Preskúmanie súkromného prístupu na internet Poďme zistiť skutočné fakty a čísla

[ware_item id=33][/ware_item]

Súkromný prístup na internet je služba VPN založená v USA, ktorá je skutočne dostupná pre všetkých používateľov internetu. Má primeraný počet serverov a je kompatibilný so všetkými populárnymi platformami vrátane Windows, Mac, iOS, Android a Linux. Máte tiež možnosť prepojiť 5 súčasných zariadení s jedným účtom PIA VPN.


Majú účinné šifrovacie protokoly a niektoré charakteristické rysy ochrany osobných údajov, ako napríklad Hlavný vypínač a Ochrana proti úniku IPv6. Napriek tomu existuje niekoľko nedostatkov, ale tie sú menšie.

Predtým, ako som napísal prehľad súkromného prístupu na internet, som si predplatil šesťmesačný balík súkromného prístupu na internet, aby bolo možné presnejšie hodnotiť výkon služby VPN. Úlohy Torrenting a streaming boli tiež merané pomocou privátneho internetového pripojenia, pretože väčšina používateľov VPN má tieto úlohy vykonávať prostredníctvom VPN.

Poďme rýchlo skontrolovať Pro & Con's Of PIA VPN

Výhody nevýhody
Naozaj cenovo dostupné Žiadna podpora live chatu a trochu chýba zákaznícka podpora
Veľké možnosti šifrovacích protokolov Nie je veľa umiestnení servera
Politika bez prihlásenia
Početné možnosti platby vrátane anonymných kanálov, ako sú darčekové karty a bitcoíny
Zabite spínač a ochranu proti úniku IPv6
Užívateľsky prívetivý web
P2P povolenie

V tejto recenzii súkromného prístupu na internet nájdete všetky dôležité informácie a prehľad výkonnosti, aby ste sa mohli lepšie rozhodnúť, či si zvolíte PIA alebo nie..

Reddit sociálneho kanála má tiež početné recenzie používateľov PIA, ktorí odporúčajú PIA VPN ostatným a sú spokojní s jej výkonom..

Plány tvorby cien

Pri kontrole súkromného prístupu na internet som nenašiel žiadny rozdiel, pokiaľ ide o funkcie, ktoré poskytujú so všetkými plánmi. To znamená, že plán, ktorý vyberiete, sa líši iba cenou a trvaním predplatného VPN.

Súkromný prístup na internet som našiel ako extrémne lacného poskytovateľa VPN v porovnaní s inými populárnymi poskytovateľmi VPN a jeho vlastnosti sú takmer rovnaké ako cenené služby VPN. Spolu so základnými plánmi rovnako ako väčšina poskytovateľov VPN, PIA VPN pridala nový cenový balík, ktorý je mimoriadne cenovo dostupný. súkromného internet-access-cena

Balíky, ktoré PIA VPN ponúka zákazníkom, sú;

  • Mesačný plán - 6,95 USD / M
    Tento program je na jeden mesiac a po každom mesiaci musíte obnoviť svoje predplatné. Toto je najzákladnejší plán, ktorý je porovnateľne lacnejší ako iné siete VPN, ale medzi ostatnými plánmi spoločnosti PIA jeden mesiac neposkytuje žiadnu zľavu.
  • Ročný plán - 3,33 USD / M
    za tento plán získate predplatné na celý rok v celkovej výške 39,95 USD. Ak vyberáte tento balík, musíte zaplatiť mesačnú sumu, ktorá je v porovnaní s mesačným plánom zľava takmer 52%.
  • Dvojročný plán - 2,91 USD / M

Poskytovateľ VPN zriedka ponúka dvojročný plán za tak nízke náklady. Za dva roky musíte zaplatiť celkom 69,95 dolárov. Táto cena je zľava 58% každý mesiac.

Tu musím objasniť, že vďaka dlhšiemu predplateniu ste viazaní a nemôžete skočiť na inú sieť VPN. Riešenie tejto obavy poskytuje spoločnosť PIA VPN a ponúkajú vám ju sedemdňová záruka vrátenia peňazí s každým plánom. Môže vám to pomôcť lepšie sa rozhodnúť, pre ktorý plán si vyberiete, či sieť VPN funguje dobre a také ďalšie veci..

Na rozdiel od väčšiny pravidiel pre vrátenie platby, najlepšou vecou, ​​ktorú som pri súkromnom prístupe na internet zistil, je, že nemajú žiadne obmedzenia ani skryté požiadavky na vrátenie platby. Všimol som si však, že veľa zákazníkov je podráždených a je pre neho ťažké vrátiť sa späť.

