Soukromý přístup k internetu | Pojďme zjistit skutečná fakta a čísla

[ware_item id=33][/ware_item]

Private Internet Access je americká VPN síť, která je opravdu dostupná pro všechny uživatele internetu. Má dostatečný počet serverů a je kompatibilní se všemi populárními platformami včetně Windows, Mac, iOS, Android a Linux. Máte také možnost spojit 5 současných zařízení s jedním účtem PIA VPN.


Mají účinné šifrovací protokoly a některé charakteristické rysy ochrany osobních údajů, jako jsou Zabijte spínač a Ochrana proti úniku IPv6. Přesto existuje několik nedostatků, ale to jsou menší.

Než začnu psát recenzi soukromého přístupu k internetu, předplatil jsem šestiměsíční balíček soukromého přístupu k internetu, aby bylo možné přesněji posoudit výkon služby VPN. Rovněž byly měřeny úkoly Torrentingu a streamování pomocí privátního internetového připojení, protože většina uživatelů VPN má tyto úkoly provádět prostřednictvím VPN.

Pojďme rychle zkontrolovat Pro & Con's Of PIA VPN

Pro'Con
Opravdu cenově dostupné Žádná podpora živého chatu a trochu chybí podpora zákazníků
Velké možnosti šifrovacích protokolů Není mnoho umístění serveru
Bez protokolu
Četné platební možnosti včetně anonymních kanálů, jako jsou dárkové karty a bitcoiny
Zabijte spínač a ochranu proti úniku IPv6
Uživatelsky přívětivý web
P2P povolení

V této recenzi soukromého přístupu k internetu najdete všechny důležité údaje a přehled výkonu, abyste se mohli lépe rozhodnout, zda se rozhodnete pro PIA, nebo ne.

Reddit sociálního kanálu má také četné recenze uživatelů PIA, kteří doporučují PIA VPN ostatním a jsou spokojeni s jeho výkonem.

Cenové plány

Při kontrole soukromého přístupu k internetu jsem nezjistil žádný rozdíl, pokud jde o funkce, které poskytují se všemi plány. To znamená, že plán, který vyberete, se liší pouze cenou a trváním předplatného VPN.

Soukromý přístup na internet jsem našel jako extrémně levného poskytovatele VPN ve srovnání s jinými populárními poskytovateli VPN a jeho funkce jsou téměř stejné jako u cenově dostupných služeb VPN. Se základními plány stejně jako většina poskytovatelů VPN přidala PIA VPN nový cenový balíček, který je mimořádně cenově dostupný. cena soukromého přístupu k internetu

Balíčky, které PIA VPN nabízí zákazníkům, jsou;

  • Měsíční plán - 6,95 $ / M
    Tento program je na jeden měsíc a po každém měsíci musíte obnovit své předplatné. Jedná se o nejzákladnější plán, který je poměrně levnější než ostatní VPN, ale mezi ostatními plány PIA neposkytuje měsíční tarif žádnou slevu.
  • Roční plán - 3,33 $ / M
    za tento plán získáte předplatné na celý rok v celkové výši 39,95 USD. Pokud vyberete tento balíček, musíte zaplatit měsíční částku, která je ve srovnání s měsíčním tarifem téměř 52% zlevněna.
  • Dvouletý plán - 2,91 $ / M

Poskytovatel VPN zřídka nabízí dvouletý plán za tak nízkou cenu. Musíte zaplatit celkem 69,95 $ za dva roky. Tato cena nabízí slevu 58% každý měsíc.

Zde musím objasnit, že díky delšímu předplatnému jste vázáni a nemůžete přeskočit na jinou VPN. Přesto, cesta ven pro tento problém je poskytována PIA VPN a oni vám nabídnou sedmidenní záruka vrácení peněz s každým plánem. To vám může pomoci lépe se rozhodnout, pro jaký plán si vyberete, zda VPN pro vás funguje dobře a podobné věci.

Na rozdíl od většiny zásad pro vrácení peněz je nejlepší, co jsem v soukromém přístupu k internetu našel, že nemají žádná omezení ani skryté požadavky na vrácení peněz. Viděl jsem však mnoho zákazníků podrážděných a je pro mě obtížné získat zpět vrácení peněz.

