Průvodce prohlížečem UC – nejlepší tipy a triky v roce 2019

[ware_item id=33][/ware_item]

Průvodce prohlížečem UC - nejlepší tipy a triky v roce 2019


V dnešní době si mnoho lidí vybírá prohlížeč UC, protože vědí, že je to jeden z nejrychlejších a nejlepších webových prohlížečů pro různé operační systémy. To jsou hlavní důvody, proč ji miliony lidí po celém světě používají každý den.

Pokud si přečtete tento článek, znamená to, že jste mezi nimi, nebo se chcete stát. Všichni uživatelé internetu milují UC prohlížeč pro PC díky svým četným pokročilým funkcím poskytovaným vývojářem a jednoduchosti použití.

Prohlížeč UC je vybaven spoustou vynikajících doplňků a rozšíření, které svým uživatelům mnoho podobných webových prohlížečů nenabízí. Prohlížeč UC můžete použít ke splnění všech hlavních požadavků 5-10 různých aplikací současně. Je důležité zdůraznit, že prohlížeč UC není jen běžný webový prohlížeč, protože nabízí mnoho dalších funkcí, které by každý mohl očekávat.

Jak jsme již dříve zmínili, UC Browser je více než webový prohlížeč. Existuje spousta doplňků a rozšíření, které jsou v něm předdefinovány, a činí tento prohlížeč velmi zvláštním. Můžete jej použít na svém osobním počítači nebo na zařízeních Android, jako jsou smartphony, tablety atd. Dokonce i známý prohlížeč Google Chrome je ve srovnání s prohlížečem UC jen jednoduchý webový prohlížeč s omezeným počtem funkcí..

V tomto článku vám ukážeme a vysvětlíme nejlepší funkce prohlížeče UC, jakož i tipy a triky, díky nimž bude vaše surfování na internetu mnohem rychlejší, snadnější a zábavnější. Mnoho uživatelů prohlížeče UC si tento moderní a aktuální prohlížeč tolik neuvědomuje. Tento článek je určen výhradně pro ty, kteří chtějí tento prohlížeč plně využívat. Je tedy čas rychle skočit do detailů. Máte-li zájem, pokračujte ve čtení.

Průvodce prohlížečem UC - tipy a triky

Průvodce prohlížečem UC - nejlepší tipy a triky v roce 2019

Blokovat funkci reklam

Všichni jsme naštvaní webovými stránkami, které jsou přetíženy otravnými reklamami. Je to obrovský podnik a lidé dělají velké peníze, když tlačí své reklamy všude, kde je to možné. Děje se to výhradně za účelem vydělávání peněz a nikoliv za sloužení čtenářům.

V takové situaci máme všichni dost špatných a ošklivých reklam a také samoinstalačních aplikací. Je zcela běžné, že takové reklamy automaticky mění nastavení vašeho webového prohlížeče a domovské stránky na jiný web. Zde vám UC Browser může hodně pomoci zbavit se reklam a zvýšit váš zážitek z surfování. Funkci Blokování reklam byste měli aktivovat z nastavení Prohlížeče UC. Chcete-li tuto funkci aktivovat, přejděte na „Nástroje“ > „AdBlocker“ a povolte jej.

Funkce snímku

Někdy je velmi praktické pořizovat snímky jednotlivých webových stránek a posílat je přátelům. Mohou být také užitečné pro účely učení. Stisknutím tlačítka napájení a snížení hlasitosti můžete pořídit celou obrazovku.

Pokud však chcete použít některé základní úpravy, měli byste přejít na možnosti „Snímek“, které vám umožní zachytit snímek obrazovky a provést rychlé úpravy. Na uložený obrázek je možné přidat vtipné znaky a další textový obsah, než jej uložíte do zařízení a ochráníte jej. Chcete-li pořídit snímek / snímek obrazovky, musíte přejít na „Nástroje“ a stisknout možnost „Snímek obrazovky“.

