Przewodnik po przeglądarce UC – najlepsze porady i wskazówki w 2019 roku

[ware_item id=33][/ware_item]

Przewodnik po przeglądarce UC - najlepsze porady i wskazówki w 2019 roku


Obecnie wiele osób wybiera przeglądarkę UC, ponieważ wie, że jest to jedna z najszybszych i najlepszych przeglądarek internetowych dla różnych systemów operacyjnych. Są to główne powody, dla których miliony ludzi na całym świecie korzystają z niego codziennie.

Jeśli czytasz ten artykuł, oznacza to, że jesteś wśród nich lub chcesz zostać. Wszyscy internauci uwielbiają przeglądarkę UC na PC dzięki licznym zaawansowanym funkcjom zapewnianym przez programistę i prostocie użytkowania.

UC Browser zawiera wiele doskonałych dodatków i rozszerzeń, które niewiele podobnych przeglądarek internetowych może zaoferować swoim użytkownikom. Za pomocą przeglądarki UC można jednocześnie spełniać wszystkie główne wymagania 5–10 różnych aplikacji. Należy podkreślić, że UC Browser to nie tylko zwykła przeglądarka internetowa, ponieważ oferuje wiele innych funkcji, których każdy może się spodziewać.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, UC Browser to coś więcej niż przeglądarka internetowa. Istnieje wiele dodatków i rozszerzeń, które są w nim wstępnie wbudowane, co czyni tę przeglądarkę bardzo wyjątkową. Możesz go używać zarówno na komputerze osobistym, jak i urządzeniach z Androidem, takich jak smartfony, tablety itp. Nawet dobrze znana Google Chrome to tylko prosta przeglądarka internetowa z ograniczoną liczbą funkcji w porównaniu do przeglądarki UC.

W tym artykule pokażemy i wyjaśnimy najlepsze funkcje przeglądarki UC, a także porady i wskazówki, dzięki którym surfowanie po Internecie będzie znacznie szybsze, łatwiejsze i przyjemniejsze. Wielu użytkowników UC Browser nie jest tak bardzo świadomych tej nowoczesnej i aktualnej przeglądarki. Ten artykuł jest napisany wyłącznie dla tych, którzy chcą korzystać z tej przeglądarki z pełnym potencjałem. Czas więc szybko przejść do szczegółów. Jeśli jesteś zainteresowany, czytaj dalej.

Przewodnik po przeglądarce UC - porady i wskazówki

Przewodnik po przeglądarce UC - najlepsze porady i wskazówki w 2019 roku

Funkcja blokowania reklam

Wszyscy denerwujemy się stronami internetowymi, które są przepełnione irytującymi reklamami. To ogromny biznes i ludzie zarabiają duże pieniądze, pchając swoje reklamy wszędzie, gdzie to możliwe. Odbywa się to wyłącznie w celu zarabiania pieniędzy, a nie w ogóle dla czytelników.

W takiej sytuacji wszyscy mamy dość złych i brzydkich reklam, a także aplikacji do samodzielnej instalacji. Często zdarza się, że takie reklamy automatycznie zmieniają ustawienia przeglądarki internetowej i strony głównej na inną witrynę. W tym miejscu przeglądarka UC może bardzo pomóc Ci pozbyć się reklam i sprawić, że surfowanie będzie zachwycone. Należy aktywować funkcję Ad Block w ustawieniach przeglądarki UC. Aby aktywować funkcję, przejdź do „Narzędzi” > „AdBlocker” i włącz go.

Funkcja migawki

Czasami bardzo praktyczne jest robienie zrzutów ekranu poszczególnych stron internetowych i wysyłanie ich do znajomych. Mogą być również przydatne w celach edukacyjnych. Możesz zrobić pełny zrzut ekranu, naciskając przyciski zasilania i zmniejszania głośności.

Jeśli jednak chcesz zastosować podstawowe edycje, powinieneś przejść do opcji „Migawka”, która pozwala przechwycić zrzut ekranu i dokonać szybkiej edycji. Możliwe jest dodawanie zabawnych znaków i innych treści tekstowych do przechwyconego obrazu przed zapisaniem go na urządzeniu, aby go chronić. Aby wykonać migawkę / zrzut ekranu, musisz przejść do „Narzędzi” i nacisnąć opcję „Zrzut ekranu”.

