Sprievodca prehliadačom UC – najlepšie tipy a triky v roku 2019

[ware_item id=33][/ware_item]

Sprievodca prehliadačom UC - najlepšie tipy a triky v roku 2019


V súčasnej dobe si veľa ľudí vyberie UC Browser, pretože vedia, že je to jeden z najrýchlejších a najlepších webových prehliadačov pre rôzne operačné systémy. Toto sú hlavné dôvody, prečo ho milióny ľudí na celom svete používajú každý deň.

Ak si prečítate tento článok, znamená to, že ste medzi nimi, alebo sa chystáte stať. Všetci používatelia internetu milujú UC prehliadač pre PC vďaka mnohým pokročilým funkciám, ktoré poskytuje vývojár, a jednoduchosti použitia.

Prehliadač UC je vybavený množstvom vynikajúcich doplnkov a rozšírení, ktoré svojim používateľom neponúka mnoho podobných webových prehliadačov. Prehliadač UC môžete použiť na splnenie všetkých hlavných požiadaviek 5 až 10 rôznych aplikácií súčasne. Je dôležité zdôrazniť, že prehliadač UC nie je iba bežný webový prehľadávač, pretože ponúka mnoho ďalších funkcií, ktoré by mohli očakávať všetci.

Ako sme už uviedli, prehliadač UC je viac ako webový prehliadač. Existuje veľa doplnkov a rozšírení, ktoré sú v ňom preddefinované, a preto robia tento prehliadač veľmi špeciálnym. Môžete ich použiť na svojom osobnom počítači alebo na zariadeniach s Androidom, ako sú smartfóny, tablety atď. Dokonca aj známy prehliadač Google Chrome je v porovnaní s prehliadačom UC iba jednoduchý webový prehliadač s obmedzeným počtom funkcií..

V tomto článku vám ukážeme a vysvetlíme najlepšie funkcie prehliadača UC, ako aj tipy a triky, vďaka ktorým bude vaše surfovanie po internete oveľa rýchlejšie, jednoduchšie a príjemnejšie. Mnoho používateľov prehliadača UC si toho moderného a aktuálneho prehľadávača až tak neuvedomuje. Tento článok je určený výlučne pre tých, ktorí chcú tento prehliadač naplno využívať. Preto je čas skočiť do detailov rýchlo. Ak máte záujem, pokračujte v čítaní.

Sprievodca prehliadačom UC - tipy a triky

Sprievodca prehliadačom UC - najlepšie tipy a triky v roku 2019

Blokovať funkciu reklám

Všetci sme naštvaní webmi, ktoré sú preťažené nepríjemnými reklamami. Je to obrovský biznis a ľudia robia veľké peniaze, keď tlačia svoje reklamy všade, kde je to možné. Vyrába sa výlučne na zarábaní peňazí a nie na slúženie čitateľom vôbec.

V takejto situácii sme všetci obťažovaní zlými a škaredými reklamami, ako aj samoinštalovaním aplikácií. Je bežné, že takéto reklamy automaticky menia nastavenia svojho webového prehliadača a domovskej stránky na inú stránku. Tu vám UC Browser môže pomôcť pri odstraňovaní reklám a spríjemniť surfovanie. Funkciu Blokovanie reklám by ste mali aktivovať z nastavení prehliadača UC. Ak chcete túto funkciu aktivovať, prejdite na „Nástroje“ > „AdBlocker“ a povoľte ho.

Funkcia snímok

Niekedy je veľmi praktické robiť snímky jednotlivých webových stránok a posielať ich priateľom. Môžu byť užitočné aj na účely výučby. Celú snímku obrazovky môžete vytvoriť stlačením tlačidiel na zníženie a zníženie hlasitosti.

Ak však chcete použiť niektoré základné úpravy, mali by ste prejsť na možnosti „Snímka“, ktoré vám umožňujú zachytiť snímku obrazovky a vykonať rýchle úpravy. Pred uložením do zariadenia je možné na zachytený obrázok pridať vtipné znaky a ďalší textový obsah, ktorý ho ochráni. Ak chcete urobiť snímku / snímku obrazovky, musíte prejsť na položku „Nástroje“ a stlačiť možnosť „Snímka obrazovky“.

Na snímke obrazovky je teraz možné orezať a zvoliť, koľko častí potrebujete. Po úprave je vaša snímka obrazovky pripravená na odoslanie vašim priateľom alebo kolegom.