Způsob platby

PIA VPN poskytla zákazníkům dostatečný počet kanálů, aby mohli snadno zaplatit za předplatné. Výhodou je, že poskytují také platební možnosti, jako je PayPal, které jsou nejbezpečnější, protože udržují vaši identitu v anonymitě. platba za přístup k soukromému internetu

Mají také možnosti kryptoměny, jako jsou bitcoiny a Z-peníze. PIA přijímá dárkové karty a můžete platit kreditními kartami nebo jinými platebními systémy.

Soukromý přístup k internetu; Bezpečnostní

Nejzákladnější věc, pro kterou se VPN nesmírně rozrostla, je bezpečnost a soukromí, které uživatel získá pomocí tohoto nástroje. Při kontrole soukromého přístupu k internetu jsem viděl některé populární bezpečnostní protokoly. Poloha PIA VPN však není pro zákazníky ideální, protože se nachází v USA.

USA jsou považovány za trochu riskantní místo, protože mají některé přísné zákony týkající se používání internetu a soukromí. Existují také některé hlavní sledovací identity, jako jsou CIA a NSA; proto je možné, že soukromý přístup na internet obdrží oznámení o ukončení služby nebo více ohrožující je požadavek na předání všech zákaznických soukromých dat bez upozornění uživatelů.

Naštěstí služba PIA udržuje funkce, které zajišťují lepší zabezpečení a soukromí. Možnosti šifrování soukromého přístupu k internetu poskytují uživatelům četné možnosti výběru mezi zabezpečením OpenVPN, PPTP a L2TP.

OpenVPN je nejlepší bezpečnostní protokol s šifrovacími kanály, jako jsou AES-128 a AES-256. Nejrychlejší šifrovací režim je AES-128 s mírným zabezpečením; AES-256 je však nejbezpečnější šifrování. Existuje celá řada kombinací nastavení soukromí, které si uživatel může vybrat podle svých potřeb a použití. Na stránce VPN Encryption na PIA můžete získat podrobné informace o nastavení a režimech šifrování.

PIA VPN má také podporu SOCKS5 proxy a P2P. Toto jsou některé vzácné funkce u poskytovatelů VPN, díky nimž je prohlížení internetu pro zákazníky bezpečné.

Žádné zásady protokolu

Soukromí VPN také závisí na zásadách, které poskytovatel dodržuje pro uživatelská data, která jimi přijímají. Soukromý přístup k internetu má krátkou politiku ochrany osobních údajů, ve které jsem viděl jen krátkou větu týkající se jejich politiky protokolování, která je; „PrivateInternetAccess.com neshromažďuje ani neeviduje žádný provoz ani použití virtuální privátní sítě („ VPN “) nebo proxy.“

Soukromý přístup k internetu | Pojďme zjistit skutečná fakta a čísla

Podrobné informace jsou však uvedeny v části Nejčastější dotazy v článku „Přihlašujete se“. Tvrdí, že informace se s nimi nikdy neuchovávají, a pokud jsou například záznamy uchovávány po krátkou dobu, pak je PIA přesměrovává na nulové zařízení, místo aby je uložila na pevný disk. Zde získáte další podrobnosti o zásadách protokolování PIA.

Další funkce ochrany osobních údajů

Existují určité odlišné funkce ochrany osobních údajů, které jsem si všiml při kontrole přístupu na internet. Tyto funkce zvyšují soukromí zákazníka PIA VPN, jehož hlavními funkcemi jsou Kill Switch a ochrana proti úniku IPv6..

Zabijte spínač pomáhá při zabezpečování dat prostřednictvím blokování veškerého internetového provozu v případě neočekávaného výpadku připojení VPN. Na druhé straně, Ochrana proti úniku IPv6 zabraňuje úniku adresy IPv6 mimo váš tunel VPN.