Spôsob platby

PIA VPN poskytla zákazníkom dostatočný počet kanálov, aby mohli za predplatné ľahko platiť. Výhodou je, že poskytujú aj platobné možnosti ako PayPal, ktoré sú najbezpečnejšie, pretože udržujú vašu totožnosť v anonymite. súkromného internet-access-platba

Majú tiež možnosti šifrovania, ako sú bitcoíny a Z-peniaze. PIA prijíma darčekové karty a môžete platiť prostredníctvom kreditných kariet alebo iných platobných systémov.

Kontrola súkromného prístupu na internet; zabezpečenia

Najzákladnejšou vecou, ​​pre ktorú sa VPN tak rozrástla, je bezpečnosť a súkromie, ktoré používateľ získa pomocou tohto nástroja. Počas kontroly súkromného prístupu na internet som videl niektoré populárne bezpečnostné protokoly. Poloha siete PIA VPN však nie je pre zákazníkov ideálna, pretože sa nachádza v USA.

USA sa považujú za trochu rizikové miesto, pretože majú prísne zákony týkajúce sa používania internetu a súkromia. Existujú tiež niektoré hlavné totožnosti dohľadu, ako napríklad CIA a NSA; preto je možné, že súkromný prístup na internet dostane upozornenie na zastavenie služby alebo viac ohrozujúcim je požiadavka na odovzdanie všetkých osobných údajov zákazníka bez toho, aby o tom informovala používateľov..

Našťastie služba PIA má udržiavané funkcie, ktoré zaisťujú zvýšenie bezpečnosti a súkromia. Možnosti šifrovania súkromného prístupu na internet poskytujú používateľom množstvo možností na výber medzi zabezpečením OpenVPN, PPTP a L2TP.

OpenVPN je najlepší bezpečnostný protokol so šifrovacími kanálmi, ako sú AES-128 a AES-256. Najrýchlejší šifrovací režim je AES-128 so stredným zabezpečením; AES-256 je však najbezpečnejšie šifrovanie. Existuje mnoho kombinácií nastavenia ochrany osobných údajov, ktoré si používateľ môže zvoliť podľa svojich potrieb a použitia. Na stránke VPN Encryption na PIA môžete získať podrobné informácie o nastavení a režimoch šifrovania.

PIA VPN má tiež podporu SOCKS5 proxy a P2P. Toto sú niektoré zriedkavé funkcie v poskytovateľoch VPN, vďaka ktorým je prehliadanie internetu pre zákazníkov bezpečné.

Bez protokolu

Ochrana súkromia VPN závisí aj od politiky, ktorú poskytovateľ dodržiava pre užívateľské údaje, ktoré prijíma. Súkromný prístup na internet má krátku politiku ochrany osobných údajov, v ktorej som videl iba krátku vetu týkajúcu sa ich protokolovacej politiky, ktorá je; “PrivateInternetAccess.com nezhromažďuje ani neeviduje žiadny prenos ani použitie svojej virtuálnej súkromnej siete („ VPN “) alebo servera proxy.“

Preskúmanie súkromného prístupu na internet Poďme zistiť skutočné fakty a čísla

Podrobné informácie sú však uvedené v časti Časté otázky v článku „Prihlásiť sa“. Tvrdia, že tieto informácie sa nikdy neuchovávajú a ak sa napríklad denníky uchovávajú na krátky čas, potom ich PIA presmeruje na nulové zariadenie namiesto ich uloženia na pevný disk. Tu nájdete viac podrobností o politike protokolovania PIA.

Ďalšie funkcie ochrany osobných údajov

Pri kontrole súkromného prístupu na internet som si všimol určité zreteľné funkcie ochrany osobných údajov. Tieto funkcie zvyšujú súkromie zákazníka PIA VPN, ktorého hlavnými funkciami sú Kill Switch a ochrana proti úniku IPv6..

Hlavný vypínač pomáha pri zabezpečení údajov blokovaním všetkého internetového prenosu, keď sa neočakávane preruší pripojenie VPN. Na druhej strane Ochrana proti úniku IPv6 zabraňuje úniku adresy IPv6 mimo vášho tunela VPN.

Majú tiež blokovač reklám, ktorý automaticky blokuje všetky rušivé reklamy z vášho prehliadania internetu. Pri kontrole súkromného prístupu na internet som si však všimol, že nepovoľuje prispôsobenie blokovania reklám PIA MACE a niekedy nedokáže blokovať reklamy..