Teraz możesz przyciąć i wybrać, ile części potrzebujesz na zrzucie ekranu. Po edycji zrzut ekranu jest gotowy do wysłania do znajomych lub współpracowników.

Funkcja trybu nocnego

Jest to jedna z najlepszych funkcji przeglądarki UC. Ta funkcja sprawi, że będziesz uzależniony od przeglądarki UC. Wiele osób surfuje po Internecie w nocy. Więc kiedy to się dzieje, zwykle w pokoju nie ma światła. Okropnie jest patrzeć i czytać tekst w wysokim kontraście i jasności.

Użyj funkcji Tryb nocny, aby ocenić poważne problemy z oczami. Korzystając z tej funkcji, przeglądarka UC automatycznie sprawi, że tło będzie czarne, co uratuje twoje oczy przed zmęczeniem. Aby włączyć tryb nocny, musisz nacisnąć ikonę trzech poziomych linii na dole strony internetowej i kliknąć opcję „Noc”.

Przewodnik po przeglądarce UC - najlepsze porady i wskazówki w 2019 roku

Różnorodne tematy

Dostosowywanie jest jedną z najlepszych części przeglądarki UC. Zakres tematów jest naprawdę fascynujący. Możesz zmienić motyw naszego obecnego układu, zmienić tło lub dodać zupełnie nowy. Możesz wyregulować jasność i kontrast.

Można nawet użyć swoich zdjęć lub zdjęć lub pobrać je z Internetu i wykorzystać jako tło. Aby aktywować nowy motyw niestandardowy, musisz nacisnąć ikonę trzech poziomych linii w środkowej dolnej części strony i nacisnąć opcję „Motywy”. Teraz wystarczy wybrać motyw, który najbardziej Ci się podoba.

Użyj trybu witryny internetowej

Jeśli chcesz wyświetlić konkretną stronę internetową w trybie pulpitu, który oferuje elitarną edycję strony internetowej, UC Browser może ci pomóc.

Funkcja szybkiego wybierania

Jeśli korzystasz z domyślnej wersji przeglądarki UC, możesz zauważyć, że istnieją skróty do stron internetowych, które są umieszczone na stronie początkowej. Można dodać nowy, zastępując te, których nie używasz. Musisz tylko długo nacisnąć ikonę. Teraz musisz wprowadzić żądany adres strony internetowej i nazwę, aby ją skonfigurować. Jest to wygodna funkcja w przypadku regularnego odwiedzania niektórych stron internetowych. Możesz więc odwiedzić swoją ulubioną stronę internetową jednym kliknięciem. 

Funkcja udostępniania społecznościowego

Możesz udostępnić dowolną stronę internetową znajomym dzięki UC Browser. Musisz nacisnąć przycisk udostępniania i wybrać nośnik do udostępnienia. Pamiętaj, że niektóre witryny nie mają włączonej opcji udostępniania. W takim przypadku możesz użyć wbudowanej funkcji, aby udostępnić dowolną stronę internetową na swoim profilu w mediach społecznościowych jednym dotknięciem. Udostępnianie nigdy nie było tak proste.

Wyszukaj słowa na stronie

Przeglądarka UC umożliwia wyszukiwanie określonych słów na stronie internetowej. Właśnie tam przydaje się ta funkcja w przeglądarce UC. Wielu studentów i pisarzy uwielbia to i używa go regularnie.

Skaner kodów QR

Możesz zeskanować kod QR dowolnego produktu, aby znaleźć szczegółowe informacje na jego temat. Możesz uzyskać dostęp do skanera kodów QR w sekcji „Narzędzia”, wybierając „Skaner kodów QR”. Jest to bardzo przydatna funkcja, jeśli pracujesz w marketingu i chcesz wiedzieć o różnych towarach więcej.

Wniosek

Teraz jesteśmy gotowi wszystko podsumować. Znasz wszystkie najważniejsze funkcje przeglądarki UC. Mamy nadzieję, że podobał ci się ten artykuł i wypróbujesz UC Browser do codziennych potrzeb edukacyjnych lub biznesowych. Każdy użytkownik znajdzie w nim coś przydatnego, ponieważ programista dołożył wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby wszystkich. Jest to doskonała alternatywa dla innych stron internetowych, takich jak Chrome, Opera, Firefox itp. Jeśli odkryłeś dodatkowe przydatne funkcje, daj nam znać w sekcji komentarzy. Takie informacje są dla nas cenne i z przyjemnością podzielimy się nimi z użytkownikami.