Mají také blokování reklam, které automaticky blokuje všechny rušivé reklamy z vašeho prohlížení internetu. Při kontrole soukromého přístupu k internetu jsem si však všiml, že nepovolují přizpůsobení pro blokování reklam PIA MACE a někdy nedokáže blokovat reklamy..

Soukromý přístup k internetu; Funkce

funkce soukromého přístupu k internetu

Umístění serverů

Síť serverů PIA VPN je z hlediska zemí poměrně omezená. Jsou poskytovatelem VPN založeným v USA se sídlem v Michiganu a mají více než 3000 serverů ve 28 zemích po celém světě. Jejich umístění na serveru může být menší než většina poskytovatelů VPN, ale zvýšený počet serverů umožňuje slušnou šanci na odblokování omezeného obsahu..

Soukromý přístup k internetu | Pojďme zjistit skutečná fakta a čísla

Výhodou přepínání serveru je také to, že můžete zkontrolovat rychlý server, pokud váš aktuální server nefunguje dobře. Důsledky pro rychlost mohou být způsobeny zatížením serveru nebo mohou být způsobeny tím, že jsou umístěny daleko od skutečného umístění.

Výkon

Otestoval jsem rychlost PIA VPN s připojením různých serverů, aby bylo možné zjistit, který server funguje dobře.

Když byly během kontroly soukromého přístupu k internetu testovány různé servery, byl výkon rychlosti dostatečný a uspokojivý. Nejúčinnější a nejvýkonnější servery byly z Velké Británie a Německa; ostatní však byli také adekvátní. Rychlostní výkon se také liší podle bezpečnostních protokolů a nejrychlejším protokolem je L2TP.

Proto, pokud požadujete vysokou rychlost s mírným zabezpečením, například při torrentování, můžete jít s tímto protokolem a umístěním serveru, kde jsou zákony torrentingu flexibilní.

Také jsem testoval službu PIA na různé úniky, jako je Únik IP, Únik DNS a co je nejdůležitější, Únik WebRTC. Naštěstí byly výsledky pro PIA VPN kladné a nedošlo k úniku IP, úniku DNS nebo úniku WebRTC.

Kompatibilní platformy

Soukromý přístup k internetu je kompatibilní se všemi populárními platformami, jako jsou Android, Mac, iOS, Linux a Windows. Také jej můžete nainstalovat do směrovačů DD-WRT a Tomato.

Soukromý přístup k internetu | Pojďme zjistit skutečná fakta a čísla

Mají také bezplatné rozšíření pro uživatele Chrome a aplikaci pro Android. Bezplatné rozšíření vám poskytuje omezené funkce ve srovnání s jejich prémiovou verzí; aplikace je však téměř jako Windows nebo jiné platformy. Funkce jsou stejné a také možnosti šifrovacích protokolů.

webová stránka soukromý přístup na internet

Při návštěvě webové stránky PIA jsem zjistil snadný přístup ke všem důležitým informacím o jejich službě i ke odkazovým stránkám. Jedná se o informativní kanál a displej má snadné pokyny pro hlavní informace, které potřebujete.

Na domovské stránce se zobrazují základní informace, jako jsou cenové balíčky, funkce VPN, umístění serveru a další podrobnosti o službách PIA. Ve spodní části domovské stránky však najdete snadné odkazy na jiné stránky.

Na rozdíl od jiných webů VPN, kontrola soukromého přístupu k internetu odhalila skutečnost, že tato služba VPN nezakrývala žádné podrobnosti. Poskytují snadný přístup a pokyny k řadě problémů a informací, které by zákazník potřeboval.

Stránky, jako je šifrování VPN, poskytují podrobné znalosti pro každého uživatele s různými potřebami. Přesto je sekce blogů VPN velmi přínosná jak pro nové uživatele VPN, tak pro ty, kteří tuto technologii používají z přiměřeného časového období. Spolu s částí blogu poskytuje oficiální web PIA VPN snadné návody a sekci FAQ včetně videonávodů.

Podrobnosti a informace o webových stránkách jsou důležitou součástí služby VPN, protože usnadňují všem zákazníkům bezproblémové a efektivní provozování sítě VPN. Bohužel, výraznou vlastností mnoha webů VPN je podpora živého chatu, která v PIA VPN chybí. Ale další skvělou vlastností webu PIA je, že čtenář je schopen prohlížet web v 18 různých jazycích.

