP na liście bloków. Ich głównym celem jest zapobieganie uzyskiwaniu przez niebezpieczny adres IP jakichkolwiek informacji podczas pobierania torrenta.

5 - Prosta ściana:

Simplewall to niesamowite narzędzie, które organizuje platformę filtrowania systemu Windows i może również kształtować aktywność sieci. Ma prosty interfejs bez wściekłych i irytujących okienek wyskakujących. Prosta wewnętrzna lista bloków ścian umożliwia blokowanie szpiegów systemu Windows.

Co więcej, Simplewall umożliwia użytkownikowi tworzenie własnych niestandardowych list bloków, w których można tworzyć własne reguły i przepisy dotyczące blokowania, a także uzyskać wsparcie lokalizacji.

6 - Iplist:

Do blokowania połączeń IPlist to kolejny darmowy program dla systemu Linux. Używa biblioteki kolejek Netlink - Netlink - do blokowania połączeń z określonego zakresu hostów. Jest również dostępny dla Arch Linux, Ubuntu, Fedora, Gentoo, OpenSuSE, Mandriva, Debian i innych dystrybucji..

7 - BeeThink IP Blocker:

Blokowanie adresów IP BeeThink jest prawdopodobnie jedną z najlepszych alternatyw Peerblock. Jest to jeden z programów blokujących IP systemu Windows, który zarządza interakcją jednego komputera z innymi w sieci. Ten program łatwo blokuje niechciane adresy IP. BeeThink IP Blocker jest lekki i działa z różnymi zmiennymi, takimi jak adres IP, protokół, port i inne czynniki.

Co więcej, ten bloker adresów IP zapewnia Czarną listę i białą listę oraz automatycznie aktualizuje listę funkcji IP. Obsługuje wiele formatów list IP, takich jak Apache. Jednak korzystanie z zaawansowanych funkcji kosztuje pewną część pieniędzy.

Co to jest Peerblock?

Peerblock wyróżnia się tym, że użytkownicy torrentów muszą trzymać wścibskie oczy z dala od sieci wymiany plików. Klienci BitTorrent często używają tego otwartego oprogramowania torrentowanie, a także do blokowania adresów IP niektórych połączeń równorzędnych.

To otwarte oprogramowanie blokuje adresy IP określonych stron trzecich przed łączeniem się z systemem komputerowym. To oprogramowanie działa podobnie jak zapora ogniowa, odwołując się do listy niebezpiecznych adresów IP i unikając ich interakcji i interakcji z systemem.

Peerblock daje opcje blokowania dostępu do twojego systemu określonym adresom IP. Złośliwy byt będzie również miał zakaz szpiegowania twoich działań i twojego systemu, podczas gdy nie będzie w stanie wiedzieć, do których danych próbujesz uzyskać dostęp w twoim systemie.

Jak działa „Peerblock”?

Zwykle pobieranie torrentów polega na połączeniu grup użytkowników i umożliwieniu im wymiany części różnych plików.

Ten proces nie jest anonimowy, ponieważ adres IP jest udostępniany w całej sieci. Do sprawdzenia i śledzenia użytkowników można użyć tych adresów IP. Osoba trzecia dołącza do grupy i rozpoczyna podglądanie użytkowników, tworzenie listy wątpliwych adresów IP i zgłaszanie tożsamości dostawcy usług.

Peerblock uniemożliwia szpiegowskiemu adresowi IP wyświetlanie twoich działań za każdym razem, gdy łączysz się z grupą torrentów w celu udostępniania określonych plików, a podsłuchująca strona trzecia łączy się z tą samą grupą. W ten sposób blok równorzędny zapewnia ochronę i jest niewidoczny podczas procesu udostępniania plików.

Peerblock robi to, sugerując wrogie adresy IP z listy bloków dostarczonej przez dostawcę usług internetowych. W przypadku połączenia jakichkolwiek organów prawnych, rządowych lub powiązanych adresów IP Peerblock zapewnił, że nie zauważy twojego istnienia.

Powody, które zmuszają ludzi do przejścia na „alternatywy Peerblock”:

Oprogramowanie Peerblock jest w zasadzie niekontrolowane i nieograniczone. Użytkownicy systemu Windows nie mają żadnej dokładnej alternatywy dla zabezpieczenia swojego adresu IP podczas uzyskiwania dostępu do różnych plików torrent. Jest to największa wada korzystania z Peerblocka.

Peerblock nie ma precyzji i wyjątkowych właściwości w swoich funkcjach. Co więcej, blokowanie wszystkich niebezpiecznych i ryzykownych adresów IP wydaje się niemożliwe. Dlatego, aby uzyskać więcej funkcji precyzji i jakości, wprowadzono programy takie jak „Alternatywne rozwiązania Peerblock”. W przeciwieństwie do Peerblock, te alternatywy działają o wiele dokładniej pod względem funkcji lub mają dobrą regularnie aktualizowaną bazę danych w celu identyfikacji wszystkich ryzykownych adresów IP.

Istnieje kilka innych powodów, które zmuszają użytkowników do przejścia na alternatywne bloki równorzędne. Powody te są następujące:

1- Peerblock obniża prędkość torrenta:

Torrenting działa jak system peer-to-peer. Gdy wysyłasz pobieranie, ktoś inny pobiera go z Twojego źródła. Każde pobranie BitTorrenta składa się z setek i tysięcy użytkowników udostępniających pliki i posiadających własny adres IP.