Funkcia nočného režimu

Toto je jedna z najlepších funkcií prehliadača UC. Táto funkcia z vás urobí závislého používateľa v prehliadači UC. Mnoho ľudí surfuje po internete v noci. Takže, keď sa to stane, v miestnosti zvyčajne nie je svetlo. Je strašné, že váš zrak vyzerá a číta text vo vysokom kontraste a jase.

Na vyhodnotenie závažných problémov s očami použite funkciu nočného režimu. Ak použijete túto funkciu, prehliadač UC automaticky zosvetlí pozadie, ktoré zachráni vaše oči pred únavou. Ak chcete povoliť nočný režim, musíte stlačiť ikonu troch vodorovných riadkov v dolnej časti webovej stránky a kliknúť na možnosť „Noc“.

Sprievodca prehliadačom UC - najlepšie tipy a triky v roku 2019

Variácia tém

Prispôsobenie je jednou z najlepších častí prehliadača UC. Rozsah tém je skutočne fascinujúci. Môžete zmeniť tému nášho súčasného rozloženia, zmeniť pozadie alebo pridať úplne nové. Jas a kontrast môžete upraviť.

Je dokonca možné použiť vaše fotografie alebo fotografie alebo ich stiahnuť z internetu a použiť ich ako pozadie. Ak chcete aktivovať novú vlastnú tému, musíte stlačiť ikonu troch vodorovných riadkov v strede spodnej časti stránky a stlačiť možnosť „Témy“. Teraz stačí vybrať tému, ktorá sa vám najviac páči.

Použite režim webových stránok pre stolné počítače

Ak chcete zobraziť konkrétnu webovú stránku v režime Desktop, ktorý ponúka elitné vydanie webovej stránky, UC Browser vám môže pomôcť.

Funkcia rýchlej voľby

Ak používate predvolenú verziu prehliadača UC, možno ste si všimli, že existujú niektoré skratky pre webové stránky, ktoré sú umiestnené na úvodnej stránke. Je možné pridať nový nahradením tých, ktoré nepoužívate. Musíte iba dlho stlačiť ikonu. Teraz musíte zadať požadovanú webovú adresu a názov pre jej konfiguráciu. Toto je praktická funkcia v prípade, že pravidelne navštevujete niektoré webové stránky. Môžete tak navštíviť svoj obľúbený web jediným klepnutím. 

Funkcia zdieľania v sociálnych sieťach

S prehliadačom UC môžete zdieľať akýkoľvek web so svojimi priateľmi. Musíte stlačiť tlačidlo zdieľania a vybrať médium na zdieľanie. Upozorňujeme, že na niektorých webových stránkach nie je povolená možnosť zdieľania. V takom prípade môžete pomocou vstavanej funkcie zdieľať ľubovoľnú webovú stránku vo svojom profile sociálnych médií jediným kliknutím. Zdieľanie nikdy nebolo také jednoduché.

Vyhľadajte slová na stránke

Prehliadač UC umožňuje vyhľadávať na webovej stránke konkrétne slová. Tam sa táto funkcia v prehliadači UC hodí. Mnoho študentov a spisovateľov to miluje a pravidelne ho používa.

Skener QR kódu

Môžete naskenovať QR kód ľubovoľného produktu a nájsť o ňom podrobné informácie. Prístup k skeneru QR kódu nájdete v časti „Nástroje“ výberom „Skener kódov QR“. Toto je veľmi užitočná funkcia, ak pracujete v oblasti marketingu a chcete sa dozvedieť viac o inom tovare..

záver

Teraz sme pripravení všetko zabaliť. Poznáte všetky najdôležitejšie funkcie prehliadača UC. Dúfajme, že sa vám tento článok páčil, a vy si vyskúšate prehliadač UC pre svoje každodenné vzdelávacie alebo obchodné potreby. Každý používateľ v tom nájde niečo užitočné, pretože vývojár urobil všetko pre to, aby uspokojil potreby všetkých. Je to vynikajúca alternatíva k iným webom, ako sú Chrome, Opera, Firefox atď. Ak ste objavili ďalšie užitočné funkcie, dajte nám vedieť v sekcii komentárov. Takéto informácie sú pre nás cenné a budeme ich s radosťou zdieľať s používateľmi.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me