Zákaznická podpora

Velkou chybou a nedostatkem zákaznické podpory soukromého přístupu k internetu je absence podpory živého chatu. Přestože mají podrobnou informativní sekci, jako jsou příručky, blogy a často kladené dotazy, nepřetržitá podpora zákazníků má rychlou odezvu a většina uživatelů ji považuje za pohodlnější možnost řešení problémů..

Na druhou stranu mají stránku s kontaktem, kde můžete odeslat svůj dotaz. Když jsem však odeslal problém, který otestoval jejich služby pro kontrolu přístupu k soukromému internetu, odpověď od nich byla doručena po několika hodinách. Zpětná vazba od zákazníků také ukazuje, že při kontaktu s týmem podpory zákazníků čelí problémům.

Přesto je dobré dostávat odpověď v časovém období namísto čekání tak dlouho, jak týdny.

PIA při torrentu

Pokud jde o torrentování, jsem spokojen s kapacitou stahování PIA VPN, protože nabízí neomezenou šířku pásma a nezasahujete datovými limity. Přesto musím čelit trochu pomalému stahování ve srovnání s jinými aktivitami prohlížení s připojením PIA.

Pro PIA je však užitečná funkce spínače zabíjení. Při torrentování musím nejčastěji čelit poklesům připojení a kvůli přepínači kill je internet automaticky odpojen, aby nedošlo k úniku IP a zničení anonymity.

Další věc, kterou jsem si všiml, je, že protokol PPTP má dostatečný výkon při torrentování, protože tento protokol poskytuje nejrychlejší rychlost s trochou nízké bezpečnosti.

Komentář z diskuze PIA for torrent?.

Komentář z diskuze PIA for torrent?.

Streamování se soukromým přístupem na internet

Soukromý přístup k internetu je dobrá VPN pro účely streamování. Zjistil jsem, že mnoho streamovacích kanálů pracuje s touto službou přesně; odblokování Netflixu však nebylo možné. Hlavní příčinou tohoto problému může být to, že Netflix zablokoval mnoho kanálů VPN a PIA je pravděpodobně jedním z těchto poskytovatelů.

Přesto ostatní streamovací kanály fungovaly efektivně a při připojení k PIA jsem našel plynulejší streamování YouTube. Rovněž hodnocení soukromého přístupu k internetu od jiných jednotlivců ukazuje, že jsou s streamovacím výkonem jiným než Netflix docela spokojeni.

Komentář z diskuze PIA dobré pro streamování a všeobecné použití?.

Nastavení soukromého přístupu k internetu

Nastavení PIA VPN je opravdu snadné a vše, co potřebujete, je zadat e-mailovou adresu a způsob platby, pomocí kterého byste si předplatili VPN. Existují metody, jako jsou bitcoiny nebo dárkové karty, které vám umožňují zcela anonymní předplatné bez poskytnutí jakýchkoli osobních údajů.

Jakmile dokončíte platební postup, pošlou vám e-mailem přihlašovací údaje. Nyní se můžete přihlásit z webu a stáhnout klienta VPN pro své zařízení. Existují možnosti pro platformu, kterou hledáte ke stažení. Na webové stránce PIA najdete také průvodce nastavením pro různé platformy včetně videonávodů.

Soukromý přístup k internetu | Pojďme zjistit skutečná fakta a čísla

Závěr

Po této kontrole soukromého přístupu k internetu jsem dospěl k závěru, že tento poskytovatel VPN má všechny hlavní vlastnosti VPN s některými nevýhodami. Když však porovnáme cenu PIA VPN s ostatními poskytovateli, je to opravdu levné a extrémně dostupné.

Také dali stejné funkce pro všechny jednotlivce, což umožnilo vylepšení předplatného VPN. Proto je dobrým hlediskem pro ty, kteří hledají cenově dostupnou službu VPN, která je stejně seriózní a efektivní v práci.