Súkromný prístup na internet; Vlastnosti

access-funkcie súkromného internet,

Miesta serverov

Serverová sieť PIA VPN je z hľadiska krajín dosť obmedzená. Jedná sa o poskytovateľa VPN so sídlom v USA so sídlom v Michigane, ktorý má viac ako 3000 serverov v 28 krajinách po celom svete. Ich umiestnenie na serveri môže byť menšie ako väčšina poskytovateľov VPN, ale zvýšený počet serverov umožňuje slušnú šancu na odblokovanie obmedzeného obsahu..

Preskúmanie súkromného prístupu na internet Poďme zistiť skutočné fakty a čísla

Výhodou prepínania serverov je aj to, že môžete skontrolovať rýchly server, ak váš aktuálny server nefunguje dobre. Dôsledky pre rýchlosť môžu byť spôsobené zaťažením servera alebo môžu byť umiestnené ďaleko od vášho skutočného umiestnenia.

výkon

Testoval som rýchlosť PIA VPN s pripojením rôznych serverov, aby bolo možné zistiť, ktorý server má dobrú výkonnosť.

Keď sa počas kontroly súkromného prístupu na internet testujú rôzne servery, bol výkon rýchlosti primeraný a uspokojivý. Najefektívnejšie a najvýkonnejšie servery boli z Veľkej Británie a Nemecka; ostatné však boli tiež primerané. Rýchlostný výkon sa tiež líši v závislosti od bezpečnostných protokolov a najrýchlejším protokolom je L2TP.

Preto, ak požadujete vysokú rýchlosť s miernym zabezpečením, napríklad pri torrentingu, môžete ísť s týmto protokolom a umiestnením servera, kde sú zákony týkajúce sa torrentovania flexibilné.

Testoval som tiež službu PIA na rôzne úniky, ako napríklad Únik IP, Únik DNS a čo je najdôležitejšie, Únik WebRTC. Našťastie boli výsledky pre PIA VPN pozitívne a nedošlo k úniku IP, úniku DNS alebo úniku WebRTC.

Kompatibilné platformy

Súkromný prístup na internet je kompatibilný so všetkými populárnymi platformami, ako sú Android, Mac, iOS, Linux a Windows. Môžete ho tiež nainštalovať do smerovačov DD-WRT a Tomato.

Preskúmanie súkromného prístupu na internet Poďme zistiť skutočné fakty a čísla

Majú tiež bezplatné rozšírenie pre používateľov prehliadača Chrome a aplikáciu pre Android. Bezplatné rozšírenie vám poskytuje obmedzené funkcie v porovnaní s ich prémiovou verziou; aplikácia je však takmer ako Windows alebo iné platformy. Funkcie sú rovnaké a tiež možnosti šifrovacích protokolov.

webové stránky súkromného internet-access-webové stránky

Pri návšteve webovej stránky PIA som zistil ľahký prístup ku všetkým dôležitým informáciám o ich službách, ako aj k odkazovým stránkam. Je to informatívny kanál a na displeji sa nachádzajú jednoduché pokyny k hlavným informáciám, ktoré potrebujete.

Na domovskej stránke sa zobrazujú základné informácie, ako sú cenové balíčky, funkcie VPN, umiestnenie servera a ďalšie podrobnosti o službách PIA. V dolnej časti domovskej stránky však nájdete jednoduché odkazy na iné stránky.

Na rozdiel od iných stránok VPN sa pri kontrole súkromného prístupu na internet zistilo, že táto služba VPN nezakryla žiadne podrobnosti. Poskytujú ľahký prístup a pokyny k mnohým problémom a informáciám, ktoré by zákazník potreboval.

Stránky, ako je šifrovanie VPN, poskytujú podrobné znalosti každému používateľovi s rôznymi potrebami. Sekcia blogov VPN je veľmi prospešná pre nových používateľov VPN, ako aj pre tých, ktorí túto technológiu využívajú z primeraného časového obdobia. Spolu s časťou blogov poskytuje oficiálna stránka PIA VPN jednoduchých sprievodcov a časté otázky vrátane videonávodov.

Podrobnosti a informácie o webových stránkach sú dôležitou súčasťou služby VPN, pretože všetkým zákazníkom uľahčujú bezproblémové a efektívne prevádzkovanie siete VPN. Bohužiaľ, prominentnou črtou mnohých webových stránok VPN je podpora živého chatu, ktorá v sieti PIA VPN chýba. Ale ďalšou skvelou funkciou webovej stránky PIA je, že čitateľ si ju môže zobraziť v 18 rôznych jazykoch.