Liczba zarodków oznacza większą prędkość pobierania. Peerbloki faktycznie działają, włączając listę bloków klienta do torrentów. W ten sposób łączysz się z programem torrentowym i blokujesz wiele adresów IP. Im mniej adresów IP połączysz, tym wolniejsza będzie prędkość pobierania plików. Dlatego, gdy użyjesz utraconego bloku równorzędnego, ostatecznie Twoje prędkości pobierania spadną.

2- Peerblock nie jest w stanie zablokować wszystkich ryzykownych adresów IP:

Blok peer ma wiele list adresów IP. Niektóre z nich są aktualizowane, podczas gdy niektóre niebezpieczne i ryzykowne adresy IP są kluczowe, co z kolei oznacza, że ​​wiele ryzykownych adresów IP nie ma na liście.

Dlatego uzasadnia to fakt, że Peerblock blokuje adresy IP, ale ponieważ istnieje wiele adresów IP, dlatego nie jest w stanie zablokować wszystkich ryzykownych adresów IP.

3- Peerblock nie szyfruje danych:

Podstawową ideą korzystania z Peerblock jest to, że wszystkie niebezpieczne, wrogie i ryzykowne adresy IP nie są w stanie zobaczyć, jakie pliki są pobierane, ale to nie znaczy, że dostawca usług internetowych nie będzie w stanie zalogować się i kontrolować twojego torrenta czynność. Innymi słowy, blok równorzędny nie jest w stanie zaszyfrować wszystkich danych o ruchu.

Wszystkie działania, takie jak korzystanie z przeglądarki lub programu torrentowego oraz udostępnianie plików P2P są sprawdzane i obserwowane przez dostawców usług. Usługodawcy często używają tego jako sposobu kontrolowania przepustowości i często jest to określane jako kształtowanie przepustowości.

Dlatego podczas korzystania z Peerblock Twój usługodawca jest świadomy rodzaju danych o ruchu.

4- Peerblock nie ukrywa adresu IP:

Peerblock blokuje inne adresy IP na liście, ale adres IP jest łatwy do znalezienia. Dzieje się tak, ponieważ kiedy torrentujesz, jesteś częścią grupy BitTorrent i możesz łatwo sprawdzić każdy inny adres IP w grupie.

W ten sposób Ppeerblock blokuje dostęp do ryzykownego adresu IP, ale nadal widzi Twój adres IP, co oznacza, że ​​Twój adres IP nie jest ukryty.

Wady alternatyw Peerblock

Głównym i najlepszym powodem, aby użyć czegoś innego niż blok równorzędny, są alternatywy Peerblock. Alternatywy Peerblock zapewniają lepsze bezpieczeństwo i ochronę podczas torrentowania i są znacznie lepsze niż bloki równorzędne.

Alternatywy Peerblock występują w dwóch formach, tj. VPN i proxy. Mimo że obie usługi są w jakiś sposób podobne, ich cena końcowa, zdolność do pracy i podstawowa złożoność są bardzo różne.

Usługa proxy:

Usługa proxy to w zasadzie serwer, który łączy cię z ukierunkowanym programem, a z kolei daje ci nowy wspólny adres IP. Usługa proxy jest znacznie tańsza i działa szybciej niż VPN. Nie zapewnia jednak bezpieczeństwa szyfrowania i nie można go również wykorzystywać do innych celów.

VPN:

VPN zapewnia pełną prywatność online, a także doskonałą cyfrową anonimowość. Aby zachować bezpieczeństwo i ochronę w Internecie podczas przeglądania, surfowania i pobierania różnych plików torrent, VPN jest znany jako najlepsza usługa.

Korzystanie z VPN oznacza, że ​​instalujesz aplikację, która wyśle ​​wszystkie dane o ruchu komputera za pośrednictwem zdalnego serwera, który da ci nowy adres IP, a także zaszyfruje twoje dane o ruchu w Internecie. VPN szyfruje dane użytkownika. Może być również wykorzystywany do różnych celów, takich jak streaming Netflix, zabezpieczanie danych w publicznych hotspotach Wi-Fi, gry, zakupy online i wiele innych. Jednak może być wolniejszy niż serwer proxy.

Przed wyborem VPN jako alternatywy Peerblock, użytkownik powinien sprawdzić jego cenę, szybkość i zdolność szyfrowania. VPN o niskiej cenie działa wyjątkowo szybko, oferuje możliwość szyfrowania i nie zbiera logów, jest uważany za najlepszy VPN.

Wniosek:

Peerblock to nieefektywna i powolna metoda blokowania niebezpiecznego adresu IP podczas torrentowania. Alternatywa Peerblock zastąpiła Peerblocks. Dwie dobrze znane alternatywy Peerblock to VPN i proxy. VPN i serwery proxy są bezpieczne i łatwiejsze w użyciu. Jednak serwer proxy nie szyfruje ruchu internetowego, co VPN łatwo i skutecznie robi. Aby uzyskać najlepsze możliwe wyniki, użyj innych zalecanych alternatyw Peerblock.