Nyní je možné na snímku oříznout a vybrat, kolik částí potřebujete. Po úpravě je vaše obrazovka připravena k odeslání přátelům nebo kolegům.

Funkce nočního režimu

Toto je jedna z nejlepších funkcí prohlížeče UC. Tato funkce z vás udělá závislého uživatele v prohlížeči UC. Mnoho lidí surfuje po internetu v noční době. Když se tak stane, v místnosti obvykle není světlo. Je pro váš zrak strašné dívat se a číst text ve vysokém kontrastu a jasu.

Pomocí funkce Noční režim vyhodnoťte vážné problémy s očima. Při použití této funkce prohlížeč UC automaticky zčerná pozadí, což zachrání vaše oči před únavou. Chcete-li povolit noční režim, musíte stisknout tři vodorovné čáry v dolní části webové stránky a kliknout na možnost „Noc“.

Průvodce prohlížečem UC - nejlepší tipy a triky v roce 2019

Rozmanitost témat

Přizpůsobení je jednou z nejlepších částí prohlížeče UC. Rozsah témat je opravdu fascinující. Můžete upravit téma našeho aktuálního rozvržení, změnit pozadí nebo přidat zcela nové. Můžete upravit jas a kontrast.

Je dokonce možné použít vaše fotografie nebo fotografie nebo je stáhnout z internetu a použít je jako pozadí. Chcete-li aktivovat nové vlastní téma, musíte stisknout ikonu tři vodorovné čáry ve středu spodní části stránky a stisknout možnost „Motivy“. Nyní stačí vybrat téma, které se vám nejvíce líbí.

Použijte režim webových stránek pro stolní počítače

Pokud si chcete prohlédnout konkrétní web v režimu Desktop, který nabízí elitní vydání webové stránky, může vám UC Browser pomoci.

Funkce rychlé volby

Pokud používáte výchozí verzi prohlížeče UC, možná jste si všimli, že existují některé zkratky na webových stránkách, které jsou umístěny na úvodní stránce. Je možné přidat nový tím, že nahradíte ty, které nepoužíváte. Stačí jen stisknout ikonu. Nyní musíte zadat požadovanou webovou adresu a název pro její konfiguraci. Toto je praktická funkce, pokud pravidelně navštěvujete některé webové stránky. Svůj oblíbený web tedy můžete navštívit jediným klepnutím. 

Funkce sociálního sdílení

S UC Browser můžete sdílet jakýkoli web se svými přáteli. Musíte stisknout tlačítko sdílení a vybrat médium pro sdílení. U některých webů není povolena možnost sdílení. V takovém případě můžete pomocí vestavěné funkce sdílet jakoukoli webovou stránku ve vašem profilu sociálních médií pouhým klepnutím. Sdílení nebylo nikdy tak jednoduché.

Hledejte slova na stránce

Prohlížeč UC umožňuje vyhledávat určitá slova na webové stránce. Zde se tato funkce v prohlížeči UC hodí. Mnoho studentů a spisovatelů to miluje a pravidelně jej používá.

Skener QR kódu

Můžete naskenovat QR kód jakéhokoli produktu a najít o něm podrobné informace. Přístup ke Skeneru QR kódu získáte v části „Nástroje“ výběrem „Skeneru QR kódu“. Toto je velmi užitečná funkce, pokud pracujete v oblasti marketingu a chcete vědět více o jiném zboží více.

Závěr

Nyní jsme připraveni vše zabalit. Znáte všechny nejdůležitější funkce prohlížeče UC. Doufejme, že se vám tento článek líbil a vyzkoušíte UC Browser pro vaše každodenní vzdělávací nebo obchodní potřeby. Každý uživatel v tom najde něco užitečného, ​​protože vývojář udělal vše pro to, aby uspokojil potřeby všech. Je to vynikající alternativa k jiným webům, jako je Chrome, Opera, Firefox atd. Pokud jste objevili nějaké další užitečné funkce, dejte nám vědět v sekci komentářů. Takové informace jsou pro nás cenné a budeme je sdílet s uživateli s velkým potěšením.