Zákaznícka podpora

Veľkou chybou a nedostatkom zákazníckej podpory súkromného prístupu na internet je absencia podpory live chatu. Aj keď majú podrobnú informačnú časť, ako sú príručky, blogy a často kladené otázky, podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni má rýchlu reakciu a väčšina používateľov ju považuje za pohodlnejšiu možnosť riešenia problémov..

Na druhej strane majú kontaktnú stránku, na ktorej môžete zadať svoj dotaz. Keď som však odoslal problém s cieľom otestovať ich služby na preskúmanie súkromného prístupu na internet, odpoveď od nich bola doručená po niekoľkých hodinách. Spätná väzba od zákazníkov tiež ukazuje, že pri kontaktovaní tímu podpory zákazníkov čelia problémom.

Napriek tomu je dobré dostať odpoveď v časovom období namiesto čakania tak dlhých týždňov.

PIA pri obťažovaní

Pokiaľ ide o torrenting, som spokojný s kapacitou sťahovania PIA VPN, pretože ponúka neobmedzenú šírku pásma a nezasahujete dátovými limitmi. Napriek tomu musím čeliť trochu pomalému sťahovaniu v porovnaní s inými aktivitami prehliadania s pripojením PIA.

Výhodnou vecou na PIA je však funkcia vypínača zabíjania. Pri torrentingu musím najčastejšie čeliť výpadkom pripojenia a kvôli prepínaču kill sa internet automaticky odpojí, aby nedošlo k úniku IP a zničeniu anonymity..

Ďalšia vec, ktorú som si všimol, je to, že protokol PPTP má primeraný výkon pri torrentovaní, pretože tento protokol poskytuje najrýchlejšiu rýchlosť s trochou nízkej bezpečnosti..

Komentár z diskusie PIA for torrent?.

Komentár z diskusie PIA for torrent?.

Streamovanie pomocou súkromného prístupu na internet

Súkromný prístup na internet je dobrá sieť VPN na účely streamovania. Zistil som, že mnoho streamovacích kanálov pracuje s touto službou presne; odblokovanie Netflixu však nebolo možné. Hlavnou príčinou takéhoto problému môže byť to, že sieť Netflix zablokovala mnoho kanálov VPN a PIA je pravdepodobne jedným z týchto poskytovateľov.

Napriek tomu ostatné streamovacie kanály fungovali efektívne a pri pripojení k PIA som zistil hladší streamovanie YouTube. Z preskúmania súkromného prístupu na internet od iných osôb tiež vyplýva, že sú úplne spokojní s iným streamovacím výkonom ako Netflix.

Komentár z diskusie PIA vhodný pre streaming a všeobecné použitie?.

Nastavenie súkromného prístupu na internet

Nastavenie siete PIA VPN je skutočne jednoduché a všetko, čo potrebujete, je zadať e-mailovú adresu a spôsob platby, prostredníctvom ktorého by ste sa prihlásili na odber VPN. Existujú metódy, ako sú bitcoiny alebo darčekové karty, ktoré vám umožňujú úplne anonymné predplatné bez toho, aby ste poskytli akékoľvek súkromné ​​údaje.

Akonáhle budete hotoví s platobným postupom, pošleme vám e-mailom prihlasovacie údaje. Teraz sa môžete prihlásiť z webu a stiahnuť klienta VPN pre svoje zariadenie. Existujú možnosti platformy, ktorú hľadáte na stiahnutie. Na webovej stránke PIA nájdete aj sprievodcov nastavením pre rôzne platformy vrátane videonávodov.

Preskúmanie súkromného prístupu na internet Poďme zistiť skutočné fakty a čísla

záver

Po tejto kontrole súkromného prístupu na internet som dospel k záveru, že tento poskytovateľ VPN má všetky hlavné vlastnosti VPN s určitými nedostatkami. Keď však porovnáme cenu PIA VPN s inými poskytovateľmi, je to skutočne lacné a mimoriadne prijateľné.

Taktiež dali rovnaké vlastnosti všetkým jednotlivcom, čo umožnili vylepšiť predplatné VPN. Preto je dobrým hľadiskom tých, ktorí hľadajú cenovo dostupnú službu VPN, ktorá je rovnako seriózna a účinná pri práci.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me